Opinie o bardusch Polska sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy bardusch Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie bardusch Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bardusch Polska sp. z o.o. w Toruń

Lol

Czy ktoś pracuje w bochni w barduschi

New

Ile można zarobić na pralni? Jak są rozliczani pracownicy? Zastanawiam się ale komentarze odstraszają trochę....

Lol
@New

Zarobić niewiele najniższa krajowa i to na tyle ????

najgorsza firma jaka może być sama padlam ofiara tej firmy mimo ze informując kierownika o śmierci mamy to nawet nie dostałam wolnego na pogrzeb splynelo po nim jak po lysej kobyle a brygadzistka iwona komu chciała to nawed dopisywala normy ludzie sa tam wykorzystywani na maksa

anonimek

ta firma to samo dno oszustwo na każdym kroku nawed po zwolnieniu kto nie wykorzystal urlopu to na świadectwie pracy wpisują ze wykozystal dany urlop to nie prawda sama bylam przykładem co do urlopu

Nnnnnn

Czytam tych wszystkich opinii i krew mnie zalewa !nikt nie ma odwagi podpisać się choci by z imienia pracowałam 2lata w tej firmie praca ciężka zarobki mogły by być lepsze .prawda jest taka nigdzie na produkcji nie posadzą .zmęczenie stres doprowadzał do konfliktów ale były osoby które przeginały z telefonami albo przychodziły otpękać 8 godzin a najlepszym zajęciem było oglądanie kosmetyków na Internecie gdy inne koleżanki zapier......bardzo miło wspominam współpracę z Iwoną Jwa dzięki za Wedla i leki???? jest wiele osób które nam nowym słóżyły pomocą i doświadczeniem np Lidka Kazia Aga M Ania M .bardzo dziękuję Iwonie za ostatnie tygodnie pracy????Anita a propos Panie T i tak chodziłam na papieroska????????????????

Titi
@anonimek

Wpisują na świadectwie ze wykorzystało się urlop bo wypłacają ekwiwalent a ty byś chciała kase i urlop. Może warto dopytać a nie osadzać???

Aleksander

@Były kierowca Co rozumiesz przez stwierdzenie, że "nie można liczyć się wypłaty"? Stwierdzenie to można rozumieć na wiele sposobów, dlatego zachęcam Cię do wyjaśnienia. Ponadto, możesz konkretnie powiedzieć, dlaczego masz właśnie taką, a nie inną opinię na temat firmy Bardusch. Będą to bardzo istotne informacje.

Murzyn
@Aleksander

Chodzi o to, że bardzo ciężko pracujesz po ponad 10 godzin a nawet 16 i nic z tego nie masz... nadgodziny wypłacają co kwartał w wysokości 100/200 zł bo zbiją Ci godziny dniem wolnym albo trasą praktycznie na miejscu gdzie trasy te są najbardziej fizyczne

Król szosy
@Murzyn

Ok, napisałeś że jesteś Murzyn, to robisz jak murzyn. I dodam, że sam często dźwigałem wory na 3 piętro, penisem szorowałem posadzkę, ale gdy coś mi nie pasuje to mówię to otwartym tekstem kierownikowi, a nie anonimowo w necie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie bardusch Polska sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Księgowy – Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
Aleksander

@Murzyn Dziękuję za tę informację. Na jakiej podstawie pracownik w firmie Bardusch miałby pracować 16 godzin dziennie? Jest to niezgodne z prawem pracy. Dlatego właśnie, chciałabym Cię prosić o więcej informacji z tym związanych. Poza tym, czy ten fakt został gdzieś zgłoszony? Ponadto, z tego co udało mi się zrozumieć, to nadgodziny są w jakiś sposób rozliczane, tak? Zachęcam Cię do odpowiedzi. Będą to na pewno istotne informacje, dzięki którym Twoja wypowiedź będzie bardziej wiarygodna.

kierowca
@Aleksander

Dlatego że trasa ma około 400 km do najdalszego punktu trzeba pokonać ją od 3-4 rano jesteś gdzieś o 8-9 i tam zaczyna się jazda z około 10-20 punktów i powrót i to zajmuje nawet około 16 godzin i tak łamiąc przepisy ruchu drogowego bo nigdy się nie wyrobił by

Król szosy
@kierowca

Do Szczecina faktycznie jest daleko i sporo punktów do objechania, ale sam przyznasz, że po takiej trasie wypłata jest ciut większa. Wiem po twojej opinii, że u nas pracowałeś i znasz temat. Byłeś tu i ówdzie, widziałeś to i tamto. Szkoda, że twoja opinia jest wynikiem tygodnia pracy, zrezygnowałeś za szybko, twoja sprawa.

Pracowałam z x lat temu w barduschu i nie mam złych opinii na ich temat. Wiadomo placa była marna i fakt że nadgodziny nie były płatne tylko można było sobie wybrać wolne. Jak ktoś myśli że pójdzie do pracy i będzie leżał i pachniał to wiadomo że będzie mu tam źle. Fakt była tyrka czasami i to ostra ale no taki rodzaj pracy. Śmieszne za to były normy których czasami nie dało się wyrobić. Co do atmosfery to ja nikomu tyłka nie lizalam i na fajkę nie chodziłam z nikim A miałam normalne stosunki z Iwoną i dziewczynami. Można było normalnie pogadać pośmiać się. Nie miałam problemu z żadną osoba tam pracującą. Byłam na różnych stanowiskach ale tak jak każdy, zmienialismy się co jakiś czas. Bardzo miło wspominam cała załogę.

Q

Czy nadal tam jest praca za najniższą krajową?Czy za taką pracę nadal jest niska pensja?.. Czy są zmiany jak to wygląda teraz ? obgadywanie sie pewnie niezmieniloo

Aleksandra
@Q

Z Twojego wpisu wnioskuję, że w przeszłości byłeś pracownikiem Bardusch. Rozumiem, że największą wadą było dla Ciebie wynagrodzenie, a czy pod innymi względami byłeś zadowolony? Jakie stanowisko zajmowałeś? Czy od dawna już nie pracujesz w firmie? Bardzo wiele mogło się zmienić przez ten czas w firmie.

Anonimek

Ta praca to totalna porazka, jedna z brygadzistek to.. szkoda slow bez lizania jej 4 liter to nie ma co.. trafia sie na najgorsze stanowiska a najlepiej maja jej pupile i osoby z rodziny, tak z rodziny.. masakra nikomu nie polecam uzerania sie z Pania I..!! jest malo sprawiedliwa o wolne trzeba sie prosic a i tak sie nie dostanie wolnego bo nie ma ludzi a sama jak potrzebuje to nie ma gadania a zarobki szkoda gadac najnizsza plus premie z ktorych i tak cie okradaja

Koko

Nie było najgorzej , praca jak praca trochę brudna na skanowaniu , meczaca gdy trzeba bylo samemu pakowac w worki. Atmosfera hmm obgadywanie przez kilka osób bez powodu to największy minus

Kierowca

Zgadzam sie z poprzednikami praca tam jako kierowca to jest dramat. Ciezkie tyranie po kilkanascie godzin dziennie za grosze do tego kierownik traktujący kierowcow jak szmaciazy. Nikomu nie polecam tam pracy!!!

kierowca bombowca

Faktycznie tak jest kierowca zapierdziela jak beduin a zarobki jak dla murzyna czas szukac nowej pracy

kier
@kierowca bombowca

chyba trzeba nasłać kontrole ITD i Inspekcji Pracy niech się wezmą za (usunięte przez administratora)

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w bardusch Polska sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Były kierowca

Kierowca ma prze**bane... ciężka praca za (usunięte przez administratora) nie pieniądze, nie można doliczyć się wypłaty, ucinaja godziny i nie szanują pracownika... dobrze ma tylko ten kto dobrze liże d*upe

Robol

Większość zapie..... Za pozostałych....trzeba umieć być wazelina i wejść pani Iwonce w du..... wazeliniarze mają najlepiej.... Rodzina znajomości.....

Igor

Każdy ma w czasie godzin pracy pracować a nie udawać, że pracuje!!

Allonzooo

Firma jak i ludzie tam pracujący psu o h.... Rozbić układy ukladziki.....panoszenie się niektórych pań..... Znajomości ..... brygadzistka ( pani I.... Z ekipą zgarnia kasę za twoje zapier......) Jesteś traktowany jak smiec i nic więcej . Środkowym palcem pozdrawiam I..... Poza tym reszta towarzystwa jest spoko . Do kierownika zakładu też nie można mieć zastrzeżeń. Szkoda że nie ma szans na wybicie , są lepsze osoby do kierowania zespołem niż Iwona która stanowisko ma po znajomości

Niska stawka za takie wymagania i Cały dzień roboty Dźwigasz I tyrasz jak beduin

K..

Również byłem kierowca w tej firmie i tak jak kolega napisał to prawda. Wykorzystuja jak się da. Ludzie podejmują tam pracę i po tygodniu odchodzą, jeśli chodzi o atmosferę to też nie ciekawie , dwulicowość kobiet z produkcji, obgdywnie innym tyłka , wyśmiewanie się to tylko niektóre cechy kobiet które nie mają w pracy co robić i chyba większość czasu spędzają na papierosie a inne muszą (usunięte przez administratora) ..... Tak jak kolega pisał nie polecam pracy w tej firmie, jesteś traktowany jak śmieć a niektóre osoby z produkcji są zarozumiałe jakby nie wiadomo kim były ( Ania, Iwona , Kasia, i taka młoda w okularach.....) Ta firma to dno

Kierowca

W końcu ktoś miał odwagę napisać co tam się naprawde dzieje i jak to wygląda. Pracowałem w tej firmie jako kierowca , jedno wielkie nie porozumienie, cały dzień poza domem , zarobki 1800 zł na rękę , (usunięte przez administratora)Najgorsza firma w jakiej pracowałem . Odradzam pracę i na produkcji i jako kierowca .

Tam gdzie kończy się rozsądek zaczyna się Bardusch. Nie polecam chyba że ktoś lubi ciężką prace za minimalną stawkę. Najgorsza firma, w której pracowałem. Opinia Anonimek zgodna z rzeczywistością.

Anonimek

Ciekawe kto pisał opinie powyżej ! Po pierwsze zarobki za pracę którą się tam wykonuje są bardzo niskie, ucinają z premii jak się tylko da ! Brygadzistka porażka , jeśli nie lizesz jej (usunięte przez administratora) wysyła cię na najgorsze stanowisko , znajomości robią swoje ..... Urlop się należy a jak potrzebujesz bo musisz załatwić sprawę to jest dym że nie ma ludzi do pracy , o chorobowym nie ma mowy bo odrazu zwalniają , pupile mają najlepiej.... To tyle

Zostaw merytoryczną opinię o bardusch Polska sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w bardusch Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy bardusch Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bardusch Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

bardusch Polska sp. z o.o.