Opinie o FINIP GROUP w Warszawa

Nasza spółka zajmuje się promowaniem spółek, których działalność związana jest z handlem instrumentami finansowymi na rynkach kapitałowych. Skupiamy się zwłaszcza na marketingu marki Topforex, oferującej wyjątkowe okazje handlowe w szybko zmieniającym się środowisku finansowym.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FINIP GROUP w Warszawa

crrm

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/lowca-frajerow-kontrakty-cfd-forex-inwestycje,134,0,2161542.html Poczytajcie artykul, pi razy oko firma zajmuje sie wlasnie tym.

Jj

Powiedzcie mi jak jest w tym momencie w firmie, są jakieś przyjęcia, można dostać pracę tak mniej więcej od już?

Stefan

Ludzie uciekajcie od tej firmy rękami i nogami. Dobra rada byłego pracownika.

AB

Witam, chcę opisać moją dzisiejszą rozmowę o pracę na stanowisko wyższe w Finip Group Na początek wygląd biurowca/biura - hermetyczny, ale schludny, trochę klaustrofobicznie na wejściu - okej Punktualność spotkania - przybyłem wcześniej, spotkanie rozpoczęło się o umówionej godzinie po krótkim samotnym oczekiwaniu - na plus. Rozmowa - spotkanie zainicjowane telefonicznie przez Katarzynę było prowadzone przez innego człowieka, brak informacji więc pierwszy minus. Retoryka - Mariusz, który przeprowadzał rozmowę, mimo rzeczowości nie przeszedł od razu do sedna sprawy. Temat przedstawiony lekko "na okrętkę" co wzbudza już pierwsze ciche alarmy. Z rozmowy wywnioskowałem jednak kilka rzeczy, o których rozwinięcie poprosiłem. 1. Nie jest to firma zajmująca się marketingiem, a jedynie pozyskiwaniem klienta. Ewentualny dalszy etap można podczepić pod zarządzanie (ale małej grupy osób )- tu się nie wypowiem, nie dotarłem tam. 2. Do stanowiska pożądanego można dojść jedynie zaczynając od spodu hierarchii - będąc w ten czy inny sposób przedstawionym konsultantem. Należy zapewnić 200k $ majątku obrotowego wprowadzonego od klientów, by się sprawdzić. Niby niewiele, ale biorąc pod uwagę TOP wynagrodzenie bez prowizji i wyrobienie kwoty przez 3 miesiące - dostajemy ok 1,5% revenue share, więc firma bardzo słabo dzieli się z pracownikiem. Ogółem: Plus dla Mariusza za rzeczową formę wypowiedzi i umiejętność "zawoalowania" przekazu. Mało wprawne ucho może nie wychwycić niechcianych niuansów. Jednak minus za ich obecność. Otoczenie spotkania - pełen rush, spotkanie po wysłaniu CV tego samego dnia za 6 godzin. Do takiego spotkania ciężko przygotować się w pełni (wiedząc, że idzie się na spotkanie dotyczące managementu, należy przecież przeprowadzić szerszy research i zebrać pożądane informacje). In minus Wiążąca umową rozmowa z właścicielem firmy na dzień następny. Firma wg informacji mi przekazanych ma 8 lat(marka) i chyba rok w Polsce(nie pamiętam dokładnie). Ma 100 osób, zaczynała podobno od 3. Biorąc pod uwagę, że "leader" ma mieć pod sobą +/- 20osób, firma wykształciła ich pięciu w ciągu roku. Decyzja/Opinia: Zdecydowałem się odrzucić ofertę pracy mimo proponowanego "wstępnie" wynagrodzenia 3-4k PLN + prowizja w okresie próbnym. Jeśli ktoś chce się sprawdzić na rynku finansowym jako pośrednik i wynagrodzenie tego typu przypadło mu do gustu - śmiało. W końcu podstawę Finip wypłacić musi. Jeśli ktoś ma za sobą już wiele szczebli i nie chce wykonywać kroku wstecz(jak ja), a statystyka promocji leaderów daje mu do myślenia - niech nie traci czasu. Postanowiłem zamieścić tu informację, bo widzę, że ludzie mają obiekcje co do obiektywizmu komentarzy.

Project Manager

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maciek

Z tego co mi wiadomo to chyba nie ma za bardzo na co narzekać w tej firmie, nie mają może zatrzęsienia ogłoszeń, ale to głównie dlatego, że po prostu rotacja jest dość niska, w tym momencie są dwa na pracę biurową i pracownika biurowego dla Warszawy i tyle.

Prezes

Mścicielu wróć (na forum), proszę...

no na pewno się dostaniesz, bez doświadczenie do tej pracy biurowej zatrudniają , nawet masz szansę jeśli byś miała wykształcenie średnie - ciekawe tylko dlaczego konkretnie napisali że od pracownika ewentualnego wymagana jest duża odporność na stres

Finip srup

Hahaha kasuja komentarze no masakra. Powiedzialbym Wam szczerze ludzie co tam sie wyprawia ale i tak by usunęli po chwili więc sobie daruję. Po prostu szkoda czasu.

Dlaczego wykasowano wiele prawdziwych postów o pracy w tym syfie ?

As_san
@Andrzej

Bo GoWork pozwala firmie na edytowanie postów...

sara t

ja i tak chętnie podejmę się u was pracy biurowej skoro są ogłoszenia i teraz widzę właśnie taką oferujecie - kwestia tylko na czym dokładnie miałaby taka prac polegać żebym tylko kawy nie obiła a czegoś się uczyła i rozwijała

bajgiel'

robert a w jaki sposób konkretnie się niby objawia ta swoboda możesz przyjacielu napisać? no nioby można jak widzę się starać o pracę w tej grupie marketingowej, ale jednak szkoda ogromna moim zdaniem, że jednak nie dali listy ogłoszeń tylko sugerują w ciemno wysłanie cv

robert
@bajgiel'

Na tym, że na początku nie ma ciśnienia jak to bywa u niektórych pracodawców: Już? Już? Ile sprzedałeś? Ile zarobiłeś? To raczej mnie demotywuje niż motywuje. U nich na szczęście tego nie uświadczyłem.

Adaś

Pamiętam, że kiedyś rynek kapitałowy to była dla mnie czarna magia. Nie miałem pojęcia co z czym się je. Pierwsza moja praca, to bankier w Idea Banku - nie było źle, ale strasznie dużo musiałem pracować. Praca w FG to moja druga praca w poważniejszej firmie zajmującej się rynkami kapitałowymi. Praca poprzedzona jest szkoleniem składającymi się z różnych etapów.

robert

Fajne jest to, że dają dużo swobody - szczególnie jest to istotne na początku, kiedy trzeba wdrożyć się w ich system. Uważam, że możliwości też są duże. Wprawdzie rynek jest młody, ale widzieliście jak szybko rośnie? Coraz częściej też można trafić na świadomych klientów, którzy wiedzą jakie ryzyko się z tym wiąże, ale jakie są też możliwości zysku. Nie było jeszcze pracodawcy, który dostałby 6. Tylko lub a 5.

antke

wiesz, firma się całkiem dobrze trzyma na rynku więc moim zdaniem nie masz racji, a oni całkiem dobre pojęcie o tym co robia mają. a poza tym jak ktoś szuka obecnie fajnego zatrudnienia to w Warszawie im jest potrzebny pracownik biurowy aktualnie, polecam

fine

Zrezygnowałeś bo kazali ci założyć garnitur @tom? Jak dla mnie to żadne wytłumaczenie a dla nich raczej plus skoro od razu organizują szkolenia

@fine

Te szkolenia to dno. Oni nie mają pojęcia o inwestycjach na rynku kapitałowym. Pierwszy lepszy licencjonowany makler by ich zagiął.

iśka t

monika czy jesteś w stanie powiedzieć nieco więcej o stażach zagranicznych w tej firmie jestem nie ukrywam bardzo zainteresowana ale potrzebuję więcej info

steven69
@iśka t

Jakie staże zagraniczne, jakie benefity, o czym wy piszecie ludzie ??? Przecież to wszystko są bajki dla naiwniaków...

monika

To nie wiem może w to w biurze jest zatem jakoś nie halo @Gabryssss z tego co Ty piszesz no to kurde taka pensja..pozazdrościć. Jeśli możesz to napisz o co chodzi z tym pracownikiem biurowym bo w ofercie są spoko warunki, staże zagraniczne itp. a tutaj takie opinie, ze szkoda gadać

erf

@Joes ale dlaczego się wahasz? w sumie przecież takie wyslanie cV nic nie kosztuje nic nie tracisz tak na prawde zawsze warto sprobowac a kto wie może akurat się do Ciebie odezwa ja bym tam wyslal ..

redty

Determinację w zadaniach musi posiadać każdy pracownik i nic dziwnego, że są teraz tak opłacalni. Wiecie czy atmosfera jaka teraz panuje w Warszawie jest lepsza niż przedtem? Podobno relacje są całkiem niezłe.

Tom

Byłem na rozmowie i w sumie okazało się że nie do końca jest tak jak się ogłaszają. Przede wszystkim zamiast gwarantowanych 3tys dają 2tys brutto i to jest podstawa jaką każdy dostanie. Do tego umowy o pracę nie ma a jest zlecenie. W każdym bądź razie jutro niby mam szkolenie ale sam nie wiem czy pójdę. Bo mimo iż mam doświadczenie na podobnych stanowiskach to ja jednak potrzebuję pewnej wypłaty a nie życia z samych prowizji bo wiadomo jak z nimi jest, raz ci się poszczęści a innym razem nie.

Gabrys
@Tom

Finip to dobra firma, a wszystkie negatywne komentarze wypisuja ludzie ktorzy przychodza do pracy nic nie robic, sam pracuje od poczatku istnienia firmy, caly czas na sprzedazy i srednio miesiecznie zarabiam od 4-7 tys wystarczy chciec. Atmosfera jest zajebista do tego imrezy, wyjazdy.

Gabrysssss
@Tom

@Gabrysssss

Jak nie umiesz używać klawiatury komputera , to co ty tam robisz. Lepiej się nie wypowiadaj.

Zostaw merytoryczną opinię o FINIP GROUP - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FINIP GROUP?

Kandydaci do pracy w FINIP GROUP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FINIP GROUP
3.3/5 Na podstawie 147 ocen.

FINIP GROUP