Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski

Opinie o Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski

d.onet.pl 2015-01-18 23:06:49
Nie wiem o co chodzi ja pracuję w firmie od 3 lat wypłata jest na czas a takie wpisy uskuteczniają Ci którzy nie chcieli pracować i olewali wsxystko a teraz mają pretensje do całego świata
kurier 2015-02-16 12:38:54
Wiem tylko,że są tacy którym nie chce się pracować i do tych pewnie
kolego należysz,wiesz dobrze że zleceń jest niewiele w porównaniu do siódemki i
dhl popracuj tam tam i zobacz jak się pracuje naprawdę.
W każdej firmie znajdzie się ktoś niezadowolony,który chciałby brać kasę za nic
i ty pewno do takich należysz.Powodzenia leniu w nowej pracy.
d.onet.pl 2015-04-02 15:24:02
Leniwy to Ty byłeś taki pseudokurier dlatego nie zagrzałeś miejsca,a teraz
wypisujesz te głupoty-widać nie znalazłeś dotąd pracy,ale nie ma się co dziwić,
z twoim podejściem do pracy nikt cię nie zatrudni,dlatego masz tyle wolnego czasu i piszesz co ci ślina na język przynosi.A w odpowiedzi mnie nie jest nikt winny kasy,rzucaj oszczerstwa dalej-powodzenia.
miro 2015-07-29 19:30:26
Jest super miła atmosfera pieniądze zawsze na czas.Nie ma się do czego przyczepić.Soboty i niedziele wolne a nie tak jak w innych firmach.
Adam 2015-08-29 01:22:02
Pracuję w Omedze od samego początku w tym roku minie 11lat jest super kasa zawsze na czas pozdrowienia z Łodzi
nowy 2015-09-10 14:37:33
Pracuję od 3 miesięcy wszystko w najlepszym porządku.
Wszystko tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej.
Polecam wszystkim
obecny 2015-09-24 13:15:27
Polecam,polecam,polecam wszystkim fajna ekipa
atmosfera ok. finanse zawsze terminowo-wszystkiego dobrego
oby tak dalej
mały 2015-11-28 00:24:24
Hej 11lat minęło gratulacje dla firmy utrzymać się tyle na rynku w tych trudnych czasach to niewątpliwy sukces widzimy się na imprezie oby każda firma była taka pełny szacun
Niebywałe 2016-06-28 10:59:43
Wszystkie komentarze negatywne zostały usunięte i pozostały tylko te pozytywne. Ciekawa sprawa
oszukany 2016-08-22 18:25:56
Firma, która nie płaci swoim pracownikom i oszukuje klientów to jest solidna firma? W takim razie jesli komus to odpowiada to właśnie ją polecam... Gorszego dziadostwa na rynku to jeszcze nie było... Gdyby byla taka dobra to nie zgłosiłaby do portalu internetowego aby usuwać negatywne komentarze... Ludzie obudźcie się... To oszuści...
cdn 2016-09-04 22:21:50
@ oszukany - skoro twierdzisz, że firma nie wypłaciła Ci należych pien iędzy, to czy zgłoisłes się z tą sprawa do sądu? Bo - jak zakładam - miałeś jakąś umowę, która poświadczyłaby że powinienś te pieniądze jednak otrzymać? bede wdzięczna za info zwrotne
Zostaw swoją opinię o Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Logistic Sp.j. Iwona Zagórska Jacek Zagórski