Opinie o Atm Lighting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atm Lighting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atm Lighting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atm Lighting Sp. z o.o. w Gdańsk

Jessica

Ja także pracowałam w tej firmie i powiem że 70% tych opini to, bzdury i nieprawda, atmosfera jest tylko pozorna a każdy kazdemu obrabia 4 litery za plecami, nadgodziny są co prawda, i często to każda sobota pracującą niewiem jak teraz ale kiedyś, byly przymusowe, co do wynagrodzenia to jak na siedzenie na krzesełku i podłączeniu kabelków, to jak na prace dla kobiet, na umowie o pracę to nie jest źle plus nadgodziny to wyplata wychodzi większa co niektorzy faceci z Innych dzialow maja gorsze wynagrodzenie na Dodatek tak jak, wyzej przeczytalam zmiany 3 co uniemożliwiają im nadgodziny, dlatego dużo osób w tamtym czasie co pracowałam sie zwalniało(uciekało), wcale sie niedziwiłam bo w porownaniu do nas to smieszna pensja jak, dla faceta. Co do terminów wypłat wynagrodzenia to jedyny plus zawsze na czas, bez żadnych opóźnień, ale to, tylko jedyny plus tej firmy,a o premii kwartalnej to wtamtym czasie byly zebrania ze firma na. Minusie wypada w 1 miesiacu i, juz premi brak, manipulacja rentownoscią, wogóle zachowanie ze wszyscy powinni by wdzieczni ze tam pracuja co na.samą.myśl wzbudza smiech we Mnie. Co do przelożonych to duzo niemialam wspolnego, ale, pochlebne opinie nie krążyły na ich temat. Pozdrawiam

Izabela

@Dawid a możesz przybliżyć jak dokładnie wygląda w Atm Lighting ten system motywacyjny? Czy poza premiami, firma oferuje jakieś dodatki pozapłacowe, takie jak karta sportowa lub prywatna opieka medyczna? Po jakim czasie podpisałeś umowę o pracę?

Dawid
@Izabela

@IZABELA Umowę o pracę podpisałem po pół roku. Po za wynagrodzeniem podstawowym jest możliwość dorobienia poprzez nadgodziny oraz jest premia kwartalna . Rozmawiałem z kolegą, który jeszcze tam pracuje teraz wprowadzili dodatkowo nagrodę comiesięczną, ale szczegółów nie znam. W firmie jest prywatna opieka medyczna Swissmed oraz ubezpieczenie grupowe.

Wrocławski AMM

PracowaLem tam dwa lata i powiem szczerze że z ręką na sercu mogę ją polecić. Wiadomo wszystko do dogadania. Chłopaki pracujący na maszyna , malarnia dobre chłopaki, najważniejsze zrobić swoje i jest Oki. Ps pozdrawiam wszystkich marian i ciebie lobuzie z Wrocławia. ...

Kubuś

Na jakie zarobki może liczyć monter ? Czy nie ma ciśnienia przy składaniu lamp?

Byly pracownik
@Kubuś

Ogolnie jako monter nawet spoko jezeli jestes juz na umowie o prace. Przymusowa nadgodzina dziennie plus soboty, chlopacy na maszynach mowili ze zarabiaja mniej niz na montazu chociaz robia na 3 zmiany. Praca na malarni tez jest ciezka tez nie ma tam kokosow a dodatkowa presje wywiera "brygadzista" ktory wszystko kontroluje

Byly pracownik
@Kubuś

Firma Atm Lighting Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Customer Service Specialist with English. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dawid

Witam, pracowałem w tej firmie przez agencje pracy, następnie zaproponowano mi umowę zlecenie a potem umowę o pracę. Zarobki jak na ten rodzaj pracy odpowiednie, dobry system motywacyjny i spoko klimat. (przewaga kobiet). Dobre godziny pracy i sprawny dojazd. Nie jest to korporacja, wiec atmosfera przyjazna. Zrezygnowałem, bo wyjechałem za granice za kobieta.

Izabela

Zauważyłam, że ten wątek nie cieszy się dużą popularnością wśród osób zatrudnionych w Atm Lighting. Może jednak warto wznowić na nim aktywność. Czy znajdzie się osoba, która mogłaby napisać kilka słów o własnym doświadczeniu z tym pracodawcą? Co aktualnie dzieje się w tej firmie? Czy jest to dobre miejsce, w którym można by było rozpocząć pracę?

byłypracownik

Niedawno skończyłam tam pracę po miesiącu mi podziękowano, powodem niby było że mają mniej zamówień, ciekawe tylko jest to że 3 dni przed moim zwolnieniem przyszedł nowy magazynier do pracy. Praca nie jest ciężka ale do najlżejszych też nie należy, szkolenia bhp żadnego nie przeszłam nawet nie pokazano mi gdzie jest gaśnica ani wyjście ewakuacyjne, szafkę dzieli się z drugą osobą, i trzeba trzymać gębę na kłódkę bo o wszystkim i wszystkich tam się plotkuje a i najważniejsze połowa pracowników to Ukrainki które zachrzaniają jak robociki no i starsi pracownicy którzy są od samego początku z firmą.

XyZ
@byłypracownik

A pomyślałaś może, że porostu się nie nadawałaś do tej pracy i przyjęli delikatną formę pozbycia się Ciebie.

Kamil

Witam Mam Pytanie czy macie może opinie jak pracuje się w dziale Handlowym? Proszę o opinie.

pola

siema! wcześniej też pracowałam w branży oświetleniowej, wiec mam doświadczenie juz jakieś i wydaje mi się, ze spokojnie można u ncih dobrze zarobić, tak wnioskuje po innnych opiniach. Poza tym też mieli ciekawą oferte na specjalist ds. marketingu. Tam stawki były podobno nawet ok. 25 zł za godzine.

Zostaw merytoryczną opinię o Atm Lighting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Atm Lighting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atm Lighting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atm Lighting Sp. z o.o.?

Atm Lighting Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Budowlanych 31
    80-298 Gdańsk