Opinie o Megaterm Plus Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Megaterm Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megaterm Plus Sp. z o.o. w Kielce

pinokio

Słyszałem,ze firma płaci extra za tak zwane 12stki - mógł by się ktoś na ten temat wypowiedzieć.

Ekstra
@pinokio

Tak dostaniesz eksyra dodatkową robotę, Ekstra kasa idzie do biura a nie pracowników

@Tomasz jakie wg Ciebie w takim razie są plusy pracy?

Maczeta

Jak wyglądają mieszkania?

Henry

Prężnie działająca firma, dobry pracodawca może warto zacząć doceniać te wartości?

Thierry
@Henry

Nie ośmieszajcie się :) Dobry pracodawca który szuka oszczędności nawet na rękawicach?

@Thierry

co za glupoty piszesz , kiey potrzebujesz to idziesz do kierownika i ci daje. jkiedys na jednym kontrakcie jak lezaly w paczce na chali , to nasi zabierali i wynosili i sprzedawali na flomarkcie. polak potrafi.

Katarzyna
@kuba

Thierry może jednak, tak jak pisze Kuba wystarczyło udać się po sprzęty do pracy do kierownika i wszystko byłoby OK? Oprócz tego masz jakieś negatywne doświadczenia z Megaterm Plus? Natomiast to o czym pisze Kuba o wynoszeniu i sprzedawaniu poza firmą - słabe i firma Megaterm Plus mogłaby za taką kradzież wyciągnąć poważne konsekwencje.

@Katarzyna

zadnych konsekwencji nie wycigniesz bo nie udowodnisz, jak? sciagniesz niemca z bazarow ? wyprze sie, zapytaj w innychfirmach tak robiom nasi. wstyd

karramba
@Henry

Szczegolnie preznie handluja grubym zlomem w soboty

Aleksandra
@karramba

Na jakiej zasadzie pracujecie w tych Niemczech dla Megaterm Plus? Ile czasu jesteście tam, a ile w Polsce? Otrzymam odpowiedź?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Krzysztof

Ja podobnie jak kolega imiennik za miesiac pracy z 3 sobotami 1350 euro i za 3 dni urlopu150 euro a ludzie to banda zlosliwcow z kultura jak by chodzili 15 lat do SP

Pg

Jak wygląda praca na gietarkach.,gilotynach itd?

figo

Prawda jest taka,że praca jest ciężka na odlewni w buderusie w breidenbach i za psie pieniądze, gdyby nie te 12stki które się robiło,a Niemcy się z nas śmiali,że tyle godzin tam robimy to pensja wynosiła by 1250eu MAX śmiech na sali... (usunięte przez administratora)

@figo

to za ile godzin pracy

Krzysztof

Za miesiac pracy czyli za przepracowane 24 dni łacznie z3 sobotami i za 3 dni urlopu bo zanim sie miesiac skonczyl sie zwolnilem dostalem 1530 euro a co do komentarza ze sie oddziela chlopcow od meżczyzn to zostaja chlopcy bo prawdziwy facet za takie pieniadze za tak prace w odlewni nie robi pozdro dla niewolnikow

@Krzysztof

rozumiem ze sie zwolniles?

Dawny pracownik

Nie polecam pracy na kontrakcie w Buderusie. Praca jest ciężka i czasem bardzo. A nawet nie wychodzi 9 euro. Żeby jakies pieniądze dobre to trzeba miec bardzo duzo godzin. Kierownik wymaga od ludzi tego czego w umowie nie było zawarte. Np. Czyszczenie srutownicy, pilnowania czy tasma idzie, wrzucanie i zrzucanie tarcz(podobno mamy płacone ale i tak tego nie widac). W umowie jest ze mam tylko wyciągac tarcze. A najgorsze jest to ze u jednego brygadzisty mozesz robic zeby bylo ci latwiej a u drugiego nigdy w zyciu. Więc jak ktos lubi ciezka pracę to firma zaprasza.

Artur
@Dawny pracownik

Czy za zakres obowiązków przekraczający to, co było zawarte w umowie z pracodawcą, firma wypłaca dodatkowe wynagrodzenie? Wydaje się logicznym, aby właśnie tak było, jednak wolę sprecyzować tę kwestię.

Maleńczuk

Żałosna to jest firma, która zwalnia za alkohol,a gdy brakuje rąk do pracy to wydzwaniata za nim.

opałka

Jako pracownik " oddelegowany do pracy na odlewnie jako "oczyszczacz odlewów" na chwile obecną nie polecam pracy na Buderusie. Murzyny mają lżej ! minimum dwie 12stki w tygodniu, czasem i trzy :) oczywiście nikt nie jest zmuszony do robienia ( dwunastek) Przy tym przerobie to mało który (nowy) przerobi w takim systemie za PSIE PIENIĄDZE ! Przepracuje 2 miesiące i podziękuje za takie wynagrodzenie.Zero dodatków za nocki, nadgodziny które są non stop !! Warunki są jakie są. Kto był to wie,że kolorowo niema. Za urlop wychodzi mniej jak za przepracowaną dniówke. Przytoczę slowa pewnej osoby : ten statek tonie: szkoda,ze nie potrafi zatonąć od dobrych kilku lat mimo,że się ślizga z roku na rok. !!!! Kierownik to jak tylko coś potrzebuję to wie gdzie zapukać. Oszczędności firma szuka na wszystkim mimo,że na 42 osoby które powinny być jest 35 ! (3zmiany po 14osób) Ręce opadają!! Są osoby które chętnie robią w tygodniu 3x12 godz ! No ale cóż.. głupota nie zna granic. Mój komentarz jest do osób które mają zamiar tu spróbować swoich sił. Ciepło się robi to ludzi potrzeba. Warunki pracy nie są adekwatne do płacy ! Maciek P. niby brygadzista(podawacz rękawic) osoba dwu ulicowa !

@opałka

wyleciales z kumplem za alkohol, zalosne

Koleś

Lubię atmosferę w Megaterm Plus Sp. z o.o. za: Jestem pracownikiem na kontrakcie, więc mogę ocenić tylko to co tam sie dzieje..... A jest ok, choc jest tam zbieranina ludzi z polowy kraju i z tym różnie bywa. Jak się chce to mozna się dogadac. Pomagamy sobie aby zylo się lepiej. Choć praca jest ciężka jak to za granicą ale nie ma co narzekać. Wyplata zawsze na czas i mają być podwyżki, dowożą do pracy i jest gdzie mieszkać za darmo. Jest net i można mieć polską tv.

Jest taki kontrakt, gdzie pracuje się przy tarczach.......3 zmiany po 8 godz., od paru miesięcy wolne soboty i dobrze i źle, bo mniej godzin choć robota ciężka ale jak się chce, to każdy da rade. To rodzaj pracy gdzie chłopców oddziela się od facetów i tyle w temacie. Jest zakaz picia alkoholu i to duży plus, bo wiem jak jest w innych miejscach (masakra). Zawsze mogłoby być lepiej......choć nie ma co jęczeć, bo nikt za leżenie nie płaci w euro

Mariusz
@Nowy

Rozumiem, że wolne soboty oceniasz z jednej strony pozytywnie, a z drugiej negatywnie. Czy pracownik, który chciałby mieć wolną sobotę, powinien to zadeklarować na początku miesiąca przy ustalaniu grafiku? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym planującym wyjazd na ten kontrakt.

@Mariusz

Wolna sobota nie zależy od pracownika, tylko od niemieckiego pracodawcy, który ustala w miesiącu soboty pracujące bądź ich brak. Jeśli pracujesz to masz zapłaconą dodatkową dniówkę, a jedzie się chyba tam po to by zarabiać. Choć wolna sobota to też czas na odpoczynek.

@kuba, proszę Cię o stonowanie emocji i nie zaczepianie innych użytkowników forum GoWork.pl. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna. Proszę Cię o merytoryczne komentarze na temat firmy Megaterm Plus. Jakie według Ciebie są największe plusy w pracy dla tej firmy? Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

nie dalem sie zniewolić

Praca na 3 zmiany nawet po 12h zarobki 1400€ w porywach 1500€ pierwsza moze nawet 1300 ja bedzie dobrze tylko ze akord w zależności jaki tonaż bez różnicy czy przerobisz 24dni czy 27 weekendy wolne ale raz w miesiącu praca ciężka miód sie dawno skończył dla polaczkow jak masz dzieci to nie warto 300\350 wydasz na siebie i co zostanie zonie to lepiej byc w kraju i dzieci widzieć i zarabiać 2500-3000 nawet po 12h jak masz leb

Genio
@nie dalem sie zniewolić

1400 chyba w Niemcach bo nie tam pracowałem tam i wiem dobra sicema

@nie dalem sie zniewolić

cos ci sie pokopcilo

@Pasion de Gavilanes Juanw ofercie pracy można wyczytać, że zarobki w Niemczech wahają się od 8-10 tys. złotych. Oferują również stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, zakwaterowanie i odzież ochronną / roboczą, opiekę polskiego koordynatora. Czy zastanawiasz się nad aplikowaniem?

Pasion de Gavilanes Juan
@Marta

Witaj @Marta Obiecujące te oferty, ale czy faktycznie jest tak, jak piszą w ogłoszeniach?. Fajnie jest to opisane i trochę wypraw miałem z innymi firmami za granicą. Zarobki są standardowe tak w innych krajach.

Robol
@Marta

9-10? Chyba za 2 miesiące pracy to się mogę zgodzić

Pan BM

to jest brutto

@Pasion de Gavilanes Juan

Faktycznie tak jest , netto jest od 1700-1900 a nawet 2 000 , jak jestes fachura. jestem na metaxie, zarobki do 1900 netto. mam 1 klase i odzyskuje podatek caly. za urlopy mam platne , zus tez.inni oszuja na zusie, tu jest ok.wczesniej bylem w midexpo. tez ok.,

@Robol

nie za miesiac pracy+ platne urlopy+pelne zusy

Jacek
@Robol

nie to jest za jeden miesiac przelicz sobie, umiesz liczyc?

@jacek, napisałeś, że praca na zbrojarniach w firmie Megaterm Plus jest ciężka. Czy możesz napisać jak wygląda typowy dzień w pracy w tej firmie? Czy młoda osoba bez doświadczenia poradzi sobie na takim stanowisku? Co na ten temat myślisz? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Słyszałem, że agencja Megaterm Plus ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Mam nadzieję, że praca za granicą zorganizowana przez agencję będzie udana.

@Paweł

to nie agencja pracy a firma i lepiej

Bartosz

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki przed rozmową podpowiecie?

@Bartosz

teraz dobrze placa , na zbrojarniach mamy nawet ponad 1900 eur , ale robota w pi...u ciezka. wiem za cojak chcesz to aplikuj , bo potrzeba ludzi

@Bartosz, Zapoznaj się z aktualnymi ofertami na stronie https://www.megaterm.pl/praca/ Trwa otwarty nabór na Technologa obróbki metali, Operatora wycinarki plazmowej i Operatora prasy krawędziowej. Na stronie można również przeczytać wskazówkę dotyczącą aplikacji: CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Skrajna 86 lub za pośrednictwem poczty email na adres megaterm@megaterm.pl. Kto z Was zamierza aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Megaterm Plus Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megaterm Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Megaterm Plus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.

Megaterm Plus Sp. z o.o.