Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Samuel

Pivet, pozdrawiam Team Leaderów z SMT mega spoko ludzie.

Krótki
@Samuel

Potwierdzam

@Krótki

Tylko oni są spoko czy inni ludzie też?

Pytanko

Jak to jest ze w nifco potrafią dostać premie 2x w miesiącu po tysiąc, dwa, a my dostajemy marne 600zl na wczasy pod grusza i to dopiero we wrześniu haha, czas na zmianę firmy.. już się Ukraina nawet zwalnia bo nie daje sobą tak pomiatać, najgorzej płacąca firma na zorach, a zawsze wszyscy myśleli ze to nifco jest daremne, tam przynajmniej płaca godnie ludziom

Ona
@Pytanko

Bo Nifco to lepsza firma!

tralalala
@Ona

zapraszamy do Nifco zatem ;)

@tralalala

Cv złożone :)

W firmie Sekonix Poland Sp. z o.o. podobno płacą nawet 4800 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Specjalista Ds. Księgowości? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Specjalista Ds. Księgowości.

Jurek

Brutto - jest szansa

@Jurek

A netto nie? Nawet jak ma się duże doświadczenie?

Koreanski szaman wróżbita.

W dniach 1 i 11 listopada jak co roku w naszym zakladzie zachodzą szczególne okoliczności wynikające z potrzeb firmy w związku z czym WOLNEGO NIE MA! Dostaniecie karteczki 30 listopada że chcieliście przyjść do prwcy a nie że ktoś wam to narzucił. W te dwa dni będziecie zaangażowani w konserwację powierzchni plaskich oraz w ukrywanie wadliwych wyrobów przed kontrolami z czech, żeby wspaniali liderzy bez których ta firma dawno by upadla, ci którzy codziennie o was walczą i dbają o to by pracowało się dobrze, ci którzy zawsze są w dobrym kontakcie z pracownikami w razie potrzeby, aby oni dostali wreszcie jakąś nagrodę. Bo czegoż może chcieć więcej zwykły szary pracownik niż tego zaszczytu jakim jest praca w tej firmie?

Była
@Koreanski szaman wróżbita.

To co ty tu jeszcze robisz?

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Sekonix Poland Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Żory. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Ktoś

Mimo iż moja przygoda już dawno dobiegła końca, tego cyrku nie da się tak latwo zapomnieć. Czego można się spodziewać? Niczego dobrego. Braku wolnego w Polskie święta, kadry smarkatych liderów o mentalności dzieci ze szkoły podstawowej, płacy o kilkaset zł większej od minimalnej, nagminnego nadużywania władzy, tyranii jak gdyby firma była z Korei Północnej a nie południowej (nie ważne że robisz przy stanowisku przystosowanym do pracy siedzącej, masz stać i (usunięte przez administratora) toksycznej atmosfery (w głównej mierze przez właśnie wielkich "liderów" którzy za kilkaset złotych wiecej na wyplacie czują że są kimś). Tam ostatnią rzeczą która się liczy jest człowiek. Nie polecam i nie pozdrawiam kandydatki na kobiecą twarz woj śląskiego i jej siostry.

@Ktoś

Czemu nie uwzględniają polskich świąt? A może specyfika pracy jest taka że musicie wtedy pracować?

franek
@Helena

Dokładnie tak jest, Klient nie jest polski, a produkujemy dla Klienta i to on nam płaci

Ktoś
@franek

A ile na rękę na starcie?

Jo to godom
@Helena

Specyfika pracy jest taka że "macie pracować" i koniec, nie ważne że czasem w to święto trzeba zamiatać bo nie ma co robić ale trzeba jakoś dogryźć pracownikowi żeby wiedział kto jest panem.

:((((((

Czy jest jakaś szansa żeby na najgorętszym dziale w firmie pojawiły się wreszcie wentylatory?po raz kolejny zaczyna się upał człowiek zamiast skupić sie na pracy myśli tylko o tym żeby się nie przewrócić . Bądźmy ludźmi i pomyślmy o tych co stoją przy tych maszynach po 8 czy 12 godzin i pot spływa po całym ciele . Mając dwie maszyny do obrobienia nie ma czasu aby podejść do łazienki i się schłodzić . Wytłumaczenie , że temperatura zaraz spadnie albo , że za chwilę jest przestój są marne . Skoro firma oczekuje od nas wydajności to niech też da coś od siebie a nie na każdym kroku oszczędności .

@:((((((

Nie ma nawet żadnej wody, czy coś w tym stylu? Może jak oficjalne pismo byście napisali to by coś z tym zrobili?

Fit
@Helena

Skąd wiesz, że nie ma wody? Przecież o tym nikt nie pisał...

@Fit

Nie wiem czy jest, przeczytaj jeszcze raz. Spytałam czy nie ma żadnej wody? Nie stwierdziłam tego. Ale czy Twoją odpowiedź mogę traktować jako potwierdzenie tego, że jej nie ma?

Xd

Jest woda

Witam wiadomo do kiedy mamy czas złożyć wniosek o wczasy pod gruszą ?

Xd

W tamtym roku wnioski się pisało wrzesień/październik

Basia

od pięciu lat zbierają we wrześniu po wypłatach :)

@Basia

Ale to są wnioski na wczasy za te wakacje czy już na następne?

Alla

Liderzy są wybierani pierwsi lepsi z ulicy lub po znajomosci , brak doświadczenia i kompetencji . Brak możliwości rozwoju w firmie . Przerwa wyliczana co do sekundy. Premia ucięta o 200zł .Zastanów się pięć razy zanim złożysz CV jest wiele lepszych ofert :)

Zaciekawiona
@Alla

Można wiedzieć o którym dziale mowa?

@Alla

Jest i fajni lidery. Ale malo.

no wymien chociaz jakis faktycznie fajnych...

julka
@444

Przecież to forum do szkalowania ludzi, a nie do pisania o firmie i ich pracownikach dobrych opini:)

Xdddd
@Alla

Nie słyszeliśmy żebyś wcześniej narzekała jako line leader.

Kongo

Czy macie jakąś grupę na Facebooku, gdzie można porozmawiać z jakimś pracownikiem ?

Godność
@Kongo

Co chcesz wiedzieć ??? Wszystko Ci powiem

@Godność

Podobno seko już przejęła Ukraina?

Stara

Nie dziwi mnie to wcale, żaden szanujący się Polak nie będzie tam pracował. To chyba jedyny zakład w Żorach z tak niskimi zarobkami. W osiedlowym się więcej zarabia.

iza
@Stara

W którym osiedlowym? podaj dokładnie.

Elka
@iza

Np.w Stokrotce

@Elka

Naprawdę? To ile osób zza granicy tam pracuje, a ile Polaków?

Ukraina stanowi ok 60-70 procent

Uwaga

Jestem Ukrainka. I czuje zły żarty i odrzucenie (wkurzenie) od Polaków. Bo jestem Ukrainka. Smutna sytuacijua. Oni nad nami panują. Bo my dla nich (usunięte przez administratora). A w calem ty jesteś człowiek albo nie człowiek. I niema różnicy kto ty Polak czy Ukrainiec!!!

Witam na jakie zarobki można liczyć w dziale produkcji jest możliwe zarobić chociaż te 3500 na rękę ?

Hahaha
@Zainteresowany

W 1,5 miesiąca zarobisz 3500 bez problemu.

Alla
@Hahaha

Chyba na wyższym stanowisku.. 2500 produkcja

Cotusiedzieje

Polaków można policzyć na palcach, a i tak zwalniaja. Kopia pod sobą dołki.

Jak tam w firmie dużo Polaków zostało bo jak jechałem busem przyuważyłem dużą liczebność wschodnich sąsiadów

XYZZZZ

Montaż najgorszy dział... team liderka są okropne,mobingg na pierwszym miejscu. A (usunięte przez administratora)już wgl,trzyma z swoimi psiapsi,a one na kazdym kroku ją wysmiewają. Nie potrafi wgl zając się, nawet obronic swoich ludzi. Non stop ktoś płaczę,za zachowanie team/shift liderek,a nikt z tym nic nie robi. Pani P nigdy nie obronila swojego pracownika,tylko ciagle przytakiwala swoim team liderką,ktore mają okropne zachowanie Pierwsza firma co nie potrafi stanąć za swoimi pracowanikami,tylko by swoja (usunięte przez administratora) bronić. Team liderki pilnuja przerw ludzi,a same spedzaja tam 2/4 8h z (usunięte przez administratora) Dla mnie ta firma powinna dostać odpowiedniego menadzera,ktory ogarnalby tą firme na lepsze. Bo praca nie jest zła,tylko team liderzy i shift liderzy,ktorzy czują sie krolami i nie mają szacunki do drugiego człowieka tam rządzą W tej firmie powinni uczyć szacunku oraz dobrej wymowy do drugiego człowieka,bo tam tylko same przekleństwa leca na drugiego człowieka. Agniesze się pozbyły,a zachowują się jeszczs gorzej niż ona. Te ciagle chodzenie po hali z rekami zlozonymi to porazka,chca pokazac tylko,ze sa najwazniejsze i maja sie ludzie ich bac

@XYZZZZ

Jeżeli to prawda to zgłaszać i się nie zastanawiać.

Anka
@XYZZZZ

Dokładnie tak jak piszesz.Praca sama w sobie super,ale osoby rządzące to porażka,dlatego cieszę się że już tam nie pracuję,chociaż żal mi właśnie pracy i koleżanek z linii bo były naprawdę extra.

Była już
@Anka

Dokładnie żal koleżanek z lini no i praca była super Ale rządzące Karolinki szkoda gadać

@@@
@Arcyk

Gdzie zgłaszać człowieku w (usunięte przez administratora) mają Polaczków chodzi im o to żeby najlepiej sami się pozwalali Zastąpią wszystkich pracownikami z Ukrainy To im się bardziej opłaca

Ola
@Była już

A ja dziękuję Karolinie S. która mnie zwolniła.Zmotywowało mnie to do rozwoju i pracy zagranicą.Teraz zarabiam w pięć razy tyle co w Sekonixie.

Ave

Oj Sekonix powoli grunt pod nogami zaczyna się palić . A to dopiero połowa zwolnień pracowników . Na Żorach powoli zakłady się otwierają coraz większe stawki premie . A tutaj robi człowiek 4 lata i dalej najniższa . Ale szefostwo dalej nic nie robi żeby ludzi zatrzymać . Ukraina jest do czasu . Zresztą sami stąd uciekają przy tylu godzinach powinni zarabiać (usunięte przez administratora) Ale no cóż wszystko ma swoje granice . Dużo w sekonixie jest ludzi co nie powinna być na swoich stanowiskach . Co firma ma do zaoferowania ludziom ? Premie ? Premia zaczyna się od 700 zł netto .Socjal też śmieszny . Na święta mogli się postarać wiedząc że ludzie planują uciekać . Tak trudno było dać (usunięte przez administratora) premii świątecznej . Dookoła jak się dowiedziałem jakie premie dostali aż głupio się poczułem . Albo jesteście firma albo udajecie firmę . Jedynie co może zatrzymać uciekających ludzi podwyżki ale nie(usunięte przez administratora). Bo koreańskie firmy też większe stawki oferują.Chyba że taka polityka jedni przychodzą drudzy odchodzą ....

@Ave

Od wielu osób można usłyszeć juz od bardzo dawna, że się zwalniaja a i tak dalej pracują, niektórzy w takim gadaniu to mają mistrza haha pewnie większość będzie wiedziała o kogo chodzi (wieczne gadania ze się zwalniaja haha). Dużo gadania, lament na jadalni o tym jak tu zle i że trzeba pracy szukać, ale żeby się przyłożyć do pracy to już nie. Idźcie ludzie gdzie chcecie! Przeciez nikt was tu na siłę nie trzyma.

sracyk
@Arcyk

Nikt nikogo na siłę nie trzyma - to prawda. Przecież wyżej kolega pisze, że masa ludzi się zwalnia. Reszta też w końcu pójdzie.. Kiedyś owszem, na początku - ludzie mieli wywalone na robotę bo nikt nikogo nie kontrolował, był (usunięte przez administratora) Wszędzie i we wszystkim. Przez ten czas wiele się zmieniło - doszedł rygor, śrubowanie wyników, pełno audytów - zewnętrznych, wewnętrznych i ludzie naprawdę zapie*****. Dają więcej od siebie niż Sekonix im daje. Więc Arcyk - przestań (usunięte przez administratora) bo z takim podejściem nic się nie zmieni, albo zmieni z firmy do której kiedyś przychodziło się z chęcią bo była dobra atmosfera i konkurencyjne zarobki na firmę gdzie będzie garstka polaków a reszta to gruzini, ukraińcy, filipińczycy i nie wiem kogo jeszcze złapią do tego (usunięte przez administratora) żeby robić za grosze. Szanujmy się. I jeszcze jedna informacja do managerki HR i reszty. Wiele osób czyta goworka (wy tez), na rozmowach kwalifikacyjnych jak widzą osobę z Seko w CV to już o nic nie pytają - tylko zatrudniają z współczucia. Dlaczego nic nie robicie w tej sprawie? Krążą plotki że ludzie z Sekonixu dzwonią po firmach obok żeby się dogadać .. ŻEBY OBNIŻYC WYNAGRODZENIA. Wtyd. Podobno Yuna stara się trzymać płace podobne do NIFCO - chyba nie chciała widzieć jaką premię tam dostali.

ExSeko
@sracyk

To prawda! Jak zatrudniałam się w innej firmie i pani kadrowa zobaczyła że mam w CV prawie 3 lata sekonixu, to mi powiedziała że i tak długo wytrzymałam

asia
@ExSeko

Pani kadrowa pracowała w Sekonixie, skoro wyraziła tak konkretną opinię na jego temat?

@sracyk

Ludzie, zrozumcie, że firma nie przejmie się jakimś gościem który się zwolni a stał na linii, nie przejmie się zbytnio Team leaderem który znajdzie lepsza prace, poradzą sobie nawet gdy zwolnia jakiegos managera. NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH, pojdzie jeden to przyjdzie kolejny, a jeżeli ktoś ma umiejętności, doświadczenie i uważa, że poradzi sobie w lepiej płatnej pracy, to co tu dalej robi? Czyżby to było puste gadanie a gdy przychodzi co do czego to nagle się okazuje że nikt nie chce wam więcej zapłacić bo nie ma za co? Ciekawe ;)

Była już
@Ave

A kto tam na montaż rządzi Dalej mobbing Karolinek? Patrycja jeszcze pracuje? Najlepsze co zrobiłam to się zwolniłam:)

Oj
@Była już

Wszystkie biczyska na swoim miejscu

Edi

Rynek rządzi

gruuu
@sracyk

Jaki nick, taka opinia ;)

Co to jest K i K ? Macie grupę na Fejsie ?

Covid

Żądamy testów na korona wirusa dla całej firmy!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!¡

myślenie nie boli
@Covid

Nie siej paniki !!!!!! nikt nie żąda a tobie jak zależy to kup sobie w biedronce

@@@

woobotech już robi !

LOL
@Covid

żądają tylko cowidianie a większość myśląca nie

Nobel
@Covid

Puknij się w głowę zamordysto - może jeszcze zażądasz opaskę na rękę dla osób nie zaszczepionych

=*

Wiki najlepsza liderka życzę wszystkiego najlepszego ????

Zz
@=*

Bo rozdaje cukierki haha

@=*

Jeszcze ja trzymają w tej firmie

Wolna

A ja polecam za płot. Ba, nawet na drugą stronę ulicy zapraszam. Wszędzie stawki dużo powyżej najniższej krajowej. Nie to co tu. Jedyne czego żałuję to tego, że wcześniej nie zwolniłam się z tego (usunięte przez administratora)

Zła
@Wolna

Oczywiście zgadzam się z tym i cała negatywna reszta

Firma jest dnem Nikomu nowemu nie polecam Brak szacunku do człowieka Jesteś tylko przedmiotem Osoby na stanowiskach Time lidera i wyżej , osoby te bez wykształcenia i doświadczenia i noszą się wyżej niz sam prezes firmy -dno Karma wraca i wróci do poszczególnych osób Przed praca nie jedna osoba powinna dmuchać w alkomat Do tego należy wspomnieć o zarobkach to już żenada , firma zewnętrzna sprzątająca zarabia więcej … Nie polecam i przestrzegam wszystkich Polaków

Kiko
@…

Liderzy zapominają o wszystkim. i po prostu nie szanują ludzi i są ciągle niegrzeczni. Mam nadzieję, że to do nich wróci i dostaną to, na co zasłużyli. Nie radzę!!!!

Elti
@…

Alkomat ale i narkotesty szczególnie dla pewnego niedoszłego rapera który widać jest bardzo odklejony i należałoby poszukać przyczyny tego stanu rzeczy.

Ryszard
@Kiko

Takie nadużywanie stanowiska żeby źle traktować podwładnych powinno być karane, bo przecież liderzy są po to by nie tylko kierować ale i pomagać, nie? Zupełnie nie można się dogadać? Są jakieś konflikty czy jak?

Ryszard
@Elti

Jak to? Myślisz że są pracownicy którzy przychodzą do pracy pod wpływem różnych środków? Nie ma ochrony która by to sprawdzała? Bo jak będzie jakiś wypadek to kto potem za to poniesie odpowiedzialność???

Elti
@Ryszard

Oczywiście że są ale wiesz jest takie powiedzenie "co wolno wojewodzie..." Kto ma wiedzieć ten wie o kogo chodzi :)

Viktor „lider” z montażu głośno i brzydko mówię do dziewiczym. Poszanowania zero. Nie polecam takiego ukrainća nastawnika!!! Z jego mozliwisczlami można spoko pracować na fabrykę dla kurczaków)

Gdzie moja wypłata

Już ósmy, gdzie (usunięte przez administratora)moja wypłata?

:-)
@Gdzie moja wypłata

O co te nerwy, wypłaty mają czas przelać do 10, a jak sam(a) widzisz jest 8, więc spokojna głowa, nigdy się wypłaty nie spóźniły. A tak naprawdę to wypłaty już są

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.