Opinie o Megaterm Plus Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Megaterm Plus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megaterm Plus Sp. z o.o. w Kielce

hesoyam Nowy wpis

Jestem zainteresowany ogłoszeniem ,, Szlifierz odlewów, formierz, przyuczenie do zawodu . Praca Niemcy. " Jak to faktycznie wyglada obecnie ? Jestem nauczony cięzkiej pracy i nie boje sie wyzwan, tylko czy płaca to wynagradza ? Jak jakis pracownik, @Pracodawca jest w stanie sie wypowiedziec bym byl wdzieczny. Czy wyplacane są nadgodziny, jakie sa warunki zamieszkania, jak wyglada przyuczenie ? Posiadam uprawnienia na wozek widlowy. Na ofercie wyglada wszystko ładnie i kolorowo.

Mali Nowy wpis
@hesoyam

Ciekawi mnie czy aplikowałes na to stanowisko i czy finalnie wyjechałeś. Sam teraz rozważam wyjazd. Widziałem na stronie, że terminy wyjazdów są do uzgodnienia. Wiecie jak szybko można aktualnie wyjechać? Zależy mi na szybkim podjęciu pracy.

Cześć, rozglądam się za pracą wyjazdową, akurat mają coś dla szlifierzy w Niemczech. Podali tam jednak stawki i nie bardzo wiem jak to działa. Otóż zaczyna się od 12 euro brutto dla pracownika początkującego, a kończy na 16-18 euro brutto dla osoby doświadczonej. Jeszcze w międzyczasie jest stawka dla pracownika średniozaawansowanego :D Jak oni ustalają, do której kategorii się zaliczasz? Biorą pod uwagę ogólny staż (usunięte przez administratora) czy czas (usunięte przez administratora) u nich w firmie?

Doświadczony Nowy wpis

W ogłoszeniu podają 16-18 euro doświadczony, pracowałem kilkanaście lat , nigdy takich pieniędzy na oczy nie widziałem, żadnych dodatków za nocki , za soboty , nie polecam tej firmy . Nawet nie wiadomo ile ma się dokładnie na godzinę, bo nie ma żadnych kwitów na koniec miesiąca!!

W jaki sposób przeprowadzane jest przyuczenie? Gdyż jest o tym mowa we wciąż aktualnej ofercie dla szlifierza odlewów, formierza, z propozycją pracy w Niemczech za 12 euro brutto / godz. dla początkującego. Mowa również o wzroście stawki, wraz z doświadczeniem, czy o bezpłatnym zakwaterowaniu. A gdzie to przeszkolenie się odbywa, w Polsce przed wyjazdem, czy na miejscu i na jak długo zawierana jest pierwsza umowa o pracę?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Megaterm Plus Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Xxx

Mój kolega tam pracuje w niemczek I mówi ze bedxid zmieniał pracę pracy dużo zakwaterowanie niby za darmo ludzie chleja na potęgę na mieszkaniach 1800 euro czasem jestvrobita czasem nie ma przykład jedziesz po tygodniu nie ma pracy wracasz q za 4 dni dzwoni zebys wracał vo jest robota tak ze mniej zarobisz

Helena

zawsze jakaś wstępna informacja ale w zasadzie to dlaczego? To jak mniej więcej bieżąca opinia by była? Orientujesz się jakie warunki tu będą mieć od kolejnego roku? Cokolwiek się ma w ogóle zmienić, np., zarobki?

Kempten

Ktoś, coś? Organizacja pracy, zarobki, kierownictwo, załoga, zakwaterowanie itd. Ktoś może coś napisać?

Zuzanna
@Kempten

Ja nie wiem, ale widziałam już nieaktualne ogłoszenie na Ślusarza / Zbrojarza. I do tych pytań dołączę wątek o opcje awansu. Jest tu szansa na jakieś lepsze stanowisku?

Nie rozumiem jak w tak przepisowym kraju można omijać tak wazny przepis jak wypłacanie dodatków za pracę w nocy? Grafików brak, wszystko ustalane ustnie. Po nocy zdarza sie przyjść na popołdniu. What the (usunięte przez administratora) ? Ludzie wystarczy podać do sądu pracy ( kilka pracowników na świadków). Dajecie się za marny grosz

Dawid

No Gawiorki, niedługo uda wam się dobić ten zakład. Rafał wywiozłeś już cały złom z firmy ty stary pijaku oraz Ty Psemusiu, człowieku bez perspektyw

Krystyna
@Dawid

Ja nie wiem, czy to strona zrobiła, czy raczej Wy swoimi wpisami ;) I czy naprawdę firma ma problemy, czy tylko sobie chcecie sprawić ulgę wypisując na szefa :D

Tentego

Jak ktoś chce zarabiać 7 e na godz. To zapraszam jest akord tego wam nie powie nikt ,sam zobaczysz przy wyplacie

Bożena
@Tentego

Ale to na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma jasno określonych warunków pracy?

W@ski
@Tentego

Jak jest 7 eu na godzinę to nie akord. akord inaczej się płaci.. Il godz dziennie pracujesz

W@ski

ile wyciągasz na miesiąc

@W@ski

No właśnie też bym się chciał dowiedzieć. Bo jak jest akord to chyba można więcej zarobić, szczególnie jakbym szybko pracował. Jakbyś się dowiedział ile się wyciągnie to daj znać.

Świąteczny gość

No to wódz rafałek dolał oliwy do kotła

Były
@Świąteczny gość

A co masz Kolego na myśli z tym Rafałem, bo chętnie się dowiem co tam u Was słychać jako były pracownik firmy Mega ???? Pozdrawiam

Również były
@Były

Co ten gruby knur odwalił ???? Psemuś nie lepszy od niego tylko trochę mniejszy ma brzuch

Lubię pracę na Skrajnej w Kielcach, bo na przerwach rozmowy o robocie co do zrobienia mamy lub o pogodzie...kierownictwo fantastyczne, uwielbiamy ich pomimo płac zbyt niskich w porównaniu do powierzonych obowiązków . Dużo znajomych i rodziny kierownictwa. Najbardziej kryjemy się z opiniami o firmie przy tym zamulonym flegmatyku Hubercie i ten drugi.. gruby Klakier Dawid bo ten lubi szczególnie donosić do kierownika, szczególnie jak ktoś pościł Bąka na hali. Słyszałem opinie że Rafał ma polewkę z oby dwóch jak mu tam przychodzą z każdym smrodem.

Witam

Znalazlem na Olx oferte pracy Przyuczenie do zawodu, zbrojarz, operator maszyn zbrojarskich Niemcy , czy coś sie zmienilo w między czasie , po opiniach widze ze nieciekawie , ktos obeznany w temacie moze napisac jak wygladaja warunki pracy , placa, atmosfera oraz warunki mieszkalne ( ilosc osob w pokoju) dziekuje

@Witam

Chcesz jechać tam do pracy? Ja też się zastanawiam, ale nie znam warunków. Z opinii widać że dużo roboty. Jakbyś coś wiedział o dojeździe albo zakwaterowaniu to daj znać, ok?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Kazda firma z.o.o. to zło ... omijać wielkim łukiem

Lidia
@69

Ale dlaczego tak konkretnie radzisz omijać firmę wielkim łukiem? Jak długo pracowałeś w Megaterm Plusie? Na jakim stanowisku? Co Ci nie odpowiadało?

Łukasz

No dobra. Można pracować 12 godzin tylko żeby dobrze za to zapłacili. Jak jest z kasą? Opłaca się tyle robić, czy stawka marna?

Luk

Panowie.czy możecie poświęcić chwile uwagi i napisać mi proszę w jakich rejonach,miastach na terenie De.znajduja się te zbrojarnie?

Łukasz

Nie trać wiary! Może nie będzie tak źle :D Opinie mogą być różne, ale sam się przekonasz, czy warto się tam zatrudnić po rozmowie. Napisz później jak wrażenia, bo sam jestem ciekawy.

Almhome

Pracowałem na zbrojarni, nie ma źle, nie ma też idealnie. Warunki mieszkaniowe super, ludzie (usunięte przez administratora)ale w sumie co mi do tego, było czysto, sprzątali to niech w wolnych chwilach robią co chcą. Wypłata na czas i zwykle się zgadzała.

Tomasz

Myślę, praca w bardzo dobrej firmie przerasta niektórych i mają kłopoty!!

zainteresowany
@Tomasz

@Tomasz, pracował pan w tej firmie za granicą?

Rozczarowany
@Tomasz

Jak dla mnie jesteś podstawiony przez firmę ze swoją wypowiedzią. Firma dziad to samo ludzie,żeby tam na dłużej pracować trzeba się podlizywać. Duże spożycie alkoholu i jeżeli pracownicy się dogadują nie z tymi co trzeba to do zwolnienia

kuba
@Rozczarowany

Ty rozczarowany, czemus taki pesymistyczny. wylali cie za napoje wyskokowe

@kuba

Czytaj ze zrozumieniem...

Asia
@kuba

Chyba tak, maz polecil koledze prace w tej firmie i pojechali razem. Na swieta kolega przyszedł do nas z podziękowaniem . Mówi, że jest szczęśliwy, że tam pracuje. Podpisał umowę na 2 lata. Twierdzi, że nawet niezbyt miał ochotę przyjechać do Polski . Placa dobrze, regularnie . Nie obchodzi go alkohol . Chce tylko odłożyć sobie pieniądze. Dokładnie przez godzinę chwalił się, że obsługuje komputer (chociaż w pierwszych dniach chciał uciekać- bo się obawiał, że nie podoła.).

Były
@Asia

Takie bajeczki to możesz sobie opowiadać,dzieciakom w przedszkolu , ko mputer to on widział jak szef z biura wychodził a tak zapier.....ł po 12g ale jeśli mu się podoba to są 3 sposoby.juz ci mówię jakie.1 albo jest lizusem których tam nie brakuje,i wchodzi w tyłek jak czopek..2 jest idiotą którego (usunięte przez administratora) na kasie i na zdrowiu ale jak tak lubi ????????????.po 3 nie chce do Ciebie przyjeżdżać woli tam (usunięte przez administratora) jak nie wolnik .

Kamil
@Były

Żeby tam się praca komuś podobała musi być z rodziny albo robotny i głupi, takich tam najbardziej szanują i lubią

karramba

Pracowalem krotko w tym badziewiu.nie ma szalu,wujek stryjek kijek synalek itp wszystko z debskiej woli,biuro obsadzili i nikogo nie dopuszczaja.potrzebuja niewolnikow,do soboty orka orka.a w sobote nie ma wladzy jest handel zlomem [na lewo]i leje sie woda ognista.szefo rafal dobrze to ogarnia

Też były pracownik
@karramba

Potwierdzam w 100 % i tylko dodał bym (usunięte przez administratora) kierowce Krzyśka...

Karl
@karramba

Potwierdzam. Buhaj Rafał nie zna się na tym co robi, ciągłe kłótnie, wyzwiska i darcie ryjka codziennie. Jak ktoś szuka normalnych warunków pracy to z pewnością nie tam. Robisz coś dobrze a i tak dostaniesz (usunięte przez administratora)

Iwona

Jestem wstępnie zainteresowana pracą w Megaterm. Nie znalazłam niestety aktualnych ofert pracy- wiecie kiedy mogę się spodziewać jakichś ogłoszeń? Jak pracuje się Wam w firmie?

Filomena

@Ekstra Gdyby choć trochę taka informacja miała związek z rzeczywistością to firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!

Zostaw merytoryczną opinię o Megaterm Plus Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Megaterm Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megaterm Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Megaterm Plus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.

Megaterm Plus Sp. z o.o.