Opinie o Vistal Offshore Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vistal Offshore Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vistal Offshore Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vistal Offshore Sp. z o.o. w Gdynia

My

Sprzedać to czym prędzej komuś kto będzie to potrafił zorganizować jak należy.

aaaaaaa
@My

ale to przekredytowane jest..

Antyczester

Czech nas rozje...a teraz dojezdza epg bandyta lalus (usunięte przez administratora)

Non

W komunikacie giełdowym Zarząd firmy pisze że nadszedł Armagedon, obrót akcjami wstrzymany, olbrzymia strata za 2 kwartał http://www.bankier.pl/wiadomosc/Powazne-problemy-Vistalu-Bedzie-wodospad-na-akcjach-7542507.html Piszcie proszę co się dzieje w firmie. Bardzo źle to wygląda.

obserwator

VISTAL nie ma kasy na wyplaty oficjalna informacja od prezesa , w poniedzialek strajki

@obserwator

Zadnych strajkow nie bylo, wszyscy potulni jak owieczki. Szkoda na was strzepic ryja.

JAA

Produkcja ruszyła z kopyta????, co było o 9 i 11.30,ile pracownicy zrobili haha????

Rueń
@obserwator

Całe szczęście ze VISTAL Eko I VISTAL construction dostało ju zaległe, teraz czas na offshoty.

Spwacz
@Rueń

Dostaliście swoje pieniądze ???

spawacz
@Spwacz

te szmaty matyka i malec wyjevali wszystkich szaraków a sammi sie smeja teraz z Was nie bedzie pieniedzy dla niko

Aplikowałeś do firmy Vistal Offshore Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kko

Nie ma wypłat - nie ma pracy. Ciekawe kto przyjdzie robić, jak za poprzedni miesiąc nie zostanie zapłacone, ludzie az tak naiwni nie są chyba. Już kasa niewyplacona dostawcom nie starcza, trzeba jeszcze ludziom zabrać? Wstyd.

Gdynianin

Vistal nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników. Nie wiadomo kiedy beda pieniądze. Obstawiam, że niedługo upadłość i zmiana właściciela.

Aneta

@Sołdat nie jestem pracownikiem Vistal Offshore. Dopytuję, żeby mieć (i również inne osoby, w tym potencjalni pracownicy tej firmy) pełen obraz sytuacji, o której mowa.

Obstawiam ze
@Aneta

Jestes droga Aneto pracownicą tego portalu. Ty jak i Maja. Albo to jedna osoba. I po prostu ciągniesz za język, by nabić komentarzy ;)

Soldat
@Aneta

Co chwile ktoś przedstawia pełen obraz sytuacji, wystarczy czytać wszystkie komentarze ????

Aneta

@opdidko ale kierownictwo o tym wie? Jak komentuje cała sytuację braku takich (jak widać często podstawowych) rzeczy do pracy?

Soldat

Idz i sie ich zapytaj

Kot

I znowu szukają handlowca - który to raz? Według moich obliczeń ósmy I jeszcze księgowej. ...czyżby następowała "ewakuacja"?

Aneta

W takim razie @Ehhhh, czy próbowaliście jako pracownicy w jakiś sposób rozwiązać tę sytuację? Skoro są to niezbędne narzędzia do pracy to pracodawca ma obowiązek je zapewnić. Dajcie znać czy po interwencji z waszej strony Vistal Offshore jakoś zareagowała. Dla potencjalnych pracowników to bardzo ważne informacje, które rozważają przed podjęciem pracy.

Lipa
@Aneta

Strajk mamy zrobić? Oni dokładnie wiedzą ze to jest potrzebne. A i pracodawca? Dla nich my nie jesteśmy pracownikami tylko podwykonawcami...

opdidko
@Aneta

To jest albo wina ludzi od zamówień albo ja nie wiem co się dzieje, pracuję 3 lata ale takich jaj dawno nie było, nie ma rękawic, końcówek prądowych, zatyczek do uszu, UBRAŃ!!! nawet żarówek nie ma...

Ehhhhhh

Nieee, wody znowu nie ma, rękawic do spawania od tygodnia tez nie ma, szkieł do przyłbicy tez brak,filtry do masek to jakieś najtańsze no name, bo na 3m juz ich chyba nie stać . Ostatnio przez 2 tygodnie nie bylo żarówek led. Jakies czas temu przez prawie tydzień nawet drutu do spawania nie było!!! Jak by nie fakt że wypłata jest w terminie to juz dawno powiedział bym im papa

Aneta

@Tom a czy aktualnie sytuacja nadal zmierza w dobrym kierunku? Czasami zasygnalizowanie problemu wystarczy, aby pracodawca go rozwiązał na dłużej.

Tom

@Aneta Tak - woda jest już w magazynie - choć słowo "już" jest trochę na wyrost. Dziękuję za reakcję. Czy próbowaliśmy rozmawiać na ten temat? Tak - otrzymaliśmy standardową odpowiedź odnośnie tego kto jest pracownikiem Vistalu a kto nie. Jak wiadomo wszyscy jesteśmy podwykonawcami a poranne śniadania to nic innego jak spotkania mikro przedsiębiorców przy wspólnym stole.

Aneta

@Tom próbowaliście rozmawiać na ten temat z przełożonymi/kierownictwem? Czy od tego czasu udało się coś w tym temacie zdziałać?

Tom

30 stopni w cieniu, w belkach goliath'a pewnie koło 40 - niestety woda dla pracowników to zbyt duży wydatek dla Vistalu. Nawet Enerpol zapewnia wodę traktując swoich pracowników jak ludzi....

Vistal offscierowo

To co sie dzieje to masakra, wody do picia nie ma, bhp tez nagle znika gdy nie ma rusztowań, albo gdy są tak zrobione ze zal (usunięte przez administratora) sciska, po hali chodzi jakis pajac z brodą w bialym kasku, który zamiast ulatwic nam prace, podejść zapytac sie co by mozna bylo zrobić lepiej lub usprawnić to tylko patrzy komu by tu zrobic zdjęcie i dowalić mandat(okraść i tak juz z gównianych pieniędzy) kto pracuje tam to wie o kim mowa. Praca w tej firmie to porażka. Nie dość ze to my pracujemy na tych złodzieji co tam siedzą to oni zamiast nam pomóc, ułatwić prace to kombinują jak by temu robolowi z hali jeszcze bardziej zatruć zycie i ukraść kase z wypłaty. PORAŻKA

Weww

Ludzie z biura zachowują się jak by pozjadali rozumy zachowują się jak bydło kobieta sprząta haruje a bydło nie patrzy tylko łazi i po co ta kobieta ma sprzątać czy nikt nie może zwrócić na to uwagi musźle oszczane i słyszysz od ludzi tu źle posprztane sam widzę jak ta pani sprząta i jest czysto ludzie robią taki syf Prezesie weź się za ludzi .Szanujmy czyjąś prace

juzstyna

sprzeadawac akcje?

Tramp
@juzstyna

Kupować akcje jest hossa.

zażenowany

Kto mógł z tamtąd uciekl. Same pety i narciarze tam zostały. Vistal kiedyś był liderem dziś jest zwyklą molohą

Aneta

@Jan Brzechwaco rozumiesz przez "machinę zwolnień"? Czy w firmie występuje duża rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Vistal Offshore Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vistal Offshore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vistal Offshore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vistal Offshore Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Indyjska 7
    81-336 Gdynia

Vistal Offshore Sp. z o.o.