Opinie o Jutro Medical Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jutro Medical Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jutro Medical Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jutro Medical Sp. z o.o. w Warszawa

lekarz

Zespół medyczny w firmie medycznej to teoretycznie - co do zasady najważniejszy obszar działania... nie tutaj. Uprzedzam każdego lekarza przed pracą w tym miejscu. Personel medyczny, przychodnie oraz to co sie w nich dzieje to jakby oddzielny byt tej firemki. Brak wsparcia, brak stabilizacji, ciągłe zmiany, chaos. ODRADZAM

Niezadowolony

Dziwię się że ta firma ma tak mało negatywnych opinii. Firma działa na granicy prawa. Obecnie zwalnia ludzi pod pretekstem likwidacji stanowisk żeby za chwilę rekrutować na zlikwidowane stanowisko. Firma Kreuje wizję przychodni przyszłości aby żerować na NFZ szukając pacjentów których nie będzie musiała posługiwać czyli osoby młode lub spoza Polski. Nie polecam tej firmy i ostrzegam przed wiązaniem się z nimi.

Performance
@Zespół JM

@Pracodawca drogi zespole JM, to opisz proszę czym jest ten niski performance lub jakikolwiek w tej firmie. Z tego co pamiętam to za każdym razem bylo wpominane ze będą tylko takie osoby cenione. jednak po pytaniach od pracownikow do osób z góry, czego oczekują i co mozemy zrobic (pomimo i tak juz bardzo duzej ilosci pracy)- odpowiedzi nigdy nie było. Sami nie wiedzieliście co chcecie. Już nie wspone o tym że zdarzały się sytuacje jak pracownik na niższym szczeblu miał jakieś pomysły i propozycje to niestety w ostateczności liderzy sobie to przypisywali.

stan

bez mojej zgody zostałem przeniesiony do jutro medical. mieszkam w Gdyni a ta instytucja mieści się w Warszawie więc musiałbym być psychicznie chory żeby szukać lekarza rodzinnego w Warszawie

Magda
@Amelia

A czy Pani udało się rozwiązać te problem? Jestem w tej samej sytuacji. Będę wdzięczna za odpowiedz

Niezadowolony

@Niezadowolony

Drogi Niezadowolony, firma przeprowadzała zmiany strukturalne czego efektem było pożegnanie się z niektórymi pracownikami z powodu niskiego performance lub likwidacji stanowiska. W przypadku otwartej rekrutacji była ona otwarta przed zwolnieniem, bo jest to zupełnie inny profil. Rozumiemy, że zwolnienia budzą dużo emocji wśród zwalnianych pracowników i każdorazowo oferujemy wsparcie w znalezieniu nowego miejsca. Emocje nie są najlepszym doradcą przy wystawianiu opinii. Wszystkiego dobrego!

@Niezadowolony

Czy możesz napisać coś więcej? Obecnie prowadzą rekrutację na stanowisko Menadżera i Kierownika Przychodni, na którą zostałem zaproszony, jednak opinie bardzo zniechęcają do podjęcia tam pracy. Jakie stanowiska zostały zlikwidowane? Jak firma argumentuje rzekomą likwidację i w jaki sposób przedstawia to pracownikom? Ciekawi mnie też jaka panuje tu atmosfera? Ktoś wspomniał o braku szacunku do pracowników, czy potwierdzasz? I czym to się objawia? No i kwestia umów, czy faktycznie można dostać umowę o pracę? Dziwnie jest to, że nie chcą powiedzieć nic o zarobkach - podobno przedstawiają te dopiero na ostatniej rozmowie. To wygląda jakby szukali najtańszego kondydata. Czy tak jest faktycznie? Możesz podać przykład wynagrodzenia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Zespół JM

@Zespół JM Czy mogą Państwo wypowiedzieć się w poniższych kwestiach? Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Menadżera i Kierownika Przychodni, na którą zostałem zaproszony, jednak opinie bardzo zniechęcają do podjęcia tu pracy. Jakie stanowiska zostały zlikwidowane? Jak Państwo uargumentujecie rzekomą likwidację i w jaki sposób przedstawia się to pracownikom? Ciekawi mnie też jaka panuje tu atmosfera? Ktoś wspomniał o braku szacunku do pracowników. Co powiedzą Państwo na ten temat? No i kwestia umów, czy faktycznie można dostać umowę o pracę? Dziwnie jest to, że nie można dowiedzieć się nic o zarobkach. To wygląda jakby chcieli Państwo wybrać najtańszego kandydata. Czy tak jest faktycznie? Mogę prosić o przykład wynagrodzenia? Będę wdzięczny za odpowiedź

Były kandydat
@Niezadowolony

Uczestniczyłem w rekrutacji na takie stanowisko. Jest faktycznie tak jak napisałeś. Stawka za taką ilość obowiązków nie jest rynkowa. Negocjacje nie do przejścia. Widać że szukają kogoś kto będzie dla nich małym kosztem a zabezpieczy (według mojej opinii) jedno z najważniejszych stanowisk w przychodni. Nie polecam

Happy
@Kandydat

@Kandydat Nie było mi dane dlugo współpracować z JM, ale może to i lepiej. Z mojego doświadczenia w tej firmie współpracując z biurem jak i z placowką jedyne dobre słowo można powiedzieć tylko o niektórych pracownikach niższego szczebla oraz o personelu medycznym z którymi się wspieralismy. Niestety gora, a w szczególności dwie osoby minęły się z powołaniem i nie nadają się do zarządzania firmą i ludźmi. Jeśli chodzi o zarobki to nie spodziewaj się polotu w tym zakresie. obiecają ze po okresie dostaniesz podwyżkę ale zapomnij o tym, bo zostaje tylko na gadaniu i jeśli nie masz wpisane tego na umowie to jeszcze dostaniesz informacje ze takiej rozmowy nigdy nie było, a do tego dowalą jeszcze więcej obowiązków. Pamiętaj żeby wszystko miec tam na piśmie, w przeciwnym razie jesteś przegrany/a. Pytasz o szacunek - jest to obce słowo. Brak szacunku do pracownika jak i do jego wolnego czasu np po pracy. A tak wlasciwie to zapomnij o zyciu prywatnym. Jeśli chodzi o likwidację stanowisk to rzekomo tłumaczone jest to zła sytuacja finansowa firmy, jednak każdy widzi co się dzieje i jakie są układy w firmie, węc jeśli nie będziesz żył/a dobrze z niektórymi osobami to wiedz ze jestes obserwowany/a i naznaczony/a. W kwestii rodzaju umowy to zakładam że uda się dogadać na umowę o pracę, ale co do tego że nic nie wspominają o zarobkach to jak najbardziej masz rację, szukają osób które są najniższym kosztem, a jeszcze lepiej to charytatywnie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Performance Nowy wpis

stan

Sylwia
@stan

I jak ta historia się tak właściwie rozwinęła? Kontakt pewnie z nimi załapany ale co dalej, jak odnieśli się do tej okoliczności?

Amelia
@stan

Czy mogę spytać jak poradził sobie pan z tą sytuacją? Jestem właśnie w takiej samej sytuacji i podpisywanie wniosków, dzwonienie i przepisywanie się z powrotem nie działa...

Mka
@stan

Ja mam tak samo. Zapisano a właściwie przeniesiono mnie z mojej przychodni do Jutro Medical bez mojej zgody . Sprawa nadaje się na policję.

Alex
@Mka

Nie mogą przenieść;) Zapewne kliknęliście w reklamę na insta lub fb, gdzie jest dołącz do placówki i zatwierdziliście profilem zaufanym . Tak to jest jak się nie czyta tylko klika ;). Moja koleżanka zrobiła tak samo, a potem była zdziwiona dopiero później do niej dotarło, że rzeczywiście tak zrobiła. Ogólnie nalezę do przychodni Jutro i jak dla mnie jest to najlepsza placówka do której kiedykolwiek należałam.

Sabina
@Alex

To w ogóle możliwe, żeby przypadkowo coś zatwierdzić profilem zaufanym? :D a co wtedy z jakaś reklamacja, lub próba powrócenia do stanu poprzedniego? Wiadomo jakie stanowisko to obsługuje i czy w ogóle można na spokojnie na to liczyć?

pacjent
@stan

też miałem taką sytuację. Ściągnięcie darmowej aplikacji przenosi deklaracje z obecnej przychodni. (usunięte przez administratora) ŚCIĄGAJĄ Z NFZ pieniądze bez wiedzy PACJENTA!!!

Magda Nowy wpis
@Amelia

Kobieta Nowy wpis

Cześć. wstępnie interesuję się pracą jako Junior Financial Controller. Wymagane minimum roczne doświadczenie z opisu mam przekroczone. Zastanawiam się przy tym na jakie widełki płacowe można liczyć podczas zatrudnienia. jak w przypadku tego stanowiska mogą wyglądać podwyżki lub jakieś awanse?

Miś Nowy wpis
@Kobieta

O podwyżkach zapomnij. Najpierw obiecają ze będą, a na koniec nie dostaniesz nic. co najwyżej mozesz dostać to większą ilość pracy za te same pieniadze

Niee

Nie polecam nikomu tak okropnego miejsca pracy

Firma Jutro Medical Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. kadr i płac. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Firma aktualnie mocno się pogubiła i zjada własny ogon. Przestrzelone plany, problemy budżetowe , walka o inwestorów, wydumane ego dyrektora zarządzającego i jego świty generują fale zwolnień pod pretekstem likwidacji stanowiska aby za chwilę rekrutować nowych ludzi na te same krzesełka. Zwolnienia z dnia na dzień bez respektowania okresów wypowiedzenia wynikających z stażu lub umowy. Firma działa na granicy rentowności. Nie polecam jeśli zależy Wam na pewnym i stałym miejscu pracy.

Zespół JM

Drogi Pracowniku, jako startup naturalnie staramy się o inwestowanie zewnętrzne i mamy ambitne cele, którym chcemy sprostać :) Firma przeprowadzała zmiany strukturalne czego efektem było pożegnanie się z niektórymi pracownikami z powodu niskiego performance lub likwidacji stanowiska. W przypadku otwartej rekrutacji była ona otwarta przed zwolnieniem, bo jest to zupełnie inny profil. Za każdym razem respektujemy okres wypowiedzenia, jedynie w pojedyńczych sytuacjach zwalniamy ze świadczenia pracy, dzięki czemu pracownik ma wypłacone za cały okres wypowiedzenia, ale nie musi już pracować. Rozumiemy, że zwolnienia budzą dużo emocji wśród zwalnianych pracowników i każdorazowo oferujemy wsparcie w znalezieniu nowego miejsca. Emocje nie są najlepszym doradcą przy wystawianiu opinii. Wszystkiego dobrego!

Były
@Zespół JM

Proszę nie kłamać. Po otrzymaniu wypowiedzenia jedyną osobą która odbierała telefon był gość odpowiedzialny za odbiór sprzętu firmowego. Pan dyr. zarządzający i P. dyr. HR nawet nie raczyli odpisać na mail. Ta firma potrzebuje zmian ale na stanowiskach ale zarządczych!!!!!!!!!!!!!!

O_O
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Nie polecam! Ciągłe zmiany w firmie, zwolnienia które spowodowały chaos, brak podwyżek, praca na stanowiskach za stawkę która nie dorównuje rynkowi, ciągłe obietnice przez nową P. Dyr które mijają się z prawdą. Dlaczego taka osoba zajmuje tak wysokie stanowisko? Czy wy nie widzicie ile osób przez to wszystko odeszło z firmy? Niedługo nie będzie miał kto dla was pracować. Atmosfera która teraz panuje w strukturach jest do du.. a będzie jeszcze gorzej :D coraz więcej ludzi ma już dość tam pracy i szykują się do ucieczki ;) Prezesie, otwórz oczy i w końcu przejrzyj komu powierzyłeś takie posady. Pozdrawiam, były pracownik firmy.

Dzień dobry. bardzo proszę o omówienie rozmowy rekrutacyjnej dla Tech Leada. Ciekaw jestem czy będzie na tyle podobnie co w moim poprzednim miejscu pracy. czytam o bieżącym projekcie i chciałbym w nim wziąć udział. Jak oceniacie aktualna pracę nad jego realizacją?

lekarz

Dzień dobry, w ofercie dla e-commerce product managera wpisane są rożne formy umowy. Zastanawiam się czy w ogóle występuje jakaś preferowana? I czy jest okres próbny? mnie zależałoby na zatrudnieniu zdalnym w oparciu o umowę o pracę

szczęśliwiec

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy. Firma nie dba o pracowników, buduje wrażenie super stabilnej co nie jest prawdą. Podejmuje każdorazowo od dłuższego czasu złe decyzje biznesowe. Zwalnia pracowników bezpodstawnie. Nie ma to nic wspólnego z ich "wartościami" jakimi mydlą oczy w procesie rekrutacji. Nie polecam z całego serca

@szczęśliwiec

Drogi szczęśliwcu, nie budujemy wrażenia super stabilnej firmy, bo w dalszym ciągu jesteśmy start-upem (i nie ukrywamy tego!), a to się wiąże z dużą dynamiką rozwoju, pozyskiwaniem finansowania i testowania nowych pomysłów. Firma przeprowadzała zmiany strukturalne czego efektem było pożegnanie się z niektórymi pracownikami z powodu niskiego performance lub likwidacji stanowiska. Nikt nie został zwolniony bezpodstawnie. Rozumiemy, że zwolnienia budzą dużo emocji wśród zwalnianych pracowników i każdorazowo oferujemy wsparcie w znalezieniu nowego miejsca. Emocje nie są najlepszym doradcą przy wystawianiu opinii. Wszystkiego dobrego!

Chciałbym poznać wasza opinie względem pracy jako Junior Reporting Specialist. Jest to jedna z ofert widniejących na stronie www. Po przejrzeniu warunków raczej wszystkie spełniam, pewnie i tak wszystko wykaże rozmowa, możecie ją więc opisać?

Jak długo trwa proces awansu w Jutro Medical Sp. z o.o.?

Krystyna

Pracodawca nie szanuje pracowników, bezpodstawne zwolnienia personelu medycznego, brak szacunku do pracownika - nie polecam tego miejsca jeśli liczy się dla was praca zespołowa i szacunek do drugiego człowieka

A kto zajmuje się tak w ogóle tymi przenosinami ludzi o których pisano teraz nie dawno? Po prostu rejestracja czy może ktoś jeszcze jest zatrudniony na samej administracji? Takiej pracy szukam w swojej okolicy, nie wiem tylko z jakich stanowisk składa się biuro?

Antośka

Może ja tak trochę z innej beczki, bo widzę ze pacjenci zaczęli zabierać glos, ale na stronie placówki było opisane w sekcji z kariera benefity i zaciekawiła mnie tamta wzmianka o miesięcznym budżecie integracyjnym. Czy cyklicznie cos cały czas się odprawia? Występują jakiekolwiek rotacje? Zespół jest zgrany?

Czy w ostatnim czasie zaszły może jakieś zmiany? sugerowano wcześniej wprowadzenie jakichś ułatwień i na tym temat się skończył. Od tygodnia także widnieje oferta dla specjalisty ds. opieki pacjenta z językiem ukraińskim. Nie widzę jednak podanych widełek placowych a to pierwsza rzecz od której wole zacząć. Możecie je omówić? I ogólnie prace?

Witek

Uwagi krytyczne: - komunikacja z przychodniami wyłącznie przez jeden numer telefonu, stąd łatwo o pomyłkę i umówienie wizyty w innym mieście, - nie każdy ma "wypasiony" telefon, na którym można zainstalować aplikację, tym samym konieczne jest dzwonienie na jedyny numer 570-690-376, - dzwoniąc na ten numer niegdyś była możliwość wybrania miasta (poprzez naciśnięcie właściwej cyfry) - strona internetowa nie jest dopracowana, w szczególności chodzi o rejestracje do wybranego lekarza i przeglądanie wyników badań ( inni to mają), - brak możliwości zakupienia dodatkowych badań przy np. oddawaniu krwi i zapłaty kartą, albo brak jasnej procedury jak pacjent i przychodnia ma to robić. Podsumowanie: Firma powinna dążyć do wszelkich ułatwień. Pacjentami są najczęściej osoby starsze a nie geniusze w obsłudze telefonicznych aplikacji.

Pusia

Znajomy/a tam aplikował/a i z tego co mi mówił/a - mocno nie polecam! Kilka etapów w procesie rekrutacji w tym wizyt w biurze. Wszystko rokowało bardzo dobrze, pozytywny feedback po każdym z etapów. Na finalną decyzję czekał/a prawie 3 tygodnie po czym kilkusekundowa rozmowa "musimy podziękowć" z podaniem zupełnie nierelewantnego feedbacku. Czas trwania ok. 10 sekund po prawie 2 miesiącach rozmów. Zupełny brak profesjonalizmu.

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Lekarz. Jutro Medical Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Zxx

Bardzo duży minus, po rozmowie obiecali się odezwać z decyzja, niezależnie jaka by nie była, jednak ze słownościa jest chyba problem

Sylwia
@Zxx

a sama rozmowa jak przebiegała? dopytuję, bo w zasadzie nikt na forum tego tematu nie rozwinął. Ona była czysto zapoznawcza czy czegoś więcej się wymaga i coś jeszcze jest sprawdzane? jeśli tak to co?

Zostaw merytoryczną opinię o Jutro Medical Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jutro Medical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jutro Medical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jutro Medical Sp. z o.o.?

Jutro Medical Sp. z o.o.
  • Jana Czeczota 31