Mota-Engil Central Europe

Opinie o Mota-Engil Central Europe

Gołąb

Czy może się ktoś wypowiedzieć jak tam mają kosztorysanci? Jakie zarobki, jaka atmosfera i jaka z nadgodzinami?

@Gołąb

nadgodziny na pewno są, ale nikt Ci za nie nie zapłaci ani grosza, nie w mocie

‚)
@123

Dadzą ci ryczałt za nadgodziny noe zgodny z kodeksem Pracy. Albo podpisujesz albo dowodzenia.

Ares
@‚)

A jakie zarobki?

qa
@Ares

Zalezy, jak będziesz za mądry to słabiutko ;)

SuperKabanosBulwy

Nie rozumiem biadolenia niektórych.. Jak się jest świeżakiem to należy na swoją pozycję ciężko zasuwać. To nie poczta czy państwowa posadka gdzie siedzisz 8h i masz wszystko gdzieś. Tutaj trzeba zasuwać nie raz i po 10h/dziennie, ale sama praca, a właściwie jej owoce dają satysfakcję. Jeśli chodzi o warunki pracy to wiadomo nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej, ostatnio coś się ruszyło tj. jakieś podwyżki i premie (przynajmniej na kontraktach), a jak to będzie w przyszłości to się okażę. Pozdro :)

Anoanim
@SuperKabanosBulwy

Wybacz ale w umowie mam 8h i za tyle mi płacą- starać się masz w ciągu tych 8 godzin. Nowego pracownika nie powinno się zarzucać toną spraw ponieważ właśnie jest nowy i "uczy się firmy". Jeśli ktokolwiek wymaga ode mnie abym została dłużej (w sensie jest to notorycznie powtarzający się proceder a nie wyjątkowa sytuacja) to albo źle zarządza firmą albo skąpi na nowych pracowników tyle w temacie.

marek
@SuperKabanosBulwy

możesz zapie..lać jak nie jesteś w sitwie podwyżki nie dostaniesz na układy nie da rady

Ciekawy o
@SuperKabanosBulwy

A ile dostajesz , ludzie lepeij zarabiają w biedronce a ludzie po ciężkich i konkretnych studiach pracują na odpowiedzialnych stanowiskach i dostają 2 tys jako inżynier , ciekawe ile kierownik budowy czy robot dostaje. Pewnie na dobra płace nie ma co liczyc

pepe
@Ciekawy o

2 tys.? Idź już lepiej do biedronki, tam nie będziesz miał czasu pisać głupot i nikt nie wychwyci, że nie umiesz pisać po polsku...

@SuperKabanosBulwy

@SuperKabanosBulwy. Ile mota ci zapłaciła za pisanie takich bredni?

exMota
@Ciekawy o

kierownik robót 7000 brutto, kierownik budowy 12000 brutto

Kl
@exMota

Kier. Z uprawnieniami czy bez?

exMota
@Kl

Z uprawnieniami

Xxx
@exMota

A kobiety mogą liczyć na te same stawki co panowie, czy ze względu na płeć są niżej opłacane?

@SuperKabanosBulwy

Pomimo zasuwania 12 godzin dziennie i więcej i tak zostaniesz zwolniony.

Ss
@anonymous

Bo dla moty Moty nie liczy się pracownik, który już zna zasady firmy, wie jakie są procedury. Lepiej tego zwolnić niż dać podzwyzke tylko nowego zatrudnić i znowu szkolić. Zamiast mieć kadrę już wyszkolona z doświadczeniem To o nich nie dbają a biorą młodzików- bo mniej kosztują.

@pepe

A po jakiemu, po hiszpańsku?

Kaska

Jeśli chodzi o Dzial Ksiegowosci, swietne miejsce, żeby od razu zajść w ciaze i siedzieć na l4. księgowanie po 700-900 faktur miesięcznie, trudno mieć czas na rozwój.

@Kaska

dokładnie, trzeba uwazac zwłaszcza na Magde Sz, która mało przepracowala, a glownie siedzi na L4 i trzeba za nia pracować.

Madzia
@Karolina

dokładnie ! nie polecam pracy w księgowości, na początku wydaje się wszystko ok, każdy niby miły, a potem chce ci dać noz w plecy. Magda Sz i Aneta W - parszywe osoby

@Madzia

Hej, Od 2015 pracuję w księgowości w Mocie i nie ma u nas takiej osoby jak Magda Sz, to po pierwsze, po drugie co byście chciały robić w księgowości jak nie księgować?

Zbrojarz

W mota engil jedyne co majstry potrafią to kraść ropę, deski, kantówki, sklejki i złom sprzedawać którego nie wybudowali w obiekty. To oni potrafią.

przyjazny

od kiedy mogę zacząć

@SuperKabanosieBulwiasty. Ile zapłacono ci za takie pisanie?

jacek

Jak nadgodzin pierdoln............ to zarobie nawet 4500 na rękę. A jak 168 to 2200 tylko. Majstrowie to sami konfidenci i nieroby.

@SuperKabanosieBulwy. Ile mota zapłaciła ci za takie pisanie?

dorn zing zink

Jestem pracownikiem najemnym w Mota-Engil Central Europe. Praca w tej firmie to spełnienie moich marzeń. Atmosfera jest tu przecudowna. W największe upały majstry pozwalają nam pić wodę, którą sami przyniesiemy. W ogóle są dla nas bardzo mili. Nawet planujemy z chłopakami zrzucić się na logopedę dla jednego z nich. Człowiek od BHP - chodzące dobRRRo, uśmiech (niemożliwy do okazania wargami z wiadomych powodów) na tego człowieka twarzy dodaje nam sił do pracy. Zdarza się nawet, że ludzie z dyrekcji jako pierwsi powiedzą 'dzień dobry'.

Trzymać się z daleka od tego. Jako klient mam pełny obraz tego g...na które z nimi przeszedłem. Szkoda życia, czasu , pieniędzy. Jakość wykonania zero , dosłownie zero. Na każdym kroku kłamstwa. Masakra !

unknown

O! Piniądz ma moc. Mota posmarowała i moja opinia zniknęła. Cóż, prawda boli. Uważajcie na majstrów, niektórzy (ponoć) zajmują się profesjonalnie donosami. Będę tu jeszcze wpadał. :) PS. Pozdrawiam dorniarzy :)

Mota engil polska poszukuje na dwumiesięczną praktykę w Dziale Komunikacji studentów Marketingu, Public Relations lub pokrewnych. Dla zainteresowanych dodaję link: https://mota-engil-ce.eu/oferty-pracy.php Czy będziecie aplikować do firmy?

Kris

Wykonałem usługę dla firmy i zapłaty nie widzę i nie mogę się dodzwonić do firmy. A już 10 dni po terminie płatności ludzie nie wykonujcie zleceń dla tej firmy.

Nobody
@Kris

Problem opóźnień w MECE jest znany od lat....od sławetnego kryzysu....i jakoś do dzisiaj na tym koniu sie jedzie....radze dowiedzieć siędie terminu płatności? Czy mozna na tej podstawie zgłosić firmę ze nie jest wypłacalna...i w konsekwencji przy wielu takich przypadkach czy nie ogłosić upadłości? Bez wzgledu na to jaka jest kwota...

PPP

Bzdety piszesz i tylko psujesz naszą opinie pracowników z wynajmu ja nie narzekam i jak najdłużej aby ta praca była a o szanowaniu nas to mogę powiedzieć że tak jak jest to lepiej nie miałem Majster co dziennie się pyta do której dziś robimy nawet dał kolesiowi swoje buty bo miał rozwalone nie było rękawic to też dał swoje brakło wody oddał swoją prywatną ze sklepu i ty piszesz o złym traktowaniu jak były gorączki to robił nam przerwy a byśmy odpoczeli Pracowałem w soboty ale zawsze pytał się kto chce przyjść takiej pracy i takich warunków to nigdzie nie miałem pracując w tej agencji są tacy co tylko opieprzają się a majster sam na łopacie jedzie ja tam robię swoje i nikt się mnie nie czepia wręcz przeciwnie słyszę same pochwały

Wojtas445

Boszeee....kiedyS w Mocie było znośnie...ale widzę te czasy minęły wraz z Pedro F.....

@nikt, jeśli posiadasz informacje odnośnie nowych ofert pracy, to zachęcam do podzielenia się nimi na forum. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Jakie są wymagania od kandydata i w jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną kandydaturę? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na początku współpracy z mota engil polska sa?

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

nikt
@Zainteresowany

Ma, ale trzeba umieć donosić na kolegów z pracy.

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w mota engil polska? Czy warunki zatrudnienia uległy jakimś zmianom? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Czy mota engil polska docenia swoich pracowników dodatkowymi profitami? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy?

W mota engil polska prowadzona jest rekrutacja na kilkumiesięczny płatny staż w Krakowie na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Do zadań takiej osoby będzie należeć kompleksowa obsługa klienta i udział w procesach sprzedaży. Dla zainteresowanych dodaję link: http://www.mota-engil-ce.eu/oferty-pracy.php Czy jest na forum obecny ktoś, kto odbył taki staż i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Myślę, że taka wypowiedź zainteresowałaby osoby, które są na początku kariery zawodowej.

kick

Kosztorysancie Jakubie P. !! Proszę nie przysyłać 30 zapytań do jednego producenta na różne regiony kiedy kwestia dotyczy jednego tematu! To jest albo choroba spowodowana zbyt długim przebywaniem na słońcu w czasie weekendu majowego albo zamierzony terroryzm powiązany z niespełnionymi ambicjami zawodowymi. Szkoda gadać, adres dodany na czarną listę.

kick
@kick

Muszę sprostować swoją poprzednią opinię o panu Jakubie P. Błędy się zdarzają, ale pewne sprawy można załatwić między sobą, i nie koniecznie muszą one wychodzić na wierzch. Przepraszam z oskarżenie o chorobę umysłową i terroryzm. Umieszczając tutaj opinię bez wcześniejszego porozmawiania z Panem Jakubem i próby sprostowania sprawy zachowałem się jak "rozpieszczony i niedojrzały nastolatek z gimnazjum" - po prostu przesadziłem. Jednocześnie uprzedzam: bardzo prawdopodobne że będą się tutaj nadal pojawiały niestosowne komentarze jak mój wcześniejszy. Po prostu nie wszystkim osobom z mojego otoczenia podoba się niniejszy komentarz i fakt przyznania się do błędu. Jeśli to możliwe to proszę o usunięcie komentarzy dla całej sprawy, portal służy do umieszczania opinii o pracodawcach a nie oczernianiu osób które pracodawcami nie są. Przepraszam także osoby pokierowały się moją wcześniejszą opinią i przez to wprowadziłem je w błąd.

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z Mota Engil Polska z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Chciałabym również przypomnieć, że obowiązują nas zasady przestrzegania regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Mota-Engil Central Europe - Kraków

• Jak się pracuje w Mota-Engil Central Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Mota-Engil Central Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mota-Engil Central Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mota-Engil Central Europe?

Kandydaci do pracy w Mota-Engil Central Europe napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mota-Engil Central Europe