Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Lancerto S.A

Pracowałeś w firmie Lancerto S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ola - 2014-08-25 18:48:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Podstawa to najniższa krajowa plus premia (jeśli się ją wyrobi) i ciągłe pranie mózgu. Nie polecam
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-09-01
Żródło: Gowork.pl
Jelenia Góra
(dolnośląskie)
LANCERTO S.A. jest jedną z największych firm w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży formalnej dla mężczyzn w Polsce. Posiadamy w całej Polsce salony firmowe. W 2014 roku otrzymaliśmy nagrodę za najlepszą obsługę klienta w branży odzieżowej. Wysoką jakość ubrań i kompetencje obsługi klienta potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Z pasją walczymy o sukces.  Aktualnie do naszego zespołu w salonie firmowym poszukujemy prac
zdjecie uzytkownika
gr8 - 2014-09-19 11:48:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Lancerto jest naprawdę bardzo dobrą firmą. Umowa o pracę, jasne zasady, chociaż praca w galeriach handlowych bywa uciążliwa, ze względu na brak okien :) Premie trzeba wyrabiać i się ma :) Nie ma progów i to jest najważniejsze.
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2014-10-07 23:47:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!
zdjecie uzytkownika
magda - 2014-10-07 23:48:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma jest super ! Umowa o pracę. Produkt wysokiej jakości. Klienci zadowoleni. Trzeba sporo zasuwać. Nie dla leniwych.
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2015-05-06 11:54:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [magda - 2014-10-07 23:48:16]:
wiedze kierownik salonu sie wypowiedzial haha
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lancerto S.A

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Lancerto S.A?
Zadaj pytanie
alert