logo Megaterm Plus Sp. z o.o.

Megaterm Plus Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Megaterm Plus Sp. z o.o.

Ciekawy 2016-05-24 13:33
Skoro tak bardzo chcesz się tam dostać to znaczy, że wiesz coś na temat warunków pracy i płacy. Napisz coś konkretnego, a nie takie puste "zachęcanie". Bo jak dla mnie to Twój wpis wygląda na podpuchę.
riko 2016-06-27 20:57
z tego co udało mi się dowiedzieć teraz szukają pracowników warunki dobre ale robią przesiew kandydatów, szukają z doświadczeniem. Denis - wyślij cv i zobaczysz co będzie.
Johny Deep 2016-06-28 10:12
Dostałem telefon 2 dni po aplikacji. Był już telefon z Niemiec. Faktycznie potrzebują z doświadczeniem, ale też niekoniecznie. Osoby ze "smykałką", podstawową wiedzą mogą liczyć na przyuczenie w przypadku pozytywnej rekrutacji. Zobaczymy co dalej...czekam na kolejne informacje od Firmy.
Malfred 2016-07-02 20:50
Czy pracował już ktoś u Nich? W kraju czy też za granicą? Przydały by się konkretniejsze informacje...
Obserwator 2016-10-23 21:09
Wie ktoś, skąd takie nagłe zapotrzebowanie na tylu fachowców? wymiana kadry czy rozbudowa?
Antoni 2016-10-31 11:06
Bo w korporacji z innymi firmami szukają pracowników na kontrakty w Niemczech- piszesz do nich CV, a odzywa się inna firma, zatrudnia jeszcze inna na polskich warunkach i jedziesz do Niemiec. Wszystkie podobne oferty pracy to prawdopodobnie ten sam koszyk.
Ile płacą w euro za miesiąc pracy ??? 2017-01-20 18:58
Blaz93
ja 2017-03-05 17:48
Może bym był zainteresowany pracą ,Pracuję od 2 lat na zbrojarni na metaxsie ,prościarkach ,gientarce i biglu jestem ciekaw co napiszecie o warunkach na hotelach i oczywiście zarobkach.Pozdrawiam gości po fachu
Marta 2017-07-31 13:33
Ktoś opowie o pracy jako Specjalista ds. kadrowo - płacowych ? Jakie wymagania mają, żeby się dostać na taką posadę. Aktualnie szukają na takie stanowisko pracownika.
Zostaw swoją opinię o Megaterm Plus Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o.