Sekonix Poland Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o.

Polistyren RHDPE 2016-11-20 17:47
witam posiadam 25-letnie doswiadczenie w branzy wtryskowo-wytlaczarkowej bylbym wdzieczny za jakieś konkrety jesli chodzi o zatrudnienie i płace, jednak cieżko z kontaktem do firmy jesli chodzi o tel. bądz o maila, milobyloby gdyby pani Alicja ktora oglasza nabór , troszke uścislila ogloszenie i kontakt telefoniczny podała, napewno to by usprawnilo pozyskiwanie pracownikow bo zakladanie konta żeby cokolwiek sie dowiedziec nizbyt jest celowe ....pozdrawiam
wolek 2016-11-27 17:05
Polistyren RHDPE Płaca 1850 brutto na wtryskarkach
browar 2016-11-27 17:08
Nie polecam...
a ha, to ja dziękuję 2017-01-24 19:15
wszyscy powiedzmy nie takim zarobkom :) i zarobki się zmienią, ale jakie polaczki taka Polska.
Daniel 2017-01-29 15:04
Witam Pracuję teraz na produkcji jako operator i dokładacz
zamawiać czy jest możliwość żeby zatrudnić się u was teraz numer telefonu mój to( usunięte przez administratora )
Sebonix 2017-02-20 16:08
Nie polecam.
Lalala 2017-04-13 20:00
Taaaak, zeby jeszce więcej ukrainców sie wprosilo do Polski
Antymona 2017-04-27 18:48
Witam jakie są zarobki na początek ?ile trwa przerwa?
madzka 2017-04-28 21:50
Przerwa 20 jedna plus dwie 10. Minimalna plus premia. Koleżanka pracuje i jest zadowolona, sama się zastanawiam nad zmianą pracy na ta firmie. Ktoś jeszcze poleca?
bingo 2017-05-15 20:45
jak z weekendami?? studiuję zaocznie i nei chcę kolidować nauki z pracą. kiedyss może bedzie szansa na awans wewnątrz firmy?
Gaduła 2017-05-16 17:15
Masakra nie polecam
całus 2017-05-18 08:03
Niech się przyjrzą jak kierownik śpi przy biurku porażka
link 2017-05-25 14:18
Zainteresowani pracą w branży automotive, polecam kontakt i CV na adres: hg@linkconsulting.com.pl
loki 2017-06-16 11:23
nie poleca pracy bo kierownik lubi pracowników którzy częstują go papierosami
ciekawa 2017-06-19 14:53
Pracownicy!!

Czy macie przestój wakacyjny ? Tak jak jest to w niektórych firmach??
Jeśli macie, to w jakim czasie?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi :)
redlips 2017-06-27 17:03
Przerwa wakacyjna to ostatni tydzień Lipca i pierwszy tydzień Sierpnia.
Wiatrak 2017-07-01 08:54
Odradzam po okresie próbnym wyrzucają z pracy nie poważna firma były pracownik
xyz 2017-07-05 19:54
nieprawda, widocznie nie nadawałeś się lub były z tobą problemy
Monika 2017-07-14 07:32
A jak wygląda praca w księgowości ktoś się orientuje jaka atmosfera ?
Wiatrak 2017-07-16 09:50
Nieprawda to wszystkim co kończyły się umowy próbne i im nie przedłużyli to też się nie nadawali dziewczynie po 2 tygodniach podziękowali więc dla mnie to ta firma jest mało poważna .
xyz 2017-08-24 19:47
W firmie nie ma żadnych świadczeń socjalnych, Multisportu, nawet ubezpieczenia grupowego! Koreańskiej myśli zarządzania nikt nigdy nie zrozumie, więc nie warto nawet próbować.
Na podwyżkę i rozwój nie ma co liczyć. Żadnych szkoleń, kursów. Jeżeli komuś odpowiada płaca w okolicach minimalnej i brak szans na rozwój to można kandydować - w zamian otrzymacie względny spokój i wypłatę każdego 10.
Bylem 2017-08-29 15:57
Tu się nie zgodzę , spokoju też nie otrzymacie
Zwolniona ;) 2017-09-04 13:40
Byłam zatrudniona na SMT i pomijając fakt że zwolnili mnie za nieusprawiedliwiona obecność której rzekomo nie starałam się nawet wyjasnic ("wspaniały" jeszcze nieodnaleziony na swoim swiezym stanowisku "kierownik" utwierdzal mnie ze załatwił UŻ za ten dzień i mam nawet nie iść do biura bo wszystko jest zalatwione) było całkiem wporzadku. Wiadomo, Koreańczycy se jak roboty, nie toleruje się tu l4 bardziej niż gdziekolwiek indziej, ale akurat na tym dziale pracowało mi się dobrze. minimalna krajowa + podobno premie uznaniowa etc. Nie wiem jak na innych działach, SMT JAK NAJBARDZIEJ POLECAM.
Sylwia 2017-09-12 23:44
Pracy na wtryskach nie polecam. Oprócz przyjaznych dziewczym nie ma na tym dziale nic wiecej do polecenia. Praca na 3 zmiany, dwie przerwy po 15 minut (tylko jedna dziewczyna idzie na przerwe, druga ja zamienia obsługując 2 maszyny) a o samą przerwe nie raz sie ciężko doprosic i idzie sie 2 godziny później niz powinno. Praca jest różna, zależy od tego na jaką maszyne się trafi, ale ostatnio często zaczynaja dawac dziewczynom po dwie maszyny na osobę bo dla nich bardziej sie to oplaca.. lider jest tylko jeden godny polecenia i jest to Marcin, bo z pozostałymi to szkoda gadać.. A zarobki to jakas porażka.. soboty sa wypłacane co 3 miesiące i o to kiedy się mialo urlop platny czy bezplatny góra nie dba i trzrba nie raz chodzic i pytac sie dlaczego jest na pasku wyplaty tak a nie inaczej.
Zatrudniony 2017-09-14 12:37
Potwierdzam. Żadnych informacji na temat ilości dostępnego urlopu (powinna być lista aktualizowana co miesiąc). Praca w święta, wolne za święto w środku tygodnia. Co to ma być? Co więcej praca w święta za normalną stawkę!
kika 2017-09-14 19:21
Dodam coś od siebie po prawie pól roku pracy na dziale wtryskow,

To co wyżej napisane to poniekąd prawda, zaczęło się kombinowanie z obsługą 2 maszyn na raz i lataniem biegiem od jednej do drugiej maszyny czasy cyklow nie sa zbyt przemyslane ale wiadomo trzeba wydoić naszym kosztem jak najwiecej, jezeli chodzi o przerwy to tez nie jest najlepiej, zabrali nam 10min , dali 2x po 5 i raz po 15m, dodatkowo nie respektują tych czasow przerw bo sie zwyczajnie nie da, liderzy i ustawiacze na maszynach w trakcie przerw to norma a to my jestesmy podpisane na labelkach, cholera wie co tam pakuaja a pozniej zebrania i problemy z mobisem to wszystko na konto operatorek...

Jeżeli chodzi o samych liderow to unikac jak ognia małego terrorysty patryka kto byl ten wie, godni polecenia marcin i kamil trzymaja poziom, ogolnie praca nie jest zla bylo by lepiej gdyby nie minimum krajowe i wieczne problemy z wypłaceniem nocek i nadgodzin, 80zl za sobote to czysta kpina z pracownika. w koncu cos sie ruszylo z multisportem i ubezpieczeniem grupowym, zostane jeszcze troche moze z biegiem czasu bedzie lepiej....

Grażyna 2017-09-15 10:01
Może i ruszyło z kartą Multisport ale co z tego przy takich zarobkach jak odciągną za ubezpieczenie i kręte to lekko 100 zł mniej doliczyć dojazd do pracy to nie wiesz czy się śmiać czy płakać jak przyjdzie przelew.
Słabe wypłaty (i jeszcze się nic nie zgadza na pasku) praca w święta polskie (ale czeskie święta wolne hahahaha) na poprawę niestety nie ma co liczyć.
Ludzie przychodzą chwilę popracują i szybko szukają jednak czegoś innego.
Nie polecam pracy.
Michal 2017-09-21 10:14
Ma ktoś może jakiś kontakt tam ? Chciałem zadzwonić i zapytać o coś ?
Tosik 2017-09-23 12:57
Witam. Właśnie dostałam tam pracę. W poniedziałek mam podpisanie umowy. Czy ktoś mi powie jak wygląda praca na Wtryskarkach ? Z tego co mi mówiono będę na obcinaniu elementów. Czy praca jest w miarę normalna ? Podobno maszyny idą wolno,gdyż Firma dopiero zaczęła działać..
Olo 2017-09-24 15:26
Praca na wtryskarkach jest ok ale jak ci dadzą 2 maszyny do obrobienia to jest dopiero jazda nie polecam masakra
kala 2017-09-25 16:28
Jak jest ze świętami i sylwestrem?
Basia 2017-09-27 11:44
Czy ktoś wie jak wygląda praca na montażu przy skręcaniu soczewek?
@@@@ 2017-09-27 21:05
Pracuję w tej firmie od niedawna,ale z tego co widzę beznadziejne,komunikacja z menadżerami koreańskim praktycznie zerowa ogólny chaos ,praca w dni świąteczne polskie i to przymusowa wypłaty nikomu się nie zgadzają , ciągle ktoś biega do biura upominać się o swoje.
Płacą najniższą krajową zero socjalnego żadnych dodatków premi . Ludzie uciekają z firmy. Trzeba chyba zmienić i to szybko pracę.
Niestety nie polecam!!!!!!!
Stokrotka 2017-10-03 21:32
Oczywiście do pracy
Sylwia 2017-10-03 22:40
Przerwa świąteczna od 24.12-01.01.
Nadgodziny - tak jak na każdej produkcji - w tygodniu maksymalnie 2 godziny( jesli jest "kryzys" w firmie i czasami w sb. Nadgodziny zawsze płatne ( 50% oraz 100%). Wypłacane co miesiąc.
Premie uznaniowe oraz transportowe.
Multisport i ubezpieczenie w trakcie załatwiania.
Praca lekka tylko trzeba się przyłożyć - jak wszędzie.
Jak się komuś nie chce pracować to wszystko mu będzie przeszkadzać.
Wstawiacie bezpodstawne komentarze. Robicie z igły widły a potem ludzie czytając te komentarze nie przychodzą do pracy. Błędne koło.
Ja pracuje w tej firmie od początku. Czasami jest ciężko ale są dni kiedy jest całkowity luz jak w KAŻDEJ PRACY NA LINII.
Tulipan 2017-10-04 00:48
Droga Stokrotko piszesz że tak pięknie na zakładzie taka lekka praca,premie, multisport...
Tylko dlaczego tyle ludzi odchodzi (czyżby nikomu nie chciało aż tak nic nie robić???)
Ja też pracuję od początku i mam całkiem inne zdanie troszkę.
Premia jest frekfencyjna dojazdowa też tylko przy tych dodatkach dlaczego ludzie zarabiają grosze???
Jeśli chodzi o nadgodziny i polskie święta to są obowiązkowe!!!
Multisport karta będzie i owszem tylko trzeba będzie zapłacić ok 50 zł to już mniej na wypłacie,a przy takich zarobkach to sporo
Gdzie socjalny???firma istnieje rok czasu Nie ma!!!
Więc nie opowiadaj jak jest pięknie
Pik 2017-10-04 17:27
Tez tam pracuje i calkowicie cie popieram
robot 2017-10-05 10:55
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wprowadzono mnie chyba w błąd. Powiedziano mi że socjal jest. Czy ktoś może to potwierdzić bo z tego co widzę na forum to nie ma.
@@@@ 2017-10-05 19:48
Pracuję w tej firmie dość długo i niestety żadnego socialu niestety nie było i nie ma i pewnie nie będzie.
Pani na rozmowie dość dużo mówi ,ale niestety nijak ma się to do rzeczywistości.
seK.O.nix 2017-10-06 00:07
1. UBEZPIECZENIE GRUPOWE - "załatwiane" od 4 miesięcy... (żałosne, końca nie widać)
2. MULTISPORT - "załatwiany" od 2 miesięcy
3. PREMIA UZNANIOWA? - takowej brak
4. PREMIA FREKWENCYJNA - jest 200zł brutto (spróbuj iść na L4)
3. NADGODZINY - płatne co miesiąc po buncie pracowników (wcześniej co 3 miesiące)
4. PRACA W ŚWIĘTA - standard, bo przecież w Czechach pracują. I co to ma do rzeczy? Brak szacunku Koreańczyków dla Polaków i naszych świąt. Tylko włażenie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mobisowi.
5. BRAK UBRAŃ ROBOCZYCH!!! (tylko dział wtryskarek ma jakieś chińskie T-shirty i spodnie, reszta pracuje w swoich prywatnych ciuchach + jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atwopalna na wierzchu)

I TAK DALEJ...

robot 2017-10-06 07:53
Co z 1-szym Listopada,też do pracy?
Kulfon 2017-10-06 11:14
Tak, 1 listopada jest dniem pracującym :) Oczywiście za normalną stawkę jak w każdy zwykły dzień roboczy... W zamian dostaniemy pewnie jak ostatnio wolne w środku tygodnia.
@@@@ 2017-10-06 17:01
Jedni dostali wolne w środku tygodnia inni nawet tego nie mieli .
Zobaczymy ile chętnych będzie do pracy 1 listopada.
Ludzie już mają dość
robot 2017-10-06 23:26
Szkoda mojego czasu, już widać jaka to firma. Proponuję podać linka do forum pani rekrutujacej bo zdaje się nie ma pełnych informacji na temat warunków zatrudnienia ani podstawowej wiedzy o obowiązkach na stanowisku.
gunia 2017-10-07 15:41
pracuje w prawdzie od niedawna ale - w tygodniu maksymalnie 2 godziny nadgodzin? powiedz to tym wszystkim, którzy zostają więcej plus przychodzą w sobotę. i nie dlatego, ze tego chcą, tylko bo ktoś musi. nie mam tu pretensji do tego, ze trzeba zostać, ale najpierw zarzucasz innym, iż mówią bzdury a sama je wypisujesz ... to, ze dla ciebie coś jest robieniem z igieł wideł, nie oznacza, ze dla kogoś to nic nie znaczy. warto spojrzeć czasem poza czubek swojego własnego nosa ;)
Beatrycze 2017-10-07 22:25
Mam już skierowanie na badania, ale wciąż się waham czy się zatrudnić dlatego mam pytanie. Czy nadgodziny są obowiązkowe i przymusowe, czy jak kto chce ? Czy soboty są wypłacane od razu do ręki i jaka to jest kwota. Czy przerwy są w określonych godzinach i są przestrzegane? Bardzo byłabym wdzięczna za szczere odpowiedzi. Pomoże mi to podjąć decyzję.
@@ 2017-10-08 19:15
Nadgodziny nie sa obowiązkowe ale soboty tak pod groźbą nagany przerwy na wtryskach nie sa wogole przestrzegane jak cie ktos wymieni to idziesz jezeli nie to stoisz ile sie da za soboty płacą grosze
gunia 2017-10-09 05:06
ale na innych działkach są przestrzegane ;)
NICK 2017-10-10 16:05
Kiedy wolne za 11 listopada?
ja 2017-10-11 18:46
zarobki 6500 brutto siedzisz nic nie robisz pierdzisz w fotel/.
Zostaw swoją opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.