Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

brak słów

HR i kadry do zaorania. Takiego poziomu biurokracji jaki tam sobie stworzyli próżno szukać nawet urzędzie skarbowym. Wszelkie sprawy możesz załatwić jedynie między godziną 11.00 i 12.00. Marnuj 20 minut z twojej 30 minutowej przerwy na dojście do biura z drugiego końca fabryki tam i z powrotem, a i tak nie masz pewności, że kogoś zastaniesz. "Gramy fair" - wyświechtany slogan.

Cthulhu

Hej. Jaka jest początkowa stawka dla operatora wózków widłowych? Z góry dzięki za info

hans kloss
@Cthulhu

stawka większa niż życie

Rommeeoo
@Cthulhu

Na dzień dzisiejszy 4300 brutto za pierwsze 3 m-ce , następnie 4500 .

Waldemar

Witajcie , jak tam wasze oceny i podwyżki w tym roku ? Jakoś lepiej niż rok temu czy dalej usprawiedliwianie się tabelkami itp ? Sporo osób się zwalnia to może coś dorzucą więcej wszystkim tak jak elektromechanikom po tysiąc+ i tablety do zabicia czasu na zmianie ?

@Waldemar

Ale zawiść..... Skoro tak bardzo chcesz 1000+ , choć znając życie to nie dostaną tego wszyscy i nie w takiej kwocie to śmiało przenieś się do UR...też dostaniesz...."tablet"....a rekrutacje ciągle trwają.

@Waldemar

Skromnie, ale takie czasy.

mistrz zmianowy
@Waldemar

tak, dorzucę ci więcej roboty

Ciekawski

Kogo to zdjęcia bo nie można zobaczyć

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Iryna

Witam. Z jakich przystanków jedzie autobus z Świdnicy? Dziękuję

Yyy

Robię na camach . Zero chłodu, ukrop,,nie ma czym oddychać brak ludzi...stoi się pojedynczo. Dlaczego zakład nie dorzuci dodatków za pracę w takich warunkach? To są ciężkie warunki. Nie mamy tej przyjemności żeby siedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu a zamiast mam ulzyc to zamontowano ochłodzenie na i tak już chłodnym multipackingu...

królowa chlodu
@Yyy

Kolego , dobrze że nie napisałeś że na multipaku jest mróz . Przyjdź popracuj jako fiderka lub przeżuć kilka ton jak giver a gwarantuję ci że nie zmarzniesz .

królowa chlodu

Jak to powiedział inteligentny kierownik z multi : Nie podoba się ,to się zwolnij .

Irek
@Yyy

Więc się zwolnij,mi nie pasowała i skończyłem tam karierę.(usunięte przez administratora)

Giver niebieska zmiana
@królowa chlodu

Giverzy mają przerabane na schubertach zwłaszcza czerwiec lipiec wentylatory nie działają leje się z człowieka jak z psa na hali temperatura dochodzi do 35 stopni i więcej żałuję że się tam przyjąłem a pieniądze szału nie ma

J.A

Okropna firma, sanepid powinien zamknąć to dawno, pracownikom powinny przysługiwać co półroczne badania pasozytnicze! Jeżeli marzy Ci się pasozytnicze zapalenie jelit lub salmonella czy tez zapierdziel do omdlenia w warunkach sauny, smrodzie zgniłego mięsa i towarzystwie pełzających robaków wszelakiej maści to jak najbardziej jest to praca dla Ciebie!

marcin

Pandemia atakuje coraz bardziej a te maseczki to niewiele chronią człowieka .

szalona
@marcin

pandemia szaleje coraz bardziej ,czy naciągania na nos tych pseudo ochraniaczy zwanych maseczkami nasze dyrektorstwo ma może jakieś inne konkretne pomysły ? Czy r

Rekrutacja

Rekrutacja do Utrzymania Ruchu na stanowisko elektromechanika. Powiem szczerze, jedna z dziwniejszych rozmów jaka miałem. Kierownik UR, już po "Dzień dobry" widać, że gość w rodzaju Ważniaka ze Smerfow, próbuje o coś zapytać technicznego, jednak ewidentnie widać, że nie wie o co spytać. Po usłyszeniu odpowiedzi, próbuje wybrnąć ze swojej niewiedzy, żeby trzymać fason przy Pani z HR. Ogólnie uważam, żeby się rozwijać, przełożony powinien być mentorem pod względem technicznym, autorytetem. Tutaj odniosłem dziwne wrażenie, że gość jest tylko od raportowania.

Heh
@Rekrutacja

A czego wymagasz, jak takie stanowiska po znajomościach się dostaje? :)

Saszeta
@Rekrutacja

Jeśli dostałeś tą pracę to dopiero się zdziwisz poznając go dalej ????. Jakbys go zapytał czy prąd można wynieść w kieszeni do domu-to by byla zagwozdka. Nie wiem kogo zna ze jeszcze tam jest trzymany. A jego zwierzchnik następny As ściągnięty tylko dlatego że zna dyrektora. Na pewno wygrał konkurs na to stanowisko. Ogólnie rozwalili dział UR.

@Saszeta

Ale bzdury....wyssane z palca.

Saszeta
@Ppp

Nie prowokuj bo zacznę pisać więcej i zobaczymy co jest wyssane z palca... i zobaczymy czy choć jedno zdanie jest fałszywe? Może podpiszą się pracownicy pod komentarzami i zobaczymy kto mówi nieprawdę.

McGayver
@Rekrutacja

Kierownik UR jest po szkole rolniczej, to co można oczekiwac? Co najwyżej znajomości uzyzniania gleby nawozami naturalnymi, nie znajomości mechaniki...

Gajos
@McGayver

Mnie bardziej interesuje kto go wciągnął na to stanowisko ;)

Chupacabra
@McGayver

W sumie to by się zgadzało, „kiero” po rolniczej bo zarządza „chłopkami roztropkami”, inaczej tego działu nazwać nie można. Teraz przyszło kilku nowych, oby mieli większe ambicje niż ta poprzednia zgraja płaczków, dla której największym wyzwaniem intelektualnym dnia było, żeby się nie zgubić w drodze na kantynę...

chupacabra
@Saszeta

Najbardziej fałszywym, to jest nazywanie tego działu działem utrzymania ruchu. Powinni się nazywać „okupanci kantyny” albo „płaczki z ferajny” ;D chociaż największych płaczków już nie ma...

@chupacabra

Proponuję aby każdy robił swoje i pilnował swojego stanowiska, czytaj nosa. Wtedy wszyscy będą zadowoleni, A skorzysta na tym cały biznes.

@Saszeta

Skoro tak to mój odwagę się podpiąć pod komentarzem, A później z premedytacją umów się na merytoryczną rozmowę z dyrekcją....z pewnością Cię wysłuchają jeśli tylko będziesz miał dowody na swoje czcze pisanie.

Rambo
@chupacabra

Płaczków może nie bo mieli honor i umiejętności, a zostalo paru dojkowiczow. Chupacabra Ty zapewne masz wszystko....hahaha

Nikita
@Chupacabra

Chupacabra chyba jestes z tego grona z kantyny skoro jesteś tak zorientowany. Niektórzy z kantyny dostali awans czyli chyba to nic złego....

chupacabra
@Rambo

Fakt! Umiejętności w unikaniu „roboty” i robieniu szefa w „konia” mieli opanowane na poziomie ekspert! Co do umiejętności typowych dla UR to brak zupełny... typowi wymieniacze.

Rambo
@chupacabra

chyba jestes wielkim fachowcem skoro tak obrażasz chłopaków z UR. I myślę że jesteś nawet ich przełożonym. Niech czytają jaki jesteś błyskotliwy obecni i nieobecni już pracownicy. Będą wiedzieli czego mogą się spodziewać. Skoro kierownik koń bo tak napisałeś to dżokeje odjechali. Tyle w temacie. Możesz co jedynie im torebkę z narzędziami nosić.

fazi 5

komuna i tyle.brak myślących przełożonych

whiskas
@fazi 5

Na multi to samo ,beton .

Ferdynand Kiepski

Witam, Piszę tą wiadomość, gdyż chciałabym uzyskać wiarygodną opinie na temat firmy Nestle Purina. 1. Czy pierwsza umowa jest na czas określony ? 2. Czy warunkiem otrzymania premii jest tylko brak nieobecności czy też są inne zapisy które pozbywają premii? 3. Czy praca na produkcji na stanowisku operatora produkcji wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym i stresem? 4. Czy znajomość SAP będzie atutem? 5. Czy istnieje praca w godzinach nadliczbowych lub na umowę zlecenie albo umowę o dzieło? 6. Czy jest wysoka temperatura w okresie letnim? 7. Jakie benefity otrzymuje pracownik? 8. Czy jest PPK?

Grażyna
@Ferdynand Kiepski

Witam, zadałeś bardzo interesujące pytania. Do tej pory jeszcze nikt nie udzielił Ci żadnej odpowiedzi i zastanawiam się co jest tego powodem. Podbijam więc Twój post i mam nadzieję, że uda Ci się uzyskać jakieś informacje. Czy planujesz aplikować o pracę do Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland?

Ferdynad Kiepski
@Grażyna

Tak , jeżeli uzyskam odpowiedź.

Ktoś
@Ferdynand Kiepski

1- tak, umowa pierwsza na czas określony. 2- teraz zmieniły się zasady. Za kazdy dzień w pracy jest dodatek 25 zł.Wiec premia zależy od tego ile dni w danym miesiącu przepracujesz. 3- chyba zależy gdzie dokładnie trafisz. 4- jasne,że znajomość SAP jest atutem. 5- swego czasu osoby pracujące na produkcji miały sporo możliwości robienia nadgodzin. Teraz jest tego o wiele,wiele mniej. 6- tak, jest wysoka temperatura w okresie letnim. Instalowali rok temu dmuchawy i trochę schładzają powietrze, ale i tak jest gorąco 7- w tym roku były karty podarunkowe na święta w grudniu, do tego kasa na święta, oprócz tego masz z funduszu socjalnego kasę albo na wczasy pod gruszą, albo na opłacenie multisporta, albo Koloni dla dzieci, chyba coś tam jeszcze do wyboru było. Oprócz tego niezły pakiet Luxmed opłacany przez Nestle i ubezpieczenie na życie też opłacane przez Nestle.(można rozszerzyć sobie dopłacając ze swojej wypłaty) 8 - Po 3 miesiącach pracy możesz dołączyć do funduszu emerytalnego, gdzie firma opłaca składkę 4% z twojej łącznej pensji brutto. Przykładowo dla pensji 4000-160zlTy płacisz od tego podatek dochodowy-17procent od kwoty 160zl(czyli jakieś 27zl) a te 160zl jest odkładane - jest to o wiele lepsze rozwiązannie niż PPK.. Możesz płacić wyższą składkę,ale powyżej 4% opłacasz ze swoich pieniędzy.

Felix
@Ferdynand Kiepski

Cześć, Pewnnie brak jednoznacznych odpowiedzi jest spowodowany tym, że nie ma jednej odpowiedzi na wszystkie pytania. W firmie pracuje 1200 osób, są setki stanowisk i pewne rzeczy są różne. 1. Zazwyczaj tak. Za to Pierwsza umowa na czas nieokreślony ma od razu możliwość 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia - jak po trzech latach. 2. Dodatej obecnościowy jest wypłacany za obecność w pracy. Za każdy dzień 3. Zależy jaki operator, na jakiej linii/maszynie. Ale z wyjątkiem Cama raczej nie, a na Camach jest to praca w dużej części w ruchu, ale czy ciężka? W każdym razie w przypadku kobiet przysługuje tam posiłek regeneracyjny. 4. Oczywiście, 5. Tak, dzieło nie. Na zlecenie w bardzo wyjątkowych okolicznościach i tylko przy zupełnie innych zajęciach, w innym dziale, opcjonalnie. 6. Po ostatnich inwestycjach w największe upały nie przekraczała 30 stopni. W większości obszarów (MP, nowe części) dochodziła do 26 7. Multisport, Luxmed, 4% PPE, bezpłatny transport na określonych trasach, posiłki w kantynie z dopłatą itd 8. Jest PPE - 4% opłacane ze środków pracodawcy

easy rider

Jest zimno, od roku nikt nie przyjechał motorkiem, a 2 miejsca z przodu są zablokowane. Może dla motorków zablokujcie miejsca na końcu parkingu jak i tak nikt tym nie przyjeżdża.

Janek P

Witam dojazdy z Walbrzycha. Jakie ulice i godziny odjazdu. Pozdrawiam

Natalia
@Janek P

WAŁBRZYCH (PRZYSTANEK PKS SIKORSKIEGO 157 A PL. TEATRALNY): zmiana I 05:00, zmiana II 17:00 WAŁBRZYCH (PRZYSTANEK PKS WROCŁAWSKA SKRZYŻOWANIE Z UCZNIOWSKĄ): zmiana I 05:15, zmiana II 17:15 Pozdrawiamy :)

Kominiarz

Dzień dobry, chciałbym zapytać o następującą rzecz. Czy firma Nestle dysponuje mieszkaniami pracowniczymi, lub czy ma podpisane umowy z właścicielami hoteli itp ? Generalnie chodzi mi o ułatwienie, pomoc w zmianie miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy w Waszym zakładzie ?

Slipingowy
@Kominiarz

Będziesz spał na hali

@Kominiarz

Człowieku, to nie budżetówka. Chyba nie wiesz na jakim świecie żyjesz.

Kominiarz
@facepalm

No domyślam się właśnie, tak tylko zapytałem ... może akurat ... Mam dobre doświadczenie zagranicą i myślałem to dalej rozwijać ... miło by było jakby pracodawca w tym pomógł ale , takie rzeczy raczej nie u nas. Dzięki za odpowiedzi.

Wiktoria

Dzień Dobry pisze ta wiadomość, gdyż chciałabym uzyskać wiarygodną opinie na temat firmy Nestle Purina. A dokładnie interesuje mnie dział MultiPack jeżeli dobrze zrozumiałam, ze jest taki dział? . Jak u was wyglada system płacy za nocne zmiany? . Jak wyglada sytuacja z premiami? . Czy jest to firma, z która można związać się na dłuższy okres? . Dział multipack co dokładnie tam robią operatorzy czym jest związana tam praca? . Czy w firmie Nestle Purina można zrobić dodatkowe nadgodziny? Dziękuje bardzo za odpowiedz lecz liczę na wiarygodna odpowiedź dotycząca tego działu i firmy? Przepraszam jeżeli pomyliłam nazwę działu.

Felix
@Wiktoria

Cześć, -za pracę w godzianach nocnych dostajesz dodatek 3.8zł/h -premia wynosi 450zł/mies, a warunkiem jej uzyskania jest brak nieplanowanych nieobecności (L4, urlop na żądanie). Poza tym są czasami jakieś nieprzewidziane dodatki. Na przykład teraz jest dodatek covidowy = 30zł za każdy dzień pracy -to zależy od Ciebie. Są ludzie, którzy pracują po kilka lat. Większość, jeśli odchodzi to bardzo szybko. Ponadto operator, jeśli ma mieć przedłużoną umowę, musi zrealizować swój program szkoleniowy -operator na multipackingu operuje linią produkcyjną. Są bardziej lub mniej skomplikowane linie. Do tego obsługa systemu, koordynowanie pracy osób na linii (pracowników produkcji), raportowanie itd. -można zrobić nadgodziny.

Wiktoria
@Felix

Felix dziękuje tobie bardzo za odpowiedź na moja wiadomość. Już teraz wszytko wiem i spokojnie mogę rozpocząć tam prace od 4 stycznia. Pozdrawiam

@Wiktoria

Wiesz, ludzie nie są (usunięte przez administratora)i widzą, że ten wpis to ściema. Postaraj się bardziej.

Nict

Giver dostaje 3200 podstawy, 450 premii frekwencyjne, dodatek za nocki ( nie za 12 godzin zmiany nocnej ale od 22.00 do 6.00 ), no i dodatek kovidowy - 30 zł do dniówki. Brutto. Do listopadowej wypłaty dostaliśmy jakieś 300 zł na święta. Jeśli ktoś ma dzieci w wieku do 14 lat, to na każde dostał kartę podarunkową na 100 zł. Tak to wyglądało w tym roku.

@Nict

W ramach pakietu dostajesz również unikalną sposobność zajeżdżenia sobie kręgosłupa tak aby nadawał się do wymiany.

Janek

Na jaką stawkę można liczyć na magazynie? W ogłoszeniu widzę 4800 brutto. Czy są jakieś premie i nadgodziny?

Purina123
@Janek

Jest to suma całkowita. 4200 podstawy + ok 200zl za nocki +450 zł -co miesiąc frekwencyjna (jak nie byłeś na L4, oraz nie brałeś urlopu na żądanie). Razem wychodzi 4800.

high life
@Janek

Zaopatrz się w telefon komórkowy z dobrym netem. 60% twojego czasu pracy to będzie siedzenie na czterech literach albo szwendanie się bez celu.

Kandydatos

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jak jest na stanowisku "operator grilla" czy jest to ciężka praca, czy duzo do ogarniecia itd. Za wszystkie opinie dziekuje :)

Master chef
@Kandydatos

Trzeba się uwijać z karkówką i kiełbaskami, bo w fabryce jest 1000 osób do wykarmienia

Jakie wartości są cenione w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Wartościowiec

Wartość pieniądza

Lg chem

Witam, czy ktoś z Państwa pracował w LG Chem i ma porównanie między tymi dwoma firmami? Jaka panuje atmosfera między pracownikami? Czy proces jest bardzo trudny do ogarnięcia? Po jakim czasie można podpisać umowę na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.