Opinie o PizzaPortal.pl w Łódź Piotrkowska 276

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PizzaPortal.pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PizzaPortal.pl o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PizzaPortal.pl w Łódź Piotrkowska 276

Wojtek Nowy wpis

Czy pizzaportal działa także stacjonarnie ?

glodnychlop420 Nowy wpis

zmasmowilemn pizze dam znac jak zjem

Halina Nowy wpis

@zabawne, dziękuję, że zdecydowałeś podzielić się z innymi użytkownikami swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w PizzaPortal.pl. Widać wyraźnie, że nie jesteś jej przebiegiem usatysfakcjonowany. Czy pomimo wszystko mógłbyś napisać jak wygląda w tej firmie cały proces rekrutacyjny? Z ilu etapów się składał i ile mniej więcej trwa? Takie informacje zainteresują te osoby, które w najbliższej przyszłości będą brały udział w rekrutacji u tego pracodawcy.

zabawne Nowy wpis
@Halina

Szczerze? Nie mam pojęcia z ilu etapów się składał, ponieważ już po rozmowie stwierdziłam, że nie jest to firma, w której chciałabym pracować. Prosty wyzysk. Osoby rekrutujące nie miały też za bardzo pojęcia o czym mówią. Przynajmniej w rozmowie odnośnie pracy na stanowisku grafika.

zabawne

Rekrutacja na stanowisko grafika to jakiś śmiech. CV, przegląd portfolio, spory wywiad o wcześniejszych pracach i doświadczeniu. Przychodzi co do czego: Szukamy grafika za najniższą krajową (umowa o zlecenie) do wszystkiego: Digital, SM, KV, Poligrafia, Animacja. Nie ma działu graficznego, pracujesz sam. Śmieszne. Nie polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PizzaPortal.pl spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Mam pytanie jak ludzie pracujący w firmie ją oceniają? jakie plusy, jakie minusy, jakie wynagrodzenie?

dawny pracownik

w tamtym roku za mojej kadencji umowa zlecenia badz najnizsza krajowa

Halina

@Pracownik, w jakich sytuacjach możesz otrzymać prowizje wykonując swoje obowiązki w PizzaPortal.pl? Mógłbyś opisać warunki jakie należy spełnić? Co powiesz o samej organizacji pracy na tym stanowisku? Twoja opinia będzie ciekawa dla innych użytkowników chcących zacząć współpracę z tą firmą.

Halina

Co sądzicie o stanowisku regionalnego koordynatora ds. sprzedaży w PizzaPortal.pl? Czy jest to taki rodzaj stanowiska pozwalający na późniejszy awans? Zachęcam do wypowiedzi osoby pracujące lub, które pracowały w tej firmie na podobnym stanowisku. Wasze opinie będą ważne z perspektywy osób, które chciałyby aplikować do PizzaPortal.pl.

@Halina

Cześć! Praca nie jest godna zainteresowania - opcja umowy zlecenia, bądź każą Ci założyć działalność gdzie nie masz prawa do urlopu czy zwolnienia. System prowizyjny funkcjonuje tak aby czasem nie musieli wypłacić Ci prowizji.

asdsa

Oszukują na zamówieniach. Człowiek składa zamówienie, a na samym końcu dowiaduje sięże dostawa jest 7zł i trzeba domówić żeby wgl przywieźli

brak promocji

Produkty zwyczajnej jakości