Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

on

witam szukam prawnika albo jakies gazety aby tom firme opisac w Niemczech koniec wykorzystywania polakow

mat

masz racje sam się przejechałem na klientce z konina

łysy

szkoda czasu i pieniędzy aby tam pracować dużo konfitur tam jest ,a kobiety to prawie same k a zwłaszcza z konina

ewela

hej macie namiary na lewandowska ewelina041991@wp.pl

krys
@ewela

namiary na ciebie interpol maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haahaaaadziecinadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa do przedszkolaaaaaaaaaaaaaaa

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

gosciu

zadowolony jestem juz mam kase i oto chodzi w (usunięte przez administratora) z pakowaniem jak was w trzy litery robia i po 200godzin miesiecznei a po co przebudzcie sie za 5enagodzine i 12kilometra z buta na kojo na hotel a propo gdzie inga iwa pani ewa itd wspaniale kobietki halo haloo

krycha

ile sie tam zarabia na godzine netto ???

ada

Jedzie ktos na 2 lutego na pakowanie?

gosciu

no i dzis we wiadomosciach tvp podano o 8,5e wystosowano pismo do rzadu niemic w tej sprawie berlin ma 30dni na odpowiedz rozchodzi sie o przewoznikow i tak jest w angli w holandii niemcy od 1 stycznia najnizsza stawke maja 8,5e to nie rolnictwo nie zywnosciowka ogolnie

Patryk

Jedzie ktos na 26??? Jak tak to moge zabrac 2 os. Jade autem z gdanska. Jade przez gorzow wlkp. armbanduhr@poczta.fm (usunięte przez administratora)

ello

podajcie mi namiar na ta firme moj imeil kobra5454@wp.pl

do pracy musisz sam się dostać ta firma to poraszka tylko inspekcja pracy ja zglaszam

jogi

a gdzie jest ten zaklad dokładny adres chodzi mi o niemcy czy to rheda

pracowałem jeszcze kasy nie dostałem

@ja

napisz na jakim dziale robleś i czy jest ciężko po ile godzin jak z transportem do pracy co trzeba ze soba zabrac ile tam pracowałeś i czemu zrezygnowałes dzieki pozdrawiam

aaa

nie dajcie sie wciagac w to (usunięte przez administratora) i nie jedżcie. mówia specjalnie, że wyjazdów wiecej nie bedzie, zebyscie sie decydowali, a tak naprawde wyjazdy sa co tydzien lub dwa. Czemu? Bo tyle ludzi odchodzi stamtad!!! a kase na paliwo musisz sam stracic, ich dojazd nie interesuje.

JOGI
@aaa

a ty byłas tam jak kasa

didy

nie polecam pracy przez ta agencje. robia z ludzi czubkow, do pracy 20 km i za paliwo sam placisz, pol pensji idzie na paliwo. kasy malo, robisz jak murzyn i jeszcze jestes poniewierany. nie jedżcie, rezygnujcie poki mozecie i nie straciliscie kasy na dojazd i na lekarza !!!!!!!!

@didy

jaką agencje masz na mysli

mmj

A może ktoś mi podać numer do tej firmy bo jak dzwonie ze strony to nie mogę się dodzwonić:/

gosciu

agencja lewandowska oferuje w niemczech 12e plus 5e diety za kazda godzine pracy i co masz czarno na bialym

Kawka
@gosciu

Daj namiary i opisz jaka praca.

olis01

albo czy byla by mozliwosc podwozki z kims do pracy i po pracy? oczywiscie nie za darmo

@olis01

ja jade samochodem moge wziąc 2 osoby kiedy jedziesz i skąd

olis01

Chcialabym sie dowiedziec czy jest mozliwosc dojazdow jakos do pracy? czy firma oferuje transport do pracy?

linda

jogi my tez jestesmy z podkarpacia tez jedziemy na 2.02 , pisz na meila e_93@onet.eu

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)