Opinie o Viktech Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Viktech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Viktech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viktech Sp. z o.o. w Szczecin

Grzegorz

Dla mnie firma wporzadku ale jak myślisz że będziesz miał kuroniówkę po pracy to się zdziwiesz Poprostu niktch mi nic nie powiedział że sam musisz o to zadbać tzn. zgłosić żeby dodatkowo opłacili składki od bezrobocia .Czy jak jadę pierwszy raz do Danii to mam obowiązek znać ich prawo??? NIE jak przyjmuje się do pracy w pl to firma za mnie załatwia wszystkie sprawy tu tak niema straciłem 4 tys zasiłku dla bezrobotnych .Dodaje odp na mojego mejla :Panie Grzegorzu, Przykro mi, że taka sytuacja Pana spotkała. Na rozmowie rekrutacyjnej informujemy w jakich sprawach Duńska administracja wspomaga Pracownika na pierwszym etapie zatrudnienia. Jest to wyrabianie numeru CPR, następnie skierowanie do SKAT prośby o kartę podatkową w celu prawidłowej wypłaty oraz do Udbetaling o nadanie ubezpieczenia zdrowotnego. Tak jak wspomniałam ubezpieczenie na wypadek bezrobocia nie jest obligatoryjne, należy do gestii Pracownika, Jakie warunki należy spełnić, znajdzie Pan pod podanym przeze mnie w poprzedniej wiadomości linkiem:

@Grzegorz

Aby dostać akase trzeba najpierw opłacić składki przez 2 lata co miesiąc po 500 koron i wyrobić 2000.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Viktech Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Byly pracownik
@Były

Zakwaterowanie w Viktech to 1200 koron dunskich tygodniowo czyli wedlug dzisiejszego przelicznika 726 zl. Nie wiem skad sie tobie wzielo 5200???

Wracam z kopenhagi Nowy wpis

Nie jedzcie ..nie warto!zakwaterowanie to pokój ok5m2 w baraku za ok 3000zlotych.oni ewidentnie liczą na desperację ludzi którzy przyjechali("zaciskam zeby..innego wyjścia nie mam") a tłumaczenia że ich zakwaterowanie to propozycja którą można zmienić...trochę dziecinne!agencja również o przyzwoite warunki bytowania też powinna się zatroszczyć!!stanowczo odradzam

@Wracam z kopenhagi

Na takim metrażu mieszka się w pojedynkę? Trzeba płacić za ten pokój czy odciągają z wypłaty?

@Wracam z kopenhagi

To jakie warunki tam panują, skoro nazywasz to miejsce barakiem? Te pokoje są jednoosobowe? Ile można w ogóle zarobić w tej firmie, skoro tak dużo płaci się za zakwaterowanie?

Niezadowolony

Co 2 tyg, ale bardzo często kłamią i odliczają za byle co, np za mieszkanie mimo że ktoś ma swoje

@Niezadowolony

A ktoś tu pisał że miało być darmowe zakwaterowanie a i tak potrącają. W robocie też odliczają zarobione pieniądze? Ile godzin dziennie pracowałeś. Tyle co było ustalone w umowie czy mniej?

Były

5200 miesięcznie, śpisz w kontenerze, pokoik 4 na 1,5 metra, jest was czworo

@Były

To duże zagęszczenie na kwaterze. Chyba muszą być łózka piętrowe. Do roboty chociaż z kwatery blisko? Nie trzeba dojeżdżać?

Byly pracownik Nowy wpis
@Były

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Viktech Sp. z o.o.? 1 listopada na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Malarz. Ktoś z Was aplikował?

@Grzegorz

Panie Grzegorzu , nieznajomość prawa nie usprawiedliwia pana :) A jadąc do obcego kraju .... Myślę że nawet Pana obowiązkiem było by cokolwiek poczytać jak to wygląda w Danii . , To nie są czasy gdzie jest jakoś problem z dostępem do informacji . Skoro potrafił Pan napisać negatywny komentarz firmie , która nie miała w obowiązku załatwić Panu ubezpieczenia od utraty pracy , to myślę że poradził by sobie pan również w szukaniu informacji jak to wszystko wygląda w Danii . To Pan dał ciała . A nie firma .

Arek
@Grzegorz

Dostałem ofertę na brukarza do Dani,pan miły 35 minut rozmawiałem,135 koron brutto(ile to na rękę proszę o info) i 30 koron diety netto,kwaterunek płatny 1200 koron potrącone z wypłaty,wszystko pan wyjaśnił tak mi się wydaje,ale po przeczytaniu wszystkich opinii dreszcze mi przeszły,i już odechciało mi się jechać ,aż tak źle,niby człowiek niepewny umowy robisz a potrafią cię z nienacka wysłać do Polski ,pokoje 1 osobowe ale też czytam rudery czy ciasne i.t.p,proszę o jakieś info żebym wraz niepojechal i zaraz wrocił.z góry dzieki

@Arek

Brukarzy tam potrzebują do prac ziemnych przy światłowodach. Będziesz robił na koparce, obsługiwał kreta, kładł rury, brukarstwa tam praktycznie nie doświadczysz. Rekruter lubi dużo gadać , obiecywać jeszcze więcej. System 3 na 1. Zarobisz w miesiącu 7 tysięcy netto , odlicz od tej sumy własne wydatki a zostanie tyle ile zarabia brukarz na swoim stanowisku w Polsce. Nie polecam.

Arek
@Michał

Z góry tobie dziękuję,tak myślałem że obiecują przez telefon złote góry a realia są inne,opinie tragiczne jednak prawdziwe.pozdrawiam.

Worker

Przedmówca wie co mówi

GAZ
@Michał

Dzieki za info ja na malarza mam jechac i wszystko ladnie pieknie przez talefon ale z tego co czytam to dzieki fest pzd.

@Grzegorz

Składniki od bezrobocia to w Danii opłaca się samemu i nazywa się to Akasa i trzeba przepracować 2000 godzin aby mieć wypłacone dodatkowo duński adres. Na akase płaci się samemu ponad 500 koron i akase wybierasz sobie sam z pośród 30 firmy

@Grzegorz

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Viktech Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Kłamstwo na kłamstwie, darmowy nocleg za 1400kr tygodniowo, za płatny nocleg liczą x2, obcinają godziny za półtora miesiąca wstecz bez jakichkolwiek podstaw, nie wypłacili nadgodzin, trzymaj się viktecha to z biedy nie wyjdziesz. Nie polecam

Mrówa

To fakt,jak ktoś raczy odebrać telefon,(to już super)to i tak nic nie wie.Gadka w stylu my oddzwonimy,i spychologia . Najgorzej jak trafisz na PANIĄ MW o przerośniętym ego,a w rzeczywistości zero.

rocky

Hej. Ponieważ zostałem oszukany przez tą firmę i skladam pozew do sadu, chciałbym zebrać wiekszą ilość osób do wspólnego pozwania k odszkodowanie. Zalezy mi także na rozgłosie. Prosze o info w komentarzach, dogadamy się

Grażyna
@rocky

To są poważne słowa. Możesz napisać więcej co takiego się stało?

Mario
@rocky

Hmm z chęcią się przyłączę do pozwu bo również zostałem (usunięte przez administratora) A to mój e-mail mariile36@gmail.com. Pozdrawiam Mariusz

Beata
@Mario

A w jaki sposób, co się stało? Sporo tu w sumie takich niepokojących komentarzy

Aki
@rocky

Jestem te poszkodowany przez wiktrch Napisz na koziolcrh@gmail.com

K
@rocky

Daj numer albo e-mail to pogadamy, też tam pracowałem

@rocky

Tak, dopisuje się, po 8 latach kopli mnie w (usunięte przez administratora)

do Viktechowej Lali

do Viktechowej Lali Słuchaj dzieweczko z biura. Jeśli siedzisz w wygodnym fotelu w klimatyzowanym biurze to siedź i się nie udzielaj. Twoje stanowisko pracy istnieje tylko i wyłącznie dzięki ludziom, którzy biegają pod presją z łopatą w błocie żebyś ty jak na polskie standardy mogła unosić się dumą i lansować wśród znajomych że pracujesz w środowisku międzynarodowym. Nie wchodź mi na ambicję, moją godność i poczucie własnej wartości czy zaradność życiową bo słaba jesteś w te klocki i przewidywania jak niezdarna młoda, początkująca żona. Nie dementuj i nie wprowadzaj dezinformacji. Nigdy nie przespałaś nocy w kontenerach Viktechu a zwłaszcza weekend. Nie poczułaś tego na własnej skórze. Nie wypowiadaj się odnośnie tego ze każdy ma prawo robić po pracy co uważa. Na kontenerach jest mała społeczność i ludzie powinni uszanować że inni ludzie chcą po prostu odpocząć lub spać. Płacą uczciwie za kontener i chcą odpocząć po ciężkim tygodniu pracy a nie wysłuchiwać i tolerować patologiczne balangi z darciem ryja, koksem na stole, laną wódą i smrodem zioła unoszącego się wszędzie gdzie się da. Mówisz żeby być ogarniętym, zaradnym ? Z waszymi 1 miesięcznymi kontraktami ciężko mówic o wynajęciu mieszkania na własną rękę. Kaucje płacisz za 3 miesiące a pracę masz od Viktechu na 1 miesiąc bez gwarancji kontynuacji. Wiec proszę cię przestań pierdoolic. Praca w waszej firmie to ciągła niepewność i ruchome piaski. Wiesz dlaczego tracicie kontrakty ? Wysyłacie sieroty, miernoty spod sklepu monopolowego do pracy a pod koniec tygodnia okazuje się, że tracicie kolejny z rzędu kontrakt i klienta. Żart i nie wyciąganie wniosków. Kpina. Sama jesteś nieogarnięta. Bez obrazy. Ale szanująca się firma ściąga na rozmowę kwalifikacyjna nawet największego debila do biura tylko po to aby pokazał swoją facjatę i się przedstawił pod pretekstem podpisania kontraktu. Wy tego nie robicie i wysyłacie wszystko jak leci, największych delibi, cpunów, alkoholików i zwłaszcza te durne całe rodziniki wójkow, braci, kuzynów, szwagrów tworząc jeszcze większą patologie i polską zawiść. Mówisz że alkoholicy i narkomani to margines społeczny w Viktechu. Tylko że ten margines to 80% ludzi pracujących w Viktechu. Co drugi to ćpun albo alkoholik albo jakiś inny menel. Nie ośmieszaj się. Proszę. To wy powinniście się ogarnąć. ps. Nie stosuje innych nicków tylko nadaje tytuł postu. Tak samo ty zrobiłaś pipko.

Prawda
@do Viktechowej Lali

Witam wiem coś o tym prawdę pisze kolega zatrudniają na sztukę a by był pracownik i prawda tracą kasę na alkohol i inne używki ale to ich sprawa chcą takich to niech biorą

Maria
@Prawda

Co to znaczy, że zatrudniają na sztukę? Nic nie rozumiem z tych komentarzy waszych.

Krzysztof

Komentarz poniżej poziomu. Zastanawiasz się co piszesz, bo obrażasz innych? Takie uwagi powinieneś zachować dla siebie jak nie masz nic mądrego do powiedzenia o firmie i zatrudnieniu.

Musso
@do Viktechowej Lali

Święta racja co kolega napisał 100%, dla wszystkich co czytają, te kobiety w biurze to święte krowy, ci co chcą w viktechu pracować najpierw się dwa razy zastanówcie 190 brutto podatek tutaj jest duży a jeszcze za 3 mkw biorą ponad 3 tys zł z pijakami i narkomanami.

GAZ
@do Viktechowej Lali

Dobez gada gosciu ja sie nie pisze na wyjazd dzieki

@do Viktechowej Lali

Taka prawda,baraki w Kopenhadze tragedia.W weekend (usunięte przez administratora) wpada w trans,cipanie i chlanie . Kontaktu z biurem brak ogólnie nie polecam

Magdalena Wołk
@Prawda

Tak ta firma to jedno wielkie nieporozumienie!!!!

@Magdalena Wołk

A Pani to jako kto miała styczność z nimi, że pada tego typu ocena? Można prosić o ewentualne szczegóły jak sytuacja kobiet wygląda w firmie?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Viktech Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Na szybkie zakończenie kontraktu

Emilia
@Jasio

Dlaczego? Na krótko zatrudniają?

rock
@Emilia

Tak. Bez zapowiedzi potrafią wyrzucić z dnia na dzień.

@rock

To na jakiej umowie pracujesz że mogą zwolnić z dnia na dzień? Zlecenie, bo na innej miałbyś przecież okres wypowiedzenia, nie?

brad
@Krzysztof

Tez jest ciekawy.

@rock

Tak stała zagrywka

@Marek

Każdy tutaj jest na zleceniu czy są jakieś stanowiska gdzie inaczej można się dogadać?

wazniak

CO TO ZA FIRMA PLACA CZY NIE

Kris

Klamia,to napewno robia!!!

Viktech
@Kris

Staramy się być jak najbardziej profesjonalni oraz rzetelni. Mamy bardzo dobre opinie wśród naszych Pracowników. Zachęcamy do współpracy. Zespół Viktech

Ostra

Hah dobre

Antek
@wazniak

Podobno słabo Kolega mi mowił ze mu kase wiszą

Polak
@Viktech

Właśnie widać jakie macie opinie.

Były
@Viktech

Hahahhaa......nie ma to jak się samemu dowartościować, pomijając dwóch , trzech pracowników którzy zaczynali od łopaty i są teraz formanami, u których idzie się wszystkiego dowiedzieć, reszta jest bandą z pod sklepu, którzy żyją z dnia na dzień. Firma Viktech jest już dnem.....

@wazniak

Pracowałem 4 tygodnie wszystko było w porządku pierwsza wypłata za dwa tygodnie przyszło okej druga wypłata kiedyś byłem w Polsce przyszła za jeden tydzień za drugi powiedzieli że nie zapłacą bo podobno im nie chcą ze mnie zapłacić...

Worker
@wazniak

Płaca o ile nie pójdziesz pracować w weekend później jest odbijanie piłeczki między biurem a koordynatorem a kasy jak nie było tak nie ma

Magdalena
@Viktech

Mój mąż tam pracował, tragedia.

@Magdalena

Czym się zajmował?

Dariusz
@Magdalena

Hmmm no ale to dość ogólne stwierdzenie, co mu się nie podobało dokładnie? Płacili mu na czas? ile czasu tam przepracował? Bede wdzieczny za jakies info konkretniejsze

Darkness

Porażka pierwsza wypłata na czas na podpuche a następnie brak pieniędzy i ściema ze wyszły wczoraj tydzień temu i tak mija miesiąc zgłaszam skatowi i do związków omijać (usunięte przez administratora).

Nie polecam tej firmy dotychczas nie otrzymałem wypłaty za ostatni tydzień mojej pracy firma olewa moje telefony dzisiaj babka w trakcie rozmowy ze mną po prostu się rozłączyła do tej pory nikt nie potrafi mi wytłumaczyć gdzie są moje pieniądze. Omijajcie szerokim łukiem

@Marcin

Zgadza się wszystko, cały Viktech.... trzeba to zgłaszać do związków

@Jasio

jak można niby nie wiedzieć, gdzie jest czyjaś wypłata. Zgłoszone to gdzieś już jest czy na sugestiach się skończyło?

Co powiecie o pracy w firmie Viktech Sp. z o.o.? Niedawno szukali kogoś na Elektryk.

Omijaj szerokim łukiem ściemniacze jakich mało

Agata
@Marcin

Z czym tak ściemniają?

Mario

Nigdy nie wypłacili na czas. 5 miesięcy upominałem się o resztę wypłaty kilka razy w miesiącu przez 5 miesięcy aby usłyszeć że nikt nie pamięta tego. Miałem mieć przejazdy ale wyszło że sam płaciłem i sam organizowałem sobie przejazdy. No i na koniec gdy mnie przenieśli musiałem zapłacić za hotel z własnej kieszeni. Gdzie za noc ponad 700 DKK. Żyć nie umierać.

@Mario

Standardowe podejście do pracownika firmy szlauf

Jasio17540

Pracuję w Danii dla Viktech, praca fajna, 190 DKK na godzinę, z kasą nie ma problemu, ogólnie jestem zadowolony.

Nick10
@Jasio17540

Jak z dojazdem i zakwaterowaniem? Kto płaci? Ile godzin się płaci?

@Nick10

Za dojazdy placisz sam kupujesz bilet miesieczny i tyle za mieszkanie potracaja z wyplaty malaze maja ok 17000 netto z czego 10000dkk lekko miesiecznie mozna odlozyc. Placa owiele lepiej niz Polscy Janusze biznesu w danii bo unich to 120 max 130 koron godzina brutto czyli na reke 80 pare koron

norbi82
@Jasio17540

ok na jakim stanowisku pracujesz?

Micky Malling

hm co za bzdury a janusze w vitechu ile maja na godzinę?Jak nie 130DKK?prosimy nie wprowadzać ludzi w błąd.Historie o nocnych zmianach i wypłatach rzędu 190-200DKK/h to proszę przesłać choć jeden payment z zasłoniętym nazwiskiem i CPR wtedy uwierzę...jak na razie znam ok.50 osób pracując w Firmie i oprócz kilku gawędziarzy nikt nie ma więcej niż 140KK a zwykle jest to stawka podstawowa czyli 130Dkk

Gggg
@Micky Malling

190 zaponial napisać że brutto, w Danii pensje podaje się brutto

Anox
@Jasio17540

A w jakim sektorze viktechu pracujesz...

Musso
@Jasio17540

Najpierw palancie powiedz ile płacą ludzie za mieszkanie ile podatku a jak dzwonisz to ciężko dupe im ruszyć żeby odebrać a jak sobie tak chwalisz to jesteś dupolizajcę

musso
@Musso

Tak kolega ma rację , niby 180 ,ale za pokój ponad 5000 koron za miesiąc nawet w kontenerze około 2,20 na 1,20 taka sama cena, co do wypłaty standard jest 37 godzin x 180 -5000 pokój - paliwo - raz w miesiącu do domu prom 134 euro w jedną stronę , albo most chyba 245 koron również w jedną stronę oczywiście jak pracuje się w Zelandii ,od tego roku podwójny podatek sami obliczcie ,lepiej w Niemczech pracować a co do pań w biurze to święte krowy ciężko im odebrać telefon te które pracują w Szczecinie ,taka jest prawda o viktech a ci co chwalą to tacy co liżą im (usunięte przez administratora) albo pijaki co im życie ratują bo to nic nie ma, tak jak taki Piotrek , Duńczyka na kolanach błagał, żeby go nie wyrzucał z pracy

One man Army

Są ludzie w Viktech z którymi się rozmawia i to są Duńczycy przykro mi stwierdzić to ale Polskie biuro Viktech leży i wiele razy przekazałem to Duńczykom Pozdrawiam Nie spisujcie tej firmy na psy bo może być jeszcze gorzej dla Vikarów

One man Army

Z pewnymi wpisami moę się zgodzić ale z wieloma nie, Viktech w porównaniu do pewnych Vikarów nie jest ani zły ani dobry są problemy jak wszędzie ale jak czytam ze zawszawione karulochowate miejsca zamieszkania NIE nidy na takim nie byłem - Kontenery mieszkalne nawet na Kopce były sprzątane. Jaki (usunięte przez administratora) zostawiają poprzednicy nikt nie ma na to wpływu. Prace różnie było najkrócej chcieli mnie mieć 2 tygle ale się postawiłem że z projektu odpuszczam projekt i mnie zachowali nie piszę o VViktechu bo przepraszam ale jesteśmy Vikar człowiek na wynajem. Zgadzamy się z umową ja też na nią narzekam ale negocjuje i rozmawiam z biurem a nie od razu neguje i na jednych projektach wygrywam na innych mówię że jadę do PL szczególnie jak Polak rządzi budową. Panowie Panie ludzie którzy chcą pracować pracują dla Viktech i neocjują nikt nie napisał że jesteśmy związani na (usunięte przez administratora) z tą firmą trzeba rozmawiać. Mogę tylko napisać jak ktoś chce napierdalanki w sensie tekstu w Danii nie da się zarobić więcej niż 80 Dkk brutto zapraszam do Vikara Pf Gruppen na róże lub drzewka świąteczne zaczyna się sezon. W Viktech nie ma kokosów ani też nie jest źle jak się człowiek potrafi dogadać! Kwestia rozmów nie z Polakami nie z biurem w Szczecinie bo to jest masakra tu na miejscu.

Piotr M

Polecam firmę, pracuje prawie od roku. Nigdy nie było problemów, wypłata zawsze na czas. Dobra komunikacja z koordynatorami oraz z pracownikami biura, którzy są pomocni.

Mariusz

Witam czy potrzebują państwo brukarzy na terenie w Danii obecnie mieszkamy w Kopenhadze jest nas trzech z dużym doświadczeniem

Grzegorz

W tej firmie słowo NIC nie znaczy. Dzwonisz o 8 rano i okazuje się że masz pracę a jak już dzwonisz o 13:00 aby zapytać się o szczegóły to okazuje się, że ta niesłowna pani M. znalazła na twoje miejsce kogo innego. W tej firmie stosuje się bardzo nieładne i nieczyste zagrania. Pani M. jest niesłowną osobą. Ciężko jej jakkolwiek zaufać. Osobiście mnie już kilka razy wprowadziła w błąd i wcale nie czuła się z tym źle i nie miała zamiaru się tłumaczyć. Rozmowa telefoniczna z Panią M. to kpina i w większości fałsz i nieprawda.

Jeebać PiS i 500+
@Grzegorz

Nie tylko Maria kłamie. Karolina jest taka sama. Nawet jeśli mają nowy projekt to Karolina obdzwania najpierw swoich krewnych (Nepotyzm, Kumoterswo) a później dzwoni do ludzi z listy, którzy jeszcze się nadają.

500+

Maria
@500+

W sumie trochę niefajnie, że piszesz o pracownikach Viktech po imieniu. Może powiesz dokładnie, jakie konkretne działania pracodawcy są dla ciebie nie do końca okej? Przykłady są zawsze lepsze i bardziej pomocne, niż argumenty personalne, które za wiele mi nie mówią. Z góry dzięki.

todi
@Grzegorz

Widzisz ja czekam za wynagrodzeniem za czerwiec a niemam

Grzegorz

Nie polecam mimo że oddasz wszystkie narzędzia (zostawia się je na budowie ) to potrafią wysłać ci rachunek że niby ich nie oddałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Viktech Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Viktech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viktech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viktech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Viktech Sp. z o.o.