Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Kris

Witam, prosze o informacje czy warto jechac tam do pracy? Jak wygladaja mieszkania?

@Kris

Nie pakuj się w to badziewie! Nie zarobisz a więcej stracisz!

Kamil
@Xxx

Nie zarobisz i stracisz jak bedziesz chlal na mieszkaniu. Sam bylem ostatnio w biurze firmy i widzialem goscia w poczekalni ktory nie poszedl do pracy bo sie nawalil jak swinia. W angli albo norwegi juz dawno by wylecial i nie byloby dyskusji.....pijaki moga miec pretensje tylko do siebie.

tokyo777

Ja sie wybieram na 29 04 z Jedrzejowa czy ktos tez wtedy jedzie ?

Xyz
@tokyo777

Nie jedź . Szkoda czasu zdrowia i pieniędzy.(usunięte przez administratora)

maja
@tokyo777

i jak kolego pojechales mozesz cos wiecej opisac jak praca i warunki mieszkalne

@tokyo777

Witam serdecznie jestem z Jedrzejowa od 20 maja będę pracowac w tym zakładzie proszę opinię na temat tej pracy już mam zgloszone wszystkie dokumenty aktualnie jestem w Niemczech u siostry od dwóch dni i szukam pracy bo pierwsza okazala się totalną klapą jak można proszę o kontakt z moim numerem telefonu 661348670 z góry dziękuję bardzo

Szymon1337

Witam mam zamiar jechać tam do pracy opiszecie mi co i jak z zarobkami i pracą Jedzie ktoś z okolic poznania ? Jeśli tak to z chęcią bym sie zabrał

Aneczka87

Pracuje w DSI od dwoch miesiecy na dziale pakowania. Na poczatku bylo ciezko ze wstawaniem na 5 rano i nizsza temeratura ale idzie sie przyzwyczaic. Z zarobkow jestem zadowolona 1200€ na czysto nie zarobilabym w PL. Mieszkanie czyste, jak pilnujesz swojej kolejki na sprzatanie do nie ma spiec. W czerwcu przyjedza moja siostra do pracy sezonowej na 3 miesiace. Obiecali jej prace na tym samym dziale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

kazik
@Aneczka87

pracujesz na pakowaniu gdzie konkretnie bo jest kilka działów pakowania. Niższa temperatura to może pracujesz na Froście a nie na pakowaniu. (usunięte przez administratora)e ale czemu nie piszesz że za 200 godzin w tym soboty( do tego dodaj codziennie 40 min nie płatne na przebranie) . Wychodzi Ci około 6 e za godz. czyli 25 zł. szał!!!. W Pl tyle nie zarobisz ale tak ciężkiej pracy nie znajdziesz a jak znajdziesz to też zarobisz. Sezonowo tu pracuje 98 % nowych pracowników przyjeżdżają i uciekają p 2 tygodniach(usunięte przez administratora)

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Witek050579

Ja akurat mieszkam ok 2 km od miejsca pracy takze zaoszczedzam na dowozach bo chodze z buta. Nowe bloki jak dbamy tak mamy. Koledzy z dzialu mieszkaja po 5 albo 10 km ale dojezdzaja rowerem albo samochodami z jednej kwatery. Praca na rozbiorze dodatkowe premie jak nie siedzisz na L4. Co drugi wekend mamy zjazdowke i cisniemy do PL. Jak chcesz pracowac to pracujesz. A jak nie chcesz to czekaj dalej az manna z nieba spadnie. Pozdrawiam!

Pg

Witam ,czytam i muszę coś powiedzieć! Biuro Dsi, panie które tam pracują robią swoją pracę. Nie można mieć do nich żadnych pretensji ,wyłącznie do siebie ,wiem co mówię bo pisze o swoim przykładzie. Tyle co ja narozrabialem,to się w głowie nie mieści i zawsze dały mi szansę, za co im dziękuję.(usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

gość
@Pg

Człowieku po co ten komentarz ??? który nic nie mówi o pracy w DSI czy w Tunisie tylko bla bla bla a administrator resztę usunął , łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu.... śmieszne, już nie ma chętnych na robote w DSI ? strach w oczy zagląda ...

Gryz
@Pg

oni maja na kazdym zarobek i nie mowia prawdy o tej pracy i omijaja wazynch informacjii...jestes podstawiony kolego bo ja tam bylem to wiem jak jest

Dariusz

Wracam na 08.04.2019 moge kogoś zabrac, mam duzy wygodny samochód.

Wiechu
@Dariusz

Jedziesz przez Katowice? Jestem Rybnika i chetnie bym sie zabral z kims.

cccc
@Dariusz

HEJ. Mam na imię Ewa mam zamiar podjąć tam pracę 08-kwiecień . to mój pierwszy wyjazd. Było by miło z kimś się zabrać.

Mirek

Pracowałeś tam, że tyle wiesz. Napisz coś wiecej a mooże masz namiar na jakąś dobra robotę.

Dariusz

@Odradzam. Zazdrościsz? Żalujesz? Nie, niestety nie dopracowałem się jeszczę do Q7... w takim razie bym się nie wybierał do pracy fizycynej. Żebyś wiedział: Mam Sharana. Według mnie to Sharan jest duży i wygodny.

Michcio

Jestem z Katowic i jadę na 8.04 pierwszy raz :) chętnie bym się zabrał

Michcio
@Dariusz

Jestem z Katowic, jadę na 08.04 pierwszy raz. Fajnie byłoby się z kimś zabrać, kto jest w temacie i opowie co i jak.

Odradzam
@Mirek

wątpisz w to co tutaj piszę ??? no przecież tu są opinie o firmie dsi , każdy ma prawo tutaj wypowiadać się o pracy w tej firmie, a skoro już wybrałeś dsi to jedz nikt tu ci tego nie zabrania , spróbuj i nie cwaniakuj bohaterze , to nie jest strona na dawanie namiarów na jakąś inną dobrą robotę (przecież już wybrałeś najlepszą firme he he he )

Ola
@Odradzam

Tylko widać że twoję komentarze zawierają mało informacji ale dużo bleh bleh.

Gajek

Q7 niezla bryka moze byc szybka jazda, a praca pracowaleś napisz coś więcej jak jesteś tak dobrze poinformmowany.

Łysy

Większość negatywnych opinii piszą ludzie którzy przepracuja rok zjeżdżają na koroniówke a później jak się skończy zasiłek to z powrotem wracają. Praca jak praca są cięższe i lżejsze stanowiska. Jest to rzeźnia i praca większości przy taśmach na liniach produkcyjnych. Jak ktoś chce zaraobic to będzie pracował nie ma co liczyć że was postawią i pół dnia będziecie stać i nic nie robić. Ja po półtora roku na Vacum dział pakowania prozniowego za około 210 godzin + dodatek nocny i premia stanowiskowa mam 1500€ na rękę - 120€ mieszkanie. Osobiście co do biura to nie mam problemu z biurem faktycznie są tam panie niektóre dość niemile nastawione ale jak ktoś nie kombinuje i co trochę nie jest na l4 i normalnie chodzi do pracy to nie ma problemu. Wyplata zawsze na czas. Jak w każdej pracy nowy na początku ma te cięższe zajęcia ale jak się pokaże że chce się pracować to ma się później lżejsza pracę. Ja osobiście polecam. Pozdrawiam mam nadzieję że pomogłem :)

Are
@cccc

Hej ja też jadę 08.04.19 tam do pracy samochodem

Kasiaaaa...

Wybieram się z chłopakiem na 01.04.. Jeszcze ktos będzie w naszym wieku? :-) 22-30 l. Pozdrawiam

Kasiaaaa...

Kuzyn tam pracuje juz okolo pol roku. Zalatwil nam prace na dziale vakum. Zarabia miedzy 1100 a 1200 na reke i mowi, ze w amazonie mial gorzej. W domu siedziec kazdy potrafi, my wolimy zarobic.

Arek
@Kasiaaaa...

Wracam z dziewczyna na 1.4. do DSI. Mamy 28 lat. Sobaczymy, gdzie bedziemy mieli mieszkanie. Jak nie macie dojazdu, to dajcie mi znac na spotkaniu.

Dariusz

Ja jade na 08.04 oferta wygląda nrmalnie, napisz coś wiecej a może znasz jekieś fajną pracę

Hg5x2c

Mam powody, żeby wierzyć w te negatywne opinie, bo sam pracowałem w firmie zajmującej się ubojem oraz rozbiórką mięsa (usunięte przez administratora) Do tego była to cholernie ciężka praca. (usunięte przez administratora) Codziennie pracowałem godzinę dłużej niż moja żona, a mimo to, po miesiącu miałem tylko 2.5 godziny dłużej wpisane od niej (kierownik na moje uwagi powiedział cytuję: "Podpisywałeś listę? To następnym razem patrz co podpisujesz. " Nieźle, co? (usunięte przez administratora) Piekarniku nie działał, światła w korytarzu przy schodach na poddasze, które były strasznie strome nie było. Lodówki nie było. Już nie marzyłem o telewizorze czy Wi-Fi. (usunięte przez administratora) Właściciel przyjeżdża prawie w nocy, pół nocy walczy, mówi że przyjedzie rano, nie ma go cały dzień, walczy pół godziny

2003
@Hg5x2c

Witam Syn się tam wybiera.Prosze powiedzieć czy naprawdę nie warto?

Realista
@Hg5x2c

"Mam powody, żeby wierzyć w te negatywne opinie, bo sam pracowałem w firmie zajmującej się ubojem oraz rozbiórką mięsa" Tzn? Pracowales w innej firmie i stwierdzasz, ze w kazdej firmie tak bedzie? Zastanow sie, co za glupoty piszesz. Tutaj nas nie interesuje firma "DSZ która zatrudnie ludzi w Lübeck" tylko firma DSI z Rhedy. Moze ta DSI tez nie jest najlepsza, ale ty tutaj juz zaczynasz mieszac! Opinie do innych firm nikomu nie pomoga a nawet myla. @2003: Pytaj sie lepiej osob, ktore byli w DSI i nie wydziwiaja.

Mietek

Pojechałem rok temu, zarobiłem i teraz wruciłem do polski. Byłem na rozbiorze u "Zieliny". Praca była cieżka, ale wychodziło mi około 12,50 Euro na godzinę. Do tego dodatek za godziny nocne i premia. Piewszy miesiąc byl cholernie cieżki, ale można sie jakoś dostosować. Mieszkania są takie i takie. Pierw byłem w Verl. Kto w weekend nie zjeżdżał, ten imprezował. Ze względu, że mi było cieżko z przyjazdem do pracy, biuro ogarneło mi transport z chłopakami z mojego działu w Rietbergu. To był starszy domek w dobrym stanie. Jak się coś zepsuło, ekipa przyjeżdżała i naprawiała. Za zniszczenia, brudy i wywóz nie sortowanych śmieci trzeba było płacic. Po roku pracy potrzebuję przerwę. Jeżeli nie znajdę porządnej pracy w polscę to napewno wrucę do Redy. Nie było łatwo, ale też nie było źle, a wypłatę zawsze miałem punktualnie do terminu w umowie.

Hg5x2c

Proszę dopisać do opinii, że chodziło o firmę DSZ która zatrudnia ludzi w Lübecke, Espelkampf i okolic oraz w okolicach Moelberge, Essen, Klopenburga i ich okolic. Dziękuje. Może komuś to oszczędzi nerwów i problemów.

Romek
@Hg5x2c

Tu chodzi o firme w Reda-Weidenbruck.

pit

witam mam jechać na 4 lutego proszę was o opinie jakie zarobki , czy są płacone nadgodziny , warunki mieszkaniowe , są lodówki, pralka, internet , po ile osób się mieszka

@pit

Też chętnie się dowiem o szczegółach bo wybieram się ale dopiero w drugiej połowie lutego.

@pit

radze poczytać komentarze wszystkie te które są negatywne dla DSI są prawdziwe niestety.... jaka to praca i warunki mieszkaniowe , strata czasu i wielka porażka ….

Nie wiem już co mam robić i w co wierzyć, pracował tam kolega i mówił że praca ok, sam mi polecił ta firmę. Mówiłam mu o złych opiniach, a on na to że wie o tych opiniach ale jest to nie prawda. Proszę niech ktoś się wypowie kto obecnie tam jest. Ja nie chcę tam leżeć tylko robić więc zdaje sobie sprawę że lekko nie jest, tylko czy jest naprawdę tak źle jak piszecie?

wtf
@Ewa

nie rozumiem pani, pani znajomy mowi ze jest okay itd a pni nie wie czy jechac . Niech pani zarezykuje i zaufa znajommemu

Kowal

I ja mam na 4 lutego wyjazd tam i też bym się dowiedział jak tam jest z chęcią

Remix

Ja również jadę na 04.02. Mój mail radana5@onet.pl

@Kowal

Jest (usunięte przez administratora) nie zarobisz więcej niż 1000 euro i po 10 -12 godzin pracy i praca od 4 rano do 15 bo te (usunięte przez administratora) paszy co dwie godziny po 20 minut bo niektórzy nie wytrzymują tak zwanej gonitwy jest jak u Hitlera masakra mieszkania (usunięte przez administratora) ci dadzą no i zimą zimno jak (usunięte przez administratora) a za farelke karyyjebia jak walczysz masakra

@Tomek

Cala prawda o tej firmie ! Slabe pieniadze i godziny ponad norme ! Tragedia!

Daniel

No i jak tam leci

złoty5629

witam jedzie ktoś na 25 lutego ???

maly
@złoty5629

witam czy ktoś coś na temat Pracy w Niemczech jak tam jest jakie warunki

Jade

Ewaszt

Tak

zloty5629
@maly

ja jadę żeby się przekonać jak jest zawsze można zrezygnować ważne żeby jakieś pieniądze zarobić

zloty5629
@maly

ja jadę żeby się przekonać napewno lepsze to niż nie mieć wg pracy.

Wojti
@złoty5629

Witam jadę ale mam już wahania same negatywy prawie

Esa
@złoty5629

To widzę że trochę nas tam młodych będzie ????

iwona7

jedzie ktoś na termin 02.01.2019 ?

Tala
@iwona7

Proszę odwołaj termin i nie jedź , chyba ,że chcesz pracować po 12 h 7 dni w tygodniu. Plus oszustwo, nie dajcie się naciągnąć. Mogę podać więcej szczegółów, ale nie tu.

Tala
@iwona7

Nie jedź proszę jeśli masz troszkę rozumu poszukaj czegoś normalnego . Chyba , że chcesz pracować po 12 h 7 dni w tygodniu. Poprzedni komentarz chyba został usunięty.

@iwona7

Tala dziękuję za odp.Ale dla czego nie chcesz zdradzić szczegółów pracy tutaj na forum skoro jest tak źle to może warto by było się wypowiedzieć na ten temat nie sądzisz? Z tego co zdążyłam znaleźć na temat pracy w tym zakładzie (A ciężko coś znaleźć konkretnego)to tylko straszenie innych przed wjazdem..nikt..powtarzam nikt jeszcze nie opowiedział wyczerpująco podstawowych szczegółów związanych z tą pracą,warunkami,obowiązkami,mieszkaniem..Może wreszcie ktoś odważny coś napisze?

@Iwona7

Mogłabyś napisać, jak dostałaś się do pracy za pośrednictwem firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)? Jeżeli możesz, to napisz również, jak przebiegał cały proces rozmowy z pracodawcą oraz załatwiania formalności związanych z wyjazdem. Firma załatwiła wszystko za Ciebie, czy może na Tobie spoczywała część spraw, które należało załatwić?

@Robert

Cześć Robert..aplikację złożyłam za pośrednictwem pracuj.pl zaakceptowali bez problemu myślę ze za sprawą dużej rotacji pracowników..praca na pewno ciężka i nie każdy jest do takiej przyzwyczajony..sama mam obawy ale chcę spróbować bo kasy większej niż w pl mi potrzeba.Zadzwonili z firmy i uzgodniliśmy termin wyjazdu który mi pasował,pytań wiele zadawałam bo ciemnota ze mnie na tematy zwykłe..wszystkie które mnie nurtowały i dostałam na początek zadawalające mnie odpowiedzi..miodów nikt nie obiecuje bo przedszkole to nie jest..i zdaję sobie sprawę że wiele spraw będę musiała sama załatwić a utrudnieniem jest brak znajomości języka..jadę sama dzień wcześniej czyli pierwszego stycznia w dzień,jazda nocą mi nie odpowiada.. na drugiego 7.30 mam być dojechać musisz sam..niby jest tam poczekalnia z toaleta i czajnikiem gdzie mogę zakoczować..Jak bedzie?napiszę napewno rzeczowo i prawdziwie bez ściemy..na razie przygotowana na ciężką pracę i warunki nie takie jak w Hilton hotel..pozdrawiam serdecznie

@Iwona7

Jesteś już po pierwszych dniach pracy za pośrednictwem firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)? Z poprzedniej Twojej wypowiedzi wynika, iż miałaś rozpocząć pracę 2 stycznia, także mogę domniemać, że tak. Możesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami z pierwszych dni pracy? Wszystko jest tak, jak było ustalone w trakcie rozmowy? Podziel się, proszę swoimi wrażeniami.

Jam to pisał

Przepadła kolejna zmarnowana

Juras
@Iwona7

Hej ! Wyjechałas tam ? To napisz jaka tam praca, daj wyczerpujące i szczegółowe informacje!

Ala
@Iwona7

Jesteś na pakowaniu czy rozbiorze?

@Iwona7

Iwona7 31.01.2019 23:59 @Robert 07.01.2019 11:54 Witaj Załatwianie formalności przez DSI odbyło się bardzo sprawnie i fachowo nie zostajesz sam,we wszystkim ci pomagają Ale i nie prowadzaja za rękę jak dziecko na początek dwa dni szkolenia,lekarz,pokazanie pracy,wydanie ubrań a na trzeci do pracy.Praca ciężka na zmiany tak jak już wcześniej opisywane Ale można się przyzwyczaić..oby tylko płaca była adekwatna a tego jeszcze nie wiem bo wpływ na konto 15.warunki mieszkalne lepsze niż się spodziewałam jestem zadowolona choć dużo osób nie daje rady i rezygnuje "Iwona7 " nie wprowadzaj ludzi w błąd, że tam pracujesz bo z tego co tu napisałaś widać że nie masz blaaaadego pojęcia o warunkach pracy i mieszkań jak również jak wygląda przyjęcie do pracy masz tu pretensje do innych na forum że nie piszą konkretnie i rzeczowo o pracy w DSI a ty ???? kompletnie nic z twoich komentarzy nie wynika , próbujesz naganiać ludzi do tej firmy ??? trzeba umieć dobrze lać wode ale tobie tu na forum to mało przekonująco wyszło …. Jeszcze nikt na ludzkiej krzywdzie się nie dorobił...

Robert

Witam wszystkich pracowników i tych co mają zamiar pracować. Pacuje na dziale Vakum od ponad 7 miesięcy. Praca przy maszynie pakowania mięsa. Srednio po 10-11 godzin dziennie. Przy srednich miesięcznych godzinach zarobek rzędu (usunięte przez administratora) na rękę. Praca na kontrakt roczny. Ogólnie praca jest bardzo męcząca(usunięte przez administratora) Trzeba uwazać na wszystko. Brygadziści są okej dla niektorych osob. Najgorsze jest to ze nadgodziny sa obowiazkowe. (usunięte przez administratora)PRACA JEST ZŁA ZE WZGLĘDU NA NISKIE ZAROBKI I DUŻĄ ILOŚĆ GODZIN PRACY. NIE POLECAM!

Darek
@Robert

Ja mam jechać na 19.11.2018 dlaczego nie polecasz a sam pracujesz. Napisz cos wiecej jakie warunki pracy, wynagrodzenie, mieszkania. Czego moge się na miejscu spodziewac?

@Darek

Jak często zdarzają się nadgodziny, jeżeli chodzi o pracę w firmie DSI GmbH & Co KG? W jaki sposób rozliczane są dodatkowe godziny, które należy przepracować w ciągu dnia? Chciałabym wiedzieć również, jakie warunki panują na magazynie, gdzie pracujesz. Pracownik ma zapewniony odpowiedni ubiór oraz inne niezbędne rzeczy do pracy? Zachęcam do odpowiedzi w tym wątku.

@Darek

Pracuje dalej z tego względu ze do konca kontraktu nie zostało mi wiele. Po przepracowaniu roku mam mozliwość uzyskania zasiłku.

waldi13

Witam Wybieramy się z żoną. Proszę i info na temat pracy i firmy. Wróciłem z Holandii okolic Rotterdamu warzywa owoce jak ktoś potrzebuje info to proszę pytać . waldemar.k@vp.pl Pozdrawiam

Xxx

Jedzie ktoś na termin 28.01.2019 ?

Wojtas

Tak ja sie wybieram

Wojtas

Tak

Iza
@Wojtas

Hej ja też się wybieram , podaj proszę kontakt do siebie

@Xxx

Siema ja mam jechac ale sie zastanawiam

@Iza

A wy z kad jestescie

@Iza

Z kad jestescie kiedy jedziecie

A skąd jedziesz jeśli można wiedzieć? Mój mail bea530845@wp.pl

(usunięte przez administratora) wyzyskiwanie zlodziejstwo. Odradzam 5 euro na godz a obiecuja 9.Na szubienice dziadow

gosciu
@anonymous

ta u ammera sostaniesz (usunięte przez administratora) brutto i (usunięte przez administratora) diety 152 godz pracy to wychodzi 1280e na konto juz czysta kasa

Gośc524

Potrzebuje adres wykonywanej pracy wie ktoś może. Pracowałem 4 lata temu kontrakt przerobiłem ale odradzam. Z góry dzięki za adres.

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)