Opinie o Derksen w Gliwice

Firma obecna na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w pracy dla firm w przeważającej części z branż produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i usługach.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Derksen w Gliwice

przecz z Derksen

Trzeba gnoić takie firmy

Derksen Polska
@przecz z Derksen

Dzień dobry, proszę o uzasadnienie swojej wypowiedzi, na jakiej podstawie wysuwa Pan/Pani takie wnioski. Dziękujemy.

Olga

Jakie stawki?

Agnieszka

@Mariusz Chodzi o jakieś konkretne informacje o pracodawcy, jakim jest firma Derksen. Na przykład, jakie warunki oferuje, czy oprócz miesięcznej pensji są jakieś dodatki pozapłacowe, kwestia atmosfery w pracy, itp. Chodzi o to, by użytkownicy, którzy są zainteresowani aplikowaniem tam, mogli wyrobić sobie jakieś cząstkowe zdanie o tym pracodawcy.

Agnieszka

@Mariusz Widzę, że jesteś pracownikiem w firmie Derksen. Mógłbyś w związku z tym podać nam jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy? Myślę, że dla użytkowników, którzy są szczególnie zainteresowani tym pracodawcą, Twoje uwagi mogą okazać się bardzo przydatne.

@Agnieszka

O jakie szczegoly konkretnie chodzi? Pracodawca jak pracodawca, w razie potrzeby kontakt z administracja jest ok, wyplaty sa, wszystko jest tak jak moim zdaniem powinno byc.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Derksen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Wilk

Nie polecam pracy przez tego pośredika. kantują na godzinach i na wynagrodzeniu.

@Wilk

@Wilk Co masz na myśli? Ja osobiście już długo pracuje na polskiej umowie w Polsce i godziny mam rozliczane z list według stawki godzinowej. Wszyysko jest tak jak powinno byc. Dodatkowo, faktycznie często firmy przejmują pracownikow juz pod siebie (po pracy w agencji).

Agnieszka

@Wilk Bardzo Ci dziękuję za Twój udział w dyskusji na temat pracy w firmie Derksen. Mógłbyś jednak powiedzieć nam coś więcej o tym pracodawcy? Warto byłoby, gdybyś rozwinął swoją poprzednią myśl tak, by inni użytkownicy dowiedzieli się czegoś więcej o wspomnianej przez Ciebie kwestii.

Agnieszka

@Klaudia Bardzo dziękuję, że zdecydowałaś się na pozostawienie swojej opinii na temat Derksen. Cieszę się jednocześnie, iż praca poprzez tę firmię spełniła Twoje oczekiwania. Jak długo i na jakim stanowisku pracujesz? Zachęcam, żebyś podzieliła się swoim zdaniem z innymi użytkownikami forum.

Klaudia

Polecam pracę przez Derksen. Konsultanci zawsze zadbają o kandydata/pracownika, a wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Agnieszka

@Beatris dziękuje za komentarz, z pewnością komuś się przyda. Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Agnieszka

@Beatris a czy mogłabyś opisać jak wyglądała Twoje przygoda z tą agencją, czy masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników tej firmy, np. w trakcie rozmów rekrutacyjnych? Każda merytoryczna opinia będzie przydatna, pamiętajmy o regulaminie forum Gowork.

Beatris
@Agnieszka

@Agnieszka-praca pod agencją = praca jak pod pracodawcą bez żadnych problemów, tutaj mogę się wypowiedzieć jeśli chodzi o pracę na miejscu w Gliwicach. Wszystko w porządku, nie mam zastrzeżeń.

K. Loms

Czy ktoś ma informacje na temat pracy w bol.com w Waalwijk? Zakwaterowanie to bungale blisko Waalwijk, mam obawy czy to może nie park drongard.. Ktoś coś słyszał?

Slav
@K. Loms

Posiadam informacje oraz zdjecia miejsca zakweterowania, gdyż sam sie zastanawiam nad ta oferta. Podaj mail.

Ola
@K. Loms

Orientujecie się, czy wypłaty są tam tygodniowe, czy miesięczne?

wirus
@Slav

Hej, można prosić o te zdjęcia? wera_wer@wp.pl

Beatris

Agencja jest w porządku, zawsze pomocna- nie do końca dobrze działa druga agencja w Holandii (trochę zamieszania mają) ale w Polsce wszystko pod kontrolą.

Benek

To , że agencja zarabia na każdym pracowniku dla mnie jest oczywiste. Ważne, żeby warunki na miejscu były dobre i kasa

Agnieszka

@tm wątek dotyczy Derksenu - agencji pracy z Gliwic, jak możesz zobaczyć na górze strony. Jeśli piszesz o miejscu gdzie Cię wysyłają to musisz to zaznaczyć. Czy koordynatorzy z agencji mają wpływ na te warunki pracy, które opisujesz? Skoro wysyłają tam pracowników to czy mogą zainterweniować?

@Agnieszka

tak, mają bo nie reagują na to co donoszą osoby zatrudnione, liczy się dla agencji tylko kasa za człowieka a nie to gdzie ludzie trafiają, jeżeli agencja dba o swoje dobre imię to reaguje i zrywa umowę z takim pracodawcą jak np.hotel na Juist

ciekawy

Muszę tu sprostować ważną rzecz, agencja nie ponosi za wszystko winy jest jak najbardziej ok, dobry kontakt i pomagają jak mogą. Na pewno nie powinni kierować ludzi w miejsca skąd dochodzą informacje o łamaniu czasu pracy, wynagrodzeniu i ogólne złe opinie bo tym samym psują swoją. Natomiast potencjalni pracodawcy to niejednokrotnie wyzyskiwacze i oszuści np.JUIST- NORDSEEHOTEL FREESE trgo miejsca należy unikać jak zarazy.

Agnieszka

@tm rozumiem, że jesteś wzburzony i masz taką, a nie inną ocenę Derksenu ale porównania do obozu pracy są tutaj nie na miejscu. Czy możesz przedstawić jakie warunki hotel oferował na umowie? (zmiany, socjal, zarobki, przerwy, benefity). Na takiej podstawie każdy będzie mógł odnieść się do tego indywidualnie, bez uprzedniego narzucania czyjegoś zdania na temat tego miejsca.

@Agnieszka

Tak, etat-pokojowa (jakoś inne hotele potrafią wyszczególnić rodzaj prac bez ściemy) na miejscu okazuje się że to etat sprzątaczki, praczki, obsługa magla, przynieś odnieś pozamiataj itp., umowa od pon-do niedz. wg przepisów można pracować 6 dni w tyg. tj 48/h pracodawca narzuca 7 dni po 8/godz., nie przestrzega przepisu, że masz mieć wolne. Pracę zaczyna się co najmniej 10 minut wcześniej, skracane są przerwy, praca na maglu w saunie i na basenie przy wysokich temperaturach, łamane są wszystkie możliwe przepisy dot. czasu pracy, bhp, praw pracowniczych itd., itd., można by wyliczać i wyliczać należy jednak zaznaczyć że wina leży po stronie hotelu a nie agencji. Szkoda, że osoby który wyjechały po 3 dniach, tygodniu, dwóch itd nie piszą opinii o tych (****)hahaha

@Agnieszka

oszukiwanie przy tłumaczeniu dokumentów, wystarczy powiedzieć że się nie zna języka albo słabo (bardzo pouczająca lekcja) i słuchać co mówią po niemiecku, w tym właśnie problem że hotel składa inną propozycję zatrudnienia a jak już dotarłeś na ten koniec świata to dowiadujesz się prawdy każdy kto chce podjąć pracę za granicą powinien zapoznać się z obowiązującym w danym kraju "kodeksem pracy" bo jak trafi na takiego pracodawcę jak te (****) to będzie wiedział, że chcą go oszukać i może to zgłosić to odpowiednich instytucji w danym jak np. nasz PIP albo przynajmniej poinformować danego pracodawcę o takim zamiarze to od razu jego stosunek się zmieni bo oni tam mają b.wysokie kary za łamanie przepisów

@Agnieszka

przepraszam ale chyba czytać nie umiesz z całym szacunkiem, tu nie chodzi o Derksen tylko ten konkretny hotel na Juist, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem tekstu, pozdrawiam

gall anonim

Agencja nie ponosi winy za wszystko, często bezpośredni pracodawca oszukuje podając inne stawki, inne warunki zatrudnienia a agencja daje takie ogłoszenie jakie dostał od pracodawcy, jeżeli wypłaty są płacone nie przez agencję tylko u tego kto zatrudnia to jaką winę ma w tym wszytkim agencja. Agencja jest pomocna, doradzają, podpowidają, pomagają ale nie zawsze są winny temu co zastaje się na miejcu.

ciekawy

Czy ktoś pracował na JUIST, proszę o info

ks
@ciekawy

Syf, kiła i mogiła może nie wszędzie ale jest taki specyficzny hotelik. Ogólnie nie polecam,promy pływają w różne dni o różnych porach, traci się mnóstwo czasu na przemieszczenie z wyspy na ląd i odwrotnie, mało płacą bo tu 90 % to polacy, szukaj czegoś na lądzie

Anna Nowak-były pracownik/kandydat

Dzień dobry, ja również polecam Derksen Polska Gliwice, bardzo dobry kontakt z konsultantami oraz pewne i szybkie otrzymanie wynagrodzenia. Polecam

Mariusz

Derksen Polska Gdańsk nie ma nic wspólnego z Derksen Polska Gliwice - inne siedziby biura. Jeżdżę co roku do pracy na polskiej umowie (wypłata w euro) i jestem zadowolony. Pozdrawiam

klaus
@Mariusz

Polska umowa a trzeba pracować w obcym kraju, wydaje mi się bardziej korzystniejsza umowa o pracę w kraju w którym się pracuje niż jakaś smieciówka kolejna patologia i to w Holandii???

Zostaw merytoryczną opinię o Derksen - Gliwice

• Jak się pracuje w Derksen?

Zobacz opinie na temat firmy Derksen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Derksen?

Derksen