Opinie o smyk.pl - Smyk S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smyk S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smyk S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smyk S.A. w Warszawa

Agata

Polecam zakupy w smyku. Dostawa na czas mimo zbliżających się świąt.

S

Nie polecam. Bardzo nie solidna firma zamówiłam paczkę na Mikołaja dostałam paczkę zupełnie z czymś innym niż zamówiłam złożyłam reklamację paczka została odebrana 12 grudnia a teraz Pani mnie poinformowała że muszę czekać dwa tygodnie a dziecko czeka na paczkę od Mikołaja .nigdy więcej nie zamówię w tej firmie nic i przestrzegam inny.

PIAseczanka

W Piasecznie nie do końca dobra atmosfera . Są pupile i robole . Bardzo to widać po grafiku . Kato mówiąca do ludzi jak do idi.... chociaż sama powinna iść na naukę języka PL Jedno dobre to karta pracownicza , można pożyczyć znajomemu i mieć za to zniżkę gdzieś indziej .

Daria

Generalnie odradzam zamówienia przez Internet. Regulamin jest tak skonstruowany, że generalnie nawet jak produkt widnieje jako dostępny, ma określona datę dostawy, która mi pasuje, to i tak dzień przed odbiorem przesyłki dostaje informacje że zamówienie zostało anulowane. Nie panują nad swoim stanem magazynowym. Od Pani z infolinii dowiedziałam się tylko tyle, że skoro akceptuję regulamin to w sumie nie mogę mieć o nic pretensji. NIE ZAMAWIAJCIE PRZEZ INTERNET, BO WTEDY NIGDY NIE MACIE PEWNOŚCI ŻE TOWAR DO WAS DOTRZE.

Zastępca kierownika sklepu

Dwustopniowa. 1 Rozmowa telefoniczna z rekruterem 2.Assessment Center

W pierwszym etapie klasyczne pytania rekrutacyjne. Drugi etap dla mnie był zupełną nowością. Zadania do rozwiązania w grupie a następnie zadania indywidualne oraz scenki. Wszystko w miłej atmosferze jednak mimo wszystko mocno stresujące. Należy jednak pamiętać że nie jest najważniejsza Twoja wiedza czy doświadczenie a to czy pasujesz do wymagań pracodawcy ale bardziej w sensie jakim jesteś człowiekiem.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Xarty

Nie polecam, zamówienie poszło 29.11 z dostawa do sklepu Smyk ponieważ tam pokazywało, ze paczka dojdzie na 4.12. W dniu 5.12 zadzwoniłam na infolinie, żeby dowiedzieć się czy zamówienie dojdzie na mikołajki, okazało się, ze czekają na produkt na, którym mi zależało najbardziej ponieważ miał być prezentem mikołajkowym i dopiero 10.12 towar dostarcza do sklepu. Z tego powodu zrezygnowałam z zabawki, na drugi dzień dorastałam maila, ze zamówienie zrealizowane zostanie częściowo i zamiast samochodu Pani z która rozmawiałam usunęła bluzę. Zadzwoniłam do nich, maja przekazać nagrania z rozmów do przełożonego który zweryfikuje czy zaszła pomyłka. Dzień później dostaje maila, ze towar wysyłany bez bluzy a z zabawka. Makabra

Nie polecam

Nie polecam zakupów w sklepie internetowym smyk. Wymuszona opłata z góry, paczka miała być w 1-2 dni bo jest dostępna. Co chwila dostaje maila że Zmiana Terminu Dostawy na inną późniejszą. Powinien zająć się tym UOKIK bo to jawne oszustwo.

zawiedziona

NIE polecam zakupów w SMYKU. w sklepach stacjonarnych ceny z kosmosu. W internecie nie dotrzymują terminów mimo wymuszonej opłaty z góry. Brak kontaktu ze sprzedawcą - telefon nie funkcjonuje, na maila nie odpowiadają.

Prace na Młocinach odradzam ze względu na przesiadującą bez przerwy na (usunięte przez administratora) kierowniczkę . (usunięte przez administratora)

Muertos

Gdyby ktoś chciał się zatrudnić w piasecznie to odradzam . Nie miła tzw kadra . Obrażają się kiedy im aie powie że to co zlecają nie jest możliwe do wykonania No i potem zemsta w postaci grafiku na następny miesiąc

Bestia
@Muertos

I uważasz ze pisząc ten komentarz zmieni się ci grafik? A może tak pójść i porozmawiać z tzw kadrą o swoim grafiku.

II

Pracuje w Smyku już od września z tym,że 2mies na zlecenie kolejne 2 mięs UOP teraz 33mies. Przyjeżdżam do pracy 30 min przed praca żeby zapoznać się z promocjami, (usunięte przez administratora), trzeba wykuc jaki jest budżet na dziś, wczoraj, wykonanie konwersja itd. Jeżeli się nie zdąży to jest wpis do akt, straszenie itd. Zarobki co do obowiązków za małe. Najlepsze jest jeżeli powiedzmy trzeba zrobić przebudowę gondoli z zabawkami i słyszysz masz na to 1h i ani minuty dłużej :/. Pracuje troszkę i do tej pory nie dostałam obiecywanej karty pracowniczej, Multi sport, na święta nic czysta pensja bez dodatków bo budżetu nie wyrobilismy..... Z grafikiem też jest problem przeważnie słyszę, że system nie przyjmie zmiany...Ciągle pilnowanie i podgladanie co robimy zamiast zajęć się złodziejami. Mam takie wrażenie jak bym to ja była (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Jestem teraz na etapie szukania nowej pracy...

Pracownik smyka
@II

Akurat premia świąteczna, tzw. "karpiowe", była wypłacana niezależnie od zrealizowanego budżetu razem z pensją za listopad - czyli do 10 grudnia. W ubiegłym roku była to kwota dużo wyższa niż w poprzednich latach, ku zdziwieniu wszystkich pracowników. Osobiście dostałam dodatek na poziomie około 500 zł. Radziłabym zapoznać się z kwitkiem od wypłaty :)

Robert
@Pracownik smyka

Czy w Smyk dostępna jest tylko premia świąteczna, czy można też liczyć na taką, która jest np. uzależniona od wyników?

Kiki
@Robert

Premia jest co miesiąc, jeśli jest zrealizowany budżet.

anonimous

WSZYSTKIM MŁODYM osobom odradzam prace w smyku w Warszawie na Malborskiej. Na rozmowie obiecywali stawkę 17zl/h BRUTTO (śmiech na sali) na zleceniu do świat. Oczywiście nikt nie wspomniał ze co roku (usunięte przez administratora)ludzi po nowym roku bo nie maja niby na wypłaty dla nich. Przepracowujesz się jak wół, młodzi najlepiej żeby mieli same 2 zmiany, a jak już masz 1 bo taki masz grafik to kierowniczka żąda od Ciebe żebyś przyszedł na drugi dzień na 2 zmianę pomimo grafiku, a jak nie to nie przychodź wcale. Moja koleżanka nie otrzymała pensji ponieważ rzekomo nie ma pieniędzy. Mało tego rządzi tylko jedna kierowniczka pomimo ze jest ich kilku, jak ktoś nie chce lugac 12h z uśmiechem na ustach i to jeszcze za darmo, to odradzam te robotę. Oczywiście masz być miły dla klientów, co z tego ze jedna przerwa i nie ma znaczenia czy robisz 6 czy 10 godzin. NIE IDŹCIE DO TEJ ROBOTY BO BĘDZIECIE WYZYSKIWANI I OPLUWANI TAK JAK JA. Zastanawiam się czy nigdzie tego nie zgłosić jako mobbing.

Nie mogę ocenić pracy ponieważ nie dane mi było jej podjąć . Na rozmowę do sklepu w Iwicznej koło Warszawy zaproszona zostałam niedawno . Na miejscu okazało się że praca to umowa zlecenie (usunięte przez administratora). Pani prowadząca rozmowę nie potrafiła się wysłowić , sprawiała wrażenie osoby któr uważa że praca w tej firmie jest szczytem marzeń każdego i właściwie nie powinnam się interesować wynagrodzeniem .

Halina
@Monika

A dowiedziałaś się chociaż co dalej z tą umową?Później jest jakaś możliwość przejścia na umowę o pracę? Interesuje mnie konkretnie Warszawa, ale zapewne wszędzie w Smyku jest tak samo?

MArta

Trzeba być nie w pełni rozumu żeby włamywać się byłym pracownikom na maila . Głównie dlatego że sami ryzykujecie bezpieczeństwem swoich adresów i danych . Ha ha , No ale kto mieczem wojuje

Ola

Zupełnie odradzam prace w Piasecznie , zmiany grafiku , ilośc zadań nierealna do wykonania i managerki od pługa zdjęte . Kierownik regionalna mówi do ludzi jak do istot nierozumnych i niewolników . Firma ma organizacje wszystkiego na poziomie 0 , na zwrócenie uwagi w odpowiednie miejsce tego ze jedna z pracownic ubiera dzieci w odzież w przymierzalni i one w tym wychodzą nie było żadnej reakcji .

Pracownik były

Nie polecam pracy e smyk cedet. Strasznie niefajne kierownictwo... źle traktują pracownika. Ten kto pracował ten wie o kogo i o co mi chodzi

Zulus
@Pracownik były

Chyba piszesz o kierowniku glownym bo reszta jest spoko. Z ta kobieta nie da sie normalnie pracowac .Falszywy szyderczy usmieszek i ciekawe tylko dlaczego jeszcze jej nie wymienili na inny model . Ludzie przez nia odchodza z Krucze

Damian
@Zulus

Widzę, że masz doświadczenia związane z pracą w firmie Smyk, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca daje możliwość zatrudnienia tylko na okres wakacyjny przy obsłudze klienta bądź wykładaniu towaru na sklepie? Wiesz może, czy można udać się z taką prośbą do tego pracodawcy?

Plecki
@Zulus

Oj tak. Kierownik główny ma takie plecy ze góra nie widzi co się dzieje i jaka rotacja jest pracowników na tym sklepie. To jest przykrez

Ej
@Zulus

Ja odeszłam nie z powodu głównej...Pozdro

ktośtam

Praca dość ciężka ale atmosfera i ludzie bardzo fajni :)

Byly pracownik

Praca na Targówku i arkadia... Maskara pracowałam parę lat jak specjalista, gdy się starasz dają ci więcej roboty, kierownictwo siedzi w biurze i rozmawia sobie przez telefon dopiero gdy kierownictwo z góry przyjeżdża wychodzą aby pokazać że pracują, pracownicy muszą robić za kierowników zwrot a gdy się sprzeciwiają to usłyszysz jak coś ci nie pasuje to odejdź na twoje miejsce szybko się znajdzie, niestety mobbing jest na porządku dziennym cały czas zmieniają się pracownicy ponieważ nie wytrzymują tego.. 4 osoby zwolniły się przez mobbing..

Gosia
@Byly pracownik

Bardzo ciekawa wypowiedź. Proszę o info na którym Targówku bo chyba na tym co ja pracuje jest zupełnie odwrotnie...

Gosia
@Byly pracownik

Pracownicy robią zwroty, a kadra wystawia towar na sklep bo nikt nie potrafi tego dobrze zrobić. Taka jest prawda i proszę się zastanowić zanim napiszę się jakąś głupotę.

Agnieszka
@Gosia

@Gosia Jak widzisz opinie są podzielone. Napisz jeszcze proszę jak jest od strony zatrudnienia w Smyk S.A.? Na jaką umowę zatrudnia ta firma? Czy przy zatrudnieniu oferuje benefity pozapłacowe? Mam na myśli opiekę medyczną, bonusy świąteczne? Dziękuję.

Nowy pracownik

Hej, mam pytanie odnośnie wypowiedzenia umowy zlecenie w tym sklepie. Czy ktoś orientuje się jaki jest czas na wypowiedzeniu?

Smykowiec :)

Ja pracuję w Smyku już rok czasu jako zastępca kierownika i jestem zadowolona pod względem atmosfery jak i finansowym. Wiadome jak to w handlu bywają lepsze i gorsze dni bywają różni klienci (zazwyczaj jednak są sympatyczni) ale trzeba sie z tym liczyć. Jeśli ktoś ma umowę o pracę to kodeks jest bardzo przestrzegany :) Polecam Moje sugestie dla Smyk S.A.: Powodzenia w rozwijaniu działalności :) oby jak najwięcej pracowników miało umowy o pracę :) Lubię atmosferę w Smyk S.A. za: Przestrzeganie kodeksu pracy, godziwą wypłata, fajny zespół :)

Patrycja
@Smykowiec :)

Użytkownicy naprawdę różnie wypowiadają się tu na temat pracy w Smyku. Fajnie, że akurat Ty bardzo cenisz sobie tego pracodawcę, chwaląc zarówno tamtejszą atmosferę, jak i poziom zarobków. A jak dokładnie jest z tym wynagrodzeniem? Dostajecie tylko podstawę, czy również prowizję od sprzedaży?

Ewelina
@Smykowiec :)

Witaj. Aplikuje właśnie na stanowisko zastępcy kierownika, w z wiązku z czym czego mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej. Jakich pytań? Bardzo mi zależy na tej pracy. Jak mam się do tego przygotować? Możesz coś podpowiedzieć?

Renata
@Ewelina

Szkoda, że akurat ja nie jestem w stanie udzielić Ci rzetelnych odpowiedzi na te pytania. Ale trzymam kciuki za to, by ktoś inny zrobił to w miarę szybko. Słyszałam jednak, iż Smyk wymaga od kandydatów na to stanowisko między innymi wyższego wykształcenia, najchętniej o profilu handlowym lub ekonomicznym (również licencjat), a także min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży handlowej. Czy spełniasz takie wymogi? Jestem tego bardzo ciekawa.

Pracownica

Pracowałam w smyku jako zastępca kierownika, większości musiałam uczyć sie sama, bo szkoleń nie było a kierownictwo nie zawsze miało czas. Pieniądze to porazka, za to ile ma się na głowie, grafik co miesiąc inny,nic nie možna zaplanować czy zgrać z partnerem . Robi się o wiele wiecej fizycznie niz kasjerka. Dostawa do ogarniecia, magazyn, visual merchandising, pracowałam 9 miesiecy, Czulam sie jak w (usunięte przez administratora).

Damian
@Pracownica

Nie wspomniałaś nic o wynagrodzeniu. Czy ten aspekt zatrudnienia był zadowalający? Mogłaś liczyć na pakiet socjalny lub zniżki na asortyment sklepu? Aktualnie Smyk szuka osób głównie na stanowisko sprzedawcy w różnych lokalizacjach. Są także oferty dla zastępcy kierownika sklepu i IT project managera. Dodawajcie swoje komentarze jeśli zdecydujecie się na aplikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Smyk S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smyk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Smyk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smyk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 8 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smyk S.A.?

Kandydaci do pracy w Smyk S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smyk S.A.
1.8/5 Na podstawie 121 ocen.

Smyk S.A.