Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Ewelina

Witam, czy ktoś może konkretnie napisać jak wygląda tam praca teraz? Szukam pracy, po nowym roku chciałabym tam pojechać i zależy mi na tym by ktoś kto tam obecnie pracuję sensownie i wyczerpująco opowiedzial mi o warunkach pracy, zarobkach itp.

Wozny 150
@Ewelina

Odradzam Pani ewelino szkoda zdrowia tam jest (usunięte przez administratora) ja już kiedyś tam pracowalem

Zainstalowana

Czy potrzebne jest badanie BHP do pracy przy mięsie?

Radek94

Jak z dojazdem do niemiec na własną rękę trzeba cos kombinowac?

Noiko

(usunięte przez administratora)robota pracuje sie po12 godzin i soboty czasem niedziele za 130 eur godzin 200 i więcej ci co piszą ze ni jes źle (usunięte przez administratora)

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Ajo7

CZy jedzie ktoś 2.12 . 2019? katowice

mad5
@Ajo7

I jak pracujesz już w tej firmie i jak oceniasz sytuację na magazynie?

Może ktoś napisać w jakich godzinach pracuje się na pakowni?

@123

3 zmiany

byly pracownik

Jak to czytam nic sie nie zmienilo .Jesli masz 8 klas i 16 swiadectw to nigdzie nie bedzie nikomu dobrze bylem tam dlugo i na wszystko mialem czas .Samemu sie trzeba przekonac bo kazdy pisze swoje odczucia ja tez czytalem rozne opinie. Ale jak sam sie nie przekonasz to nie bedziesz wiedzial czy jest dobrze czy zle .Wazne ze placa bo bylem w takich zakladach ze tam dopiero masakra byla polacy sie cieszyli ze za 10 godz pracy zarobili 600 euro .

Tedi

Witam. Może ktoś napisać jak obecnie wygląda sytuacja z pracą? Czy jest ciężka? Ile się zarabia? Czy wypłaty są sprawiedliwe i na czas? Jak z zakwaterowaniem? Czy na kwaterach jest patologia czy normalni ludzie?

Joaska
@Tedi

Praca jak to praca jak umiesz szybko robic to cie zatrzymaja na dluzej zakwaterowanie daja biurrowe placzisz 100euro ,Polacy sa podli kazdy chce zaszkodzic drugiemu pensja dobra zalezy na jaka hale pojdzesz

Joaska
@Tedi

Hej praca jak to praca po za Pl pracuje się szybko zależy gdzie cie dadza na tasme czy jakiejśinnej hali zalezy im zeby jaknajwiecej zrobic wiec nie ma obijania szybko sie robi sa przerwy zakwaterowanie daja bourowe po szkoleniu umowe podpisujesz w 3 dniu chyba musisz mie konto bankowe 1 wypłata moze byc czekiem ,ludzie sa przyjazni ale uważaj na Polakow potrafia nie zle namiesza sa duże kary wiec pilnuj siebie nie zawsze płaca w terminie stawka jest różna zależ na jaka hale pójdzesz

V
@Tedi

Poczytaj komentarze poniżej nadal aktualne, praca ciężka przy mięsie ,tempo podkrecaja co chwilę, 200godzin w miesiącu to standard, wyplata ok.(usunięte przez administratora)euro sprawiedliwej wyplaty nie oczekuj latwo mozna policzyc ile możesz miec na godzine(usunięte przez administratora)ODRADZAM

Witek050579
@Tedi

Witam, na brak godzin narzekac nie bedziesz. Praca jak praca jak masz doswiadczenie na produkcji to bez problemow dasz rade. Na rozborze wyciagam ok 1300 euro na czysto, jedyny minus to wstawanie o 2 w nocy ale maja tez druga zmiane z tego co slyszalem. Mieszkania rozne, jak trafisz na porzadnych ludzi co nie pija co wekend to masz spokoj.

kazik
@Tedi

Witam co tu pisać, niedawno skończyłem tam pracę. przyjedź i zobacz to nie praca tylko harówa po 12 godz. w gigantycznym tempie. wypłata na czas ale 1200 e za 200 godzin to złodziejstwo w Niemczech a nie pensja. Na mieszkaniach mieszkasz z Rumunami i lub z innym przypadkowymi pseudo pracownikami. jak to powiedział kolega z pokoju, dsi zbiera wszystkich bezdomnych i alkoholików z całych Niemiec i Polski. Ta firma już się kończy teraz ile złupią to ich. nie polecam!

@Tedi

Witam, z tego co slyszalem to nadal szukaja. Ja jade z kuzynem na koniec maja. Numer do biura dostalem od sasiadki, pracowala tam 3 lata i nie narzekala. Mam nadzieje ze na mieszkania beda normalni ludzie.

@Tedi

Zależy jak się trafi na ludzi. Zarobki niskie godzin sporo. Praca ciężką bo to masarnia i pakownia. Netto 6euro/h. Jedyny pozytyw to wypłaty na czas (od 10 do 15 każdego miesiąca)

Lorek
@Tedi

Witam. Jestem na pakowaniu. Praca ok idzie sie przyzwyczaic. Zarobilem 1346 euro na czysto takze nie narzekam. Dsi placi zawsze na czas w polowie miesiaca

Frodo
@V

to moja 3 praca na produkcji wczesniej robilem na czekoladach i kurczakach i nigdzie nie bylo lekko, zreszta po to jedziesz zeby zarobic wiec nie ma sensu robic po 150 godzin miesiecznie bo wielkie g. zarobisz

Sławomir
@Frodo

Wcześniejsze prace, które wykonywałeś na produkcji również były efektem zatrudnienia za pośrednictwem firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)? Jestem ciekaw, jak to w Twoim przypadku wygląda.

Frodo
@Sławomir

Wczesniejsze prace byly na produkcjach na bawarii, to moja pierwsza praca przez DSI.

Ktos
@kazik

Tak jak mówisz, tak jest

Robe

Nie zarobi tam człowiek nie opłaca się tam jechać dużo godzin i mała wypłata

Małgorzata

Powiedzcie, czy w DSI pracuje się na zmiany? Oprócz tego ciekawi mnie jeszcze, po ile godzin pracujecie i czy weekendy są wolne od pracy. Z góry dzięki za odpowiedzi.

@Małgorzata

Praca na 2 zmiany po 9.5 h od poniedziałku do soboty. Pierwsza zmiana na 3.00 lub 4.00 druga na 13.00 lub 14.00. Firma zapewnia mieszkanie za 150 euro/msc. Do zakładu blisko ładna i spokojna okolica. Można dogadać się z pracownikami i dojeżdżać razem.

Grzegorz

Wielu pracowalo i bedzie pracowac... Wielu wybudowalo domy w Polsce dzieki tej pracy i dzieci pokonczyly studia. W tych czasach jest tu Rheda-Wiedenbrück jest juz wiele innych mozliwosci pracowac i zarabiac lepiej i za lepsze pieniadze.Trzeba troszke znac jezyka i do przodu....chetnie POMOGE zapraszam do kontaktu.

niko
@Grzegorz

witam,chce tam przyjechać z kobietą czy na chwilę obecność jest tam praca, jak z godzinami czy kobieta da radę ,na ile można liczyć i jakie warunki zakwaterowania ?

Kris
@niko

Przyjechalismy z moja partnerka miesiac temu do pracy w tej firmie. Nie obiecywali nam mieszkania parowego od razu, balismy sie bedziemy musieli mieszkac osobno ale akurat na drugi dzien po przyjezdzie zjechala jedna para takze mielismy szczescie i dostalismy mieszkanie 4 km od tunisu. Nie mamy auta wiec kupilismy sobie uzywane rowery i nie musimy sie nikogo prosic o dojazd. Pracujemy na jednym dziale, praktycznie o tej samej godzininie konczymy zmiane. Jak narazie planuejemy zostac do konca kontraktu, a pozniej sie zobaczy.

Małgosia
@Grzegorz

poproszę o kontakt na email malgosia3066@tlen.pl na temat pracy i zakwaterowania?

Ewelina

Witam, bardzo proszę o kontakt Panie Grzegorzu na e-mail : ewka19962011@wp.pl

Witam, wybieram się do pracy na pakowanie,czy morze ktoś coś powiedzieć bliżej jak tam jest,jak wyglądają zjazdy do kraju co ile ,jak z wynagrodzeniem i tak coś ogólnie. Czytam te komentarze niektóre i mam obawy co do tego wyjazdu ,wiadomo ludzie różnie piszą, proszę o rzetelne opinie z góry dziękuję.

@Nowy

Hej, jezeli pracowalas juz na produkcji to na pewno dasz rade. Ja akurat jest na rozbiorze i mam co drugi wekend zjazdowy wiec nie narzekam ale na pakowaniu mam kolezanki ktore tez maja zjazdowki do jakis czas. Pozatym masz tez urlop platny do wykorzystania. Wynagrodzenie przelewaja na konto do 15. Daja tez zaliiczki, wiem bo sama bralam w pierwszym miesiacu.

Suchy

Witam. Jadę z podlasia do tej firmy pierwszy raz i mam termin na 29.07.19 ktoś chce sie zabrać ze mną ?

Pani Szerr
@Suchy

cześć a możesz podać jakiś namiar do tej firmy to bardzo chętnie się z Tobą zabiorę . Pozdrawiam

Karolina &
@Suchy

Witam podaj jakiś namiar do siebie oddzwonię

Danusia
@Pani Szerr

Czesc. Podaje numer do biura (usunięte przez administratora). Biuro czynne do 17.00 takze smialo dzwon, mowia po polsku

Kris
@Karolina &

Numer do firmy DSI znajdziesz na internecie. Mowia po polsku takze smialo mozesz dzwonic.

Michal

Witam. Pracuje na rozbiorze i jestem zadowolony. Co dw tygodnie jezdze do polski z wielkopolskiego. Jaby chiclaby ktos sie ze mna zabrac do pracy do piszczie.

Del

Qualcuno ha lavorato ultimamente per questa agenzia? o qualcuno che inizierà alla seconda settimana di giugno? Mi hanno contattato per questo lavoro, I'm italian guy

j
@Del

ciao sai per caso come contattare il datore di lavoro un numero di cellulare graziee

Mike
@Del

Ciao, hai poi accettato il lavoro? Io ho mio fratello che dovrebbe partire a fine mese dall'Italia, magari potrei mettervi in contatto...

Yacek

Hej jadę 01. 07.2019.Szukam transportu jeżeli ktoś jedzie z Polski w tym terminie chętnie skorzystam.

,,,,
@Yacek

Hej to jedź i krzyżyk na drogę to biuro to porażka nie polecam!

Jolka
@Yacek

Hej czy mógłbyś coś więcej o tej pracy jeśli jesteś na dziale pakowania powiedzieć jak wygląda kwatera i co trzeba zabrać ze sobą jak wyposażone jest mieszkanie ile godz pracy i czy idzie zarobic

Jolka
@Yacek

Witam możesz powiedzieć coś na temat tej pracy? Interesuje mnie dział pakowania. Jak wygląda kwatera i warunki w nim panujące co jest a co trzeba zabrać ze sobą. Godziny pracy no i jak naprawdę wygląda ta praca. Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam.

aga.kom

Witam potrzebuję podać paczkę z małopolski (Tarnów) - ktoś będzie jechał proszę o kontakt.

Michal

Hejka, ja wyjezdzam juz drugi raz do tej firmy. Jade autem na 27 maja z wielkopolski. Mam 3 wolne miejsca jakby ktos chcial sie zabrac.

Jarek
@Michal

Hej Też się wybieram na 27 maja. Byłbym chętny na wspólną jazdę. napisz na maila numer telefonu to oddzwonię, jeżeli wolne miejsca nadal aktualne. aniajarek5@wp.pl

magneto
@Michal

mam zaaplikować na 27 maja ,ale ja ze śląska to chyba problem co? chętnie bym się zabrał jak wypali podaj fona oddzwonię Mateusz. lub maila?

Yacek
@Michal

Witaj pewnie nie będziesz jechał drugi raz hehe. Wiesz może znasz kogoś z kim można się zabrać dn. 01.07.2019r. E-mail: yacek123@gmail.com pozdrawiam jacek

EiS

Witam. Jedzie ktoś na 4 marzec???

Radek

JADE

Ja tez jade.

@Radek

JAKIM TRANSPORTEM JEDZIECIE?mOJ ADRES.Gaus@op.pl.pozdrawiam

@EiS

Ja jade.jakim transportem jedziesz?

@Piotrek

Skąd jedziecie, dajcie jakieś namiary na siebie. Miło by było się spotkać na miejscu.

Radek
@Piotrek

BUSY JAKIES JA Z SLASKA MÓJ NR TEL 504217208 NAPISZ

@EiS

Oj będzie ci miło jak tam wdepniesz i popracujesz ha ha caly tydzień robota po 10 godzin dziennie lub więcej, sily nie starczy i czasu na mile spotkania ha ha po tej orce ! Oj nie wiesz w co się pakujesz...

@Gość

Gościu, to jest moja sprawa ile ja będę pracować godzin czy będzie mi miło czy nie, a tobie nic do tego. Pozdrawiam

@EiS

Bo ty tam wcale niebedziesz pracować tylko bawisz się w naganiacza-trolla to nieuczciwe nabierać ludzi..

Mariusz

Tak ja jadę na 4 marzec

@Gość

Na wakacje nie jade tylko do pracy wiec im wiecej godzin tym lepiej. Szybki zarobek na splate dlugow a jak sie spodoba to zostane dluzej.

@Kamil

Dygaj tam po 12 godzin naiwniaku, że ci zapłacą za te 200 godzin 1200 euro to oszalejesz ze szczęścia ale że pracujesz jeden tydzień za darmo to twój problem najlepiej sobie policz ile to wychodzi w miesiącu he he sześć eurasów na godzinę, powodzenia !

mvrti

Chciałabym się dowiedzieć, czy opłaca sie jechać do pracy z tą agencją, jak wygląda zakwaterowanie ? Jak traktują pracownika ?

Ktoś
@mvrti

Nie jedź, bo będziesz żałował do końca życia. Ta firma to jakiś dramat, jesteś tylko numerkiem na wiaderku, siedzisz w robocie od 3.30 do 13.00 a w rezultacie wychodzi Ci 6 godz pracy bo pauza jest bezpłatna. Cały czas wysyłają na pauze. Pierwsze trzy dni pracy bezpłatne, kary za wszystko. Nie polecam wręcz proszę, nie jedz tam. (usunięte przez administratora)

Pracownik dsi
@mvrti

Traktują ludzi jak śmieci, jesteś dla nich tylko jako zarobek dla nich 6 godzin stałem na dworze czekając na szkolnie, tak przez 3 dni oczywiście wszystko. Bezpłatne. Ciężko jest się z nimi dogadać że względu na duzy przemiła ludzi w tej firmie

@Ktoś

A pokaz mi firme w ktorej placa za przerwe? w Polsce? Cieszcie sie ze w ogole macie przerwe. Ja pracowalem w PL i przez 8 godzin pracy przerwa wedlug mojego pracodawcy nie przyslugiwala. Z tego co pamietam sprzed kilku lat to te dwa pierwsze dni byly bezplatne ale to nie byly dni pracujace tylko przeznaczone na zalatwianie papierow.

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)