Opinie o smyk.pl - Smyk S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smyk S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smyk S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smyk S.A. w Warszawa

Koza dereza

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi codziennie z konwersja? Co to jest

Mała
@Koza dereza

Witam, o ile jest jeszcze potrzebna wiedza w tym temacie,to już tłumaczę: Konwersja jest jednym z kluczowych elementów na 3 w KPI(Wartość paragonu, sztuki na paragonie i konwersja) i "Określa stosunek liczby osób, które zdecydowały się na zakup w sklepie do ogólnej liczby odwiedzających(np. dzisiaj sklep odwiedziło łącznie 100 osób, a zakupy zrobiło 40 ....). Mam nadzieję, że odpowiedź będzie przydatna- jak nie autorowi/autorce zapytania, to może innym również zainteresowanym tym tematem ;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Mała

morgenstern

Nie polecam. Brak dobrej organizacji pracy. Brak wsparcia kadry wyższego szczebla. Niskie zarobki, nieadekwatne do ilości obowiązków. Jeden wielki chaos. Brak szkoleń wprowadzających do pracy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Smyk S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Diana

Nie. W moim żadna pracowniczka ani kierowniczka nie znała angielskiego poza mną

olala

Ja na swojej rozmowie dostałam do przetłumaczenia na angielski maila.

???
@olala

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Gloria

Rozmowy są w większości sklepów fikcyjne. Niestety na awans licza obecni pracownicy. Powiem tak trzeba ostro zapierniczac za psie pieniądze. Nie ważne czy jesteś sprzedawca ,magazynierem ,zastępca kierownika czy kierownikiem.... Głowno płaca a wymagają w (usunięte przez administratora) nie polecam

Gloriaa

Chyba sobie żartujesz??? A i jakim stanowisku mówimy?

Incognito

Pracowałam dość krótko, ale nie wspominam źle tego miejsca. Praca sama w sobie nie należy do najłatwiejszych jak to bywa w pracy z klientem, pieniędzmi oraz targetami. Niestety, ale jako "zlecenie" dostałam dość szybko aneks do umowy z powodu epidemii i cięć etatów. Jedyne co mnie wkurza w firmie, to to, że osoby, które normalnie pracują, ale mają mniej etatu za mniejsze pieniądze bardzo narzekają. Co druga dziewczyna z Warszawy narzeka, że szuka innej pracy, że mają gdzieś pracę za 80% wynagrodzenia. Może to znak dla kierownika żeby wymienić skład i wziąć kogoś kto naprawdę chce pracować? Mnie nikt nie spytał, czy przyjdę na 1/2 etatu, bo po co? Widocznie wcale nie jest tym osobom tak źle jak mówią. Do pracy wróciłabym bardzo chętnie. Nie chcę nikogo smucić, ale raczej nikt kto został zwolniony przez epidemię nie wróci już do smyka. Oni nie mają nawet kasy na ochronę, to co dopiero na dodatkowych pracowników. Życzę tylko powodzenia pracownikom w okresie świątecznych w tak małym składzie.

Zastępca kierownika sklepu

Dwustopniowa. 1 Rozmowa telefoniczna z rekruterem 2.Assessment Center

W pierwszym etapie klasyczne pytania rekrutacyjne. Drugi etap dla mnie był zupełną nowością. Zadania do rozwiązania w grupie a następnie zadania indywidualne oraz scenki. Wszystko w miłej atmosferze jednak mimo wszystko mocno stresujące. Należy jednak pamiętać że nie jest najważniejsza Twoja wiedza czy doświadczenie a to czy pasujesz do wymagań pracodawcy ale bardziej w sensie jakim jesteś człowiekiem.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klaudia

Z całego serca nie polecam tego okropnego sklepu!!! Dwa miesiące temu zamówiłam swojej córeczce ubranka przez Internet bo niestety mieliśmy taka sytuację, a nie inną w kraju. Dostałam przesyłkę, ale nie z moja zawartością którą zamawialam. W paczce znajdowały się rzeczy innej kobiety z innego sklepu. Sprawa została zgłoszona, niestety napisali mi, że paczka zgubiła się u przewoźnika i jest reklamacja która trwa 30 dni. Po 30 dniach zadzwoniłam do nich co z moja paczka która oczywiście była opłacona niestety wydłużyli reklamacje o następne 30 dni. To jest jedna wielka kpina!!!

S. M

Jak wszyscy wiemy od 4 maja wszystkie Galerie otwarte u wracamy do pracy tylko dlaczego nadal z pensją 20% niższą?? Skoro było mówione, że to tylko na czas zamknięcia galerii. Zaraz ludzie będą się zwalniać bo nie będzie im się opłacało pracować (mam na myśli sprzedawców szczególnie dojeżdżających do pracy z innych miejscowości) Wszystko ma swoją wytrzymałość a tak naprawdę bez sprzedawców nie będzie niczego. Może za niedlugo kierownicy regionalni będą zmuszeni do pracy na sklepach bo nie będzie miał kto pracować. Wiem jedno motywacja sprzedawców spadnie i to w dużym stopniu, będą narastały frustracje i konflikty a tak raczej nie da się pracować. Zarząd powinien przemyśleć pewne rzeczy

Smyk
@S. M

Radzę spytać u kierownictwa a nie na forum. To informację poufne firmy.

Smyk

Warto zainteresować się u swego kierownika, informacje czemu, kiedy i na jak długo zostały zawieszony nasze etaty były wysyłane do kierowników sklepu od zarządu. K. R nic z tym nie mają wspólnego to nie ich decyzje i nie ich obowiązkiem was informować tylko waszego przyłożonego, jaki powinien poinformować swoich pracowników.

Malena

Trzeba się rozsądnie zastanowić kiedy idziecie pracować na zlecenie . Kierownictwo fałszuje godziny na polecenie KR .

Edit
@Malena

To zależy w jakim regionie. Jestem kierownikiem we wschodniej części i absolutnie takich rzeczy nie robię.

Malena
@Edit

Warszawka takie rzeczy

kiki

A jak wygląda sprawa z pracownikami sklepów? musieli wziąć urlopy/ mają płacone przestojowe?

Edit
@kiki

Pracownicy za miesiąc marzec otrzymali postojowe 100 % płatne, ewentualnie zaległe urlopy. Natomiast od miesiąca kwietnia to obniżenie wymiaru etatu o 20%, co jest równoznaczne z obniżeniem wynagrodzenia o 20 %. Ale przynajmniej nie zwalniają pracowników.

No

Czy w centrali juz robili jakas redukcje w związku z epidemia?

Tytus

Dla mnie to dobry pracodawca ale z całą pewnością potrzebuje dobrej załogi bo niestety wielu osobom brakuje chęci do pracy.

Cały dział

To, co się dzieje w dziale marketingu to jest masakra. Rotacja chyba na poziomie 600%, a osoby które przychodzą są po prostu (usunięte przez administratora) i debilami. Zdecydowałam - rzucam dziś robotę w tej pseudo korporacji, w której dziewczyna, która przyszła z Avon i która w ogóle nie zna specyfiki firmy jest chamska, mobbinguje całe wręcz działy, wprowadza zamieszanie i do tego jeszcze non stop rozsiewa plotki. Jak takie osoby są przyjmowane, a mi po raz kolejny odmówiono podwyżki, to mam w głębokim poważaniu cały ten bajzel!

Dch

Pracuję od 4 miesięcy w Smyku , galeria Jurowiecka Białystok. Praca jak praca, ciagle nowe promocje, pracy sporo. Jeśli chodzi o kierownictwo to chyba trafiło mi sie najlepsze (czytając inne opinie). Kierowniczka super, zawsze mozna pogadac, zapytać, poradzić się, tak samo zastępca. Grafik ustalany jest wspólnie tak jak wszystkim pasuje. Na początku miesiaca jestes informowany ile godzin Ci przydzielono i czemu (umowa zlecenie). Kiedy robisz błąd to ci wszystko tłumaczą, nie ma rzucania się, obrażania. Zmiany w grafiku w ciagu miesiąca są, ale zawsze jest pytanie czy ci pasuje. Jasne, że są tzw. grupki - pracowniczki z UOP sie trzymają razem, a zleceniowcy przychodzą i odchodzą wiec grupki się nie tworzą. Ale atmosfera naprawdę godna podziwu, brak "czasówek", nikt na ciebie nie warczy ze masz cos zrobic w określonym czasie i wtedy naturalnie wychodzi, ze sie czlowiek wyrabia a jak nie to nie ma pretensji. Jak trzeba robic to jest hasło "ej dziewczyny chodźcie się sprężymy" i tyle. Ta praca to nie mój klimat, jesli chodzi o samą forme pracy, wolę gastro ale jesli chodzi o zarządzanie to jest extra, zaden błąd nie jest wytykany, wszystko na odprawach jest omawiane. Polecam serdeczenie

Yana20

Nie polecam Smyk na wszystkich etykietach od Cool Club pisze na RU jezyku ze produkt nie jest przeznaczony dla noworodkow!!!

Zmiany

Zmiany są jak wszędzie ale tu zupełnie brak koordynacji i jasnego stanowiska . Raz rybka , raz pip...co odbija się na możliwości wykonania prac zgodnie z oczekiwaniami szefów . Nie polecam nikomu , tym bardziej ze ci szefowie nie potrafią przyznawać się do popełnianych błędów . Ogólnie zarządzanie sklepami leży w Warszawie .

Kumaszek

Kiero sklepu w Piasecznie to istna porażka . Nie umie radzić sobie z emocjami , odreagowuje prywatne mało udane życie ale to się raczej nie zmieni . Medal dla tej co zobaczy ją z uśmiechem . Ale pracy dookoła na szczęście jest wiele .

Jaki dress code obowiązuje w Smyk S.A.?

Tobi

Ciemne, najlepiej czarne spodnie koszulke dostajesz firmowa buty z zakrytym noskiem najlepiej na grubszej podeszwie

Krzysztof

Zdecydowanie odradzam zakupy w sklepie smyk W połowie grudnia przysłano mi produkt którego nie zamawiałem i do dnia dzisiejszego nie są w stanie odebrać ode mnie tego produktu i zwrócić mi pieniądze Nigdy wczesniej w żadnym sklepie nie spotkałem się z taką sytuacją Zdecydowanie odradzam wszystkim

Sylwia

Tragedia na czele z firmą kurierską UPS, paczka wysłana nie dotarła, kurier tłumaczy się że niby był niby dzwonił zaczepiał jakąś starsza Panią na moim podwórku nie wiem może duch mojej babci... Bo żadna strasza Pani tutaj nie mieszka... Po złożonej reklamacji dowiedziałam się, że już paczki nie dostanę. Nie zostanie ponownie wysłana. Na szczęście za nią nie płaciłam bo nauczona doświadczeniem zamawiam za pobraniem...

@Sylwia

Tutaj wypowiadamy opinie obpracy w tej firmie a nie na temat dokonanych zakupów czy jakości obsługi... ludzie czytajcie co to za portal...

Maik

(Były pracownik Smyka) Kierownik sklepu w Puła**** woj lubelskie ustala grafik bez porozumienia z pracownikami.Zmienia go kiedy chce. Wyznacza pracownikom robienie zwrotów towarów choć nie mają do tego uprawnień. Podczas pracy więcej jest w biurze niż na sklepie. Kierownik jest złośliwy i lubi się odgrywać na zespole, szczególnie widać to w harmonogramie pracy gdzie nie ma mowy o równym traktowaniu. .Ilość pracowników na zmianach jest często zbyt niska aby móc wykonać wszystkie zadania i aktywnie obsługiwać klientów.

Smyk to porażka

Nie polecam. Nigdy więcej żadnych zakupów w tym pseudo sklepie. Sprawa wyjasniana od ponad miesiąca a dzieci nie otrzymały prezentu na święta. Brak zamówionej zabawki, brak zwrotu środków. Zgłaszam do UOKiK.

Zostaw merytoryczną opinię o Smyk S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smyk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Smyk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smyk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 8 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smyk S.A.?

Kandydaci do pracy w Smyk S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smyk S.A.
1.8/5 Na podstawie 121 ocen.

Smyk S.A.