Opinie o Megaterm Plus Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Megaterm Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megaterm Plus Sp. z o.o. w Kielce

Rozczarowany

Firma żal dużo pracowników wykwalikowanych poszło out bo w jest tam elita która wybiera pracowników pod siebie Teraz to raczej firma rodzinna wystarczy sie popytać kto z kim ma jakieś kontakty Oczywiście mowa tu o Kielcach Moim zdaniem są dopiero na stopniu cały czas nauki bo do profesionalizmu jeszcze im sporo brakuje

@Rozczarowany, Dlaczego tak myślisz? Forum GoWork.pl odwiedzane jest przez aktualnych lub byłych pracowników, a także kandydatów do pracy i osoby z branży HR. Każdy ma prawo wyrażenia swojej opinii, jeżeli jest ona zgodna z regulaminem forum i poparta stosownymi argumentami. Czy udało Ci się dostrzec jakieś plusy w pracy dla firmy Megaterm Plus?

@zainteresowany, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie Megaterm Plus? Czy jesteś osobą posiadają doświadczenie w tej branży? Co sprawiło, że zainteresowałeś się ofertą akurat tej firmy? Jeżeli bardziej sprecyzujesz swoje pytania, to innym użytkownikom będzie łatwiej na nie odpowiedzieć.

Może bym był zainteresowany pracą ,Pracuję od 2 lat na zbrojarni na metaxsie ,prościarkach ,gientarce i biglu jestem ciekaw co napiszecie o warunkach na hotelach i oczywiście zarobkach.Pozdrawiam gości po fachu

Pan BM
@ja

w megatermie przy twoich kwalifikacjach to mialbys ok 1900 eur netto,zastanow sie nad aplikowaniem

zainteresowany
@Pan BM

@Pan BM, Dzień dobry jestem zainteresowany pracą w tej firmie i potrzebuję opinii kogoś kto już tam pracował. Dałoby radę jakoś się z panem skontaktować. Z góry dziękuję.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Robert

Czy każdy jest pewny swoich umiejętności? To jest podstawa!!

zrezygnowałem z niewolnictwa

Za23dni pracy 1300€ hehe normalnie zal wracać i jeszcze banda oszołomów i złośliwców

PanBM
@zrezygnowałem z niewolnictwa

nieprawda , na dzien dzisiejszy nikt nie zarabia tam tyle. praca ciezka , ale zarobki wysokie, ktos do przyuczenia 1600, a ci jak my pracujacy tu i umiejacy do 1900

Waldi

Podpowiedzcie jak wyglada sprawa z mieszkaniem?

Pan B

Witajcie ludzie ja jestem w Kempten już 13 lat pracuję przez Starachowice i Kielce. Megaterm oraz Starpol ale to jest nie istotne. Istotne jest to, że kontrakt ma wiele plusów a mianowicie to, że nie można narzekać na brak pracy i godzin pracy bo praca po 10h w tygodniu zapewniona jest no i dodatkowo po 6h w sobotę. O godziny nie ma co się przejmować, że tym bardziej płacą 1600 za nie. Także zapraszam i polecam.

Tymon

Agencja ma bardzo dobra opinię. Może trzeba zweryfikować te stawki?

Kamyk

Jak ktos silny i nie ma po co wracac to da rade

Krzysztof

Panie Krzysztofie trzeba powiedziec krótko jak głupi i kawaler to jedź sami niewiedza ile na godz placa bo raz7 a max8,5€

Krzysztof

Trzeba ciezko pracować i tyle kolega który nie dal sie zniewolić zapomniał dodać ze placa za 7,5 h ja po równym miesiącu pracy wracam robotę szlo przeżyć kto chce to będzie robił trzeba spróbować i wtedy ocenić

Ile płacą w euro za miesiąc pracy ???

Blaz93

dududududd
@Ile płacą w euro za miesiąc pracy ???

jakies 1700euro

Pasion de Gavilanes Juan

@Marta No dokładnie tak i wybór już niestety zależy od chęci osób. A w tej firmie nie potrzeba znajomości języka?. Masz racje, ale lepiej uważać trzeba na różnego typu ogłoszenia. Nie wiem jeszcze ....

@Pasion de Gavilanes Juan myślę, że najlepiej się samemu przekonać, ponieważ opinie mogą też być różne ze względu na różne stanowiska pracy. Zresztą nie każdemu taka praca może odpowiadać. Czy zdecydowałeś się aplikować do Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Pasion de Gavilanes Juan

Witam Słyszałem, ale też niepotwierdzone informacje, że zarobki w Niemczech w przedziale od 5000 tys. do 8000 tys. złotych ? Jeśli ktoś zna temat to proszę odp?

Antoni

Bo w korporacji z innymi firmami szukają pracowników na kontrakty w Niemczech- piszesz do nich CV, a odzywa się inna firma, zatrudnia jeszcze inna na polskich warunkach i jedziesz do Niemiec. Wszystkie podobne oferty pracy to prawdopodobnie ten sam koszyk.

Obserwator

Wie ktoś, skąd takie nagłe zapotrzebowanie na tylu fachowców? wymiana kadry czy rozbudowa?

Malfred

Czy pracował już ktoś u Nich? W kraju czy też za granicą? Przydały by się konkretniejsze informacje...

Johny Deep

Dostałem telefon 2 dni po aplikacji. Był już telefon z Niemiec. Faktycznie potrzebują z doświadczeniem, ale też niekoniecznie. Osoby ze "smykałką", podstawową wiedzą mogą liczyć na przyuczenie w przypadku pozytywnej rekrutacji. Zobaczymy co dalej...czekam na kolejne informacje od Firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Megaterm Plus Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megaterm Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Megaterm Plus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.

Megaterm Plus Sp. z o.o.