Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

Buźka

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka istotnych uwag w temacie pracy w firmie? Aplikowałam i teraz czekam na rozmowę. Czy trudno przejść rekrutację? Czy na słuchawce można w miarę godziwie zarabiać? Jaka jest atmosfera w firmie? Może coś ważnego dopowiecie?

gl

dobre jest jeszcze to ze wyplata na czas albo wczesniej

greenlandryn

przyjemna atmosfera, szefowie i koordynatorzy sa przyjaznie nastawieni, jak ktos lubi prace na sluchawce to mu sie powinno spodobac, jest tez fajny system premii dosyc przyzwoity , sama stawka godzinowa nie powala na kolana ale nie jest tez najgorzej

Dominika

@greenlandrynmożesz powiedzieć co sprawia, że warto pracować w Arteria? Niewiele ostatnio konkretnych informacji na temat tego pracodawcy. Możesz powiedzieć dlaczego jest on godny polecenia? Może to być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Standardowa HR-ówka, 30 minut rozmowy telefonicznej z rekruterką, godzinna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR i z TL.

Dlaczego to stanowisko, dlaczego ich firma, rozmowa z TL w języku obcym, dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
greenlandryn

praca dobra polecam a niektore szefowe i koordynatorki to takie szpryce ze mozna sie rozkojarzyc xD

Dominika

@Baladyna rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Konkretne, merytoryczne informacje będą najbardziej pomocne.

Baladyna

Według mnie cały problem wielu osób niezadowolonych z pracy w Arterii polega na tym, że robią coś czego nie lubią. To jest proste, praca nie dająca satysfakcji daje same straty dla firmy i danej osoby.

Baśka

Może ktoś mógłby podpowiedzieć mi czy praca specjalisty ds. obsługi kontraktów z językiem niemieckim jest w miarę opłacalna? Jak praktycznie ma to wyglądać?

Pracowałem ponad półtora roku na projekcie (usunięte przez administratora) który jest podobno najbardziej prestiżowym projektem dla spółki. Po pierwsze, nigdy nie pracujesz w oparciu o zatrudnienie w Arterii. Arteria jest to nazwa grupy kapitałowej, a pracodawcami są poszczególne spółki firmy. Po drugie - socjal jest fatalny. Trzy tygodnie musisz upominać się, żeby dostać kartę wejściową do biura. Nie wspominając już o warunkach pracy - nawet w nowym biurze na Stawki miałem wrażenie, że nikt nigdy tu nie sprząta. Po trzecie - kadra "zarządzająca". Tak wiele razy słyszałem o awansach pionowych ze "słuchawek". Przez czas spędzony w firmie widziałem zero takich przypadków, a mimo to nowi koordynatorzy i kierownicy projektów pojawiali się. O czym to świadczy? O z góry ustalonych wynikach "naborów", i o tym, że rekrutacje na stanowisko wyższe niż "słuchawka" to ściema. Jako zdecydowany plus mogę zaliczyć wolne od pracy weekendy. Ogólnie odradzam.

Andrul

Pracuję w Arterii już dość długo. Nie rozumiem ludzi niezadowolonych z pracy. Ja lubię taka robotę i nie przeszkadza mi, że czasami trzeba znosić różne niedogodności. Generalnie jak lubisz prace na słuchawce to jest ok.

...

Nikomu nie polecamy pracy w Arterii. Płacone masz tylko za czas zalogowania do systemu. Bardzo często zmieniają akcje na które się dzwoni a za czas oczekiwania na decyzje(3-4h) oczywiście nie masz zapłacone bo nie wykonujesz połączeń. Nikt tu nie szanuje ani pracownika ani jego czasu każąc tyle godzin czekać za darmo. Czas szkoleń również baezplatny a poziom szkoleń to śmiech na sali, przed szkoleniem wiesz więcej niż po tym śmiesznym 3 dniowym szkoleniu które w ogóle nie przygotowuje żeby dobrze wykonywać swoją prace. Może gdyby skzolenia były odpowiednio prowadzone to później jakośc pracy konsultantów byłaby zadowalająca. Między konsultantami atmosfera w porządku ale relacje konsultant koordynator pozostawiają wiele do życzenia. Jedynym plusem są godziny pracy 8-15:30 lub 9-17 oraz wolne podczas długich weekendów.

Bolo

Akcje spółki Arteria idą w górę czyli firma coraz lepiej idzie do przodu. Cieszy to ponieważ to sygnał, że firma się rozwija i ma perspektywy na przyszłość a my pracownicy mamy stabilizację miejsc pracy. Ja jako starszy pracownik bardzo się cieszę .!

Dominika

@Agatarozumiem, że informacje o firmie masz z drugiej ręki. Czy ktoś z obecnych pracowników Arteria miał takie doświadczenia, o jakich wspomina @Agata? Takie informacje o aktualnych warunkach zatrudnienia będą bardzo pomocne. Co trzeba wiedzieć o tej pracy przed przesłaniem swojego CV?

Boner

Lubię pracę na słuchawce i jestem zadowolona z pracy w Arterii. Pewnie to praca nie dla wszystkich!!

Agata

Mój znajomy pracuję w tej firmie codziennie po 12h jest tam najmocniejszy jeżeli chodzi o siedzenie i wiecie co ? 2500 nigdy nie zarobił... Poważanie w tej pracy jak pracujecie po 8 h to macie 1600 i tyle. To antyludzka firma, praca nudna monotonna, zero perspektyw. To nie jest praca za która można wyżyć

Buziaczek

Uważam, że zmiany stanowisk to jest dobra sprawa. Człowiek mimo woli uczy się czegoś nowego, oby tylko zmiany były na dobre to zupełnie mi to n ie przeszkadza. W sumie pracuje mi się dobrze, oby tak dalej .

ferdek

nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale bardzo mozliwe bo niejednokrotnie widzialem jak kogos przenosili na inne projekty

Bonia

Właśnie aplikuję do firmy i myślę, że robię dobry ruch. Opinie na forum są również dobre to daje mi spokój.

Buźka

Interesuje mnie praca w firmie ale mam pytanie. Może ktoś mi podpowie czy na słuchawce można godziwie zarobić. Czy wysokość jest uzależniona od efektów sprzedaży?

michel

ja pracuję od 3 miesięcy na projekcie sprzedażowym i jest ok, fajna atmosfera, przełożeni również,kasa ok, ale oczywiście trzeba się postarać . nic nie dostaje się za darmo, ale to przecież w każdej firmie.

zainteresowana
@michel

A jak z terminem płatności?

ferdas

ja pracuje w arterii, powiem wam cos o tej firmie: jest to spoko call center, pracowalem w roznych wiec mam porownanie, moze stawki nie urywaja d.upy ale tez nie sa tragiczne, wychodzi jakos 10 na reke na godzine + premie i jesli ktos sie stara i jest dobry to moze ladne pieniadze wyciagnac z tych premii, zalezy ile godzin robisz, jesli masz zamiar pracowac tu 8 godz dziennie a nie tylko dorywczo to okolo 1600-1700 zarobisz, jesli bedziesz dobry to mozesz dociagnac nawet do 1900-2000 przy dobrych wynikach, najlepsi zgarniaja okolo 2300, przecietny pracownik ktory pracuje 8 godz dziennie zarabia 1600-1700. Atmosfera jest ok, koordynatorzy sa w porzadku ludzmi. pracodawce jako caloksztalt oceniam na dobry, przypominam ze to tylko call center kokosow nie nalezy sie spodziewac. a zapomnialem: jesli chodzi o termin platnosci to do 10. w tym miesiacu kasa byla juz 7, gdy 10 wypadal w poniedzialek, wiec dali wczesniej i za to duzy plus

olia
@ferdas

Jeśli aplikuję na infolinię, to rzeczywiście jest tak, że za chwilę mogą mnie przenieść na inny projekt?

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

• Jak się pracuje w Arteria?

Zobacz opinie na temat firmy Arteria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arteria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arteria?

Kandydaci do pracy w Arteria napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arteria