Opinie o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. w Pruszków

Małgorzata

@lew, ludzie odchodzą z pracy z różnych powodów, choć nawet czasem woleliby tego nie robić. A Ty piszesz z perspektywy pracownika firmy czy też obserwatora? Przypomnę, że na forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców i takich też wypowiedzi oczekujemy - pochodzących od pracowników firm.

Małgorzata

@A., skąd masz takie informacje? To bardzo poważne oskarżenie. Na forum wymieniamy się opiniami o pracodawcach - pracujesz obecnie w PharmaVitae w Pruszkowie? Co możecie powiedzieć o pracy w tej firmie? Polecacie aplikować?

A.

Kadra zarządzająca-hmmmm...Pracuje tam jedna osoba która w poprzedniej firmie stosowała mobbing...O czym tu mówić?????

Jerzy

Czy może ktoś ma wiedzę o ofercie pracy w firmie? Zastanawiające jest to wasze milczenie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów / Category Manager
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Bibi

Napiszcie jak jest obecnie ?? Jaka płaca ? Relacje ? Poszanowanie pracownika przez szefostwo ??

Co w firmie?

Małgorzata

@Sami z Twojej wypowiedzi wynika, że nie masz pozytywnych odczuć na temat kadry zarządzającej oraz księgowej - na podstawie jakich sytuacji tak sądzisz? Chodzi o atmosferę w pracy, czy też warunki płacowe? Z chęcią się dowiemy, co myślisz na ten temat.

on
@Małgorzata

Nie wiesz co się dzieje w twojej firmie? To zacznij myśleć i wyciągać wnioski albo najwyższa pora zatrudnić fachowców. Tylko czy ktoś normalny przyjdzie do tego kurnika to inna sprawa.

kita

Ile razy można się mylić w dostawach? Ciągły bałagan. Pomylone paczki, wysyłka na złe dane i błędy ilościowe.

on

Cała ta firemka to parodia i komedia. Zapewniam was, że w branży farmaceutycznej mało jest firm, które wymyślą takie głupoty jak tutaj :-)

Sami

Potwierdzam . Kadra zarządzająca i główna księgowa to porażka.

Małgorzata

@Kogut każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. W swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z PharmaVitae, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Radek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jak się pracuje?

On

Jest 20 a nie otrzymałem jeszcze wypłaty co mam zrobić?

Ulka

A kontrola jakości co robi? Jak dalej tak będzie firma beknie za złego brajla pharma czy wasz marny dostawca?

dziwne

myślę, że moi przedmówcy nie pracowali w korporacjach i nie znają warunków pracy w jakich można pracować. Atmosfera - jak najbardziej na plus. Pytanie, kto o jakich oczekiwaniach mówi - firma chce zatrudniać ludzi, którzy pracują i przynoszą efekty swojej pracy, a nie tylko przyjście do pracy w celach towarzyskich - choć nadal uważam, że niektórzy pracownicy mają inne priorytety w pracy! Pozdrawiam załogę.

Gutek

Pracowałem w różnych firmach i nigdy nie widziałem tak grobowej atmosfery. Coś jest pewnie na rzeczy. Co niektórzy to jakby kij od szczotki połknęli. Atmosfera fatalna. Zero benefitów .

Arnold
@Gutek

Gutek zgadzam się z Twoją opinią. Ten pracodawca zatrzymał się na rozwoju pracowników jakieś 20 lat. Cały pion zarządzający oraz co nie które osoby kierujące zespołem powinny przejść szkolenie z zarządzania personelem. Brak benefitów, a co więcej niestety nie zapewniają podstawowych narzędzi pracy. Nie tak buduje się zespół. Zespół to ludzie i oni o tym zapominają.

lalus

Zarobki porównywalne z kasjerem w lidlu, tylko że Lidl daje dobry socjal, tu na to nie licz. Żadnej opieki medycznej czy kart sportowych, o jakichkolwiek upominkami świątecznych też zapomnij, a nie są tylko nie dla pracowników a jako darowizna charytatywna i musisz się zrzucić, bo niby jest to dobrowolne alectak Cie Cisna że i tak wyłożysz kasę. "Taki niby dobry gest, ale nigdy w kwierunku prCownikow. żeby dostać premie musisz zrobić wszystko a i tak może się okazać, że nie zrobiłeś np. Promocji i możesz się oblizac. Ale jak już jakimś cudem uda się to kasę dostać, to raczej możesz za to zatankować samochód do pełna niż wyjechać na wakacje, no chyba że pod namiot do Sosnowca. plusem jest ze jak popracujesz tam kilka miesięcy to każdy inny pracodawca wyda Ci się wybawieniem. Plusem jest też to ze to dobra szkoła życia i po ty już żaden absurd nie będzie w stanie zadziwić. Zgodzę się również z przedmówcą, towar jest rarytasem klient dzwoni że potrzebuję np. 500 op jakiegoś leku a ty nie masz wcale, albo 50 pod wydział na cały teren, do tego dzieli się towar między przedstawicieli i telemarketing i mimo że ph sprzedają 5 lub w skrajnych przypadkach 20 razy więcej niż tele, różnica jest np. Taka ze ph dostaje 200 op a tele 170. Lista deficytow stałe ulega zmianie i raczej się poszerza. Import to nie głupia i ciekawa działka ale radzę skupić się na innych firmach. Firma bardzo się rozwinęła i sprzedaż poszła do przodu, tylko zakupy nie nadążają, takie efekty bardzo kiepskiego zarządzania i słuchania rad ludzi, którzy nie mają pojęcia o sprzedaży i pracy przedstawiciela. Zarząd raczej się nie udziela, przynajmniej nie rozmawia z pracownikami, jedyne informacje na temat działań i funkcjonowania firmy ma od stronniczego pionu zarządzającego, który stanowią dwie koleżanki, jedna doradza drugiej.

Jack

Najgorsza firma z którą miałem doczynienia.. Kombinatorzy brak towaru i pani dyrektor mówiąca że towar będzie od przyszłego miesiąca.. Brak kompetencji i wiedzy nt tego co się dzieje w rynku.. Telemarketing który ma więcej do powiedzenia niż dział sprzedaży.. Ogólnie pisząc firma krzak!! Omijać szerokim bardzo szerokim łukiem!!!

seris

@bocian wypłata jest na czas, nigdy z tym problemów nie było.

bernie

Tak prawo czuwa i patrzy a co chwilę hurtownie są zamykane za łamanie prawa. Tak wygląda biznes polegający na sprzedaży leków w imporcie/eksporcie równoległym.

Zostaw merytoryczną opinię o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. - Pruszków

• Jak się pracuje w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.
3.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Elizy Orzeszkowej 3 lok. 35
    59-820 Pruszków

PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.