Opinie o Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski w Toruń

Bożena Nowy wpis

Firma cały czas potrzebuje kierowców a pracowników na produkcję nie? Ostatnie ogłoszenie ma 2 lata więc się tak zastanawiam. Ile teraz wynoszą takie widełki bo w tamtym ogłoszeniu napisano, że jakoś 3-4,5?

Rafal

Jaka robota w firmie jest ...Kierowców potrzebują czy tylko na produkcję?

Rafi
@Rafal

Kierowców cały czas potrzebują nie bojących się jeździć po Polsce w dosłownym tym stopniu bo jedzenie wokół komina to każdy potrafi a jak już ma jechać w trasę zrobić 300 500 km w kilka godzin np.do Warszawy to już na samą myśl portki pelne są....

Czarna
@Rafi

Hej, a wiesz gdzie można znaleźć więcej informacji? Bo wszędzie tylko widze ogłoszenia na produkcje, a mąż potrzebuje dobrej oferty na kierowce. Czy bez rekrutacji też przyjmują nowe osoby jak sie odezwą do nich?

Kierowca
@Rafi

To co to za kierowca że boi się jechać do Warszawy...Ja jeździłem po całej Polsce i cześć Europy Zachodniej nie tylko autostrada niemiecka jak sobie nie którzy myślą bo człowieka dowieść do miejsca pracy trzeba pod adres nie na austradzie wystawić... Dla mnie to nie kierowca co boi się jechać dalej niż 100km dla mnie to min 1500km po Polsce czy Europie co to jest 300-500km no śmiech a wogole wy się nie boicie wyjechać po za Toruń tylko a już do Bydgoszczy to samochód na parking i komunikacja miejska z Google maps w dłoni....

Woś
@Rafi

W Tioman robiłem ponad 2 lata całą Polskę zjedzilem i jakoś się nie bałem jechać do Warszawy Zakopanego czy Rzeszowa Szczecin Poznań nie raz się jechało do Szczecina na kilka dni tel i rura na Warszawę trzeba to się jedzie a jak słyszę kierowcę który się gdzie on nie pojedzie a na same pytanie czy do warszawki To strach oblatuje go no śmiać mi się chce Jeśli szukają kierowcę jestem zainteresowany z miejsca mogę jechać w każde miejsce w Polsce czy Europie a wy drajwerzy jak u was jest po Toruniu tylko ewentualnie 30km po za nim ale nie dalej ...

@Woś

Kołacz do drzwi, a nóż Ci otworzą... Nie wiem, na co liczysz, może z firmy ktoś się odezwie, co tu teraz robi i napisze, czy będziesz mieć kontrakt, czy umowę o pracę? Przy okazji może napiszą, jaką dniówkę się tu dostaje za jazdę?

Woś

A sam nie możesz się pofatygować do firmy i zapytać o prace a może języka w ustach ci zabrakło i czekasz aż ci z olx odpowiedzą no zapomnij.Do Tiomana zapraszam kasa na czas tylko cały czas w delegacji i tu słowo delegacja ma inny sens nie licz na pracę od poniedziałku do piątku i zjazd do domu na weekend tu jak pojedziesz to nie wiesz kiedy zjedziesz ale praca sama w sobie ok samochody sprawne karta floty.I co ważne jeśli się boisz jeździć po.calej Polsce nie aplikuj tu ja jeżdżę po całej Polsce I jestem zadowolony.Nie ważne czy to Warszawa Kraków czy Szczecin jeśli się boisz dużych miast to id do bolta i jeździj po.miescie

Twingo Nowy wpis

Najlepsi są kierowcy ci co rzekomo gdzie oni nie byli a tylko w kurierce jeździł lub w hurtowni i najdalsza trasa to grudziac.ten co dużo krzyczy jaki to kierowca jest a na samą informację że do warszawki ma jechać I już jest (usunięte przez administratora) to im współczuję nawi w tel I w trasę się jedzie ....Ja jeździłem zawodowo przez 5 lat na działalności całą polska jak i cześć Europy Zachodniej na strzał 1500km a wy (usunięte przez administratora) jesteście jak macie zrobić 500km to tyle co z Torunia pod zakopane i tu lecisz cały czas autostradą tak samo jak do warszawki albo autostrada albo bocznymi drogami i czego tu się bać....

Marcin Nowy wpis
@Rafi

No tak masz tu rację znam takich kierowców co mowile gdzie on nie był całą Polskę zjeździł a jak go wziąłem w trasę do Amsterdamu to już po d Berlinem miał dość i już nie chce jechać (usunięte przez administratora)był aż smierdzialo mi w busie tacy są kozacy a niby zawodowe prawko miał widać zrobić potrafił ale jeździć już nie ...Nie jeździłem w kurierce a tym bardziej w jakiejś hurtowni Pracuje w NL a jeżdżę swoim busem przy okazji zabieram do pracy jak i spowrotem ale też szukam tu ...

Widziałem, że szukali tu niedawno pracownika na posadę na produkcji. Zaznaczyli, że jest tu praca zmianowa wedle grafiku. Wiecie coś o zmianach? Ile jest zmian i jakie są ich ramy godzinowe? I czy są tez zminay w weekendy, czy te dni są wolne całkowicie lub dla chętnych?

Irena

Ktoś tu zadał pytanie o pracę na produkcji, a tam w ogóle jest coś takiego? Bo już raz tak słyszałam, ale też bez konkretów. No i na kierowcę się nie nadaję przede wszystkim ale szukam pracy teraz i naprawdę nie będę wybrzydzać, produkcja jest ok. Kobiety przyjmują jak coś?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcyjno-magazynowy w firmie Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
Aneta

Jak covid wpłynął na firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski - Toruń

• Jak się pracuje w Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Miklan-Ryza sp.j. Michał Michalski Łukasz Michalski
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Płaska 18
    87-100 Toruń