Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

zezi20

czy ktos juz podpisywal umowe, jakie warunki zarobki sa na umowie?

pepo
@zezi20

masz tyrac a warunki hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zadowolona ze masz roboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee starczy ci na chlip i mlikoooooooooooooooooo

kketjow@onet.pl

8,5 nie dotyczy przemysłu rolniczego i mięsnego

sep

nie sztuka pracowac jak widze po polsku a jakos tam bedzie ale za ile i do ilu zeby nie przekroczyc pewnych progow podatkowych czy wiecie ze od 1 stycznia najnizsza stawka placowa w niemczech jest 8,5e na godzine tak ustalil bundenstag i czas pracy nie cale 140godzin a nie po 200 za piep rzacie to taz poruszane jest w bundestagu nie stety zwiazki ochrona pracownika przemeczony pracownik jest nie wydajny musi miec czas na odpoczynek odstresowanie i nastepny dzien wysmienicie wydajny a zmeczony latwo o wypadek chyba nie chcecie byc kaleka bez palcy z nozem w brzuchu

pols

Czy jedzie ktoś z okolic małopolski Na12 stycznia wyjazd 11 jeri007@wp.pl

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

umowe podpisujesz na rok

Camaro

Wie ktos na jaki okres daja umowe chodzi mi o pierwszy raz

Sylwester

Bus tak leci przez wroclaw z autobusem jeszcze nw dokladnie bede wiedzial w poniedzialek po podpisaniu umowy

daro
@Sylwester

Jaki bus przez Wrocław o której gdzie można szczegóły ?

biniek

Niech ktoś napisze jak wyglądają zarobki na rozbiorze i jakie są tam normy,i ile godzin się robi.Ale proszę bez jakiegoś wymyślania, konkrety mnie interesują.I jak wyglądają mieszkania czy muszę coś zabierać.

zezi20

jak wyglada sprawa z dostarczeniem zaswiadczen od lekarza medycyny pracy (profilaktyczne i sanitarno-epidemiologiczne) mam sie wstawic 5.01 na podpisanie umowy z tymi dokumentami a telefon od nich dostalem 2.01 i nie da rady zebym w weekend zdobyl te dokumenty

@zezi20

te zaświadczenia można bedzie im odeslać w innym terminie

przemek
@zezi20

ja niby mam jechać 12.01 ale do tej pory nie dali znać kiedy się stawić na podpisanie umowy. Pewnie w ostatniej chwili zadzwonią i nic nie załatwie

daro
@przemek

Ile robi się te badania ? to płatne ?

robert38

może mi ktoś odpowiedzieć czy ten prusak 23 to jest jakaś ulica w tych sokolnikach czy jest to jakas miejscowość za sokolnikami?

@robert38

to jest miejscowosc jedziesz do tunisu

Sylwester

Witam W sprawie wyjazdu 12.01.15 ja raczej jade busem sa przewozy 50 € a autobus sinbad 150 zl sadze ze tak najlepiej , jakie jest wasze zdanie ?

@Sylwester

ale bedziesz jechał ze Szczecina?

Ja bede jechal z Opola

@Sylwester

a on leci przez wroclaw? moze tam bysmy sie spotkali?ten autokar o ktorej wyjezdza?trzeba robic rezerwacje?

ROBOTA JAK ROBOTA ILE JEST ROBOTY TYLE SIE SIEDZI NAWET I12 GODZIN

zozolek35

Mam takie pytanie czy ta firma potrzebuje do zatrudnienia wniosek o niekaralności? Aktualnie posiadam wyrok w zawieszeniu i nie wiem czy mam szanse na pracę.

Wojtek
@zozolek35

Nie nie potrzebuja.

@zozolek35

nic nie chca

robert38

czy ktos jedzie 12.1.15. z okolic Szczecina?chętnie zabiorę się z kimś.

zezi20

Witam, czy ktos posiada wolne miejsca na 12 stycznia, chętnie bym się zabrał? Najlepiej lubelskie ale niekoniecznie, dojadę. lzezula@gmail.com

jack

Witam jedzie ktoś z okolic Nowego Sącza, Krakowa, Katowic na 12 stycznia ? Chętnie się za biorę, koszta podzielimy ;) jeri007@wp.pl

lulu

sami pisza machura podpuszczaja ludzi jacy wyrywni do 45lat przyjmuja tylko i kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa przeczytajcie sami machura zeleslawice

jjjj

Jade 5 stycznia jestem z Nowego Sacza zabrałbym sie z kim i dorzucił do kosztów moj numer (usunięte przez administratora)

pols

Do Sylwester: Tak ja się wybieram ;) jeri007@wp.pl kto jeszcze jedzie w terminie 12. 01 Chętnie się zabiorę

Sylwesterr

Witam wybiera sie ktos do MS okolo 12.01.15 ?

mimi

2200e to chyba za 2 miesiące bo ja przy ponad 260h miałem ok 1700

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)