Opinie o V.Ships (PL) Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie V.Ships (PL) Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie V.Ships (PL) Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V.Ships (PL) Sp. z o.o. w Gdynia

Firma bazująca na eksploatacji pracowników za śmieszne pieniądze! Podwyżek nie ma już drugi rok, nie docenia się dobrych pracowników, daje się na przeczekanie ze jakoś tam będzie! Na święta zawrotne 150zl jako bonu roczny, minus podatek! Kolejna fala odejść z pracy, sflustrowani i niedocenieni pracownicy szukają alternatywy, a góra jak zawsze udaje ze nie ma problemu, przyjdą nowi żołnierze i będą tyrać dopóki się nie wypalą...a HR w tej firmie to jeden wielki żart...

Barbara

Hej, co do tych podwyżek, których jak wspomniałeś, nie ma już drugi rok... To może ma to jakiś związek z pandemią? Może jak się skończy to będzie jakaś szansa na podwyżki pensji w V.Shipsie? Jak sądzisz, rozmawialiście z kadrą zarządzającą? :) A są w ogóle określone jakieś kryteria podwyżek?

Halina
@Barbara

Jak się okazuje podwyżki na wiosnę były ale tylko dla wybrańców (czytaj managerów) i to po cichu, a reszta pracowników musi zadowolić się pustymi gadkami na temat trudnej sytuacji. Covid spowodował że dodatkowej pracy w tego typu firmach jest ogrom! Oszczednosci na pracy zdalnej tylu pracowników tez bardzo konkretne, a Ci co najwiecej pracują nie są docenieni, zamiast tego słyszą: we win together…

ABC
@Barbara

Żadnych jasnych kryteriów podwyzek nie ma, ciężko spodziewać się ze mogłyby być w firmie, która nie ma żadnych standardów w traktowaniu własnych pracowników. Ktoś wymyślił sobie tanie biuro w sercu Europy za stawki z Filipin, tyle ze to już nie te czasy.

Nikita
@ABC

Patrząc na to co dzieje się w firme wspomniane wyżej zarządzanie doprowadzi do powrotu stanu zatrudnienia jaki był przed „wielkim” embarkiem! To było do przewidzenia bo firma od dawna zjada swój własny ogon. Polskie biuro się raptownie kurczy i będzie tracić na znaczeniu. Zmeczeni, sflustrowani i niedocenieni pracownicy - efekt kolejna fala odejść. Założenie z góry było skazane na niepowodzenie, kto z Managmentu zgodził się na kontraktowanie tak śmiesznie niskich pensji, wiadomo ze ludzie popracują chwile i będą uciekać :(((

Jaka atmosfera jest między działami w V.Ships (PL) Sp. z o.o.?

Atmosfera jest bardzo dobra, ja, jako pracownik niższego szczebla, nigdy nie miałam żadnych problemów z kontaktem czy to z księgowością, czy z HR, recepcja czy administracja. Wszyscy są na prawdę mili :)

Lola

Chwalą się, że za ostatni rok firma wypracowała 50 milionów netto zysku. Sytuacja aktualna: Menadżerowie(leniuchy) ze 100% pensją, większość pracowników już ma pół etatu a kilka osób zwolnionych z dnia na dzień. Firma zdecydowanie nie inwestuje w Polaków. Już niedługo rosyjski i ukraiński będzie tam językiem obowiązekowym.Grubasek nie ma skrupułów a księżniczki ( menadżerki, sic:):) cicho siedzą. Kolchoz.

123pracownik
@Lola

Potwierdzam, sama mam już pół etatu. Managerowie oczywiście nie ruszeni, a przypomnijmy jest ich BARDZO dużo. Nie wiadomo co będzie za tydzień, każdy oczekuje wypowiedzenia, żadnych konkretnych informacji. Słyszałam, że inni którzy mieli urlopy, mają je wybierać (po co? skoro i tak jest za to płacone? przecież jakby ktoś chciał później wybrać urlop, a nagle byłoby dużo pracy, to nie muszą się zgadzać na wysłanie na urlop. każdy kto wybiera urlopy, na koniec dostanie bez sensu wypowiedzenie pewnie, co będzie super niesprawiedliwe). Praca jest nierównomiernie rozłożona, niektórzy teraz (usunięte przez administratora) a inni nie robią nic, mimo iż te osoby, które nic nie robią, chcą coś robić i przejąć chociaż trochę projektów z innych teamów, żadna filozofia!

Dziewczyny jaki styl panuje w V.Ships (PL) Sp. z o.o.?

Niki

Witaj! Wydaje mi się iż dominuje tu styl typu modern, chociaż można odczuć gdzieniegdzie sztukę bizantyjską,a nawet elementy baroku.

Aplikowałeś do V.Ships (PL) Sp. z o.o. na stanowisko Cadet Career Development Officer with Ukrainian and/or Russian? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Gosc

Po pierwszym miesiącu pracy wiedziałem ze to nie jest miejsce z którym można związać się na dłużej. To nie jest Pracodawca któremu zależy na swoich pracownikach. Nikt tu nie słyszał o pozytywnym motywowaniu pracowników, nikogo tu nie obchodzi to jakie są odczucia czy moralne pracowników. Nikt nie robi nic z tym ze ludzie odchodzą. Nie ma żadnych rozmow, a to działa bardzo negatywnie na tych którzy zostają bo czuja się lekcewazeni. Ignorancja to jedyne co tu wychodzi najlepiej.

@Gosc

Rotacja - to największa bolączka. Patrząc na to widać ze nikt nie liczy realnych jej kosztów, a HR czy Management powinien wiedzieć, ze koszt rotacji szacowany jest na min 30 % rocznego wynagrodzenia pracownika do nawet 200% w skrajnych wypadkach. Jak widać wola tracić na to pieniądze niż np zainwestować w nowe komputery czy tel dla pracowników, bo to na czym trzeba pracować pozostawię bez komentarza tak jak i wysokość wynagrodzeń, o których wszyscy tu się rozpisują.

Gosc

Firma w środku Europy, a podejście do pracowników jak na Filipinach. Wymagania europejskiej sumienności za azjatyckie wynagrodzenie. Komuś się chyba coś pomyliło...

Gosc

Jedyna konkretna opinia jaka tu się znalazła i już usunięta. Zamiast usuwać wpisy, warto się zająć realnymi problemami, które nie znikną jak ta opinia. Firma ogólnie ma potencjał, ale podejście do pracownika, a raczej jego brak i warunki pracy zostawiają wiele do życzenia. Zatłoczony open space, a przez to brak powietrza, kuchnia na max polowe ludzi tam pracujących, szatnia jeszcze mniejsza. Pracownicy przeszkadzający sobie wzajemnie przez ciasnotę panująca na sali, malutkie ciasne biurka. Upchali ludzi jak te sardynki w puszce, nie dbając o zaden komfort pracy a przez to tez efektywność pracowników! Firma nie oferuje żadnych szkoleń, żadnej jasnej ścieżki rozwoju, a awanse są przypadkowe. Góra no cóż...niedostepna i zamknięta w swoich biurach... zwykli pracownicy i problemy nikogo nie obchodzą. Pensje - obecnie to myśle ze niższe niż oferują w Marketach!

@Gosc

Chyba zależy gdzie i na kogo trafisz. Mi się praca podoba, zarobki są uzależnione od doświadczenia w branży. Ciężko jest mi tez się ustosunkować do zarzutów w stronę managerów, bo chyba mam to szczęście, ze dobrze mi się z nim współpracuje. Firma ma potencjał ale przy tak dużej rotacji pracowników ciężko jest o płynna prace w bezstresowej atmosferze. To niestety branża, w której każdy błąd może kosztować brak podmiany, duże straty finansowe. Od razu widzisz konsekwencje tego co robisz. Największa bolączka jest chyba problem z feedbackiem. Ciekawa jestem czy te opinie docierają do hr i czy są jakoś brane pod uwagę.

Małgorzata Falkowska, HR
@Gosc

Moi drodzy, Dziękuję za wszystkie opinie: zarówno pozytywne, jak i te negatywne. Mogę zapewnić, że opinie nie są usuwane z portalu GoWork z inicjatywy firmy (na pytanie o powody usunięcia mogliby odpowiedzieć administratorzy strony). Uważam, że z każdą opinią trzeba się zmierzyć, bo przedstawia pogląd danej osoby – dlatego te głosy traktuję jako ważne sygnały, nad czym jeszcze jako firma musimy popracować. Rozmowy na przynajmniej niektóre tematy tutaj poruszone, już się toczą. Poza tym chciałabym bardzo zachęcić do rozmów w ramach firmy – jeśli są rzeczy, które Waszym zdaniem warto zmienić / poprawić, proszę powiedzcie o nich bezpośrednio, to zawsze zwiększa szanse na realne wprowadzenie zmian! ???? A żeby zapewnić anonimowość tym z Was, którzy jednak nie czują się komfortowo w rozmowie, przygotujemy dla nazej gdyńskiej lokalizacji szerszą ankietę, by zapewnić każdemu możliwość wypowiedzenia się na ważne dla Was tematy.

@Gosc

Masz racje zależy gdzie trafisz. W firmie gdzie jest aż taka rotacja warto się zastanowić z czego wynika, bo błędy nowych pracowników są bardziej kosztowne na dłuższa metę niż podwyżka dla tych którzy pracują i wykonują dobrze swoją prace. Obłożenie praca nie jest równe, zależy gdzie się trafi, a kryteria płacowe niestety równe. Moim zdaniem jakis system premiowy powinien być rozważony, morale pracownicze napewno by wzrosło.

@Gosc

Niestety nowe umowy są dawane do podpisu a nie są negocjowane. Podwyżki dostaniesz jak rzucisz wypowiedzenie.

@Małgorzata Falkowska, HR

Dobre żarty, przecież większość mówi i daje znać na różne sposoby ale jak się nie chce słyszeć to się nie słyszy. Kierownictwo jest głuche, udają ze nic się nie dzieje bo tak im wygodnie. Przecież macie taka rotacje jak na polach przy zbiórce truskawek w sezonie. Nie trzeba być wyjątkowo bystrym żeby zrozumiec ze źle się dzieje!

Gosc

Co trzecia osoba w biurze to Manager co za tym idzie ranga i prestiż stanowiska zaden, tak jakby na statku byli tylko kapitanowie XD Poziom zarobków już został tu przedstawiony nic dodać nic ująć. Zero szkoleń, zero rozwoju dlatego trudno się utożsamiać z firma.

@Gosc

Tak dlatego większość traktuje to jako prace tymczasowa, zdobyć doświadczenie i uciekać jak najdalej przy pierwszej nadazajacej się okazji... Zarobki- no cóż wydają się kiepskim żartem, a jednak prawdziwe ((((

Niestety popieram co zostało tu napisane. Dodam tylko ze przyjmuja za tak niskie pensje z założenia osoby bez doświadczenia, nie ma żadnego szkolenia, nie ma wprowadzenia poza odprowadzeniem po biurze, siadasz i zostajesz wrzucony w wir, to przysparza stresów, nerwów i niestety nieuniknione są pomyłki. W pakiecie jako benefit tel i komputer na weekend! Śmiesznie niskie pensje jak na oczekiwania i wymagania!

Jest oferta na stanowisko crew coordinator, jakie są zarobki na we stanowisku? Dużo pracy jest i na czym ona polega?

@Nowy

widełki 3500-4000 brutto czyli na rękę 2500-2800.dramat

gość
@Adam

2900 dokładnie netto + wszelakie benefity to jest źle jak na entry level stanowisku na start? gdzie nie wymaga się SUPER kwalifikacji?? HAHAHAH pokaż mi gdzie na start dają więcej a rzucam teraz pracę i idę tam od razu.

@gość

A na jakiej podstawie zatrudniają do pracy w V.Ships? Jest umowa o pracę? I co obejmują dokładniej benefity, o których piszesz?

@Wanda

Wanda, nie wiesz? Pracujesz przecież tu :)

@gość

Nie wymaga się na starcie? Ale po dwóch miesiącach masz śmigać i nie zadawać pytań! Poza tym na początku to masz 2600 na rękę później wielka podwyżka po 3 miesiącach a po kolejnych 6 masz te wymarzone 2900! Dramat, bo w Biedronce lepiej płaca na starcie

@Gosc

Po dwóch tygodniach a nie po dwóch miesiącach... Wprowadza Cię ktoś kto sam pracuje ok 2 lub 3 miesiecy. Jeśli dla kogoś takie zarobki to super start to wspolczuje ze tak nisko się cenisz... A te super benefity? Karta multisport i opieka zdrowotna to taki super benefit? Wszędzie dostępny! W tej pracy nie szanuje się pracownika, nikt się Toba nie przejmuje, nie inwestuje sie w żadne szkolenia, Panie z HR mile tylko przy zatrudnianiu, później udaje ze nie wie kim jestes! nie polecam.

Widzę, że opiniami nie ma się co sugerować totalnie na tej stronie. Przed rozmową z ciekawości zerknąłem na opinie o V.Ships i jestem totalnie zaskoczony jak można się przejechać na opiniach :) Aktualnie pracuję tutaj już niecały rok, od samego początku nacisk jest nałożony na pracownika, wszelkie benefity oraz pensja jest jak najbardziej konkurencyjna na obecnym rynku pracy. Jednak najważniejsza jest tutaj atmosfera - tutaj jestem najbardziej zaskoczony pozytywnie jak fajnie/luźno a jednocześnie profesjonalnie może być w pracy! Wszyscy (DOSŁOWNIE) są bardzo pomocni i wprowadzili mnie mimo iż nie miałem poprzedniego doświadczenia ze statkami itp. Jeżeli ma się możliwość pracy w tej firmie, polecam każdemu.

@Gość

Zmieniam trochę zdanie jednak. W sumie w teamie jest spoko ale inni są tak irytujący że szok. Nie rozumiem jak można zostać managerem i nie mieć zespołu pod sobą lol haha no i ten gość co się drze w firmie....

Czy rozmowa rekrutacyjna w V.Ships (PL) Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Rozmowa po polsku, na koniec jest sprawdzany angielski także poprzez rozmowę

Miałem przyjemność być na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Przeraża niski poziom zarobków. Pracownik fizyczny w biedronce zarobi więcej niż u nich na stanowisku crew coordinator. Głodowa pensja za wymagającą pracę na stanowisku gdzie presja czasu to standard.

@Adam

A może jest to jedynie stawka początkowa dla nowo zatrudnionych osób? Czy podczas twojej rozmowy rekrutacyjnej poruszony został temat tego jak zarobki w V.Ships plasują się wraz z biegiem przepracowanych lat i umiejętności?

puszysta

Niestety to prawda co napisała zawiedziona. Księżniczki nic nie robią a "nowy " zasuwa za wszystkich . Co miesiąc są ogłoszenia o pracę w tej firmie. Modelki tylko na papierosku non-stop. Pracuję w tym samym budynku i wszyscy widzzą co tam się dzieje! Tragedia! Czas aby ktoś tym się zajął.

@puszysta

Wypowiedź @Zawiedziona pochodzi z 2017 roku. Miałam zatem nadzieję, że od tego czasu sytuacja w firmie V.Ships (PL) uległa poprawie, ale Ty stwierdziłaś, iż jednak nie. Skoro Dyrektor firmy nic nie może zrobić z tymi pracownicami, to może warto byłoby zwrócić się z tym problemem do wyżej usytuowanych instytucji? Myślisz, że podjęcie tak drastycznych kroków mogłoby przyczynić się do poprawy?

Wanda

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w V.Ships (PL) to na stronie internetowej firmy znajduje się wyszukiwarka ofert pracy. Można tam również złożyć swoje CV. Zachęcam do odwiedzenia strony: http://www.vships.pl/job-search/

Tom

W firmie pracują kobiety które nic nie ogarniają, ani nigdy nie były na morzu. Na zwroty czekam już 3 miesiące.

@Tom

Może te osoby dopiero się uczą? Rozumiem, że pracujesz w V.Ships (PL). Napiszesz coś więcej na temat tego, jak wygląda praca w tym miejscu? Warto opisać coś więcej z życia firmy - wtedy osoby rozważające aplikowanie będą miały jaśniejszy obraz sytuacji.

Małgorzata Falkowska(HR)
@Tom

Dziękujemy za informację. Dokładamy starań, by wszelkie rozliczenia były poprawne i odbywały się na czas. Jeśli jakaś sytuacja wymaga wyjaśnienia, bardzo prosimy o kontakt z biurem V.Ships.

Wanda

@Bartek, a pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w V.Ships (PL)? Jakie stanowisko Cię interesuje? @anonymous, zdecydowałaś się na wysłanie swojego CV do pracy w V.Ships (PL)? Z jakich warunków byłabyś zadowolona?

Bartek

Czy jest tak dobrze, że nikt nie pisze?

jestem zainteresowana pracą V.ship, czy w tej firmie warto się zatrudnić, czy jest prawdą, że trzy panie żądzą, a dyrektor jest pod ich wpływem, to było by straszne,

Jacek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o V.Ships (PL) Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w V.Ships (PL) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy V.Ships (PL) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w V.Ships (PL) Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

V.Ships (PL) Sp. z o.o.