Opinie o smyk.pl - Smyk S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smyk S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smyk S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smyk S.A. w Warszawa

A

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku zastępcy kierownika? Reginalny z Rejon Poznański i okolice spoko ?

@A

Regionalna Goska, spoko babka, jeśli wykonujesz to co do ciebie należy

Franiu

zwolniłem się ze smyka, ponieważ miałem dość mobbingu, jaki stosowały wobec mnie (usunięte przez administratora) - zastępca kierownika w Centrum Handlowym Malta w Poznaniu oraz (usunięte przez administratora). - kierowniczka w Factory w Luboniu. wrabiały mnie w molestowanie seksualne, szantażowały zwolnieniem z pracy i pokrzykiwały na mnie Moje sugestie dla Smyk S.A.: zatrudniać inteligentnych ludzi, którzy nie stosują mobbingu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wyciągać konsekwencje wobec mobberów

pik
@Franiu

Oto co usunięto: kierownik Factory - (usunięte przez administratora) zastępca kierownika Malta - (usunięte przez administratora) i dlaczego smyk co chwilę to usuwa :)

Małgorzata
@pik

Nie powinieneś zajmować się tu takimi rzeczami. To forum jest stworzone po to, by zarówno pracownicy firmy Smyk, jak i osoby zainteresowane pracą tam, mogły swobodnie dyskutować o szeroko rozumianych warunkach pracy. Oczywiście nie naruszając przy tym regulaminu serwisu GoWork.pl Czy zatem chcesz coś powiedzieć na w/w temat? Może posiadasz informacje na temat tego, czy nowi pracownicy mają dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

mateusz
@Małgorzata

Usunięty został wpis: pewnie. mobbing najlepiej zamiatać pod dywan. pedofile też zamiatają krzywdy, co je małym dzieciom wyrządzają. zapewne jesteś jedną z wymienionych osób. pozdrów tą drugą

Damian

Podawanie danych osobowych innych osób, także inicjałów, po których mogą być rozpoznani jest zabronione. Także obrażanie współpracowników jest w bardzo złym tonie. Co sprawiło, że jesteś tak źle nastawiona i wypowiadasz się w ten sposób? Napisz bardziej szczegółową opinie i przybliż dobre i te gorsze strony zatrudnienia, tak, żeby osoby odwiedzające forum mogły poznać realne warunki pracy.

usunięta wypowiedź
@Damian

Jak zwykle tchórzliwie usunięto: chłopcze! nie życzę sobie abyś nazywał wspomniane Dominike D. i Renate S. moimi koleżankami. to co zrobiły jest wystarczająco dla nich obraźliwe. jakie tchórzostwo i perfidia z ich strony. że cały czas to usuwają!

krzysiek
@Damian

chory jesteś? nie dość że go poniżały to jeszcze mają sie czuć obrażone? sprawą powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy. jak się wyleczysz to zrozumiesz

Inna
@Franiu

Firma wie że każdy inteligenty człowiek popracuje trochę porobi sobie szkolenia i odejdzie z takiej firmy, bo po co siedziec i wiecznie wysłuchiwać że jest źle i że to Ty jesteś tym złym ogniwem i możesz lepiej i więcej. Ile byś nie zrobił to jest mało...

ktoś.

Zastanawia mnie tylko jakie "plecy" ma M.R. pracująca aktualnie na stanowisku kierownika regionalnego. W poprzedniej pracy miała ona sprawę sądową o mobbing i znęcanie się nad pracownikami. Była na tyle okrutna, że zamknęła pracownicę w mroźni.. Taki człowiek pracuje na kierowniczym stanowisku i zarządza ludźmi? Terroryzując załogę sklepu? Wyśmiewa ze wszystkiego, grozi zwolnieniem jak się jej odpysknie i śmieje się, że skończymy na kasie w biedronce? (btw w biedronce na kasie pracownik zarabia więcej niż w tej "prestiżowej haha :D " firmie człowiek na stanowisku np. zastępcy kierownika.) Firma ma za nic pracowników sklepów. Płacą śmieszne pieniądze, roboty codziennie jest ful, do tego ciągłe wizytacje różnych kierowników, którym wiecznie coś nie pasuje (nawet źle ustawione światło(!) bo nie oświetla dobrze fajnych zabawek :D ) Czy pracownik na stanowisku sprzedawcy powinien zajmować się ustawianiem świateł na sali sprzedaży? Na święta w każdej firmie pracownik dostaje jakiś profit w postaci choćby paczki świątecznej. W tej firmie pracownik posiadający dziecko otrzymuje kartę podarunkową na kwotę 100 zł. a pracownik nie posiadający dzieci nie dostaje nic. Tak jakby nie istniał. Wyzysk i nic więcej. Tylko to potrafią zarządzający tą firmą ludzie. Mogłabym jeszcze wiele napisać na temat tego jak pracuje się w tej firmie ale szkoda mojego czasu...Po prostu nie polecam i tyle..

Inna
@ktoś.

Owszem zgodzę się w kwestii mobbingu i złego traktowania pracowników oraz na częste kontrolę różnych osobistości. Natomiast pracownicy dostają premie świąteczną a Ci którzy mają dzieci dodatkowo otrzymują karty podarunkowe????

@ktoś.

Ha ha z tym ustawianiem oświetlenia to dopiero coś. Nie wiem czy szeregowy pracownik powinien pracować na takiej wysokości. Żaden sprzedawca na pewno nie ma takich uprawnień . Przecież gdyby ktoś spadł i coś się stało to nie dostanie ani grosza odszkodowania bo pracował bez uprawnień

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Smyk S.A.?

Pracownikkk

Dosłownie żadne, biorą ludzi na ślepo, a później jest weryfikacja czy się nadajesz czy nie...

Hahahahjd
@Pracownikkk

Biorą jak leci??? Ja starałam się ostatnio to miałam tak popierniczone etapy rekrutacji jakbym miała być regionalnym sprzedawcą albo kierownikiem. Masakra, jestem ciekawa jak to pięknie u nich się pracuje. Ale już mam to gdzieś. Po tym jak mówili że zadzwonią to cisza, nawet spytałem się sama I co? Nic. Zlewka. Człowiek się nastara Ale nie wiem kogo oni szukają? Trzeba mieć studia(usunięte przez administratora)

Pracownikkk
@Hahahahjd

Nie masz czego żałować. Firma to (usunięte przez administratora) Wyzysk tylko na pracownikach. Co ludzie z biura powiedzą tak masz zrobić. Za kilka dni znowu zmiana, bo ludziom z biura się znudziło Dla firmy najważniejszy jest klient bo to on pieniądze zostawia (omijając to że zabawki są 2-3 razy droższe niż w innych sklepach) A jeśli klient się pomyśli w jakiejś sprawie, sprzedawca musi go pogłaskać po główce i najlepiej dać rabat na pocieszenie :) Tak niestety to wyglada Do tego problemy z kierownictwem, z grafikiem, który jest dawany 2 dni przed końcem miesiąca- bez możliwości żadnych zmian. Jeśli bierzesz zwolnienia czy urlopy na rządzenie- za miesiąc masz „karę” w formie okropnego grafiku

Zastępca kierownika sklepu

Dwustopniowa. 1 Rozmowa telefoniczna z rekruterem 2.Assessment Center

W pierwszym etapie klasyczne pytania rekrutacyjne. Drugi etap dla mnie był zupełną nowością. Zadania do rozwiązania w grupie a następnie zadania indywidualne oraz scenki. Wszystko w miłej atmosferze jednak mimo wszystko mocno stresujące. Należy jednak pamiętać że nie jest najważniejsza Twoja wiedza czy doświadczenie a to czy pasujesz do wymagań pracodawcy ale bardziej w sensie jakim jesteś człowiekiem.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Asia

Bardzo dziwna firma która zatrudnia złodziejki z firmy Big Star.

@Asia

A z jakiego miasta?

marymary

Czesc, od 7 dni nie mam wyplaty na koncie. Kierowniczka ani nie odpisuje ani nie odbiera..Co moge zrobic ? umowa zlecenie

kkk
@marymary

Nie pracuję w Smyku, ale znając życie - dzwoń wyżej! \nie daj się, Twoja praca, Twoja kasa

Mkch
@marymary

Z tego co wiem to zleceniodawca moze wyplacic Ci do konca miesiaca. Sprawdz na umowie

Pracownik smyk

Jeśli jesteś na zlecieniu to pieniądze dostajesz między 15-20 każdego miesiąca

Kierownik

Kierownik Karol ma wyraźne kompleksy z przyczyn wiadomych ,prywatnych. Odreagowuje je w pracy. Ten kto wsadził go kiedyś na kierownika ma nie lepiej poukładane w głowie również ale to już inny temat.

Xyz

Jako z-ca dostaje 4tysiace brutto. Pracy Full skład 5osob na dzień. Zrób swoje rzeczy milion promocji pracuj 12h na nogach i jeszcze się uśmiechaj i ciesz że masz robotę. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Wieczne fochy i pretensje do całego świata.

Agi
@Xyz

Cześć, Jak z rejrutacja? Jakiebyly pytanie? Testy? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

marymary
@Agi

Rekrutacja? u mnie nie bylo :) przyjmuja wszyytskich jkak leci

Zainteresowana

Witam. Cy ktoś może mi powiedzieć ile w smyku zarabia kierownik? Mam propozycję pracy i jestem ciekawa

Be
@Zainteresowana

3200 netto. Nie polecam, ilosc zadan nieadekwatna do ilosci pracownikow.

@Be

Jest to wynagrodzenie warszawskie? Bez premii?

EGO
@Be

Myślałam, że tyle to kasjer zarabia. To na stacji paliw lepiej było... Ja dziękuję ????

Be
@Anna

Średniej wielkości miasto na południu Polski. 3200 to podstawa. Premia raz, 2 razy w roku zalezna od wypracowanego planu ok 400-500zl. Ale inny sklep w tym samym miescie robi premie 6-8 razy w roku i na wyzszym poziomie. Kwestia lokalizacji.

P-no

Niektórzy z kadry dorabiają sobie zwrotami z pozostawionych paragonów. Że też nikt tego nie wyhaczył.

Paulina
@P-no

Przy inwentaryzacji to wyjdzie

Jak bym czytała o swojej...

Hula

Piaseczno ?

Jola
@Hula

Piaseczno masakra. Pracuje bo muszę ale kiedyś bylo lepiej.

JOLA
@Jola

Wpajano mi że nie rusza się gówna bo śmierdzi, ale osoba która podszywa się pode mnie pisząc te paszkwile jest totalnym tchórzem i ma problemy sama ze sobą. Nie chcę aby więcej wycierała sobie gębę moją osobą. Z poważaniem.

Ula
@JOLA

Jola ty grubasie obgadujący każdego jedziesz po wszystkich od samej góry po dół a sama jesteś leń i leserka

Jola
@Ula

Pani Jola to już powinna podjąć męska decyzje o emeryturze

JOLA
@Ula

Komuś płyta się zdarła bo pierdzieli takie głupoty, namawiano mnie by nie odpisywać ,lecz gruba nie gruba,ale takiej świni której pluje się w oczy a ona mówi że deszcz pada jakoś nie da się dupy obrobić i sam (sama)pomyśl o emeryturze,bo po tym co wypisujesz widać że ci się należy z poważaniem plotkarska Pani JOLA

Mała

Pracowałam w galerii w Tychach. Nie polecam. Bardzo duża rotacja pracowników . Kierownictwo niestety nie radzi sobie z zarządzaniem. Chaos i notoryczny problem z grafikiem. Najniższa krajowa niestety mało zachęca żeby to wszystko znosić. Dużo obowiązków na raz. Na szczęście znalazłam inną prace, chociaż za te same pieniądze to dużo spokojniejszą

Nowa

Jakieś są godziny pracy pracy? O której zaczyna pierwsza zmiana?

@Nowa

Od 6 do 14 od 14 do 22

Helen

Nie polecam pracy w Smyku w Puławach lekceważenie nowych młodych osób, zero szkoleń. Praca ponad siły.

Witam, mam pytanie czy wszyscy w smyku są zatrudniania na umowę zlecenie jak to wygląda? Jest możliwość przejścia później na umowę o pracę? Z góry dziękuję za odpowiedź ????

Merla
@Ania

3 miesiace zlecenia a potem do widzenia

Atmosfera. Zaangażowanie zespołu. Profity. Cudowna kadra zarządzająca. Tylko w Smyku Libero Katowice ????

Jeśli szukasz dobrej pracy za godziwe stawki, to źle trafiłeś.

Piękna

To prawda, jak nie chcę się robić, a zarobić to zły adres

Nie polecam. Jedno zdanie powinno wszystko wyjaśnić. Pracy jest mnóstwo. Wynagrodzenie śmieszne. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w smyku, niech od razu ucieka. Wyzysk, wieczne pretensje od wszystkich. Drugi raz nie poszłabym do tej pracy.

Ola

Cześć, smyk ma swoje biura w innym mieście poza Warszawa? Np łodz lub poznan? Jak pracuje i zarabia się w centrali? Stanowisko: asystent marketingu, asysten ds logistyki itp? Pozdrawiam, Ola

Olala
@Ola

centrala tylko w wawie, zarobki fatalne. jako asystent zarabia się w granicach 2300-2500 netto z dodatkiem komunikacyjnym. żadnych premii, podwyżek. generalnie praca dobra na start żeby się gdzieś zaczepić i zdobyć doświadczenia do CV

An
@Ola

Ja zarabiałam jako asystent 2200 netto, ale nie polecam pracy w centrali, większość pracowników to kobiety, więc dużo obgadywania i plotek, a atmosfera raczej napięta i nieprzyjemna.

Isa
@An

W pełni się zgadzam. Mało rozwojowa praca, większość przychodzi "odbębnić" 8h popijając kawę, a na stanowisku asystenckim wszyscy spychają na Ciebie najbardziej nudne obowiązki, więc raczej dużo się nie nauczysz. Awans tylko wtedy jak ktoś sam się zwolni lub idzie na macierzyński i dostaje go zwykle osoba, która pracuje najdłużej. Spróbować można jak się nie ma doświadczenia, ale pensje mierne.

Koza dereza

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi codziennie z konwersja? Co to jest

Mała
@Koza dereza

Witam, o ile jest jeszcze potrzebna wiedza w tym temacie,to już tłumaczę: Konwersja jest jednym z kluczowych elementów na 3 w KPI(Wartość paragonu, sztuki na paragonie i konwersja) i "Określa stosunek liczby osób, które zdecydowały się na zakup w sklepie do ogólnej liczby odwiedzających(np. dzisiaj sklep odwiedziło łącznie 100 osób, a zakupy zrobiło 40 ....). Mam nadzieję, że odpowiedź będzie przydatna- jak nie autorowi/autorce zapytania, to może innym również zainteresowanym tym tematem ;) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Mała

Zostaw merytoryczną opinię o Smyk S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smyk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Smyk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smyk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 8 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smyk S.A.?

Kandydaci do pracy w Smyk S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smyk S.A.
1.8/5 Na podstawie 121 ocen.

Smyk S.A.