Opinie o Bero w Glinno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bero. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bero o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bero w Glinno

Kloc

Czy we firmie ma ktoś jakąś władze by zgłosić łatanie dziur w drodze do pracy? Koła za chwile pourywamy.

Alibaba

jako , ze od niedawna ćpanie w naszej kochanej firmie stało się legalne - wielka prośba do zarządu !! Przy maszynach ewidentnie brakuje popielniczek i stojaczków na drinka ... Myślę, ze da się to jakoś załatwić , żebyśmy wszyscy mogli postępować zgodnie z postanowieniami kierownictwa firmy i wspólnie tworzyć nasze miejsce pracy coraz lepszym !!

Fred

Własnie. Jak można takie bzdury pisać! Nie rozumiem niektórych bezmózgowców. Idz jeden z drugim do lekarza po poradę bo za chwilę bedzie za pózno. Brak słów na niektóre głąby!

Ciekawy

Co za nowość z wolnymi piątkami?

Waldemar
@Ciekawy

Proszę nie siać plotek

Bcx

Można pić i palić co się chce, potem i tak nas zatrudnia

@Bcx

Ciekawe ile ten wpis się tutaj utrzyma. Aż muszę sobie print screena zrobić :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bero? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pakownia berotu

To co tu się dzieje to brak słów a zwłaszcza na zmianie Kasi W. Ciągle krzyczy wyzywa ludzi od najgorszych a jak miała wolne we wtorek to jej zastępczyni robiła telefonem ludzią zdjęcia że staoja chwile albo coś i wysyłała jej . Gorzej jak (usunięte przez administratora)

@Pakownia berotu

Może warto się tym zająć?? Iść do samego szefa?? Ta firmę tworzą pracownicy,nie ukrywamy że jak nas by nie było to firmą stoi..

!!!!!!!
@Pakownia berotu

Ludzi się nie zmieni ale wymienić na kompetentnych zawsze można . Brygadziści to przeważnie ludzie przypadkowi albo krzyczą albo mało wiedzą i cicho siedzą. Każdy chce spokojnie i uczciwie pracować. Leniwych należy zwolnić !!!!

Helena
@Pakownia berotu

Dlatego uważam że na pakowni powinien być mężczyzna brygadzistą. Co by poustawiał te wszystkie rozwydrzone babska do pionu. A tak są podziały na przyjaciółki i te mniej lubiane osoby. Sama jestem kobietą i wiem jak jest. Dlatego apeluje albo wszystkie traktujesz jednakowo albo się nie nadajesz na dane stanowisko. A szefostwo niech się przyjrzy sytuacji, bo z tego co mi wiadomo zdjęć na hali robić nie wolno .

@Helena

co tu robią wpisy z berotu? macie swoje forum więc won!

Aligator
@Pakownia berotu

Druga sprawa wydaje mi się ze Pani Katarzyna jest również faworyzowana przez kierownika pakowni.

Jerzy
@Aligator

Szukam pracy właśnie, dlatego tu zajrzałem. Dawno nie widziałem tylu plotek na temat firmy, a to zapewne jedynie część rewelacji którymi się raczycie w pracy? Skąd się bierze to zainteresowanie wszystkim dookoła? Macie tam w ogóle czas pracować? Wpisy na forum, to część obowiązków?

@Jerzy

Raczej powiedziałbym, że Tu pracujesz i nie jesteś szarym pracownikiem Jurku...

@Jerzy

Jeśli chcesz podjąć pracę to jest to firma godna polecenia. Żeby wyrobić sobie opinię musisz najpierw się znaleźć w szeregach . To forum funkcjonuje jak ławeczka przed sklepem w Wilkowyjach . Ludzie w naszej nacji są wszędzie podobni . Firmę gorąco polecam , interakcje z " ludźmi" to już niekoniecznie .

Niki

Zadowoleni z wypłaty ?

Tak
@Niki

Tak.

Maszyna

Panowie wczoraj ładnie popłynęli ???????????????? brawo brawo

Gomad
@Maszyna

Co takiego zrobili?

Milagros
@Gomad

Ciebie kontrolerze od siedmiu bolesci. Nie powinno nic interesowac i tak za duzy ferment siejesz na bero to juz wystarczy

Koleżanki i Koledzy z Ukrainy korzystam z forum aby powiedzieć ,ze łącze się z Wami w niesprawiedliwości jaka spotkała Wasz kraj. Trzymajcie się !!!

Człowieku w takiej chwili czepiasz się słówek - tak (usunięte przez administratora) Ukrainę a dokładnie ZABIERAJĄ co nie należy do nich. Pozdrawiam

Zzz22

Zastanów się człowieku nad tym co napisałeś!!!! Nie długo nasz Kraj może To spotkać!!!! I to będzie sprawiedliwość?? Użyj następnym razem mózgu Zanim coś napiszesz!!! Całym sercem jestem z Ukrainą...

Zzz22

Może lepiej Ty zluzuj ... Skoro Nie masz nic mądrego do napisania To się Nie udzielają.. Trochę Tu Twoich opinie czytałam każda na poziomie przeczkole...Uuppss Dzieci w przeczkolu sa bardziej ogarnięte.. Miłego dnia

@Zzz22

A co to jest przeczkole ?

@No Name

Nie będę z Tobą prowadziła konwersacji o Ile wiesz co to znaczy.. Bo mam więcej rozumiem niż Ty.. Miłego wieczoru

Czego masz więcej ??

Pis-dzielec
@No Name

Przeczkole? o Kurna! Co za analfabeci pracują w tej firmie.Bo pęknę ze śmiechu.

@Pis-dzielec

Każdemu się zdarza popełnić błąd w pisaniu.. Nic w tym śmiesznego Nie ma bynajmniej dla Mnie..Tylko Nie pękaj ze śmiechu Bo firma straci Super wykształconego człowieka który błędów w pisaniu Nie popełnia.. Pozdrawiam

Bezbłędny
@Kkk33

Nie popełniam bo zanim kliknę wyślij sprawdzam czy nie napisałem takich bzdur jak ty. Wracaj do podstawówki ciulu.

@Bezbłędny

Ciekawe czy taki bezbłędny jesteś w Pracy he he He he he He he..Masz tak wysokie mniemanie o sobie że aż żal

Miodek
@Bezbłędny

Lepiej nie myśleć co by było gdybyś nie sprawdził ?

@Miodek

Byłby błąd na błędzie a na tym błędzie jeszcze Jeden błąd..Skoro taki inteligentny To po co się marnuje w Bero? Może Lepiej iść gdzieś do biura pracować...

Mała
@Kkk33

Uwierz lub nie , na produkcji pracuje wiele osób inteligentnych , obytych i mających wiedzę. Nie mają tylko jednej cechy... jaką jest (usunięte przez administratora) i przy tym bujna wyobraźnia. Resztę proszę dopowiedzieć sobie samemu. Dziękuje

@Kkk33

Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz. Żeby Ci się móżdżek nie przegrzał to informuję, że chodzi mi o: BYNAJMNIEJ

@Mała

Nie wątpię w to co napisałaś.. Ale pracuje też dużo takich co chodzą kapować do kierownikami... Twoim zadaniem taka osoba jest inteligentna co donosi na kolegów???? Wątpię... Dla mnie to (usunięte przez administratora)

Mała
@Kkk33

Proszę czytać ze zrozumieniem.

what?
@Zzz22

Ty po podstawówce jesteś?

@what?

Nie dopiero przedszkole skończyłam....

Pakownia

Witam koledzy. Mam do was pytanie, czy coś wiadomo co się dzieje z tym gościem co symulował wypadek na parkingu?

......
@Pakownia

Słyszałem że miał przeszczep prawej nogi i wystąpiły małe komplikacje bo lekarze się pomylili i zamiast prawej przyszyli mu lewa i teraz chodzi do tyłu i leko ściąga go na lewa stronę. Ale wyjdzie z tego i niedługo będzie już z nami.

Parkingowy
@Pakownia

Z tego co mi wiadomo symulantów i wyłudzaczy parkingowych nie brakuje, więc określ jaśniej który to?

Pomoc

Może taka wielka firma jaka jesteśmy i która zatrudnia tyłu Ukraińcow zorganizujae jakąś zbiórkę pomoc dla nich!!!

Prymus
@Pomoc

A może zbiórka na naprawę dziurawej drogi do firmy? Niszczymy swoje auta od dawna!

@Pomoc

Związane flagi załatwiają sprawę wizerunkową...

Wspieram
@Pomoc

Uważam, że firma zdecydowanie powinna zorganizować jakąś zbiórkę, powinni na tyle na ile mogą pomóc pracownikom, ich rodzinom oraz innym potrzebującym w tych trudnych chwilach. Ze strony kierownictwa nie padły, jak dotąd nawet słowa otuchy. Zastanówmy się nad tym, ponieważ w przyszłości my tez możemy być w takiej sytuacji. Miejmy serca…

Człowiek
@Wspieram

Bądźmy wszyscy ludźmi, postawcie chociaż karton czy małą paletę na stołówce żeby można oddawać to co najpotrzebniejsze!

@Człowiek

To miłe że chcecie pomagać ale magazynu w Przemyślu są już przepełnione, a brakuje rąk do pomocy. Ogranizowanie zbiórki też nie ma większego sensu. Kto chce to niech wpłaci na jedną z oficjalnych istniejących już zbiórek. Pamiętajcie aby weryfikować te zbiórki, fundcje i przede wszystkim informacje które powielacie!

Zbiera się na prezenty ślubne itp… proponuję w ten sposób zebrać na szczytny cel i zebraną kwotę przekazać gdzie trzeba. Trochę dobrej woli począwszy od pracownika do księgowej która zrobi co trzeba. Bądźmy ludźmi!

nowa_droga

Jaki był sens wycięcia tylu drzew i zrobienia tej drogi to ja nie wiem. Kto był pomysłodawcą i kto najbardziej zabiegał o nią? Istnienie tej drogi ma tylko sens w przypadku kompletnego remontu odcinka od ulicy Komunalnej który to w dużej mierze został zniszczony przez ciężarówki jadące do Bero. A w samym mieście i w okolicy jest tyle ważniejszych dróg służących mieszkańcom do dojazdu do szkoły czy pracy, których stan jest tragiczny od lat i nikogo to nie rusza.

Ggjf

Witam a jak wyglada sytuacja z kartami multisport?

Kokos
@Ggjf

Z czego się orientuje w Berotu nie ma kart multisport.

Hshh
@Kokos

Ale jakiś czas temu była akcja ze zbierali chętnych na kartę no i ucichło. A może zarząd by pomyślał o takim beneficie? Mysle ze fajna sprawa i troche chętnych by było.

@Hshh

Pewnie za dużo chętnych było, jak by było trzech to by dali i się szczycili...

Nordli bed ;)

Firma zamiast zatrudniać pracowników z Polski i inwestować przyszłościowo w pracowników woli ściągnąć Gruzinów z którymi nie można się nawet porozumieć. Dzieje się w firmię chyba coś złego(usunięte przez administratora). Nie wspomnę faktu ze liczą się procenty na liczniku a nie pracownicy. Z plusów mogę powiedzieć że trzymają mnie tu tylko pieniądze bo atmosfera i całokształt daje dużo do życzenia.

@Nordli bed ;)

A Nie pomyślałeś ze Polacy może Nie chcą Tam pracować?? Z jednymi masz rację atmosfera w firmie to masakra.. Najlepiej robić swoje i z nikim się nie zadawać taka moja rada.. Jest dużo pseudo koleżanek/ kolegów.. Jak To się mówi w oczy przyjaciele za plecami ....... Pozdrawiam

Alfa
@Zzz22

Pracują młode dziewczyny odstawione jak na wybieg !!! Niestety nie przekłada to się z kulturą osobistą - szkoda!!!

Omega
@Alfa

Kultura swoją drogą. Kobiety w przedziale 50+ bardziej starają się i pracują niż te młode (usunięte przez administratora)

Miki
@Omega

Na staraniach się kończy bo nigdy nie będą docenione nawet premie maja mniejszą . Ukłon w stronę sprawiedliwego oceniania- nie do końca wiadomo kto o premii decyduje !!!

WRÓZKA
@Miki

Kiedyś to pan Tomek A teraz ?

@WRÓZKA

Może nowy kierownik produkcji? Śmieszy mnie sytuacja z aneksami do umów. Czy ktoś odczuł jakkolwiek te "podwyżki"? Tu dodamy, tam utniemy i wychodzi na to samo.

Maszynownia

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego część ludzi chodzi na 3 zmiany a reszta tylko na dwie?

...
@Maszynownia

A jak to jest ze jest prawe i lewe oko . Tak już jest i z tym się nie dyskutuje

@Maszynownia

Mogły nie dostać zdolności do pracy w nocy ze względu na np.: choroby serca. A mogą też pracować na maszynach które nie muszą pracować 24/7 i wystarczą dwie zmiany. Nie rozumiem skąd takie pytanie w ogóle.

Kącik

Piękne te nasze kąciki czystości tak jak na Bero i Berotu odstraszają . Np. SZCZOTKI do zamiatania i nie tylko. Może że się ta ,,fioletowa" weźmie do pracy

ann
@Kącik

poczytaj sobie kolego o linie

Solaris

Same pisiory tam do was ciągną, kiedyś Morawiecki a teraz Rafalska.

cwk
@Solaris

ale dojazd jest

3"
@Solaris

Jak ci nie pasuje to se putina nawet zaproś do firmy u siebie . Wolny kraj .

Bil

Sądząc po tym co piszesz to jesteś kobietą a więc co tam się dzieje goowno wiesz. Takze daruj sobie głupie wpisy bo te forum nie jest od tego.Niektórzy zapominają po co i do czego stworzono te forum.

@Bil

Dokładnie..Forum jest po To żeby pytać o pracę warunki itd.. Ale tu Jeden drugiemu rąbie cztery litery za plecami..Szkoda ze pracą się tak Nie interesują

WRÓZKAM
@Bil

Może troszkę grzeczniej!!!Może kobiety też mogłyby w tym zakładzie mieć coś do powiedzenia --sporo nas tu pracuję ale cała WŁADZA w męskich rękach -i naprawdę ciężko pracujemy ale zero SZACUNKU --panowie POMYŚLCIE

@WRÓZKAM

To idź do pracy na pakownię . Tam same kobiety to będzie ci lepiej . Haha jeszcze wrócisz i facetów przeprosisz . Jedna kobieta więcej potrafi zła zdziałać niż 5 facetów .

@.

Dokładnie masz rację..Z facetami pracuję się o wiele lepiej...Facet przynajmniej Nie obgada a kobietą jadna na drugą jedzie... U siebie wideł nie widzą a u kogoś igłę zauważa..Brawo za mądra wypowiedź jest w 100 % trafiona..Tylko pozdrowić pseudo koleżanki

Xyz
@Zzz22

Zapytajcie waj mana on jedzie I na facetów I na kobietki, mały duży człowiek

Marcin Opałka
@Xyz

Proszę nie obrażać jednej z najbardziej kompetentnych osób w tej firmie :)

wertykulator
@Xyz

Te (usunięte przez administratora) waj mann pracuje na berotu więc po jakiego hooja wypisujesz o nim tutaj?!

@wertykulator

Są między nami takie młotki że nawet nie potrafią na odpowiednim forum się odnaleźć .

@.

Kropek wzorcu IQ z czego wywróżyłeś, że WróżkaM nie pracuje na pakowni ??

Propozycja

Do kierownictwa, ze względu na panującą pandemię koronowirusa zostały zamknięte nasze zakładowe stołówki . Proponujemy , rozważenie innej opcji związanej z naszymi stołówkami. Proszę nam wierzyć da się. Prosimy o rozwiązanie w miarę korzystnie tej propozycji. Czekamy na pozytywną odpowiedź.

@Propozycja

Ale ty tu kropek nic nie zaproponowałeś ! Rozmnożyłeś się, że piszesz w liczbie mnogiej??

Życzenie

Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku, abyśmy za rok spotkali się w tym samym stanie co jesteśmy w tej chwili.

Tdi
@Życzenie

Powtarzam. Bądźmy dla siebie milsi. Zachowujmy się jak ludzie nie jak zwierzęta. Tego życzę w nowym roku.

Dj Montana
@Tdi

Też życzę wszystkim zdrowia i spokoju choć jak czytam niektórych to uważam że firma powinna wystartować do konkursu w zabawie Głuchy Telefon. Mamy tu świetnych zawodników. Pierwsze miejsce murowane.

Kartofel
@Dj Montana

A widzę że nie nie było konkursu w grudniu na buraka roku ;)

Wolgen

Którego systemu?

Przemysław

To widzę że nie wszystkich lubisz w pracy. Ogólnie jaka jest atmosfera? Z innymi pracownikami i szefem można się dogadać? Bo myślę o pracy a nie chciałbym wpaść w konfliktowe towarzystwo.

@Dj Montana

Wielu zachowuje się jak baby w polu! Przekonałem się nie raz. Jednemu powiesz że zimno na dworze a na koniec zmiany już wszyscy wiedzą że zakład specjalnie nie grzeje na hali byśmy więcej zrobili. Tak to działa w tej firmie.

Ktoś

Spróbuj jednemu czy drugiemu zwrócić na coś uwagę a zaraz na forum będziesz opisany żeś pijak,alkoholik i że ogladasz mecze na nocce. Tacy są dziś ludze.

Vip
@Przemysław

Dogadasz się pod warunkiem , że tańczysz jak zagrają . Jeśli nie jesteś dwulicowy daj sobie spokój , szkoda zdrowia. Szybko Ci pokażą ,że nic nie potrafisz . Praca niezła ale ludzie niestety - żenada !!! Powodzenia!!!

Aro
@Przemysław

Tu raczej wpadniesz chyba że umiesz grać na dwa fronty.

Boletu

Czy ludzie pracujacy na Bero z Bolewic sa zwolnieni z obowiazku noszenia masek ? Wysoki z dluga szyja z maszyny biessy to ma ja na brodzie lepiej niech wcale jej nie ubiera

Zzzz22

Żeby Tobie Nie podziękowali...Zajmij się pracą a nie opisywaniem ludzi na forum..U siebie wideł nie widzi a u kogoś igłę zauważy

Przemysław
@Boletu

To wszyscy muszą chodzić w robocie w maskach? Przecież to ciężko wytrzymać tyle godzin. Macie jeszcze jakieś inne obostrzenia prócz tych masek?

Gibus
@Przemysław

Każdy kto dobrowolnie pokaże kierownikowi paszport kowidowy powinien mieć możliwość pracy bez maski. Czy to tak trudno zrobić?

Wolgen
@Gibus

Jesteś świadom że osoby zaszczepione też mogą sie zarazić i zarażać innych? Czy ci umknęło?

To
@Wolgen

A wiesz że te maski nic nie dają!

Jakos trzeba promować szczepienia. Nienoszenie masek przez zaszczepionych byłoby to motywujace do szczepień. Coś trzeba wymyślec. Niemoze byc tak że niezaszczepieni mają lepiej niz zaszczepieni.

rrrrrr

Dobry tekst.Nieznałem.

as
@Boletu

To ma być śmieszne? Raczej nie.

xxx
@Przemysław

A takie ci nie wystarczą?

Zostaw merytoryczną opinię o Bero - Glinno

• Jak się pracuje w Bero?

Zobacz opinie na temat firmy Bero tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bero?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 95 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bero

Bero