Opinie o Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o. w Warszawa

xxx

Jest ktoś teraz na bieżąco w warunkach pracy i by się co do nich odniósł? Od dwóch lat nie widzę żadnej opinii a na głównej stronie firma pisze o sobie samej, że jest „po prostu świetna”, pytanie tylko czemu? Co na to obecnie wskazuje? Była wzmianka o work-life balance. Co z jakimiś benefitami przy tym? Integracje i tak dalej?

@xxx

Firma sama w sobie jest przyjaźnie nastawiona do pracowników tak jak sami ludzie na szczycie ale stanowiska poniżej czyli kierownicy ludzie jak ludzie ale pochwalić nie ma za co, w przypadku Warszawy pan Rafał wyżywa się na pracownikach, obraża, często krzyczy, wymagania z innej planety, obowiązkowe nadgodziny i nie ma że nie chcesz możesz pracować tydzień pod rząd 12h i później dostajesz tylko jeden dzień wolny ze słówkami ze przecież więcej zarobisz a twoje zdrowie psychiczne nie jest ważne, pomiata nawet pracownikami szczebel pod nim przydzielając swoje zadania na które nie ma ochoty zasłaniając się czasem później gdzieś chodzi bez sensu i nic nie robi. Ogromne pretensje za zle wykonanego zadania i często wypominane w przyszłości, jak najbardziej postawę można podciągnąć pod (usunięte przez administratora) niestety do tej pory nie udało się zdobyć rzeczowych dowód, firma wobec skarg zachowuje się w porządku ale również do tej pory nie wyciągnęli żadnych konsekwencji wobec tego pseudo kierownika.

A te wspomniane jakieś błędy to z czego mogą wynikać? Akurat w tym przypadku wszystko leży po stronie pracownika? Zastanawiają mnie jakieś przykładowe skoro później są stale przypominane, czy one faktycznie są znaczące? I czy ktoś z tego tytułu stracił może prace?

Pracownik Nowy wpis

Tak chociażby to że nie masz w głowie twórczości i nie potrafisz zrobić przebudowy sklepu albo że nie potrafisz wciskać ludziom wadliwych produktów

@xxx

Zwolnić cię mogą z każdego powodu z dnia na dzień przysięgam ten kierownik jest straszny. Osobiście osoby z wielkiej Brytanii z mw kontaktują się w tej z sprawie z jego każdym pracownikiem. (usunięte przez administratora)

Czy w Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

X

Tak :)

Bożena
@X

A jeśli chodzi o tę atmosferę pracy w Mountain Warehouse to chodzi o relacje między pracownikami czy również z przełożonymi i szefostwem? Można się w każdej kwestii bez problemu porozumieć? Np. jeśli chodzi o jakieś zmiany w grafiku? :)

X
@Bożena

To zależy od miasta/sklepu, ale w większości jesli nie wszystkich, jak najbardziej tak. Grafiki są indywidualnie dopasowywane do dyspozycji, dzięki czemu mozna zachiwac work-life balanse co sprzyja pracy w mlodym zespole, studentów ;)

Irek

Zbytnio wylewni to nie jesteście. Tylko jeśli jest dobrze to faktycznie nie ma chętnych do zaglądania na forum.

szukający pracy

Czy ktoś może mi napisać coś o pracy w sklepie mountain warehouse w warszawie? A konkretnie ursus bo jestem zainteresowana tam praca, ale widzę ze może być coś nie tak bo jakaś chyba non stop rotacja jest to ciągle pojawiają się ogłoszenia do tego sklepu. Ktoś pracował tam i może coś powiedzieć?

Opowiadajaca
@szukający pracy

Hm ogólnie pracę oceniam tam raczej dobrze. Ostatnio jednak zwolnił się kierownik i nie wiadomo, kto wpadnie na jego miejsce. Jednak przedtem był bardzo wyrozumiały. Nie ma problemu z ustalaniem grafiku. Jeżeli nie zawsze to w większości pójdzie na rękę. Reszta pracowników, których tam spotkałam w porządku była. Nie ma jakiegoś limitu przerwy, jest odpowiednia do tego ile potrzebujesz, ale aby nie przeholować, wiadomo. Ogólnie pracę tam polecam, umowa o pracę i duża zniżka pracownicza, bo aż 50% i są to solidne rzeczy. Raczej przyjazna atmosfera. Czemu tyle ogłoszeń? Zwalniali się studenci po okresie próbnym, a studia dzienne i już któryś rok studiów, więc szykująca się praca inżynierska lub kiepski dojazd, lub za daleko.

Aplikowałeś do Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik sklepu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Mianowskiego 3 lok. 6
    02-044 Warszawa

Mountain Warehouse Polska Sp. z o.o.