Vistal Offshore Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Vistal Offshore Sp. z o.o.

Stefek 2015-12-13 17:50:10
Pracuje w tej firmie ponad rok kasa spoko i zawsze na czas jak bozia nakazała ale usunął bym kilku dziesięciu darmozjadów biurowych bo na prawdę jest ich o dużo dużo za dużo weźmy na ten przykład firmę VOGEN nie potrzeba 10 spawalników a jeden i to tylko po to żeby był a praca i tak idzie bardzo dobrze narobiło się tam jakiś liderów kij wie z kąd i kij wie po co aż żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska według mnie wystarczyło by trzech ale konkretnych a resztę pacanów bym pogonił przez tylu liderów porobiło się jeszcze pseudo brygadzistów między innymi brygadzista szlifierzy....gdzie kiedyś takie rzeczy ogarniał brygadzista monterów według mnie daremne wyrzucanie pieniędzy w błoto
Pan Tadeusz 2016-02-03 17:09:37
chyba gorzej nie są traktowani ludzie nigdzie niz na vistalu!W zbiornikach zero wentylacji nie widac nawet dłoni na odległość 50 cm! oswietlenie we własnym zakresie! upierdalają stawki tak ze człowiek na zus pożycza! w tygodniu czasem jest 20-30 godzin pracy gdzie ludzie dojezdzają codziennie z poza trójmiasta by uslyszec wracajcie do domu niema pracy! faktury wymuszane na daną kwote bo w tym miesiącu niema kasy i ze do nastepnego miesiąca zostaną dopisane a w nastepnym miesiącu kasy dalej niema(20-40 godzin),za upomnienie się o swoje pieniądze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi a glownie to tekst leci jak sie nie podoba to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spawaczom którzy zdają norweskie testy stawki upierdzielane są o kilka zł (na godzinie) i gadanie ze dlatego ze nie umiesz spawac! no jak w miesiącu 120 godzin jest to całkiem dobrze ;) OMIJAĆ Tomka BIAŁKA Z DALEKA OSZUST I KRĘTACZ cwaniak za dyche! obiecuje ludziom prace bierze z innych brygad ludzi bo niby w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] roboty ma a swoich stałych odsyła do domu albo na wysłanie daje bo musi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podlizac rutkowskiemu ze on wielki majster! OMIJAĆ OSZUSTÓW!
Do prezesa Matyki 2016-02-07 18:19:31
Budował pan firmę Vistal Sam od początku własnymi rękoma później z pomocą monterów,spawaczy,szlifierzy firma się rozrastała i się rozrosła jest to oaza dla pracowników biurowych i zielonych kasków oczywiście nie wszystkich ale większość z nich to oszuści i złodzieje niszczący dobrą Reputację Vistalu który dzięki nim już ma złą opinie pod Vistalem co rusz pojawia się nowa Bmk-a a zwłaszcza Insignie ale to nie są auta pracownika z produkcji który ciągnie tę produkcję i któremu należy się szacunek za to tylko darmozjada który ustala terminy których prawie żadne konsorcjum nie potrafi dotrzymać,podam swój przykład przepracowałem cały styczeń od poniedziałku do piątku po 10h plus soboty i niedziele moim zdaniem a znam się na tej branży i wiem ile można zrobić i jak można to wykonać daną pracę i jestem pewien że przepracowałem cały ten miesiąc uczciwie ale nie dawno dowiedziałem się że wszystkim pracownikom naszego konsorcjum zostanie odebrane 10% wynagrodzenia na rzecz Biura jak to mówią na siebie(GÓRA) ponieważ nie mają pieniędzy to pytam się z kąd biorą się te nowe fury skoro w momencie przyjmowania się do firmy pracownicy biurowi przyjeżdżali starymi oplami kadetami i innymi skorupami a teraz takie fury i po co znów kradną ludziom pieniądze czy nie długo pojawi się znów nowa Insignia bądź Mazda?????
Gratuluje prezesie na dzień dzisiejszy jakby mnie ktoś zapytał o opinie Vistalu to szczeże odradziłbym brania udziału w tym cyrku i oszustwie dla pracownika jest zero szacunku niech pan wyciągnie jakieś wnioski...
Anonim 2016-09-03 12:05:56
Pracuję w tej firmie rok jako operator suwnicy i moja opinia jest krótka a zarazem udciwa i szczera unikajcie tej firmy jak ognia jeden wielki kołchoz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecują gruszki na wierzbie a tak naprawdę operatorzy nie dostali ani złotówki podwyżki od 7 lat był nawet protest wszystkich operatorów i co kierownik powiedział nie ma pieniędzy na podwyżki wogole nikt nawet nie powiedział że są ludzie którzy prowadzą Suwnice tak jak byśmy wogole nie istnieli to raz a druga sprawą jest to że to wielki kołchoz Operator nic nie ma do powiedzenia choć mamy największą odpowiedzialność że wszystkich jak komuś coś się stanie odpowiada za to Operator nikt się nie liczy z moim zdaniem wracając do kołchozu to przyjmują do pracy tylko czlonków rodziny rzadko kiedy przyjmują obca osobę chyba że naprawdę nie ma komu już pracować choć wcale się nie dziwię śmieszne pieniądze za tak odpowiedzialne stanowisko i to na działalnosci jeszcze po odprowadzeniu wszystkich opłat zostają grosze co ciekawe wszyscy inni dostali podwyżki ale my jako operatorzy nic bhp tutaj wogole nie istnieje są łamane wszystkie możliwe przepisy począwszy od przeciagania elementów z jednej hali do drógej gdzie wiadomo jest ze kat nie może być większy niż 90 stopni osoby które podczepiaja nie maja usprawnień Poddźwigowych a jak mają to wewnętrzne które mogą sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzeć a zwróc takiemu uwagę że źle podczepione albo że ma skrócić łańcuchy to odrazu wielka afera z resztą każdy każdego tutaj podpier... Wiadomo o co chodzi pracują tutaj albo rodzina albo lizusy które liczą że coś im skapnie parę godzin więcej jeśli kogoś podkabluja Suwnice tragedia kto dopuszcza ten sprzęt to nie wiem ale z tego co wiem idą nieźle łapówki aby ten sprzęt dopuścić wogole się nie nadają do tego typu prac stare ruskie Suwnice które pamiętają jeszcze stary system ja jak bym był inspektorem wogole bym je nie dopuscił do pracy wczoraj np suwnica mi się zapaliła po włączeniu ogrzewania pełno iskier i ognia musiałem szybko się ewakuować z kabiny wyłączyć prąd i calą elektrykę albo bym się zapalił albo porazil by mnie prąd jeśli proszę swojego lidera żeby naprawić to czy tamto to masakra albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaje albo nie zwraca na to wogole uwagi więc moje podsumowanie już znacie ja z tąd nie długo uciekam więc życzę powodzenia
yogasny 2016-10-15 18:54:14
Praca i płaca jak wszedzie, z minimalna różnica na plus. Martwię sie nieustającym wzrostem niebieskich i powolnym procesem odchodzenia wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Stawki dla wykwalifikowanego fachowca jest zdecydowanie za niska w stosunku do wymagań jakościowych ikurczacych sie terminów
forever 2016-10-16 13:27:27
A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na technologa ds. konsultacji? Chętnie bym się załapał, bbo na pewno zarobki są adekwatne do powierzanych zadań. Wiedzą jak zadbać o zadowolenie swoich pracowników, żeby atmosfera każdemu teraz znacząco odpowiadała.
Zostaw swoją opinię o Vistal Offshore Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vistal Offshore Sp. z o.o.