Opinie o Derksen w Gliwice

Firma obecna na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w pracy dla firm w przeważającej części z branż produkcyjnych, budowlanych jak również działających w szeroko rozumianej branży technicznej i usługach.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Derksen w Gliwice

dupsen

Smarkule zawracają (usunięte przez administratora) wydzwaniają a jak człowiek staje na nogi i jak najszybciej robi to o co proszą to potem okazuje się że oferta już nieaktualna. (usunięte przez administratora)

zainteresowany

witam jakies info na stanowisku operatora żurawiam ? pozdrawiam

Wojciech
@zainteresowany

Próbowałeś aplikować do firmy na to stanowisko? Jeśli tak, to podziel się swoimi wrażeniami dotyczącymi rozmowy kwalifikacyjnej, jaki był jej przebieg oraz czego oczekuje pracodawca.

Wrr

(usunięte przez administratora) Pani z Derksen powiedziała nam ze w mieszkaniach będzie tak pięknie wyslala nawet zdj A okazało się ze trafilismy do starego "hotelu" W pokoju gole pustaki jakieś wyro i blaszane szafy Jeden prysznic na 20 osób a zarobki to dnoo

Emilia
@Wrr

Przykro mi, że miałeś negatywne doświadczenia z pracą w Derksen. A na czym polegała Twoja praca i ile trwała? Fajnie by było, gdybyś napisał więcej szczegółów.

pytajacy
@Wrr

witam a jak wyglada praca na recyklingu w belgi?na 20 osób prysznic?jeszcze tego niesłyszałem

Belgia

Pracowałam za granicą na kempingu wraz z partnerem- jesteśmy zadowoleni (zero problemów).

belgium
@Belgia

odradzam prace w Manhay na campingu stawka godz poniżej 10 e/h , umowa zlecenie bez praw pracowniczych , nadgodziny płatne mniej niż stawka podstawowa , brak wolnego problem aby jechać do tańszego dużego sklepu na zakupy , właściciel campingu nie miły mieszka na miejscu i kontrola 24/h , brak internetu w domku. camping w lesie zwykła dziura

@Belgia

Jestem stażem wiekowym inne prace pochodne też wykonam. Nie zawiesza się na montażu pracach... Zainteresowany taką praca remonty montaż... Ma w zawodzie 34 lata po za mną może ktoś poda rękę... Tu nie można maila swego podać? pspsstolarz małpa gmail.com jak ktoś a też czyta opinie lub firma /my proszę o kontakt ze mną lub na Facebooku Paul Jessa. Jak widać nie jestem anonim konkretny uczciwy i to samo oczekuje od innych ludzi mogę też do pracy wziąść partnerkę później czyli dwoje do pracy docelowo kraj Holandia Belgia interesuje mnie

@belgium

Dzień dobry, jeśli pan/pani pracowała w tej miejscowości za taką stawkę to nie u nas. Mamy wyższą stawkę (oczywiście brutto). Informacja dotycząca braku Internetu i kontroli- jest bezpodstawna. Przy tej ofercie mamy stałych pracowników, którzy wyjeżdżają na każdy sezon od kilku lat i akurat bardzo dziwne ale z ich strony skarg nie mamy. Adresat wiadomości najwidoczniej ma problem z realizacją zadań (ciągła kontrola 24/h). Pozdrawiamy

Gregory Mcyevi
@Paweł

co za anal-fabeta to pisał ??

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Derksen się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ciekawy

Witam, firma aktualnie poszukuje pracowika na stanowisko Konsultanta ds. rekrutacji(miejscowość Gliwice) i stąd moje pytanie czy warto do nich aplikować? Jaka jest atmosfera pracy w ich biurze i czy nowy pracownik jest należycie wdrożony do wykonywania nowych obowiązków? Pozdrawiam

Klaudia
@Ciekawy

Aplikuj, bo warto! Team jest fantastyczny, atmosfera bardzo przyjazna. Nowy pracownik na początku otrzymuję wiedzę w pigułce, po czym stopniowo przejmuje kolejne obowiązki. W tym miejscu gra się zespołowo, zawsze można liczyć na pomoc.

Edward
@Klaudia

Super że jesteś zadowolona z firmy i polecasz ją innym, to dobrze świadczy o pracodawcy. Może powiesz mi coś na temat zarobków w Derksen? Na jaką stawkę można liczyć na samym początku oraz czy są przewidziane podwyżki z biegiem czasu?

Aktualność
Jeśli, chcesz wyjechać na pracę wakacyjną/sezonową --> świetnie trafiłeś/trafiłaś

Prace sezonowe w Holandii

ulica Bankowa 1/3
44-100
praca@biuro-derksen-polska.pl

mich43

Nie rekrutują dla Cervo tylko Cervo jest wspólnikiem i właścicielem Derksen. Więc jeżeli ktoś zna model biznesowy Cervo mniej więcej wie czego może się spodziewać.

@mich43

Derksen Polska Sp. z o.o. jest odrębnie działającym podmiotem, który w głównej mierze zajmuje się rekrutacją dla polskich kontrahentów oraz jest zarządzana przez inne osoby . Nie jesteśmy w stanie odpowiadać za działania w/w firmy oraz nie identyfikujemy się z jej "modelem biznesowym". Pozdrowienia! Derksen Polska

Kasjusz

Babka z biura z Polski zaproponowała mi prace na mieszaniu sosów , czy ktos coś wie na ten temat ?? jakie zarobki ?? jakie odliczenia itp?

@Kasjusz

Hey, nie byłem tam ale pracowałem na kuchni z tej agencji- praca w porządku. Wszystko zalezy od koorynatora na miejscu. Teraz w Holandii jest wiecej godzin niz jak zaczynalem w styczniu... Mysle, ze praca ok.

tomasz

dobra agencja

Natka

Agencja o ile tak to można nazwać to jedna wielka pomyłka. Nie polecam nikomu. Nie podają dokładnych informacji, bardziej zbywają. Każdy z pracowników jest odpowiedzialny za wszystko i za nic. Wszystko na ostatnia chwile. Informacje które podają zmieniają się codziennie. Widać to nawet po opiniach, gdzie na Facebooku są administratorami i mogą usuwać złe opinie maja 4,6/5, natomiast na stronie gdzie usuwanie opinii przez to firmę nie jest możliwe posiadają 2/6. Tragedia i jeszcze raz tragedia.

DP
@Natka

Pani Natalio, proszę zwrócić uwagę, że agencja zajmuje się również rekrutacją w Polsce - nie tylko zagranicą. Dodatkowo, osoby wysłane za granicę są zatrudniane przez agencję Cervo i to koordynatorzy są odpowiedzialni za pracowników.

Natka
@DP

Proszę się nie ośmieszać. Zostaliśmy z biletami do Holandii bez pracy, bo kilka godzin przed wyjazdem wam się cos odwidziało. Dostaliśmy SMS „nie mamy podpisanej umowy, Wiec nie jestem do niczego zobowiązany, oferta nieaktualna”. Śmiech na sali. Żałosne jak oni traktują ludzi.

bloger
@Natka

Tu się mylisz, bo na facebooku administrator niestety nie ma opcji usuwania komentarzy :) Załóż sobie fanpage, a się przekonasz.

Irena
@bloger

Dobrze, że postanowiłeś wyjaśnić nam tę kwestię, ale bardzo Cię proszę, skup się już na opiniowaniu pracodawcy, jakim jest Derksen. Wiemy, iż firma ta jest obecna na rynku polskim od 2007 roku, jako certyfikowana agencja zatrudnienia. Świadczy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa zarówno dla małych, jak i dużych podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Może orientujesz się, czy zapewniają pełne ubezpieczenie osobom, które zdecydują się na pracę za ich pośrednictwem?

Magda
@Irena

Firma zapewnia pełne ubezpieczenie. Pozdrawiam

Darek

Był ktoś na pakowni przypraw i może coś powiedzieć?

@Darek

Tak, praca na początku od 35h a potem jak się długo pracuje już okolice 40 godzin w tygodniu.

@Darek

Hallo ,Darek czy masz więcej informacji na temat tej pracy ? Jak coś to proszę napisz o konkretach tz. ; jak praca,jak mieszkanie i atmosfera ?. Pozdrawiam

@Marcin

Witam,Marcin czy możesz trochę dokładnie opisać .....co to za praca ?,jakie zarobki i warunki zakwaterowania ?,Pozdrawiam.

Witam,Czy może ktoś pracuje badz pracował w Baarn przy przyprawach.Proszę o opinie tz.: Jak praca ,zarobki,jak zakwaterowanie,ogólnie atmosfera ?,co jest na Tak a Co na Nie.Pozdrawiam.

Ciekawski

Pracował ktoś w Niemczech przy montarzy paneli słonecznych? Dostałem propozycję pracy u nich i sie zastanawiam. Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Zenon

Dobra wspołpraca Lubię atmosferę w Derksen za: kontakt

Maciej L.

Praca w Holandii - pomocne konsultantki.

Wszystko ok

Jarek

Co z pracą w Polsce?

@Jarek

Ok, nie ma problemów, praca na Śląsku ale wiem, że mają też w Krakowie i chyba w łodzi

Klaudia
@Jarek

Derksen robi co może, aby zagwarantować jak najlepsze warunki pracy w Polsce. Polecam tego pracodawcę.

Rekrutuja dla Cervo, a tam sami rumuni nawet koordynatorzy a lokalizacje pozal sie boze. Ucieklam po 2dniach

Tomasz

Wszystko ok: wypłata, komunikacja i obsługa + oczywiście praca.

Aleksandra J.

Czy można się dowiedzieć jakie jest zakwaterowanie? Czy agencja posiada też pracę w Polsce?

Zostaw merytoryczną opinię o Derksen - Gliwice

• Jak się pracuje w Derksen?

Zobacz opinie na temat firmy Derksen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Derksen?

Derksen