Opinie o FINIP GROUP w Warszawa

Nasza spółka zajmuje się promowaniem spółek, których działalność związana jest z handlem instrumentami finansowymi na rynkach kapitałowych. Skupiamy się zwłaszcza na marketingu marki Topforex, oferującej wyjątkowe okazje handlowe w szybko zmieniającym się środowisku finansowym.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FINIP GROUP w Warszawa

redty

Przecież są godni polecenia, bo najważniejsze jest to, że wypłata jest terminowa @wosegbka, a przecież relacje między pracownikami również opierają się na przyjacielskich stosunkach. A benefity dorzucają?

Tom

Jutro mam rozmowę na stanowisko pracownika biurowego i po komentarzach aż strach iść ;) Nie spodziewam się nie wiadomo czego w gruncie rzeczy idę tam tylko z czystej ciekawości ponieważ sama oferta brzmi aż za dobrze. Wynagrodzenie do 3tys do tego umowa o pracę, brzmi zbyt pięknie musi być gdzieś jakiś haczyk.

Joes
@Tom

Tom opowiedz co było na rozmowie...sam się waham czy wysłać CV.

Tom
@Joes

Nie wiem czy moja odpowiedz w dalszym ciągu ciebie interesuje ale jeśli tak to odpowiem. W moim przypadku byłem pytany o to czy mam już doświadczenie w podobnej branży i co konkretnie tam robiłem tak więc odpowiedziałem wszystko co i jak i zostałem spytany jak oceniam swoje szanse w ich firmie tak wiec powiedziałem że lubię wyzwania i ono będzie jednym z nich. Sama rozmowa trwała dosyć krótko a tuż po niej zostałem zaproszony na szkolenie na które duży nacisk kładli co do ubioru, miał być garnitur, nawet elegancka koszula nie przeszła według ich standardów. I to tyle, na szkolenie nie poszedłem ponieważ uznałem to za stratę czasu.

erf

ale oni teraz i tak rekrtuja tylko na jedno stanowisko a mianowicie pracownika biurowego w Warszaiwe wiec nie wydaje mi się żeby to była jakas duza rotacja chyba ze gdzie indziej tez sa jakies oferty.

Kazik
@erf

Facet naucz się pisać po polsku , a potem wyrażaj swoje zdanie.

Rudq
@Kazik

Literówki się zdarzają...trochę więcej luzu

Kazik
@Rudq

To nie są literówki , tylko nieumiejętność obsługi klawiatury komputera w języku polskim , chyba że się jest obcokrajowcem do do czego trzeba się przyznać.

redty

Ja to się zastanawiam czy niedługo będzie szansa znaleźć zatrudnienie jako sales manager, bo pewnie i tak nie ma na co liczyć, bo etaty wszystkie obsadzone, a każdemu odpowiada bieżąca atmosfera jak i zarobki.

Stefan
@redty

Ty pracujesz w firmie , czy Cię ktoś nasłał ?

Project Manager

Witam, chcę opisać moją dzisiejszą rozmowę o pracę na stanowisko wyższe w Finip Group Na początek wygląd biurowca/biura - hermetyczny, ale schludny, trochę klaustrofobicznie na wejściu - okej Punktualność spotkania - przybyłem wcześniej, spotkanie rozpoczęło się o umówionej godzinie po krótkim samotnym oczekiwaniu - na plus. Rozmowa - spotkanie zainicjowane telefonicznie przez Katarzynę było prowadzone przez innego człowieka, brak informacji więc pierwszy minus. Retoryka - Mariusz, który przeprowadzał rozmowę, mimo rzeczowości nie przeszedł od razu do sedna sprawy. Temat przedstawiony lekko "na okrętkę" co wzbudza już pierwsze ciche alarmy. Z rozmowy wywnioskowałem jednak kilka rzeczy, o których rozwinięcie poprosiłem. 1. Nie jest to firma zajmująca się marketingiem, a jedynie pozyskiwaniem klienta. Ewentualny dalszy etap można podczepić pod zarządzanie (ale małej grupy osób )- tu się nie wypowiem, nie dotarłem tam. 2. Do stanowiska pożądanego można dojść jedynie zaczynając od spodu hierarchii - będąc w ten czy inny sposób przedstawionym konsultantem. Należy zapewnić 200k $ majątku obrotowego wprowadzonego od klientów, by się sprawdzić. Niby niewiele, ale biorąc pod uwagę TOP wynagrodzenie bez prowizji i wyrobienie kwoty przez 3 miesiące - dostajemy ok 1,5% revenue share, więc firma bardzo słabo dzieli się z pracownikiem. Ogółem: Plus dla Mariusza za rzeczową formę wypowiedzi i umiejętność "zawoalowania" przekazu. Mało wprawne ucho może nie wychwycić niechcianych niuansów. Jednak minus za ich obecność. Otoczenie spotkania - pełen rush, spotkanie po wysłaniu CV tego samego dnia za 6 godzin. Do takiego spotkania ciężko przygotować się w pełni (wiedząc, że idzie się na spotkanie dotyczące managementu, należy przecież przeprowadzić szerszy research i zebrać pożądane informacje). In minus Wiążąca umową rozmowa z właścicielem firmy na dzień następny. Firma wg informacji mi przekazanych ma 8 lat(marka) i chyba rok w Polsce(nie pamiętam dokładnie). Ma 100 osób, zaczynała podobno od 3. Biorąc pod uwagę, że "leader" ma mieć pod sobą +/- 20osób, firma wykształciła ich pięciu w ciągu roku. Decyzja/Opinia: Zdecydowałem się odrzucić ofertę pracy mimo proponowanego "wstępnie" wynagrodzenia 3-4k PLN + prowizja w okresie próbnym. Jeśli ktoś chce się sprawdzić na rynku finansowym jako pośrednik i wynagrodzenie tego typu przypadło mu do gustu - śmiało. W końcu podstawę Finip wypłacić musi. Jeśli ktoś ma za sobą już wiele szczebli i nie chce wykonywać kroku wstecz(jak ja), a statystyka promocji leaderów daje mu do myślenia - niech nie traci czasu. Postanowiłem zamieścić tu informację, bo widzę, że ludzie mają obiekcje co do obiektywizmu komentarzy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mała taka a moze duza

Siemka,patrzę ze Finip Group bardzo się ogłasza od jakiegoś miesiąca...Czyli wysoka rotacja?Ktoś tam pracuję dłużej niż miesiąc?Serio jest tak podstawa 3k?

erf

@redty no wiesz co akurat teraz takiej ofery nie maja jest inna a mianowicie na stanowisko pracownika biurowego w Warszawie z tego co ja się oreitnuje

redty

Ja to bym chętnie załapał się na specjalistę ds. organizacji szkoleń i rozwoju pracowników. Wydaje się to być dość rozsądną opcją, zwłaszcza, że zatrudnienie odbywa się na pełen etat i to w ramach umowy o pracę. Szkoda, że nie określli przeciętnych zarobków.

@redty

Wszyscy którzy powyżej wyrazili swoją negatywną opinię o tej pseudo firmie piszą prawdę. Jeśli szanujecie siebie i klientów darujcie sobie zatrudnienie w niej.

Min

Pracownik Biurowy, moim zdaniem tutaj zarabia całkiem sensowne pieniądze, ogólnie ja zgadzam się z przedmówcami w tym, że sprawa jest rozwojowa, naprawdę

J j j k l jj k ll

Witam napiszę ktoś czy osobą która ma wywalone na głupie komentarze a ma dobrą gadkę,ma szansę tam zarobić?Rzeczywiście jest tak jak opisują komentarze na górze?

Krzysztof
@J j j k l jj k ll

Jeżeli szuka Pan pracy w sprzedaży to zapraszam do wysłania cv do mnie na maila krzysztof.solnica@t-novum.pl. Oferuję wyższe podstawy i inną atmosferę pracy. Pozdrawiam Krzysztof Solnica

ScarFejs
@Krzysztof

Po co tu reklama T-novuma? @J j j k l jj k ll tak, ma. po prostu trzeba myśleć i trzeba pracować i wszystko będzie git :) @Min zgadzam się!

redty

Ciekawe czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy, wiecie może? Chciałbym znaleźć u nich zatrudnienie, bo jednego jest pewne, ze atmosfera jest na bardzo dobrym poziomie. A wypłata jest terminowa?

nico

czy ktoś już wie czy "maklerzy giełdowi" z firmy Finip Group w końcu dostali do pracy komputery z podłączeniem do internetu aby móc śledzić notowania giełdowe ? czy nadal mówiąc do prezesów na Ty i opornym oferując pracę u siebie muszą indeksy spółek brać z głowy ?

Szczere

Złodzieje, klientów rzniemy jak tylko się da + to , ze pracodawcą wraz z zarządem oklamuje nie tylko klientów lecz i pracowników. O wyplatach na czas można posnic !!!

Nikoret

No i życzę Wam dużo szczęścia, mam nadzieję, że wszystko jest na swouim miejscu i pochwalicie się tym, że dostaliście się do pracy, fajna sprawa ludzie

KolejnySłoikSzukającyPracyW_Korpo

Hejka. Dzisiaj też dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę, stanowisko "Pracownik Biurowy". Rozmowa o 16:40. Nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić, iść czy nie. Jak czytałem te wszystkie komentarze to wyświetlał mi się w głowie "Wilk z Wall Street", niestety z tej negatywnej strony.

Zeg
@KolejnySłoikSzukającyPracyW_Korpo

Ja to samo, rozmowa jutro, pracownik biurowy, po komentarzach strach iść :)

redty

A wiadomo jak to wygląda teraz z ofertami? Podobno atmosfera dopisuje

Rekrutowany 01

Kurde...jutro miałem iść na rozmowę do nich ale skutecznie mnie zniechęciliście. Kobieta która do mnie zadzwoniła na wszystkie pytania oprócz godzin pracy(9:00 - 17:00), odpowiadała "nie mam kompetencji aby Panu odpowiedzieć na zadane pytanie, wszystkiego dowie się Pan na rozmowie"

erf

no wlasnie to jak to jest z tymi szkoleniami w firmie?

Geniusz Mściciel

Aha, przypomniał mi się jeden szczegół: "niby kierownik" który mnie prowokował w łazience że ja niby nic nie potrafię i że będę musiał tutaj starać się nie wiadomo jak "żeby cokolwiek mieć" - miał jakąś obrzydliwą krostę na nosie - wyglądał jak gargamel albo inna czarownica z niemieckiego horroru. A więc podsumowując "najgorszych z najgorszych" na których trzeba uważać: -koleś od rekrutacji - cwaniak osiedlowy który powie ci wszystko żebyś przyszedł i pracował za darmo (jak ja byłem on tam zarabiali po 1400zł!!!) -ordynarny koleś z krostą na nosie który ma charakter jakby się wychował w burdelu albo getcie murzyńskim -"niby szef" czech który niema zielonego pojęcia o grze na giełdzie - MÓJ Walmart rozwalił jego amazon na kawałki. -A tamten ostatni który darł się na mnie że ja nie mam prawa zadawać pytań: to był jakiś kurduplowaty karzeł; jakoś dziwnie wyprostowany/ z zadartą głową do góry. Najprawdziwsza "sprzedajna men*a" po jego sposobie mówienia widać że wiele lat sprzedawał ludziom " (usunięte przez administratora) ubrane w sreberko" ma z tego niezły ubaw. Nie polecam nikomu zadawania sie z takimi!!!

Waldek
@Geniusz Mściciel

Popieram Cię w pełni. Cała prawda o tej pseudo firmie. Kiedyś za to zapłacą.

redty

Świetnie, że zatrudnienie odbywa się na rozsądnych warunkach, a jak do tego dorzucone są odpowiednie szkolenia i można nawet liczyć na jakieś awanse, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Wiecie czy będzie niedługo jakaś rotacja? Pozdrawiam

hahahaha
@redty

Co ty bierzesz? tam nie ma żadnych szkoleń, baa nawet nie masz swojego biurka ani komputera. Jedyne co otrzymujesz to baza na wydrukowanej kartce i stary , obdrapany telefon z klawiaturką do dzwonienia. Maklerzy z nich tacy jak koziej..... W dodatku grają wielkich cwaniaków, a gdy pojawia się ktoś z wiedzą giełdową i ich zagnie to potrafią tylko naubliżać i rzucić słuchawką. Banda pajaców

Geniusz Mściciel

4. Miałem mówić że: w tej chwili moja asystentka wyśle do pana e-mail, jaki jest pana adres? Po pierwsze to nikt nie miał asystentki - to było kłamstwo żeby kogoś omamić, a po drugie nie wolno było dać klientowi myśleć – tylko wydawać im rozkazy, co mają robić i ile mają wydać!!! 5.W trakcie rozmów kierownik podchodził i dawał mi złote rady jak mam bajerować klientów żeby wyciągnąć od nich informację tzn. wywiad ile mogą wyłożyć pieniędzy; był to tzw. Canvas. 6.Miałem dużo pytań, nic mi tu nie odpowiadało w tej „niby pracy” i kiedy kierownik zobaczył że rozmawiam z kimś o pracy to podbiegł do mnie i zaczął się burzyć że ja nie mam prawa zadawać pytań!!! Ja mam pracować!!! Potem mówi swojemu pracownikowi: ty na nikogo nie zwracaj uwagi, ty tu jesteś po to żeby zarabiać pieniądze. Była około godzina 10! Więc po 2 godzinach - nienawidziłem tych bydląt z całego serca!!!!! 7. Miałem mówić że zarobiliśmy dla inwestorów od 3% do 20% i to w jeden miesiąc co jest kłamstwem!!! bo pod koniec pracy dowiedziałem się że firma zarobiła prowizję a klienci stracili niewyobrażalnie dużo pieniędzy!!! 8. „Koleś” mówi: ile pan lat prowadzi firmę...? I mówi pan taką rzecz? Niech pan nie żartuje, proszę rozmawiać jak poważny przedsiębiorca. 9.Skoro tak to zapraszam do mnie do firmy – akurat robię rekrutację – być może dam panu możliwość pracy w moim zespole. Po miesiącu gwarantuję że będzie pan dysponował wolną kwotę na inwestycje. - z takim tekstem wyskoczył do prezesa firmy który pewnie jeździ Ferrari!!! 10.To samo mówi pan swoim kontrahentom jak przychodzą robić z panem biznes? Też Pan mówi im że nie ma Pan pieniędzy? 11. Podczas aktywnego połączenia jak kierownik podsłuchiwał rozmów, podszedł do jednego pracownika który się męczył i krzyknął do niego na całe gardło: Weź rozłącz tego cwela jebanego bo nie będziesz miał prowizji! Dzwoń do następnego bo od takiego to nic nie zarobisz!!! - Prezes musiał to słyszeć, wszyscy na sali słyszeli, jak on musiał się wtedy poczuć!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? 12.Następnie chciałem rozmawiać podczas przerwy z moim szefem który był Czechem; oczywiście po angielsku bo on kompletnie nic nie rozumiał po Polsku! Po co sprzedawać akcję Amazona skoro zaraz będą święta i moim zdaniem najlepszym zarobkiem było by proponowanie akcji Walmart! O Klientach Walmart'u chodzą w internecie legendy – tacy ludzie na pewno nie kupują na święta e-booki tylko pójdą do sklepu i nakupią jedzenia i prezentów. Olał mnie, był zdziwiony i pewnie zmieszany że zwykły nowy pracownik podchodzi do szefa z takimi historyjkami i chce rozmawiać o tym co ma sens! Chyba podburzyłem jego wieloletnie doświadczenie w okradaniu prezesów firm. Po przerwie dał nam oratorskie przemówienie po angielsku (30 minutowe!) jak to nauczał nas jak bajerować i rozkazywać klientom zakup akcji Amazon'a bo to wielka i światowa firma, jest do nich łatwy i globalny dostęp. Nawet zrobił „pokazówkę” - wziął mój telefon coś tam po-bełkotał i po 3 sekundach powiedział O.K. Good bye. I rzucił mi telefonem o biurko i to niby miało wyśmiać mój sposób rozmów!!! To po prostu zwykły cham!!! Aha, równo miesiąc po tej sytuacji sprawdziłem na notowaniach giełdowych Amazon (pana i władcy!?!?) spadł na giełdzie o 1 punkt!!!, a MÓJ Walmart zdrożał o 2 punkty!!! To ja miałem rację nie on!!! I jeszcze jeden obrzydliwy arabski ped*ł, podchodził do mężczyzn i co chwile jakieś głupoty gadał, na przerwie otwierał drzwi samym facetom – jak stanął przede mną w rozkroku myślałem że wstanę zaraz i wymierzę mu sprawiedliwość! Za chwilę był koniec pracy! Uciekłem z burdelu i już nigdy więcej się tam nie pojawiłem!!! A jak kierownik do mnie wydzwaniał to mu odrzucałem połączenia!!! 8 godzin szkolenia = 0 zł, nie podpisałem umowy! Jeśli ktoś myśli że coś tutaj powymyślałem (bo jest to zbyt niemożliwe) - to zachowałem sobie biblię maklera otrzymaną od kierownika. Z opisanym wszystkim!: czarno na białym; zdarzeniami i powyżej opisanymi sformułowaniami.

Prezes

Bravo Ty!

@Prezes

Oczywiście, Brawo ja! ;) "Oko za oko ząb za ząb" - jeśli nie znacie jeszcze smaku zemsty, to nie wiecie co to znaczy żyć!

@Prezes

Oczywiście, Brawo ja! ;) "Oko za oko, ząb za ząb" - jeśli nie znacie jeszcze smaku zemsty, to nie wiecie co to znaczy żyć!

Krzysiek
@Geniusz Mściciel

Geniusz Mściciel : Wielkie dzięki za Twój post, właśnie umówiłem się na jutro na rozmowę rekrutacyjną, i dzięki Tobie wiem że nie stracę jutro czasu i energii. Jestem odporny na stres, w pracy którą teraz wykonuję muszę być odporny, ale jakby jakiś kierownik, czy inny "menager" zaczął się na wydzierać to obawiam się że mógłbym przestać być odpornym. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FINIP GROUP - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FINIP GROUP?

Kandydaci do pracy w FINIP GROUP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FINIP GROUP
3.3/5 Na podstawie 147 ocen.

FINIP GROUP