Opinie o Active Telecom w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Active Telecom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Active Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Active Telecom w Warszawa

Nikt

Poleci ktos jakis dobry serial do oglądania ??

Pogoda

Znudzony jestem. Czy na Was tez ta pogoda tak negatywnie działa ??

opiekunka

Hej, znacie firmę Globertrop ? Zatrudniają opiekunki. Moze ktos powiedziedz co i jak ?

nowa

Słuchajcie mam pytanie odnośnie polecenia skutecznej metody nauki języka angielskiego. Moze ktos cos polecić ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Active Telecom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dentysta

Witam Czy ktos moze polecić jakiegoś dobrego dentystę ? Szukam w Krakowie

Przypominamy, że z godnie z regulaminem serwisu podawanie danych adresowych, numerów telefonów i innych danych naruszających ustawę o ochronie danych osobowych jest surowo zabronione. Osoby łamiące regulamin zostaną zgłoszone do odpowiedniego organu oraz usunięte z serwisu

Zuza

Czy prawdę piszecie o tych niezapłaconych składkach do ZUS-u? Chciałbym aplikować do firmy dlatego dopytuję.

Frodo

Podaj mi swojego maila bo chce wiedzieć więcej na ten temat-może będziemy sobie mogli wzajemnie pomoc

Ozi

Zapewne Estera sławik przyjaciółka Anity zna adres i gdzie przebywa cała ta szajka złodziei.

@Ozi

Tylko,że pewnie od niej żadnych informacji się nie uzyska.

Ozi
@nick

Nie wiadomo, zwolnili Estere to może w ramach rewanżu coś powie. Wiem że pracuje w sygma bank w Częstochowie.

@Ozi

Czy jest ktoś z Częstochowy?i czy próbował namierzyć którąś z tych dziewczyn?

@Ozi

anita mieszka na orlika rickemana ta,m starzy a ona wynajmuje na krakoskiej kolo katedry

Ma ktoś z Was jakiś adres email kontaktowy lub numer telefonu gdzie mógłbym się skontaktować z kimś z firmy w sprawach pracownika?

bibi
@Marcin

tego to raczej nikt nie ma a jeżeli ma i ci poda to tak ci nic nie odpiszą bo u nich to norma

Emerytka

Jestem już leciwą kobietą bo mam prawie 60 lat i w Active pracuje ponad rok. Faktycznie w marcu i kwietniu firma miała przejściowe problemy i spóźniała się z wypłatami ale od maja wszystko wróciło do normy. Teraz od kilku dobrych miesięcy dostaje na czas a często nawet sporo przed czasem. Przeżyłam już trochę tych firm i uważam że każda może mieć przejściowe problemy. Takie czasy. Najważniejsze że z nich wyszła i dalej wszyscy pracujemy. Dla mnie praca jest ok, tym bardziej zimą kiedy za oknem plucha a ja sobie w domy pracuje i nie muszę nigdzie wychodzić. W mojej miejscowości to pracy brak albo do fabryki mogę iść więc dla mnie praca konsultanta jest super. Ja osobiście polecam pracę w tej firmie

xdxdxd
@Emerytka

Przejściowe problemy?Chyba do teraz. Ja,jak i wiele innych moim znajomych,którzy pracowali w Active za miesiąc marzec nadal nie widzielismy pieniędzy. I te śmieszne maila,o ratach. (usunięte przez administratora) i oszust zawsze w człowieku zostaje. Widziałam go raz i może to nawet dobrze. Bo na takich naciągaczy jak szanowny pan Ś, mam uczulenie. :)

Pytająca

Rozpoczęłam pracę w firmie. Po przeczytaniu tylu negatywnych opinii nie wiem co robić . Czy są tu jakieś osoby które są zadowolone z pracy ? Pracują w domu i dostają regularnie wypłatę ? Jak wygląda rozwiązanie umowy ?

@Pytająca

Hej. Pracuje w domu od sierpnia i wypłate mam na czas zgodna z tym ile godzin przepracuje. Dodam jeszcze że zaznaczyłam że chce wypłatę co miesiąc bo można dostawać też co tydzień. Umowę mam o dzieło na rok. Na chwilę obecną jest wszystko tak jak powinno być i oby było tak zawsze. Pozdrawiam.

@Onna

A jaka wyliczają Tobie stawkę za godzinę? 7 zł czy więcej? Bo mi wyliczają 7 zł mimo że wyrabiam ponad 120 h w miesiącu

@Marcin

Płacą 8 zł na godzina bo robię ponad 60h miesięcznie. A napisz im maila na adres rozliczeń i zapytaj dlaczego tak kest. A jak masz ustawione wypłaty co miesiąc czy co tydzień ?

@Onna

Musze do nich napisac. Ja pracuje juz od marca czerwca tego roku i wyrabiam sporo godzin w miesiacu i mam caly czas te 7zl/h. Ja mam wyplaty miesieczne.

Ale płacą Tobie na czas?

Ale płacą Tobie na czas?

@Onna

Tak, zawsze placa mi na czas

Qwerty

Dziwię się że activetelecom jeszcze istnieje a czy zmieniło nazwę może wiecie ok czy odzyskaliście pieniądze są ze które niby na ZUS szły a do niego nie trafiały

Kancelaria Adwokacja

Do Biedronka, Szanowna Pani, Pani Aktywność na tym portalu została zgłoszona do Naszej Kancelarii jako szykanowanie firmy osób w niej zatrudnionych i celowe podburzanie tematu. Każdy może wyrazić opinie ale to co Pani robi jest łamaniem prawa. W imieniu Kancelarii Adwokackiej informujemy, że wystąpiliśmy do administratora o udostępnienie Pani danych IP celem wszczęcia przeciwko Pani postępowania karnego.

nick

Dostaliście zaległe wynagrodzenia tzn rate w październiku?

@Kancelaria Adwokacja

Pisze prawde wiec nie mam sie czego obawiac.Opinie moze wyrazac kazdy i wtedy kiedy chce regulamin tego nie zabrania.Nie ujawniam zadnych prywatnych adresow ani niczego co zabrania prawo.Nikogo nie obrazam.Juz raz mnie probowano zastraszyc kara i moj adwokat czytajac moje wpisy i inne nie uwaza ze lamiemy prawa tym bardziej ja.A to ze informuje na biezaco to co dzieje sie z naszymi pieniedzmi tez prawa nie lamie.Przez ta firme mam 6000 zl w (usunięte przez administratora) i zyje jak biedak to moze tym szanowna kancelaria sie zajmie.Czyzby ktos z firmy chcial dowiedziec sie kim jestem?Pozdrawiam.

@nick

Niestety zadnych pieniedzy nie dostalismy od maja.Ani z firmy ani z zusu

@Kancelaria Adwokacja

P.S.Ze wzgledu ze sie nie ukrywam i nie mam nic do ukrycia wiec prosze podac adres kancelarii lub nr.tel. a chetnie sie skontaktuje.

PP
@Kancelaria Adwokacja

Kancetalia Adwokacja Jesteście śmieszni, człowiek tylko walczy o swoje, jak można takich oszustów bronić, to jest według was normalne!!!!!!

PP
@PP

Kancelaria soryyyy

rata dotarła

ActiveTelecom kiedy oddacie mi wyplate za miesiac marzec ?????

Rr

TT

Igaaaa

HMM,COŚ MI TO MÓWI. A OGŁOSZENIA SĄ NA OLX NA CAŁĄ POLSKĘ. Call Center Witam, Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Na początek przybliżę Państwu na czym polega praca, oraz jak jest ona płatna, aby mogli Państwo ocenić, czy jest to zgodne z Państwa predyspozycjami, oraz oczekiwaniami. Zostanie zainstalowany Państwu telefon internetowy i dostęp do systemu za pomocą którego będziecie Państwo mogli wykonywać połączenia na koszt naszej firmy. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych tą pracą. Do wykonywania pracy potrzebny będzie komputer stacjonarny lub laptop, słuchawki z mikrofonem oraz dostęp do Internetu. Parę słów o samym projekcie: Pozyskiwanie środków finansowych poprzez kontakt telefoniczny dla podopiecznych fundacji (stawka godzinowa + 1% od pozyskanych środków) Zadaniem konsultanta jest kontakt telefoniczny z osobami prywatnymi, firmami celem zachęcenia ich do uiszczenia wpłaty na rzecz podopiecznych którymi są małe chore dzieci. Projekt jest bardzo sympatyczny i dobrze płatny. Wynagrodzenie składa się ze stawki godzinowej uzależnionej od ilości godzin wypracowanych w miesiącu + prowizji (1 % od wpłaty uiszczonej przez rozmówcę) Każda osoba sama reguluje ile godzin dziennie będzie pracowała i w jakie dni. Jedyny warunek jaki należy spełnić to praca min. 2 godziny. Warunki finansowe są następujące: Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 0- 59 – Stawka 7,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 60-80 – Stawka 8,50 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 81-120 – Stawka 9,50 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: 121-160 – Stawka 10,00 zł netto/h Ilość godzin wypracowanych w miesiącu: od 161 – Stawka 10,50 zł netto/h + 1% od pozyskanych wpłat System działa w godzinach 9-20. Forma umowy to umowa o dzieło. Osoby, które pracują co dzień po 6-8 godzin dziennie po trzech miesiącach pracy otrzymają umowę zlecenie. Wynagrodzenie wypłacamy w formie dogodnej dla Państwa tj. tygodniówki, dwutygodniówki lub miesięczne. Jak dołączyć do naszego zespołu ? TO BARDZO PROSTE!! Wystarczy wysłać maila na adres: info@fundacja24.com.pl z dopiskiem "Konsultant zdalny" oraz załączając swoje CV a w odpowiedzi przyjdzie do Państwa mail powitalny z którym należy się zapoznać. Zawarte są w nim, materiały do pobrania, zasady pracy, system do dzwonienia itd. Proszę postępować zgodnie z opisanymi wytycznymi, które pozwolą Państwu samodzielnie zainstalować wszystko i zacząć pracę. W przypadku jakiś pytań proszę o telefon w 517 353 186 (jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 17) Pozdrawiam Marek Kwarc

biedronka
@Igaaaa

Hmm brzmi znajomo.Kolejne nazwisko pana Świergiela?Ojoj oby poszedł za to siedzieć.

olaboga
@Igaaaa

ludzie Jarek znowu rekrutuje nie dajcie się nabrać znowu będzie obsuwa a dodatkowo ludzie którzy będą zbierali te środki bekną za wyłudzanie pieniędzy

Uprzejma

Nalezy im sie ;)

info z ostatniej chwili

dzisiaj kogoś zatrzymali 4 osoby w tym właściciela call center nie wiem czy akurat chodzi o Świergiela i czy to on ale kto wie :)

GOWORK. PL
@info z ostatniej chwili

Oby to była prawda. Już mam dosyć tych Śmierdzieli śmierdzących

Bbs

Czy ktoś wie może gdzie przebywa swiergiel?

@Bbs

Szanowni Państwo, Zgodnie z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zatem bezprawne przetwarzanie danych jest przestępstwem karnym, za które grozi odpowiedzialność. Zachęcamy aby nie ujawniać na forum prywatnych adresów, telefonów, danych personalnych itd. ponieważ, czym ten będzie zgłaszany organom.

Zostaw merytoryczną opinię o Active Telecom - Warszawa

• Jak się pracuje w Active Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Active Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Active Telecom
3.1/5 Na podstawie 384 ocen.
  • Aleja "solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa