Opinie o Bero w Glinno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bero. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bero o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bero w Glinno

Pracownik produkcji

Co z tą klimatyzacją? Na dworze temperatura sięga 40°C , na hali jest ok 32°C. Żadnej dodatkowej przerwy. Jak mamy być wydajni pracując w takiej temperaturze? Wszyscy jesteśmy ludźmi, nie robotami - litości..

@Pracownik produkcji

Jeśli brygadzista to cykor i (usunięte przez administratora) to na przerwę nie ma co liczyć a jest taki!!!! Tak się boi że woli mieć święty spokój-- niestety nie będzie go miał jak ktoś na jego zmianie zemdleje i walnie łbem o posadzkę///cóż żeby to zrozumieć trzeba MYŚLEĆ

Propozycja

Proponujemy ,( nawet prosimy) o przedłużenie czasu na przerwę. Z dwudziestu minut na pół godziny. Prosimy o rozpatrzenie propozycji . Co o tym myślicie czytelnicy Forum szczególnie szefowie dało by się to jakoś załatwić?

Śmiech na sali

Taaak 45 minut odrazu

Prawa ręka szefa
@Propozycja

Z tego co się orientuję, to przerwa dwudziestominutowa jest zgodna z Kodeksem Pracy. Pracodawca jest o tyle wyrozumiały, że toleruje "dodatkowe przerwy" na papierosa.

I papieroski
@Propozycja

I do tego nie 5 czy 6 przerw na papierosa tylko przynajmniej 10 na papierosa po 10 minut ale cały czas szefowie tolerują osoby które spędzają po godzinie w ciagu dnia na papierosa.

Olek
@Propozycja

Przerwa 20 minut jest wystarczajaca i nie przesadzajmy. Mnie martwi cos innego i wazniejszego. Ilośc toalet na Bero. Jest zdecydowanie zbyt mała. Rano przewaznie człowieka nadusi coś grubszego i niestety pojawia sie problem. Ciągle zajęte. Prosze powaznie potraktować moją informację. Brakuje kilku toalet .

promień
@Olek

Nowokowi z panelowej w ogóle przerwa nie jest potrzebna. Zamiast odpocząć i coś zjeśc robi hałas. Przez niego nawet zjeśc czy posiedzieć w spokoju nie można.

Pamiec
@Propozycja

Nie pamiętasz z kim byłeś na imprezie? Odpowiedź sobie sam

Ja jestem za

Przerwa 30 minut realne
@Propozycja

Przerwa mogłaby być te pół godziny ,norma w całym zakładzie wyrobiona gdyby zlikwidować palarnie dla ściemniaczy.Nałóg jak każdy inny może zacznijmy wychodzić przed zakład i jeść czekoladę,bo niektórzy muszą zjeść coś słodkiego,bo bez tego zaczną się trząść im ręce.Przyzwolenie na palenie jak za (usunięte przez administratora) lata 80 i 90 wracają.

Pakowania

Ładnie na nocce brygadzistka dała popis normalnie czułam sie jak w bartexie sam alko :)

Julianach
@Pakowania

Zdegradować i po problemie

Gabriela
@Julianach

Ale to chyba trzeba najpierw dowody złapać mocne, żeby móc tak degradować sobie kogoś?

Julianach
@Gabriela

Oj dowody są, tylko nikt nie chce ich użyć lub nie może.

Disco w polo

Czy w tym roku odbedzie się disco pod chmurką z naszym zakładowym pseudo grajkiem?

Leon
@Disco w polo

UJ cię to obchodzi ...

@Leon

I tu się mylisz i to bardzo

Zdzisław
@Leon

Obchodzi i to bardzo, zwłaszcza gdy docelowo ktoś inny miał uczestniczyć w tym wszystkim.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bero? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gomad...

brygadzistow z Bolewic zdegradowac... Non stop dzień w dzień czuć od nich woń alkoholu ... Franek i Stefan to ich dotyczy

Dziamdzi
@Gomad...

Zgadzam się... Może wkoncu ktoś to zauważy.... Franaszyk (weź się za starsze Ukrainki) playboy bolewicki... Zenada

@Gomad...

Dezynfekcja gardła, lepiej zapobiegać niż leczyć pozdro

Gołębnik

Oni tam wszyscy myślą ze sa zajebisci , jeden przez drugiego .Naprawde nie znam nikogo porzadnego z tamtej (usunięte przez administratora) ekipy.

Borys Becker
@Gomad...

Ty głupi jesteś ! Oni dezynfekują ręce przed bramą i potem przy szatni. Stefan dodatkowo wciera tym na twarz by ujędrnić skórę. Ot wielka mi sprawa.

A...
@Borys Becker

O to to to.... to się nazywa zaangażowanie w pracę...Dobry przykład idzie z góry, angażujmy sie w to...

@Gołębnik

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka . Jak masz lustro to się przyjrzyj temu z tamtej strony . Zadaj sobie pytanie czy ty aby jesteś w porządku . Bo po tym co wypisujesz to masz spore braki tu i ówdzie .

Lumbega
@:)

Brygadzistów z Bolewic powinno sie wysyłać raz na pół roku na badania psychofizyczne bo ewidentnie nie radzą sobie z napięciem w pracy. Na badanie z IQ z góry mówię by ich nie wysyłać bo byłby wstyd na cały powiat. Grubo poniżej średniej.

Xxx
@Dziamdzi

Wiesz że jest takie coś jak RODO??? I kogoś nazwiska się nie używa??

Czy to już
@Gomad...

A Bacha to co? Pijaczka. Śmierdzi w każdy poniedziałek.

123XYZ
@Czy to już

A co Was obchodzi to co ktoś robi poza pracą? Badaliscie alkomatem?Wy Wszyscy tacy idealni? Sami perfekcjonalisci, jakie to Polskie ????Żal PL.

Cv
@Gomad...

Zwłaszcza po dniu Bolewic!!!!

Micha

Witam czy to tylko moje odczucie czy brygadzista z lakierni A... to cham????

Zzzz22
@Micha

Zależy który bo na A jest dwóch

To ja
@Zzzz22

Adam jest w porządku.

@To ja

Taaaaa--zwłaszcza jak drze ryja na maksa bo ma kiepski dzień albo zgnoi człowieka za drobiazg

Obiektywny
@To ja

Dajcie spokój - o sprawach oczywistych się nie dyskutuje !!! Może jest grzeczny inaczej ale jako brygadzista może być przykładem !!! SOLIDNY????

Damian
@Obiektywny

To prawda przynajmniej jest szczery i uczciwy.To napewno nie o nim mowa.

WRÓŻKA

POSTÓJ---może ktoś powie oficjalnie dlaczego???

Transporter
@WRÓŻKA

Firmy przewozowe, które zajmują się odbieraniem od nas towaru i transportem docelowym strajkują że względu wysokich cen paliw. I dlatego zbyt wiele towaru zalega na magazynie.

Bendi

Postój a biorą z urlopu

No Name
@Transporter

Ściema dla motłochu pracującego za pinokiową (usunięte przez administratora), której zakład się bardzo wstydzi usuwając ją z komentarzy... Słuszna jest linia naszej partii, tfu, firmy...

@No Name

Wiem --ale miło że są odpowiedzi --dziękuje

@No Name

Tiry odjeżdżają puste bo kierowcy z "pewnych""powodów nie zabierają naszych ptoduktów

Big Ben
@WRÓŻKA

Niemożliwe. Fejki zostaw na FB...

@Big Ben

Popytaj na magazynie

Rotterdam

I kiedy?

Lolo

Jak chcecie robić piątki wolne to dacie znać że jest wolny a nie że ludzie mają się domyślać nawet w czwartek ludzie mieli wątpliwości czy piątek jest wolny czy nie żadnej informacji brygadziści też nic nie przekazali a już w poniedziałek chodziły pogłoski że piątek będzie wolny

@Lolo

Przepraszam, a czy wy tam nie umiecie mówić? :D Trzeba było się zapytać kogoś i wszystko byłoby wiadomo :P

@Weronika

Jesteś bardzo mądra i bystra, właśnie takiej szukam... Umówisz się ze mną?

@Weronika

Nie wymagaj od pracowników produkcji samodzielności.

@Anonim

Haha, a co oni jeszcze z mamusią za rączkę chodzą? @Gomad - no nie umówię się z Tobą, o mnie to się postarać trzeba

Reme mes

Czy w tym roku elita znowu się bawi na łące w rytmie utworów naszego zakładowego d'ja ? Za pieniądze które miała się bawić cała lakiernia a zostali wybrani tylko nieliczni?

@Reme mes

A mogłoby być pięknie --szkoda

Pracownik Bero

Co myślicie o naszych fajnych wydajnościach na maszynach ? :)

Enzo
@Pracownik Bero

Takie fajne jak genialny system matematyczny właściciela. Nikt nie może mieć za dużo bo się w nim budzi pies ogrodnika.

@Enzo

A jakie może mieć pojęcie o matematyce kierownik po zawodówce?

@Gomad

tragedia...250 brutto za wydajności których nie idzie zrobić...niech przyjdzie (usunięte przez administratora) i pokaże że z łatwością zrobimy wtedy się zgodzę. idioci

Noga od krittera
@pracownik

A kto ci powiedział że masz z łatwością wyrobić czy zarobić 250 brutto? Masz (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) jak to kiedyś powiedział (usunięte przez administratora).

hdg
@pracownik

to ile zarobiles faktycznie w tej firme ze jestes tak nie zadowolon?

marek

Witam wszystkich, bardzo proszę aby nie "wkładać" słów w moje usta,słów których nie wypowiedziałem lub gdzieś zasłyszanych i przekręconych. Oświadczam że nikogo nie skarżę ani nie pozywam do sądu.Pozdrawiam Marek Zomerfeld PS. Bardzo proszę to uszanować i nie "szyć" bzdurnych teorii.

Protos
@marek

Kogo to obchodzi człowieku?

nowy

czy dojeżdza ktoś do firmy z okolic Opalenicy ?

Mechanik

Ten mechanik w okularach przeciw słonecznych (usunięte przez administratora) I ta jego skura znaczy się skaja, to jak równy I rowniejszy, to ja w poniedziałek na rano w krótkich spodenkach jestem, jak szefostwo pozwala mechanikom w skórze furze I komurze, na lakierni jeden jeździ wózkiem też w dresach, krótkie spodenki też można. A jak nie to telefon inspekcja pracy I niech decydują co można A co nie można pozdro

Lakirnia

Tomek dawaj czadu na FB z TWOJOM KOBIETOM????????

Kkk33
@Lakirnia

Nie widziałam jeszcze żeby ktoś takie błędy robił... Już widzę jakie są błędy gdy ktoś wypisuję kartę pracy hahaha

Danuta
@Lakirnia

Ale o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem Twój wpis?

Makumba

Nie byles na meczu więc fb odpaliles I teraz twoje komentarze, w Afryce też tak komentujesz

Kołek

Mam jedną prośbę do kj siwy dziadek.. To że masz problemy kurła z sobą, I nie umiesz dopilnować swojej zmiany to nie napi erdalaj żółtych kartek w inną zmiane. I po 2 nie kompromituj się, bo więcej na fajce siedzisz niż chodzisz po hali.. Po 3 żeby swoją (usunięte przez administratora) obronić = 30zl premii jakościowej to byś wszystkich sprzedał 60 je bana

Klin
@Kołek

Ale żeby żółte kartki??? Skandal!

WonszRzeczny

Mam w planach złożyć CV, posiadam doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC, czego mogę się spodziewać?

pracujacy
@WonszRzeczny

jezeli masz pojecie i nieboisz sie wyzwan na rozne linie produkcyjne to jak najbarziel startuj powiem krotko tam ludzie na liniach zarabiaja

@pracujacy

Brzmi dobrze, a zdradzisz na jakim poziomie są te zarobki?

@Weronika

O takich rzeczach można się dowiedzieć na ROZMOWIE kwalifikacyjnej . Tego się nie pisze na forum !!!! Przepisy są jasne w tej kwestii , nie tylko w tej firmie .

@.

Na czym? Nie przypominam sobie żeby w tej firmie były jakiekolwiek rozmowy kwalifikacyjne. Zostawiasz CV i dostajesz zaproszenie później na szkolenie BHP. A dodam że nie pracuję na żadnej prostej maszynie.

Gabriela

Czyli raczej trzeba dość solidne cv składać, żeby na luzie się dostać? Bo widzę, że tylko po tym rekrutują?

Sędzia dill

Mam apel do bezmózgów. Wypisujcie swoje wypociny na forum berotu! Tu jest forum bero!

@Sędzia dill

Faktycznie się komuś ciągle MYLI

Kasztan

Ten gruby z maszynowni jak sie skasztani to niech chociaz po sobie posprząta.nie idzie. Wejsc do Wc po nim. Co on musi konsumowac?

H2O
@Kasztan

Byle co o byle kim gada . Byle czym z byle czego handluje . Byle czym i z byle kim jeździ . Byle co i byle gdzie je . Byle jak się zachowuje . Byle jak pracuje . Ogólnie byle jaki z niego człowiek . Byle wrednie , byle tanio się nagłabać . Pazerny , fałszywy i nieobyty .Taki typowy Janusz co by matkę sprzedał za złotówkę . Taki ma frajdę że narobi jak wieprz a ktoś po nim musi wejść. Założę się że ma tak ułożony plan dnia żeby to co dzień w pracy robić. Z czystego rozrachunku . Siedzi na sedesie pół godziny za niezła stawkę , a jeszcze zaoszczędzi na wodzie i kanalizacji . Taki typ ...nie poradzisz .

Lotta
@H2O

Ludzie kto to taki?

klik
@Lotta

Nie dziwie sie że nie wiesz o kogo chodzi jezeli są tu bezmózgi którzy nie odróżniają fora bero od bero tu.

Kkk33
@H2O

Jak go nadusilo To poszedł siła wyższa..Ty za wodę i kanalizację nie płacisz więc Wiesz.. Zapewne też zostawiłeś Nieraz boba w WC.. pozdrawiam

@Kkk33

Ludzie ale macie gu...iany temat

kubica

Mam mały apel do imbecyli którzy jeżdżą po ciemku rowerami bez tylnego oświetlenia! (usunięte przez administratora) ! Pracujesz w Bero czy Berotu więc stać cię raczej na lampkę którą można juz kupić za 5 zł i życie uratować. Debilizm niepojety!

Berotux
@kubica

'" ludzie '" pracujący na skądinąd skomplikowanych maszynach , w zakładzie z czołówki stolarstwa ĆPAJĄ w godzinach pracy i terenie zakładu . Gdzie to jest nielegalne w naszym kraju , a ty się dzwisz że jeżdżą bez światełek .......Pozostawię te rzeczy bez komentarza . Zastanawiające jest że pod " Lupą " inspekcji pracy takie rzeczy przechodzą bezboleśnie .

Zostaw merytoryczną opinię o Bero - Glinno

• Jak się pracuje w Bero?

Zobacz opinie na temat firmy Bero tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bero?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 95 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bero

Bero