Opinie o Arteria w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arteria. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arteria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arteria w Warszawa

Misza

Byłem na rozmowie w tej firmie złożyłem aplikacje na lidera dość szybki telefon 3 etapowa rekrutacja. Panie bardzo miłe i profesjonalne. Firma daje wiele możliwości mają dużo projektów ale szukają osoby z angielskim mój jest średni ale po spotkaniu telefon miałem odrazu z informacją. Dla mnie pozytywnie ale proponowana lokalizacja trochę za daleko..

M.

Zniesmaczenie , Panie nie potrafią prowadzić rekrutacji i są nie słowne . Stanowisko lider zespołu . Bez względu na decyzję miała być informacja zwrotna - nie było . A dla mnie słowo droższe od pieniędzy. Pytanie po co stwarzają pozory gry fair play skoro faulują . Ryba psuje się od głowy . Jaki dział HR taka firma . Nie polecam.

wujek samo zło

Przypomniało mi sie to miejsce, jak kiedyś sobie tu dorabiałem i jestem ciekaw, czy dalej za dobrą pracę rozdają garść cukierków w tandetnych pucharach. Najlepsze było to jak koordynatorka ukradkiem kiedyś zabrała dla siebie cukierka z tego puchara, akurat ją wtedy przyciąłem, jak bym ich już nie wziął po tej akcji ;)

Ktoś

Dosyć nieprofesjonalne podejście do procesu rekrutacji. Po rozmowie kwalifikacyjnej było powiedziano, że za kilka dni się odezwą. Minęło już sporo czasu, nie zadzwonili do mnie, również nie otrzymałem żadnego maila. Widzę, że nie tylko ja mam podobne doświadczenie. Na szczęście mam już pracę w innej firmie. Nie rozumiem, dlaczego jest problemem podziękować kandydatom za rozmowę i napisać coś w stylu "dziękujemy, ale Pana/Pani doświadczenie nie do końca odpowiada naszym wymaganiom, więc wybraliśmy inną osobę na to stanowisko, bla bla bla"? Gdybym wiedział, że tak traktują kandydatów, to nie brałbym udziału w rekrutacji. Nie polecam.

Franciszek
@Ktoś

Brak informacji mógł wynikać z pomyłki lub niedomówienia. Na rozmowie kwalifikacyjnej przekazano Ci wszystkie informacje o późniejszym kontakcie? A jak przebiegała sama rozmowa?

Rysiek
@Franciszek

Ja się zgadzam, tam pracują niewykwalifikowane osoby. Rekruterzy bez wyższego wykształcenia, zatrudnieni tylko po to, żeby mieć niską pensję i ściągać ludzi. Ale najgorsi są "project managerzy", którzy jedynie potrafią wyładowywać swoje frustracje, zwłaszcza jedna Pani. Odradzam, chociaż na początek można coś tam zarobić. Jednak praca dobra na 3 miesiące

zapracowana
@Rysiek

Nie wiem o co wam chodzi. ten charakter pracy nie jest dla każdego. Pracuje tu już 5 lat i jestem zadowolona. Jak się ma dystans do pracy i dostosowuje się do standardów w rozmowach to wyniki same się robią. Czasami nie jest lekko ale ogólnie ok. Ludzie fajni, jak się sumiennie pracuje to i zarobić można, a gorszy dzień może mieć każdy. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja polecam

Emilia
@zapracowana

Dziękuję za opinię na temat Arteria. Piszesz o specyficznym charakterze pracy - a na czym dokładnie ona polega? 5 lat do spory staż pracy w firmie, gratuluję.

Standardowa HR-ówka, 30 minut rozmowy telefonicznej z rekruterką, godzinna rozmowa rekrutacyjna z osobą z HR i z TL.

Dlaczego to stanowisko, dlaczego ich firma, rozmowa z TL w języku obcym, dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
M.

Po wysłaniu CV dość szybko otrzymałam telefon, pani od razu rozpoczęła rozmowę w języku obcym, który wymagany był na stanowisko, na które aplikowałam. Po kilku pytaniach o moje doświadczenie i oczekiwania, padło parę słów o samym stanowisku i firmie, po czym pani stwierdziła, że szukają jednak kogoś z większym doświadczeniem, ale że pod koniec tygodnia do mnie zadzwoni i zaproponuje coś w innym dziale. Telefonu nie otrzymałam i uważam, że takie zachowanie jest niesamowicie nieprofesjonalne. Naprawdę wolałabym usłyszeć, że "dziękujemy, ale nie", zamiast takiego wymyślania, jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc szanujmy swój czas.

Nemo

Ludzie w porządku, atmosfera przyjemna. Ale praca wykańczająca, zero perspektyw rozwoju i niestety największy minus czyli kadra zarządzająca z jedną Panią kierowniczką na czele. Kadra nie rozumie, że gdyby nie ludzie to nie byliby potrzebni, traktowanie ludzi jak przedmioty, no i nieszczęsne śmieciówki. Chociaż CI co mądrzejsi mają szanse na u.o.prace, generalnie na chwile praca ok..tak na 6 m. Potem człowiek się zastanawia ,co to za ludzie zarządzają. Reasumując na wakacje -tak, na dłużej absolutnie nie.

Wyluzowana
@Nemo

I na dłużej taka praca się nadaje. Jak lubisz ten charakter pracy to tutaj jest spoko. Kadra jaka jest taka jest. Swoje muszą robić ale tak samo zaczynali tu od słuchawki. Ludzie świetni. A jak dobrze pracujesz to i nieźle można zarobić.

Weronika

Firma ma dobre opinie m.in. na Facebooku. Nie rozumiem dlaczego narzekacie. Przecież można zmienić pracę.

Wiecie co życie jest niesprawiedliwe.. Jak możecie pracować za 3 tysiące??

kijomop
@Anna

Zawsze możesz popracować za 1600 jako operator powierzchni płaskich

Malcolm
@kijomop

Jak wiesz, albo i nie. Branża budowlana zatrudnia na umowę o pracę czyli daje na wejściu 600 zł więcej niż Arteria na zlecenie.

Malcolm

Ja pierniczę. Ale o co chodzi ? Pytacie się czy płacą , czy nie ? 1800 zł brutto ? Czyli 1250 zł netto ? Ja do takiego pracodawcy nawet CV bym nie wysłał aby kaszany sobie u ziomali nie nastrzelać że pracowałem za frico przez cały miesiąc bez wypłaty. To dobre dla słoików którzy całą wioską kwadrat na Szmulkach wynajmują i zapasy na całą zimę przytargali.. Chłe, chłe , stawki jak w Dolinie Krzemowej. Trzeba być naprawdę zdesperowany lub całkowitym nieudacznikiem aby w dobie nieistniejącego bezrobocia chwytać się pracy na zlecenie za 11 zł/h które i tak nie zostanie (jak piszecie) wypłacone.

Alladynka

Hej wybieram się tam we wtorek najprawdopodobniej, poza lokalizacją są jakieś plusy? Projekt na połączeniach przychodzących typu amrest jest okej? Rozumiem, ze 1800 to jest max na takim projekcie? Ktoś coś napiszę w tym temacie, będę wdzięczna za jakieś info

poszkodowana

(usunięte przez administratora) nie płacą na czas i wcale nie płacą za niektóre projekty, muszę zgłosić sprawę, żeby odzyskać pieniądze za mój przepracowany czas.

@poszkodowana

Za jakie projekty nie płacą? Udało się odzyskać pieniądze? Odpisz.

Czy ktoś poleca pracę w tej firmie? Jak wyglądają zarobki? Czy wypłaty są na czas? Jedna z osób napisała że nie otrzymała wynagrodzenia za pracę. Proszę o odpowiedź.

Nowy Jork

Witam, Pracowałem niecały rok. Firma godna polecenia. Robiłem w różnych call center. Tutaj trafiłem na projekt umawiania spotkań. PLUSY: Ciepłe bazy -coś co powinno być podstawą w każdym call center. Solidna wypłata co miesiąc (kokosów może i nie ma ale powyżej średniej krajowej). Super Pani kierownik i Pani koordynator.( Pani Kasia i Pani Anecia ) Ciepła atmosfera, przez rok czasu było sporo przyjęć, ale były to osoby bardzo miłe i na wysokim poziomie kultury osobistej. Wysoka selekcja ponieważ nie każdy nadaje się do tej pracy. Godziny pracy również całkiem przyjemne od 9-17 ZAJEFAJNE NAGRODY RZECZOWE O DUŻEJ WARTOŚCI. MINUSY: - umowa zlecenie przez całły rok. -przeprowadzka w czasie w pracy POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPĘ KOCHAM WAS NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI

@Nowy Jork

Nom slyszalem ze rozne osobistosci tam pracowaly i pracuja, cos musi byc w tej pracy skoro przyciąga tak charyzmatyczne i nietuzinkowe persony.

@Moskwa

Wspomniałeś że wypłata jest powyżej średniej krajowej. Chyba chodziło Ci o krajową Republiki Zielonego Przylądka albo chodziło Ci o minimalną krajową :)

@Moskwa

Dobry wieczór Panu. Zgadza się. Sam miałem przyjemność pracować z osobami znanymi opinii publicznej, oczywiście nie wymienię ich z imienia i nazwiska , ponieważ nie mam pojęcia czy te osoby by życzyły tego sobie. Nie każdy przecież lubi popularność. Niemniej jednak jedna osoba była bardzo słynną osobistością - nawet po za granicami naszego kraju. Wiadomo, że często znajomości zawarte w pracy przydają się w życiu osobistym. A myślę, że fakt iż tak znane osoby zatrudniają się w tej firmie jest właśnie taką truskawką na torcie i ogromnym atutem tej firmy.

@Nowy Jork

Też słyszałem że firmę zasilały persony z pierwszych stron gazet. Można powiedzieć że to są właśnie te detale o których mówił Tomasz Hajto.

@Moskwa

A tak faktycznie. Oczywiscie chodzilo mi o najnizsza krajowa. A Pan długo pracował w tej firmie? Dawno temu?

@Nowy Jork

Krótko i nie tak dawno, w tamtym roku :)

@Moskwa

A to ja też w 2017. To chyba się znamy, proszę jaki zbieg okoliczności. : )

@Nowy Jork

W maju średnia krajowa wynosiła 4600 brutto. Oprócz tej średniej dostajesz jesze jakieś zioło do jarania czy tą średnią dostajesz co kwartał?

@Obserwator

A czytać Pana nauczyli w szkole podstawowej ? Nowy Jork 07.02.2018 21:00 @Moskwa 07.02.2018 20:25 A tak faktycznie. Oczywiscie chodzilo mi o najnizsza krajowa.

Dawid
@Nowy Jork

Jakie nagrody? Kubki i czekoladki? Jaka wg. Ciebie jest średnia krajowa? Tam można wyciągnąć więcej, jak pracujesz od rana do wieczora. A firma wręcz zachęca do takiej pracy

@Dawid

Był w pewnym czasie specjalny portal na którym można było wymieniać punkty na nagrody, coś jak aliexpress. Nagrody były bardzo drogocenne: zestawy Macgyvera które otwierały wszystkie zamki, powerbanki o mocy zasilającej pralkę, słuchawki które słyszały myśli, wysokiej klasy ultradrogie fidget spinnery pokryte warstwami złota. Było na bogato.

solaris

Produktywność, produktywność i jeszcze raz produktywność, czyli upierdliwa gadka kadry, aby z człowieka zrobić mrówkę robotnicę. Rotacja ludzi cały czas. Co chwila ktoś się pojawia, popracuje przejściowo i odchodzi gdy tylko znajdzie inną, konkretną pracę.

jo

Jeżeli na sprzedażówce ci dobrze idzie to koordynatorzy wycisną cię jak ścierę, bo sami mają z tego zysk. Ty jeden robisz zysk dla siebie sam i koordynatora, a koordynatorzy w swojej drużynie mają kilkanaście osób, a z tych kilkunastu, około połowa z nich robi wyniki dla siebie i dla koordynatora. Ty jesteś zarobiony harówą na kasę za swój wynik, a koordynator zarobiony jest wielokrotnością kasy za wyniki swoich ludzi. Jak nagle dostaniesz gorszy projekt, albo obdzwonioną bazę i ci nie idzie, to pojadą po tobie jak po łysej kobyle. Taka sytuacja.

woltomierz

Pracowałem tam w zeszłym roku przez jakieś 2 miechy w kratkę i odszedłem. Sprzedawałem jakieś (usunięte przez administratora) gazetki/książeczki. Koordynatorzy i (usunięte przez administratora)trenerka robili z ludzi idiotów przywalając się o byle głupotę, czyli o źle zaznaczony status, albo jak klient czegoś nie chciał, to trzeba było robić wszystko, aby za wszelką cenę wcisnąć poradnik, którego ktoś zwyczajnie NIE POTRZEBUJE, albo recepcja odmawia połączenia z właścicielem, albo odpowiedzialną za sprawy zakupów, to dopytać o inną osobę. Robili nam w tym temacie (usunięte przez administratora) wnoszące tzw. retreningi i to po godzinach pracy gadając do nas jak do podludzi, albo przygłupów, trując w kółko tyłek o te statusy, o to, że się nie tak powiedziało, bo firma, która nam to to zleca też was słucha i oczywiście sie przywala do koordynatorów, a oni do marketerów. A marketerzy to co, do kogo mają, do człowieka, który po prostu, zwyczajnie czegoś nie chce i walnie nam słuchawką.(usunięte przez administratora)

Norbert

Jak myślicie czy są szanse na podwyżki wynagrodzenia?

@Norbert

Tak. Ustawodawca podniesie od przyszłego roku stawkę godzinową o 40gr

Dominika

@Mural, możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy w tej firmie? Rozumiem, że z Twojej wypowiedzi wynika, iż pracownicy są dla siebie mili i pomocni? Jak ocenisz relacje na linii pracodawca - pracownik? Napisz proszę coś więcej na ten temat. @Obserwator, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Arteria? Czy poza stawką podstawową, którą opisałeś w swoim komentarzu pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Wyraź proszę swoją opinię w tym temacie.

@Dominika

O warunkach panujących w firmie świadczy ogromna fluktuacja kadrowa, tragiczne notowania na giełdzie i poniższe posty. Świadczenia dodatkowe są odpłatne tak więc po co o nie pytasz?

henryk

ja pracuje po 8 godzin dziennie, w zeszlym miesiacu zrobilem dodatkowo 2 soboty, razem z premiami wyszlo mi 1900 zl lekko ponad

Rafi
@henryk

Na 2 soboty przyszedłeś i z premiami nie miałeś nawet 2.000 zł...No to hojnie, ''na bogato'' zarobki jednym słowem. Załóżmy jakbyś nie przyszedł w soboty, ale miał te premie, to byś zarobił niewiele więcej od sprzątaczki, a bez premii, to już w ogóle. Dajcie spokój... Dobrze, że CV do nich nie wysłałem ;)

Wow. 1900 zeta z sobotami. No to full wypas. Wyczesana pensja

siabadaba
@henryk

Pracowałeś w dwie soboty i zarobiłeś 1900 z hakiem łącznie z premią hahahahahah. Dziadostwo nie robota. Moja babcia ma wyższą emeryturę niż te callcenterowe zarobki.

Dominika

@zara czy rotacja pracowników dotyczy jakiś konkretnych stanowisk, również twojego stanowiska? Mogłabyś powiedzieć jeszcze coś na temat tego czy warto starać się o pracę w Arteria? Jako pracownik z doświadczeniem na pewno masz swoją opinię na ten temat. Patrząc na Facebooka firmy odnoszę wrażenie, że atmosfera w Arteria jest bardzo pozytywna i nastawiona na dobre samopoczucie pracowników. Jak to jest obecnie z tą atmosferą i relacjami ?

Mural
@Dominika

atmosfera w arterii akurat zawsze była dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Arteria - Warszawa

• Jak się pracuje w Arteria?

Zobacz opinie na temat firmy Arteria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arteria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arteria?

Kandydaci do pracy w Arteria napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arteria