Opinie o Polwax S.A. w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polwax S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polwax S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwax S.A. w Jasło

Noname%%%

Firma polwax to istna porażka, szczególnie jeśli chodzi o zarobki pracowników na stanowiskach poniżej kierownika. Ludzie tam pracujący od powstania zakładu ( 2006 ) dostają najniższą krajową, nie są motywowani żadnymi premiami (bo 100zl brutto "premii" za niechorowanie to jakaś (usunięte przez administratora) i poniżenie pracownika) roczne "premie" na poziomie wstydu o ile zostanie przyznana jak jakaś (usunięte przez administratora). Wstyd sie przyznac ile sie tam zarabia. Oczywiscie prezesi i cala śmietanka zgarnia potężne wypłaty i premię podczas gdy, niby sytuacja firmy jest bardzo trudna - standardowa gadka gdy ludzie chcą podwyżki. Możliwości rozwoju zerowe. Totalny dramat, omijanie tą "firme" z daleka.

Bianka Nowy wpis

Dzień dobry. znaleźliśmy z partnerem ofertę dla elektromechanika na dział utrzymania ruchu. Z opisu wynika, że wystarczy 6 miesięcy stażu by się dostać. partner już od ponad 3 lat tak pracuje. czy to wpłynie na wysokość podstawy? Ile wynosi?

Istnychaos Nowy wpis

Drodzy Państwo. Kolejny raz firma polwax (celowo nazwa firmy z malej litery) udowodniła gdzie ma swoich pracowników. Zrównanie stawek do najniższej krajowej od brygadzisty w dół, żenada, rozpacz. Jak można dac stałym pracownikom po kilkunastu latach pracy najniższą stawkę???!!! Jest to totalny brak szacunku do ludzi jak i pięknie pokazuje kim jest sam prezes tego (usunięte przez administratora)

A mnie właśnie interesowała kiedyś tamta oferta dla specjalisty ds. technologii, myślałem, że to komentarz odnośnie właśnie tej oferty się pojawił. Czy ktoś kto pracuje na tym stanowisku opisałby warunki związane z rozwojem? Przed chwila padło stwierdzenie, że go brakuje a w opisie zakładano dużą samodzielność w realizacji zadań… i tak poza tym tak ostatecznie na tym stanowisku się zarabia?

Noname%%% Nowy wpis

Ujmę to krótko. Rozwoju nie ma po prostu. Warunki finansowe nawet na takim stanowisku specjalisty są śmieszne, bo niewiele większe od najniższej krajowej. Radzę naprawdę unikać tej firmy bo nie zrobisz się ani nie zarobisz

@Noname%%%

Kompletnie nie ma rozwoju? jak go rozumiecie w tym wątku od strony tego stanowiska? co się na bieżąco wykonuje w trakcie pracy? jak taki tydzień z niej może wyglądać?

Noname%%%

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Eliza

Tu osoby piszą, że jest problem z informacją zwrotną po rekrutacji, no a w ogóle wiadomo, że ta na młodszego specjalistę ds. personalnych się już skończyła? Ogłoszenie wygasło 3 mies temu, ale chcę się upewnić. A o co w ogóle pytają na rozmowie? Co ich interesuje?

Nie polecam, podczas rekrutacji ponformowano, że kandydat dostanie informacje zwrotną czy został przyjęty czy też nie, takowa informacja się nie pojawiła. Brak szacunku dla drugiego człowieka i poświęconego czasu.

Aplikowaliście na stanowisko Laborant w Polwax S.A. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Wiktoria

Witam, zauważyłam, że ktoś pytał o stanowisko pracy dla kobiet. Odnośnie praktyk studenckich raczej większość jest dostępna? Zbliża się sezon letni a na stronie jest opis z nimi związany. Czy ktoś był ostatnio i może wystawić ocenę oraz opisać ich przebieg?

Kandydatka

Witam chcialam zapytac czy jest ciezko w Polwax w Czechowicach Dziedzicach? Co nalezy do obowiazkow? I jakie tam sa stanowiska dla kobiet? Prosze o opisanie stanowisk pracy w Polwax w Czechowicach Dziedzicach

Ewelina

Cześć! Wyczytałam na stronie firmy, że firma motywuje jakoś pracowników oraz ze są jakieś możliwości rozwoju. Mógłby ktoś rozwinąć ten temat? Jaka to motywacja? Jakieś systemy premiowe czy coś? I czy szkolenia itp często się zdarzają?

Nicky

Ludzie może dużo nie zarabiają ale też nie pracują ciężko...papieros i przerwa kiedy chcą... powinni kierownika doceniać, no inny nie pozwoliłby na takie luzy... narzekają narzekają, ale po 40 lat pracują....bardzo wysoka grusza..wg mnie jest dobrze..

Ciekawski
@Nicky

A ile to ta wysoka grusza? Kierownik to powinien ich tam (usunięte przez administratora) za to że tracą swój cenny czas na siedzenie w tym (usunięte przez administratora).

Wiktoria

Podobno tutaj luzy jakieś w pracy mają skoro na papierosa można sobie iść kiedy się chce... Ale czy to nie wpływa negatywne na jakąś efektywność lub wyniki? Jakiekolwiek zasługi nie są tu lepiej wynagradzane?

Jolanty

Szkoda gadać nie polecam pluje na nią

Bruno

Witam, mam pytanie czy warto jest się zatrudnić w tej firmie, jakie są zarobki,

Produkcja
@Bruno

2850 zł. Nie warto się zatrudniać.

Produkcja
@Produkcja

Brutto 2850

Cel
@Bruno

Super warunki, zmiany duże na lepsze. Kadra już naprawdę się zmieniła jest to grono fachowców.

@Cel

Piszesz, że w każde grono fachowców to super ale co z tym samym wynagrodzeniem co pisali rok temu? Czy już więcej dają niż te 2850 brutto?

Kojot

Podwyżek zero premi zero po prostu zero motywacji do pracy

@Kojot

Dokładnie, nowe rządy i największe (usunięte przez administratora) w historii tego zakładu. Poziom poniżania pracowników produkcji sięgnął dna.

Zmień prace
@Kojot

Poprostu. Zmień pracę. Ja zmieniłem i to było najlepsze co mogłem zrobić. A tkwiłem w tej ciemnocie przez lata

Zmień robotę zamiast narzekać

Zmora

Pracy coraz więcej 2300 na rękę podwyżek zero a po 14 samochów dziennie wyjeżdża z towarem dobra praca jak ktoś chce dorobić do emerytury

Czy pracownicy Polwax S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

O jakich integracjach mowa? Zakład pracy takowych nie organizuje, a jak masz na myśli prywatne spotkania to rzadko kto z mało kim.

Nic się nie zmieniło

Nic się nie zmieniło w tym Polwaxie. Jak był lotos, tak i teraz polityka poniżania ludzi i mieszania ich z błotem jest tak głęboko zakorzeniona, że wiele wody musi upłynąć, zanim to się zmieni. Koledzy pracownicy, jak to jest, że plują Wam w twarz, a Wy mówicie że deszcz pada. Jak możecie sobie pozwolić na to, by Wam mówiono "ty jesteś za stary, nie nadajesz się do pracy w zespole", kto inny zaś się dowiedział że po latach pracy "nie nadaje się do pracy na samodzielnym stanowisku" inny zaś "nie potrafi samodzielnie podejmować decyzji"... Panowie, to się nadaje do sądu i na wysokie odszkodowania. A Wy, panowie menadżerowie wyższego szczebla, powinniście zweryfikować kompetencje osoby wystawiającej takie opinie pracownicze. Wiem że największy motłoch jaki tam pracował, już odszedł (M. O.) ale takie opiniowanie ludzi może narazić i tak już ciężko wiążącą koniec z końcem spółkę na poważne wydatki, związane z odszkodowaniami dla poniżonych pracowników. Takie dane powinniście zweryfikować, ponieważ tak prawdę mówiąc to niewiele znaczycie na rynku pracy. Nie oferujecie swoim pracownikom zbyt wiele. Zarobki na poziomie głodowym, socjal niemal zerowy....

pyta
@Nic się nie zmieniło

Jak wygląda sytuacja w Czechowice Dziedzice? Płace? Atmosfera? CZY JEST W OGÓLE SENS BRAĆ ICH POD UWAGĘ? Czy to strata czasu?

@pyta

To co prawda wątek dotyczący oddziału firmy Polwax w Jaśle, a nie w Czechowicach dziedzicach, ale mam nadzieję, że @Nic się nie zmieniło Ci odpowie. Mnie udało się dowiedzieć, iż oferują tam chociażby: szkolenia, nagrody, prywatną opiekę medyczną, kursy językowe czy też premie. A tak w ogóle, to jak kto chciałbyś tam pracować?

Nic a nic
@pyta

Szukaj poważnego pracodawcy, a nie czegoś takiego.

@Nic a nic

Odradzasz pracę w firmie Polwax, ale nie podajesz żadnych powodów, dla których masz taki stosunek do tego pracodawcy. Mógłbyś wyjaśnić, dlaczego uważasz, że nie jest to dobra firma? Chętnie poczytam Twoją opinię na temat tego, co powinno się zmienić, żeby było lepiej, taki komentarz może być bardzo cenny.

Xxx

Możecie coś powiedzieć w temacie utrzymania ruchu w zakładzie na terenie Czechowic? Warto składać CV?

Zając

Mam pytanie do pracowników, co myślicie o kierowniku zakładu Cz-Dz, o tym co odszedł i przyszedł z powrotem. Teczka mu została co otrzymał na odchodne????jeśli jesteście za tym Panem do dajcie buźkę z uśmiechem kto przeciw z uśmiechem w dół.

Królik
@Zając

Ten pan musiał tam wrócić. Czy wyobrażasz sobie, by ktoś normalny tam wytrzymał? Każdy inżynier przy zdrowych zmysłach widząc to co tam jest zwolnił by się szybciej niż tam przyszedł. Poza tym, tylko motłoch nadaje się do rządzenia motłochem.

@Zając

Nie zwolnił się, ani nie zwolnili. To była cicha umowa, gość znika na parę dni, na jego miejsce przychodzi ktoś kto wywala jego kolesiostwo, a on wraca za parę dni i jest wielbiony za powrót.

Zostaw merytoryczną opinię o Polwax S.A. - Jasło

• Jak się pracuje w Polwax S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwax S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwax S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polwax S.A.?

Kandydaci do pracy w Polwax S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polwax S.A.
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • 3-Go Maja 101
    38-200 Jasło