Opinie o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. w Pruszków

Człowiek Nowy wpis

Ktoś tu chwalił mocno atmosferę, pytanie, czy na każdym dziale jest jednakowa. Tam gdzie przedstawiciel farmaceutyczny pracuje zespół też zgrany? chociaż nie wiem, czy w ogóle jest sens pytać, bo od 2022 tu nie widzę nowych ofert, a zależy mi na czymś teraz. Nie wiadomo, czy nie szykuje się jakaś rekrutacja? Dzięki

Lukrecja Nowy wpis

Jeśli ktoś rozważa tu zatrudnienie, to mogę zdecydowanie polecić. Fajna atmosfera, przejrzyste zasady, osoby, które chcą się czegoś nauczyć też mogą liczyć na wsparcie. Ogólnie miło i kulturalnie, a pracować trzeba wszędzie???? Nawet ostatnio miło wspomniałam te firmę bo praca tam daje pewien komfort psychiczny.

Czyli nie tylko mnie biuro by interesowało? A widział ktoś może w ogóle tamto ogłoszenie sprzed paru miesięcy dla OM, o którym pisali na forum? Raczej już nie mam do niego dostępu, bo pewnie wygasło a ciekawi mnie co wtedy proponowali. Zastanawiają mnie zarobki, czy były teraz jakieś podwyżki od nowego roku?

Olin Nowy wpis

Witam, czy aktualnie są jakieś wolne etaty w biurze? Na jakie zarobki można liczyć w administracji?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów / Category Manager
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

W Warszawa PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. prowadzi rekrutację na stanowisko Office Manager. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Alutka

Hej, wiecie czy na rekrutacji rekruter sprawdza znajomość lub poziom angielskiego? Sa wymagania, że ma to być stopień komunikatywny, ale czy weryfikują to jakkolwiek? Pytam w kontekście stanowiska Office Manager. Dzięki.

Bebe

Rotacja mega ... teraz głównego księgowego poszukują .. coś jest na rzeczy ...

kiok
@Bebe

podaj mi proszę firmę, w której nie ma rotacji :)

Zuzanna
@kiok

Rotacje w firmach mogą być spowodowane również ich rozwojem. Często poszukiwani są pracownicy na nowo tworzone stanowiska. Czy możesz napisać, jakie jest Twoje zdanie odnośnie rozwoju struktur w PharmaVitae?

mama
@Zuzanna

PharmaVitae to mniejsza, powiedziałabym kameralna firma. Poszukują ludzi, którzy będą lubić to, co robią, bo tylko tak wszyscy razem, wspólnie możemy osiągnąć sukces. Im większe wybujałe oczekiwania to nigdzie nie będzie Wam dobrze. Pracuje w PV od kilku lat, jest mi tu dobrze i nie zamierzam zmieniać pracy na inną. Miałam możliwość spróbowania pracy w dużych korporacjach, wyścig szczurów, kreowanie rzeczywistości to nie dla mnie. Nigdy nie miałam problemów z urlopem, dniem wolnym, itd. wystarczy wcześniej poinformować, każdemu zdarzają się sytuacje losowe - i to wszyscy rozumieją... W końcu spędzamy w pracy ok. 3/4 swojego życia :) :)

Weronika
@mama

Napisałaś, że praca w PharmaVitae różni się od pracy w dużych korporacjach. A powiedz, pracujesz w systemie zmianowym? Zdarzają się nocki?

@Weronika

nie ma nocek, podczas mojej kilkuletniej kariery nie było nocek

Franciszek
@kwadrat

A płatne nadgodziny? Można w ten sposób dorobić czy w ogóle tego nie praktykują w firmie?

@Franciszek

Można

Czy jest możliwość pracy w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. na część etatu?

kwadrat

raczej tak, zależy od stanowiska

Jakie godziny pracy obowiązują w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.?

zależy na jakim stanowisku, na Hurtowni 8-19, zmianowo. W biurze zazwyczaj 8-16

Czy pracodawca PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

eskimos

tak, organizuje. w zależności od zapotrzebowania organizacji i Twojego umotywowania :)

Adele
@eskimos

Z jakich firm szkoleniowych korzystaja? Z jakich obszarow szkolenia najczesciej organizuja? Szkolenia zewnetrzne czy wewnetrzne ?

eskimos
@Adele

różnie, głownie korzystają z firm zewnętrznych, jest to uzależnione od działu i zakresu szkolenia.

Afrykan
@eskimos

Eskimosie, kto w Pharmavitae był szkolony w firmie zewnętrznej??? Bądź poważny i nie opowiadaj ludziom takich rzeczy

Młoda
@eskimos

Eskimos - próbujesz moderować dyskusję robiąc z siebie pośmiewisko.... Ile tu nicków masz? 6,7,8?? - śmiech na sali Mówisz że nie ma rotacji i nie pozwalnialiście ludzi ze sprzedaży? Co za kłamstwo!!! Rozmawiałam z byłym pracownikiem i mówił że byłam (usunięte przez administratora) aplikując do was - i miał racje Najpierw szukacie przedstawiciela na 16 terenów, później kierownika sprzedaży - cała struktura poleciała jak się patrzy. Generalnie ciągła rotacja. Przedmówca miał racje tylko telemarketing sprzedawał. Pytałam w aptekach i hurtowniach - generalnie ciągły brak towaru, jak już jest jakiś zapewniony w dostępności nagle cena o 15% w góre Wystarczy popatrzyć na wasze ogłoszenia o pracę nawet kierownika hurtowni zwolniliście.... Pewnie zaraz znów głównej księgowej będziecie szukać Lepiej dać sobie spokój

@Młoda

Co masz na myśli pisząc, że zaraz znów będą szukać głównej księgowej? Jak często zmieniają się w tej firmie osoby na tym stanowisku? Jak długo pracuje tam obecna GK?

Była
@Afrykan

Byłam szkolona przez firmę zewnętrzna.

Ciekawy

Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy jest sztywna, czy można sobie przyjść w T-shircie i nikt się nie czepia? Czy są jakieś dodatkowe profity z pracy? Jakieś premie, karty sportowe, możliwość wnioskowania o samochód służbowy? Będę wdzięczny za informacje

Chochlik
@Ciekawy

Atmosfera taka, że można ciąć nożem. Ubierasz się w sumie jak chcesz. Profity? Tak, wyeksploatują Cię na maxa i nie przedłuża umowy po 3 miesiącach

Gienia
@Chochlik

@ciekawy ciekawe jest to, że pod różnymi nickami obsmarowujesz firmę jak to tam źle i nie dobrze, a jednocześnie ubolewasz ze Ci umowy nie przedłużyli... Skoro podobno takie złe warunki i zła atmosfera to ciesz się ze juz tam nie pracujesz... Firma jak każda nastawiona na zysk, ale nie na wyzysk pracowników, zapewniają to, co muszą, a nawet więcej. Ale to nie jedyna firma w okolicy, szukaj tej która wyścieli czerwony dywan na Twoje przyjścia do pracy, szef będzie przynosił kawe i ciasto, premie wysyłał co miesiąc na konto i wyśle po Ciebie limuzynę.. Powodzonka

Nige
@Chochlik

Dokładnie tak. Wszystkie historie pracowników byłych widzę że wyglądają tak samo... Masz wynik. Jesteś najlepszy? Tu nigdy nie możesz być pewny i tak Cie zwolnią. Za co. Nie wiadomo. Szkoda czasu i energii.

Czy można liczyć w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. na prywatną opiekę medyczną?

Anabel

Mają takie warunki wynegocjowane że lepiej tego nie brać... Będziesz zarabiać najniższą krajową więc po co Ci prywatna opieka :) Lepiej chodzić na NFZ

Iwona
@Anabel

Czyli jak wyglądają te wynegocjowane warunki prywatnej opieki medycznej? W jakiej firmie ona w ogóle jest, jaki to pakiet? Co przysługuje w jej ramach pracownikowi PharmaVitae? :P

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.?

Bibi

Nie warto tracić czasu .. popracujesz max pół roku i dadzą ci kopa . Nawet jak wyniki masz super . Taka polityka . Rotacja i jeszcze raz rotacja .

Kazik

Szansę mają tylko po co. Brak szacunku dla pracownika, bardzo duże tereny i telemarketing odbierający wypracowanych klientów. Szkoda czasu

Iwona
@Bibi

Jak to? Czyli w PharmaVitae zatrudniane są osoby na maksymalnie pół roku? Nie ma pracowników, którzy pracują w niej dłużej?

Małgorzata
@Iwona

Ogólnie rotacja jest duża. Osoby ze stażem dłuższym niż 3 lata to marginalna cześć zatrudnionych w firmie.

Bella

W firmie dzieje się cyrk... Moja koleżanka miała obiecane przez dyrektora przedłużenie umowy o pracę. Za 3 dni przyjechał kierownik po samochód z informacją o zmianie decyzji... Dyrektor przy zatrudnianiu obiecuje tysiące złotych premii po czym okazuje się, że jest to kilkadziesiąt złotych Planów nie można wykonać ponieważ nie ma wystarczającej ilości towaru - ciągłe braki. Oczywiście wszystko ma przyjechać lada dzień później się okazuje że miesiąc minął i dalej nic Koleżanka była mocno rozczarowana ponieważ wielokrotnie była zapewniana o przedłużeniu zatrudnienia Radzę się wszystkim zastanowić ponieważ większość opinii odzwierciedla realia tej firmy. 3 miesiące i do widzenia

Gąska

A pracuje u was jeszcze ten rubaszny dyrektoro-kierownik?

Jaka jest kultura pracy w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.? Obowiązuje typowy dress code?

haha

Jaka jest kultura? Brak kultury.

Weronika

Witam, zależy mi na poznaniu szczegółów odnośnie warunków zatrudnienia w firmie PharmaVitae. Jakie są konkretne wymagania tego pracodawcy? Jakiego wykształcenia oczekują od kandydatów?

Balbina
@Weronika

Wykształcenie wyższe mile widziane, ale jak nie masz a będziesz chciała pracować za najniższą stawkę wśród chętnych na dane stanowisko to na 99 % Cie wezmą. to że dostaniesz owa pracę jeszcze o niczym nie świadczy bo prawdopodobnie zwolnią Cie po miesiącu czy 3. Jak to ostatnio mają w zwyczaju.

Jak długo trwa proces awansu w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.?

Jacek

tak długo jak długo naiwniak wierzy w obiecanki dyrektora. Premiowany jest za to awans poza struktury firmy

Afrykan
@Jacek

to jest akurat prawda. Przez kilka ładnych lat swojej kariery nie spotkałem jeszcze takiego zaściankowego modelu 'zarzadzania' jak tu

Miki

Ktos pracowal rzeczowe opinie ? Szukaja na 16 wojewodztw przedstawiciela czyli nie wiedza kogo i gdzie szukaja strzelaja z kapiszonow Prawda to ze wszystkich kamow zwolnili? Forfarm zbankurowal juz a to ta sama dzialka Dyrektor jakis normalny czy jak to firmy z wawki ?

miła
@Miki

nie zwolnili wszystkich KAMów, skąd masz takie informacje? PV nie zbankrutowało i bankrutować z tego, co mi wiadomo nie zamierzają, otwierają się nowe projekty, inwestują w nowe tematy, więc firma się rozwija. Dyrektor, jak to przełożony, można się dogadać. Z urlopem nigdy nie miałem problemu. Odnośnie ilości poszukiwanych pracowników - przedstawicieli - samo przez siebie przemawia o nowych możliwościach i rozszerzaniu kor biznesu.

Anna Żurek
@miła

Moja koleżanka pracowała w Pharmavitae jako KAM. Na rozmowie dyrektor roztacza niesamowite wizje świetnych warunków pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie a finalnie powiedzieć, że pan mija się z prawdą to nic nie powiedzieć. Tereny są bardzo duże, narzędzia biznesowe żadne. Jeżeli zdobędziesz jakiegoś lepszego klienta za chwilę ci go zabierają i oddają telemarketingowi na którym obecnie bazują. Tym samym plany są nie do zrobienia i premia jest jak Yeti. W ramach covid wsparcia wywalili wszystkich z terenu i zostawili niskobudżetową obsługę telefoniczną. Do tego wszystkiego nie pracujesz jak to mówił pan dyrektor z lekami tylko wciskasz ich markę własną czyli garażowe suple np probiotyk o finezyjnej nazwie probiotyk lub ostatnio uwielbiany przez farmaceutów żel do mycia rąk i okolic. No i jeszcze najważniejsze. Zatrudniony nie jesteś przez Pharmavitae tylko Novagen czyli firmę która "markuje" ich doskonałe preparaty opracowane przez jakiegoś lokalnego panoramiksa. Zdecydowanie odradzam

Miminci

Podbijam ????

Zostaw merytoryczną opinię o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. - Pruszków

• Jak się pracuje w PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.
3.1/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Elizy Orzeszkowej 3 lok. 35
    59-820 Pruszków

PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.