Opinie o Bero w Glinno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bero. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bero o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bero w Glinno

Pseudo kierownicy

Zastanawiam się co tacy kierownicy ( np. nasz kudlok ) robią w zakładzie chodzą po kątach, piją kawki czas leci i kasa leci. Marnotrawstwo. Albo się biorą do roboty albo fora z dwora. Potrzebni są ludzie kreatywni wnoszący coś do naszego zakładu a nie pasożyty. I takich jest dużo tylko trzeba się temu dobrze przyjrzeć.

Mońka

Nie wiem do kogo i czego teraz się odnosisz, ale po nicku to chyba z lakierni jesteś? Zdradzisz jakie są teraz tam warunki i co przewidujecie od nowego roku? chłopak może będzie chciał dołączyć, wiec tak z ciekawości jak na razie badam sytuacje

Trzeźwy

Od niedawna mamy kontrolę trzeźwości pracowników i tu nasuwa się moje pytanie! Dlaczego chodzimy do góry, do tzw Gołebnika. Badanie alkomatem powinno się odbyć w atmosferze spokoju i godnego poszanowania a nie uśmiechów pod nosem i durnych komentarzy. Proszę te badania zrobić w zacisznym miejscu i bez zbędnych słów.

Ujęty
@Trzeźwy

Firma dostała przepisy gdzie może sprawdzać trzeźwośc ale nie musi. Ktoś zrozumiał to opacznie lub chce sie pozbyć trochę ludzi. Ciekawe czy bedziecie sprawdzać jak wrócą czasy, gdzie pracy bedzie ogrom a ludzi mało?

Mała Zosia

Pani Basiu! Nawet małe dziecko wie, że w niedzielę do późna nie chla się.

Inia Nowy wpis

Dzień dobry, czy zatrudniani są jeszcze kierowcy? Z chłopakiem z Nowego Tomyśla jesteśmy o przeglądam okoliczne ogłoszenia było jakieś od zakładu za kółko ale nie mogę w nie nawet już kipnąć. Chce się dowiedzieć czy kategoria C by wystarczyła?

Kaśka 912 Nowy wpis

Witam ile może zarabiać pracownik z ponad 10 letnim stażem na lakierni w tej firmie tak mniej więcej ? czy taki pracownik dostaje jeszcze jakieś świadczenia na dzieci ? i czy istnieje możliwość pobierania takich świadczeń na dziecko które jest pod opieką drugiego rodzica ? z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam

Kaśka 912 Nowy wpis

wniosek do sądu nie zobowiąże pozwanej osoby do ujawnienia jakie korzyści czerpie z socialu w firmie no i jeśli się wie ile ktoś zarabia łatwiej jest napisać wniosek czy idzie to jakoś sprawdzić czy dany rodzic czerpie korzyści z socjalu na dziecko którym się nie interesuje ? bo jeśli by czerpał to troszkę nie jest uczciwe wobec dziecka i osób które z nim pracują co nie ?

Jeszcze w sierpniu z tego co widzę jedna pani dopytywała się o benefity jakie mogą tu oferować, ale widzę, że nikt do teraz nie udzielił na to odpowiedzi. Dlaczego? czy do dziś dołączono jakieś nowe? Jeśli tak to jakie?

oko

pracujesz na lakierni ?

Jest to może rozszerzane na singli? Albo czy trzeba być faktycznie rodzicem, żeby dane dziecko mogło pojechać? Zastanawiam się czy bratanka da rade posłać, albo czy zwracają ekwiwalent tym bezdzietnym?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Bero?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bero? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jeśli już o szacunku mowa to tak odnośnie tej wypowiedzi, to w jaki sposób sami pracownicy miedzy sobą się odzywają? Wszyscy są raczej na „Ty” czy może zależy to także od działu, lub wieku? Atmosfera w tym przypadku jest w porządku?

Go

Popieram , fajny facet. Więcej zrozumienia i oglądy.

@Go

Hej, hej wątek teraz trochę wybrakowany ale ciekawa jestem o czym tu piszecie. Kto może tu być fajny? Przełożony? Do których działów polecacie iść w tym zakresie? które są na 100% sprawdzone?

Pseudo kierownicy

Mońka

Nie wiem ale jakie macie auta firmowe tak właściwie? I na jakich wszystkich stanowiskach można je otrzymać? One na prywatny użytek także są?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bero? Chętnie zatrudniają?

Monia

W zeszłym tygodniu miała rano, to chyba tak

Kasia1!

Cześć, chciałabym dopytać jak wygląda kwestia umowy? Na jak długo zawiera się umowę na czas określony i ile ich jest? Czy firma oferuje jakieś benefity swoim pracownikom?

Miła
@Kasia1!

Witam umowa na okres próbny 3mies.potem na dwa lata i trzecia na stałe. Oczywiście o ile nadal dasz radę w tym cyrku pracować ????

Kasia1!
@Miła

Dzięki za odpowiedź, a kojarzysz jakie benefity oferuje firma? Coś typu premie na różne okazje czy chociażby opiekę medyczną albo ubezpieczenie grupowe?

Emanuel

Będą pieniądze na urlop letni. Miło że mamy takie świadczenia we firmie. Droga też do pracy w coraz lepszej kondycji. Potrzeba tylko więcej zamówień i będzie bardzo dobrze bo wtedy będzie szansa na lepszy zarobek i dla nas i dla firmy.

Trzeźwy

Ujęty
@Trzeźwy

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Bero?

Mała Zosia

Pani Basiu! Nawet małe dziecko wie, że w niedzielę do późna nie chla się.

z_innej_firmy

Gdzieś słyszałem że macie mieć jakieś przestoje w produkcji, wolne piątki czy jakoś tak. Prawda to?

@z_innej_firmy

Szkoda, że nikt nie odpowiedział, bo temat zaciekawił. Tak wgl., skąd to info masz? I to ma być tak właściwie skutek dosłownego przestoju czy po prostu chcą styl pracy przeorganizować? Jak to miałoby wyglądać, więcej godzin w inne dni czy jak?

Gabriela

Nie wiem o co chodzi ale czy obsługa maszyn faktycznie jest tu tak bardzo skomplikowana? Co ze wstępnym przeszkoleniem, jak obecnie wygląda i kto je prowadzi?

XD

Ale Bero czy BeroTu

Kajka

Czy nas pracowników też obowiązują nowe stawki godzinowe które weszły w życie 1stycznia?

Kazimierz
@Kajka

Nowe stawki o czym ty mówisz?Nowe stawki są dla grupowców biurowych brygadzistów kierowników zwłaszcza bo oni najwięcej się napracują a ty będąc na akordzie zapomnij o podwyżce

@Kazimierz

biurowych? A takim brygadzistą to jak tu można się stać? po jakim czasie byłaby perspektywa na awans i na jakich warunkach? ile im płacą i za jaki konkretnie zakres zadań?

Czy firma zamierza sprawdzać biorących (usunięte przez administratora). Czy coraz więcej musi ich być na zakładzie a tym bardziej na nockach.Przydalby się testy na (usunięte przez administratora),robione przez firmę.

Tygrys

W firmie nie ma ludzi biorących środki odurzające.

@Tygrys

czyli nigdy jeszcze nie było tu podstaw do tego, żeby kogokolwiek sprawdzać? a ogólnie to zdarzały się może zwolnienia dyscyplinarne? jeśli tak to z jakich powodów?

Gabriela

zależy też pewnie odnośnie którego problemu teraz o tym tak piszesz? to dalej odnośnie jakiś używek miałoby być czy tutaj dzieją się też inne tego typu sytuacje? jakie np?

Mic

Dzień dobry, czy na terenie firmy funkcjonuje kantyna lub inny punkt sprzedażowy? Są automaty vendingowy? Co oferują? Jak państwo oceniają tą formę zaopatrzenia? Pozdrawiam

Grzybek
@Mic

Firma oferuje dość dużo swoim pracownikom. Mi osobiście brakuje tylko dwóch rzeczy. Wyremontowanej drogi od strony Nowego Tomyśla oraz "stażowego" by po 5 latach dostawać dodatek np. 300zl do wypłaty. Po 10 latach 500zl. Itd.

Posta
@Mic

Są automaty z batonikami, napojami i automaty z kawa. Kiedyś na stołówce były wydawane zupy ale już dawno tego nie ma. Jedni sobie chwalili drudzy narzekali.

Myslący
@Grzybek

Bardzo dobry pomysł ! Zakład nie moze sobie poradzic z ludzmi którzy przebywaja notorycznie na l4. Wprowadzenie premii 800zł brutto której prawie nikt nie widział było dośc karkołomne. Wystarczy w lutym wypłacic 13ą pensje dla pracowników którzy nie przebywali na l4, bądz przebywali jedynie 5 czy 7 dni. Powiedzmy od 5 do 10 dni 50% trzynastej pensji. Powyzej 14 dni wypłacic 0 zł. Myslę że warto to przemysleć.

Mistrz
@Myslący

Myślący?Wiesz że są ludzie którzy naprawdę chorują Skąd masz ten pomysł??Nikt o takiej paranoi w żadnym zakładzie jeszcze nie słyszał Skąd ty przyleciałeś???

@Mistrz

Kto ci zabroni chorować? Choruj jeżeli się zdarzy. Niestety we firmie są dziesiątki osób które niby chorują firma pierwsze 30 dni wywala w błoto ze swojej kasy. Dla pracowników którzy mają niską absencję w pracy powinna być wypłacana premia w postaci 13 pensji bo takich ludzi warto nagrodzić

Mela

Nie (usunięte przez administratora) pomysł. Warto się nad tym pochylić.

@Mistrz

Powiem więcej. Zdeklarujesz się że nie będziesz palić w pracy, plus 200 zł do pensji. Trzeba nagradzać i popierać dobre zachowania.

Iga
@Mistrz

Ja słyszałam. W Phoenix contakt. Mało chorujesz to dostajesz ładną 13tke.

@Myslący

Masz 100% racji.. Jest różnica między naprawdę chorymi a kimś kto udaję.. Może To by zmotywowało ludzi w jakiś sposób.. Pozdrawiam

Zzz22

Dla niektórych To te 200 zł nic nie pomoże,i tak będzie wolał iść zapalić..W innych firmach jest co dwie godziny przerwa na tego papierosa.. Ci co Nie palą To mają czas dla siebie np na szybką kawę..Jestem osoba nie paląca i była Bym za takim rozwiązaniem

@Iga

To jest prawda..Ja osobiście znam chłopaka który cały Rok nie był ani dnia na L4 i firma go w grudniu wynagrodziła piękna premią dostał 5000 tyś.. Nie uwierzyła Bym w to gdyby mi To ktoś powiedział ale widziałam na własne oczy..To jest docenianie pracownika!!!!

Leon

Moi drodzy…. premia w moim rozumieniu jest za prace a nie za obecność w pracy!!! Chyba że macie stare myślenie - czy się stoi czy się leży …itd

Prawo i spr.
@Zzz22

To najwyraźniej delikwent jest okazem zdrowia że nie choruje, pozazdrościć tylko zdrowia.

Co ty gadasz
@Zzz22

Ciekawe bardzo bo jest kilkanaście ludzi co nie chodzą na L4 są ciągle w pracy pracują bardzo dobrze a nawet dziękuję nie słyszą więc te bajki dla dzieci zostaw kobieto

Portos
@Co ty gadasz

Nie chodzi o to że chorujesz bo to każdego może spotkać. I lepiej poleżeć z 5 dni niż zarażać innych. Chodzi o to by nagradzać ludzi którzy mają bardzo małą absencję w pracy. Eliminować pasożytów i symulantów.

Mały byk
@Leon

Dziś jak widzę co się dzieje w firmach jeżeli chodzi o absencję to jednak skłaniam się do płacenia za obecność. I to nie ma nic wspólnego z jakimiś starymi czasami. Popatrz raczej na obecną sytuację i postaw się na miejscu pracodawcy nie mówiąc o tych co są cały czas w pracy dostępni.

@Prawo i spr.

Chodzi chory do pracy.. Aż Mnie to dziwi że jeszcze tacy ludzie są.. Bo co nie którzy To jak gardło zaboli To na L4

Leon
@Mały byk

Mówisz jakby pracodawca był taki biedny … a prawda jest taka że liczy się plan a nie człowiek …a co do starych czasów niestety wciąż takie myślenie jest standardem … rozejrzyj się wkoło …obecny i niewydajny

Cv
@Co ty gadasz

Widzisz więc po co chodzić do pracy chorym i narażać swoje zdrowie. Później nikt się o ciebie nie zamartwi jak będą komplikację.

Mistrz

Zdeklarujesz się i tak nic nie dostaniesz Tutaj to zawsze coś zabiorą Zobaczysz na wypłatę co nam zabrali

Zostaw merytoryczną opinię o Bero - Glinno

• Jak się pracuje w Bero?

Zobacz opinie na temat firmy Bero tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bero?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 95 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bero

Bero