Opinie o Vistal Offshore Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vistal Offshore Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vistal Offshore Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vistal Offshore Sp. z o.o. w Gdynia

kapitan bomba

kto jest niewygodny to jest banowany na vistalu (czerwona lista) szczegolnie pseudo majster witold b. grozi wszystkim kto odejdzie to juz nie ma powrotu. Za bardzo w bani sie mu poprzewracalo same walki krecil dopisujac ludzi(fikcyjnych) na liste i kradnac za nich pieniadze. stawki obcinal i godziny tez dla siebie. teraz firma jest syfiasta. pseudo brygadzisci, same konfitury kto normalny odszedl. te 3-5lat temu bylo spoko pozniej to juz kleska.

Jan Brzechwa

Nowy dyrektor rozpędził machine zwolnień do tego stopnia,że próbując ją zatrzymac sam siebie zwolnił.Kto pod kim...

Stefan
@Jan Brzechwa

O no to nawet ciekawe a to który sam siebie zwolnił???

monter
@Jan Brzechwa

dyrektor produkcji Pan R się zwolnił???

Pracownik roku

W biurach brzuchy rosną, samochody coraz lepsze! Wakacje i wypady na narty coraz dłuższe! A że papraków za oknem na hali nie stać to co?! Ważne że wypłata 10-tego i to nie mała wypłata!

Pracodawca roku
@Pracownik roku

Taka praca malo ruchu to i brzuch rośnie a gdzie to zgubić jęk nie w górach ?

bylyvistalowiec

8 lat w Vistalu pracowałem i takiego chlewu jeszcze nie było. Wszystko co wyżej napisane to jest prawda. Zatrudnili nowego dyrektorka (hutnicza), wcześniej chyba dyrektorem w żabce był, zero jakiegokolwiek pojęcia o robocie. Kosmiczne wymagania w stosunku do pracowników za tzw ochłapy i wieczny stres że zostanie się zwolnionym z pracy albo że zabiorą Ci godziny. Afery kręci że jak automaciarze spawają to iskry nie lecą :D nawet ma ksywę "Pan iskierka". Ludzie dla niego to bydło, zero szacunku. Jeśli chodzi o bhp to śmiech na sali, za brak okularów walą mandaty a jak chodzisz jak obdartus to wszystko ok. Na magazynie brakuje dosłownie wszystkiego co potrzebne do godnej pracy, często nie ma filtrów do masek! później na zebraniach mówi że to wina liderów, bo oni powinni codziennie chodzić i upominać się o materiały xD. Zaczeli sciągać spawaczy ze spółek do pracy którzy zarabiają 31-35zł/h swoich dobrych spawaczy pozwalniali albo sami odeszli a Ci co zostali pracują za 28zł/h. Parodia. Nie polecam!

Aplikowałeś do firmy Vistal Offshore Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Visss

Co raz mniej ludzi, roboty prawie nie ma, projekty glownie pod automaty. U mnie co tydzien ktos odchodzi, sam tez planuje w tym miesiacu odejść.

Vistalowiec.

Chodzi o to że od niedawna jest nowy prezes i dyrektor.Zaczęli robić porządki(tak to nazywają) pozwalniali wszystkich co są im niewygodni, a pracownikom na każdą robotę dali określony budżet. Kłopot w tym że budżety są tak małe ze nie jest to wogóle opłacalne.Niby masz stawkę 28zł ale jeśli brygada przekroczy budżet na daną sekcję to przekroczenie ściągają z pracowników i stawka zmniejsza zależnie od przekroczenia.Na dodatek spawaczom są obcinanie godziny za każdą wadliwą spoin. Tak naprawdę to nie wiesz za ile pracujesz.

Prine polo

Matyka brawo Ty!!!!

janek
@Prine polo

?? co nawywyijał

Krzykacz

Zdążyłem zwinąć manele po paru latach współpracy Vistal tonie a woda wlewa sie do bocianiego gniazda :]

Anty vistal.

W skrócie to (usunięte przez administratora) Normalnych majstrów zwolnili albo sami odeszli przyjęli esesmanów ktorzy traktują ludzi jak smieći.Masz tylko charować jak wół i o nic nie pytać. Jeszcze rok temu było całkiem całkiem teraz to jest masakra. Odradzam wszystkim!

Jśk
@Anty vistal.

Siema, mam pytanie. Ktorzy Majstrowie odeszli ? Wyjechałem za granice w zeszlym roku i nie jestem w temacie, a zawsze mialem powrot do vistalu

Wazylina

Witam nie serdecznie ,,, wiadomości które tu zamieszczę świadczą o tym ze Vistal Offshare Sp.Z.0.0 Przestaje istnieć .Pracuję w Firmie od 3 lat od Października 2016 zaczęły się zwolnienie na wszystkich stanowiskach zaczynając od Personelu Biurowego kończąc na pracowników z Produkcji tyczy się to Suwnicowych Malarzy Monterów Spawaczy Szlifierzy a skończywszy na Elektrykach zwolnili nawet sprzątaczy bo Aibel sie skończył .Do tego co miesiąc odciągają w każdej brygadzie od 300zł do 500zł tłumacząc się ze Budżet jest za mały lub został mocno przesadzony niż kwota ustalona .Z tego co mi wiadomo Przyszłość tej Społki jest Tragiczna Rzekome kontrakty są tylko na papierze i tak raczej zostanie codziennie ludzie odchodzą sami lub dostają obiegówki w prezencie za ciężką prace którą wykonywali jak był smród koło dupska Cały czas są jakieś machloje w dyrekcji po cichu nawet Majstrowie nie są pewni ze będą jeszcze pracowali .Dlatego przestrzegam wszystkich nie szukaj w Tej spółce pracy bo nie potrafią utrzymać pracy dla kilkunastu osób .Kołowrotki ktore będą działać nie bawem nie wiem dla kogo na pewno nie dla pracowników bo za kilka tygodni juz nikogo na hali nie będzie .To tyle chciałem powiedzieć pozdrawiam

Vis a vis
@Wazylina

Nie narzekaj, idź do "Construction" tam jest dobrze. Dalej będziesz w Vistalu :)

Janek
@Wazylina

Ale tak naprawdę w czym tkwi problem ?? Chce t podjąć prace ale jął czytam to nie wim czy warto . Przecież maja dużo roboty nabrane ?

Janek

Robol
@Janek

O pieniądze, co z tego ze kontrakty mają jak oszczędzają na wszystkim tylko nie na sobie , poszukaj lepiej płatnej i pewniejszej firmy bo ta zeszła na psy

janek
@Robol

no nie ma nic w gdyni , crist (usunięte przez administratora) najwieksze a oni zawsze byli ok nowa hala i materialow duzo roboty tez maja sporo ale cos tam sie dzieje skoro tak piszecie by nie iśc tam..

Luka

Tak...sle wtedy byly offshorowe dodatki. .teraz max 31-32

Luka

Tak...ale wtedy byly offshorowe dodatki. .teraz max 31-32

off

Może nie znaczy ze będzie połowa załogi zwolniona inny odchodzą sami czują ze moze być jednym słowem kiczowato .

Wąski
@off

To jest taka lipa że aż sie pisać nie chce .....

Spawacz
@Wąski

A co się w ostatnim czasie zmieniło jeśli można zapytać?Podobno płacili jakiś czas temu spawaczom nawet 35 PLN na godzinę na działalności.Pozdrawiam

Vistalsyf

Pracuje juz w tej firmie rok, stanowczo odradzam, tak jak pisali koledzy wyżej ta firma to jeden wielki cyrk. Napisze w punktach co sie tu dzieje 1.czesto na ukończenie sekcji dają absurdalnie krótkie terminy i potem ucinaja za kare z wypłaty 2.notoryczny brak w magazynie podstawowego sprzętu -rękawic -tarcz szlifierskich -szkieł do przyłbicy -filtrów do masek przeciw pyłowych!!! (Ostatnio w zbiorniku przez tydzień spawalismy na niebieskich filtrach dla szlifierzy!!!) -ubioru i obówia roboczego (Przez dwa miesiące chodzilem podarty jak bezdomny, a z butów odpadły mi podeszwy!) 3.nie zapewniają budy do przechowywania sprzętu, musisz pakować sie do kogos budy, do której ma dostęp pół brygady, połowa moich gratow zmieniła juz właściciela a firma ma wpisane mi je na stan i to ja bede musiał za nie płacić. Po konfrontacji z majstrem w tej sprawie, powiedział ze gadał juz z "górą" ale zadnych nowych bud nie mają... 4. Bhp to cyrk, zwracają uwage na brak okularów, ale gdy w magazynie nie ma kombinezonow i musisz chodzić w tak podartym jak by go pies dorwal to nie zrobią nic... nie wspomne juz o czestym braku rusztowań i zmuszaniu nocnej zmiany do pracy w takich warunkach które by nie przeszły na dniówce. 5.Co chwile widać nowe firmowe auta Ople insygnie, a dla ludzi z produkcji na święta nie dali nawet kartki świątecznej z podziękowaniami za prace, mało tego z wypłaty za grudzień uwalili 13.5%. Ciekawe czy sobie w tych biurach też uwalają z wypłaty. 6.150majsterków,kierowników,dyrektorów,inspektorow,spawalnikow i innych do brania pieniędzy na które muszą pracować ludzie z produkcji, jest juz ich tyle ze nawet nie wiem kto jest kto. Zaleta to taka ze wyplata jest zazwyczaj w terminie, ale u mnie w brygadzie praktycznie nie ma miesiąca by komus zgadzała sie kasa, oczywiscie zawsze na niekorzyść pracownika, mają poblemy z liczeniem... i co chwila trzeba chodzić i wyjaśniać

spawacz vistal
@Vistalsyf

cała prawda !!! mydlą oczy i obiecują cuda za dwa miesiące może będzie lepiej... :P

forever

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na technologa ds. konsultacji? Chętnie bym się załapał, bbo na pewno zarobki są adekwatne do powierzanych zadań. Wiedzą jak zadbać o zadowolenie swoich pracowników, żeby atmosfera każdemu teraz znacząco odpowiadała.

Stefan
@forever

Na takie głupoty to już nawet nie wiadomo co odpisać naj lepiej już o nic nie pytaj złamasie teraz to vistalowcy sami chodzą i szukają pracy....

spawacz
@Stefan

dlaczego chodza i szukaja roboty, zlecen maja duzo z tego co slysze, chce tam iscc do pracy tylko dzialalnosc musze zalozyc- takie maja wymogi ponoc płaca całkiem dobrze jak sie dobrze pracuje

spawacz w vistalu :)
@spawacz

no to szybko zakładaj....hihi nowy rok nowe stawki hihi 28max na działalności po 9 godzin wolne soboty no zarobisz :P

yogasny

Praca i płaca jak wszedzie, z minimalna różnica na plus. Martwię sie nieustającym wzrostem niebieskich i powolnym procesem odchodzenia wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Stawki dla wykwalifikowanego fachowca jest zdecydowanie za niska w stosunku do wymagań jakościowych ikurczacych sie terminów

Pracuję w tej firmie rok jako operator suwnicy i moja opinia jest krótka a zarazem udciwa i szczera unikajcie tej firmy jak ognia jeden wielki kołchoz (usunięte przez administratora) obiecują gruszki na wierzbie a tak naprawdę operatorzy nie dostali ani złotówki podwyżki od 7 lat był nawet protest wszystkich operatorów i co kierownik powiedział nie ma pieniędzy na podwyżki wogole nikt nawet nie powiedział że są ludzie którzy prowadzą Suwnice tak jak byśmy wogole nie istnieli to raz a druga sprawą jest to że to wielki kołchoz Operator nic nie ma do powiedzenia choć mamy największą odpowiedzialność że wszystkich jak komuś coś się stanie odpowiada za to Operator nikt się nie liczy z moim zdaniem wracając do kołchozu to przyjmują do pracy tylko czlonków rodziny rzadko kiedy przyjmują obca osobę chyba że naprawdę nie ma komu już pracować choć wcale się nie dziwię śmieszne pieniądze za tak odpowiedzialne stanowisko i to na działalnosci jeszcze po odprowadzeniu wszystkich opłat zostają grosze co ciekawe wszyscy inni dostali podwyżki ale my jako operatorzy nic bhp tutaj wogole nie istnieje są łamane wszystkie możliwe przepisy począwszy od przeciagania elementów z jednej hali do drógej gdzie wiadomo jest ze kat nie może być większy niż 90 stopni osoby które podczepiaja nie maja usprawnień Poddźwigowych a jak mają to wewnętrzne które mogą sobie (usunięte przez administratora) podetrzeć a zwróc takiemu uwagę że źle podczepione albo że ma skrócić łańcuchy to odrazu wielka afera z resztą każdy każdego tutaj podpier... Wiadomo o co chodzi pracują tutaj albo rodzina albo lizusy które liczą że coś im skapnie parę godzin więcej jeśli kogoś podkabluja Suwnice tragedia kto dopuszcza ten sprzęt to nie wiem ale z tego co wiem idą nieźle łapówki aby ten sprzęt dopuścić wogole się nie nadają do tego typu prac stare ruskie Suwnice które pamiętają jeszcze stary system ja jak bym był inspektorem wogole bym je nie dopuscił do pracy wczoraj np suwnica mi się zapaliła po włączeniu ogrzewania pełno iskier i ognia musiałem szybko się ewakuować z kabiny wyłączyć prąd i calą elektrykę albo bym się zapalił albo porazil by mnie prąd jeśli proszę swojego lidera żeby naprawić to czy tamto to masakra albo (usunięte przez administratora) dostaje albo nie zwraca na to wogole uwagi więc moje podsumowanie już znacie ja z tąd nie długo uciekam więc życzę powodzenia

Do prezesa Matyki

Budował pan firmę Vistal Sam od początku własnymi rękoma później z pomocą monterów,spawaczy,szlifierzy firma się rozrastała i się rozrosła jest to oaza dla pracowników biurowych i zielonych kasków oczywiście nie wszystkich ale większość z nich to oszuści i złodzieje niszczący dobrą Reputację Vistalu który dzięki nim już ma złą opinie pod Vistalem co rusz pojawia się nowa Bmk-a a zwłaszcza Insignie ale to nie są auta pracownika z produkcji który ciągnie tę produkcję i któremu należy się szacunek za to tylko darmozjada który ustala terminy których prawie żadne konsorcjum nie potrafi dotrzymać,podam swój przykład przepracowałem cały styczeń od poniedziałku do piątku po 10h plus soboty i niedziele moim zdaniem a znam się na tej branży i wiem ile można zrobić i jak można to wykonać daną pracę i jestem pewien że przepracowałem cały ten miesiąc uczciwie ale nie dawno dowiedziałem się że wszystkim pracownikom naszego konsorcjum zostanie odebrane 10% wynagrodzenia na rzecz Biura jak to mówią na siebie(GÓRA) ponieważ nie mają pieniędzy to pytam się z kąd biorą się te nowe fury skoro w momencie przyjmowania się do firmy pracownicy biurowi przyjeżdżali starymi oplami kadetami i innymi skorupami a teraz takie fury i po co znów kradną ludziom pieniądze czy nie długo pojawi się znów nowa Insignia bądź Mazda????? Gratuluje prezesie na dzień dzisiejszy jakby mnie ktoś zapytał o opinie Vistalu to szczeże odradziłbym brania udziału w tym cyrku i oszustwie dla pracownika jest zero szacunku niech pan wyciągnie jakieś wnioski...

Pan Tadeusz

chyba gorzej nie są traktowani ludzie nigdzie niz na vistalu!W zbiornikach zero wentylacji nie widac nawet dłoni na odległość 50 cm! oswietlenie we własnym zakresie! upierdalają stawki tak ze człowiek na zus pożycza! w tygodniu czasem jest 20-30 godzin pracy gdzie ludzie dojezdzają codziennie z poza trójmiasta by uslyszec wracajcie do domu niema pracy! faktury wymuszane na daną kwote bo w tym miesiącu niema kasy i ze do nastepnego miesiąca zostaną dopisane a w nastepnym miesiącu kasy dalej niema(20-40 godzin),za upomnienie się o swoje pieniądze (usunięte przez administratora) ludzi a glownie to tekst leci jak sie nie podoba to (usunięte przez administratora) spawaczom którzy zdają norweskie testy stawki upierdzielane są o kilka zł (na godzinie) i gadanie ze dlatego ze nie umiesz spawac! no jak w miesiącu 120 godzin jest to całkiem dobrze ;) OMIJAĆ Tomka BIAŁKA Z DALEKA OSZUST I KRĘTACZ cwaniak za dyche! obiecuje ludziom prace bierze z innych brygad ludzi bo niby w (usunięte przez administratora) roboty ma a swoich stałych odsyła do domu albo na wysłanie daje bo musi (usunięte przez administratora) podlizac rutkowskiemu ze on wielki majster! OMIJAĆ OSZUSTÓW!

Stefek

Pracuje w tej firmie ponad rok kasa spoko i zawsze na czas jak bozia nakazała ale usunął bym kilku dziesięciu darmozjadów biurowych bo na prawdę jest ich o dużo dużo za dużo weźmy na ten przykład firmę VOGEN nie potrzeba 10 spawalników a jeden i to tylko po to żeby był a praca i tak idzie bardzo dobrze narobiło się tam jakiś liderów kij wie z kąd i kij wie po co aż żal (usunięte przez administratora) ciska według mnie wystarczyło by trzech ale konkretnych a resztę pacanów bym pogonił przez tylu liderów porobiło się jeszcze pseudo brygadzistów między innymi brygadzista szlifierzy....gdzie kiedyś takie rzeczy ogarniał brygadzista monterów według mnie daremne wyrzucanie pieniędzy w błoto

Zostaw merytoryczną opinię o Vistal Offshore Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Vistal Offshore Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vistal Offshore Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vistal Offshore Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Indyjska 7
    81-336 Gdynia

Vistal Offshore Sp. z o.o.