PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.

Pruszków

Opinie o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.

aaa 2015-12-15 16:46:15
Buahahaha. Pod warunkiem, że nikt cie nie okradnie. Wyskoczy taki prezesina w następnym miesiącu i powie, że premii nie będzie wypłacać za miesiąc wstecz, bo za mało zarobił.
aaa 2015-12-16 21:19:22
Widocznie mało wiesz co się dzieje w tym syfie.
mediana 2015-12-29 09:32:32
Podrzędna firemka kilku cwaniaków nastawionych na szybki zysk. Takie firmy nazywa się garażowymi albo firmami krzakami.
zainteresowany 2016-01-19 20:21:46
A może ktoś coś o stanowisku KAM i może jakieś konkrety o tej firmie bo jak na razie to nie wiele przydatnych informacji.
www 2016-03-06 22:18:24
Od 2000 do 3000 netto. Na premię nie licz, bo to rzecz tylko w obietnicach a jak już ją będziesz miał dostać, to cię okradną i powiedzą, że nie wypłacają premii, bo za mało zarobili. Prosta sprawa z tą firmą. Zatrudniasz się, bujasz się kilka miesięcy a w tym czasie szukasz normalnej pracy w normalnej firmie farmaceutycznej. Musisz tylko umiejętnie mydlić im oczy. Większość osób nie ma zielonego pojęcia o sprzedaży i wierzą w każde bzdury, które im powiesz.
Ada 2016-03-09 20:26:48
A eksport leków to jest całkiem legalny? Wszyscy mówią, że zajmują się tym oszuści i kombinatorzy.
bernie 2016-03-12 20:34:15
Tak prawo czuwa i patrzy a co chwilę hurtownie są zamykane za łamanie prawa. Tak wygląda biznes polegający na sprzedaży leków w imporcie/eksporcie równoległym.
seris 2016-05-11 12:49:44
@bocian wypłata jest na czas, nigdy z tym problemów nie było.
Zostaw swoją opinię o PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k.