Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

ciekawa

Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku dekoratora?

Ihaaa
@ciekawa

Luźna praca, kręcisz się po salonie, układasz kwiatki, książeczki, butikowe pierdoły. Tu sobie coś na ścianie namalujesz, tam coś poprzekładasz, generalnie bezstresowa i lekka praca.

Nina

A jakie są stawki ?

Agatka
@Ihaaa

hahahahahha przepraszam, dalej się śmieję.

@Ihaaa

Temat: dekorator. Co za bzdury wypisujesz Ihaaa 1 ..albo zbyt lekko traktujesz swoje obowiązki i odpowiedzialność za funkcjonowanie salonu od strony wizerunkowej, albo szkoda że wydawane są pieniądze na tzw dekorator w twoim mieście ... bo są zbędne. Sprzedawca też może ułożyć kwiatki, coś nabazgrac na ścianie , pospacerować po salonie.

Witajcie , chciałbym zatrudnić się w magazynie w Piotrkowie czy ktoś może powiedzieć jak tam wygląda teraz sytuacja ???.

Ooooo z 30 mocno negatywnych opinii z zniknęło...Agata rekrutuje,musi być ładnie na go work,bo nie znajdą kolejnych naiwnych. Radzę wszystkim, których zainteresowała praca w Agacie w obojętnie jakim salonie, obojętnie na jakim stanowisku- poszukajcie innego pracodawcy,bo ten jest niewarty zachodu. Szkoda nerwów...

B

Cześć wszystkim, W ostatnim czasie pokazało sie sporo ogłoszeń na stanowisko dyrektor salonu. Jednak zdziwiło/zraziło mnie wytłuszczone zdanie Gotowość do tymczasowych relokacji. Rozumiem, ze szkolenie moze odbywać sie w innym mieście, ale czy to oznacza miesiące pracy w innych miastach? Czy ktoś wie o co chodzi? Na jakich zasadach to sie odbywa? Będę bardzo wdzięczna za obiektywne informacje, z góry bardzo dziękuję

Marcin19
@B

Szkolenie odbywa się w kilku miastach i trwa kilka miesięcy. W zależności do jakiego miasta trafisz, albo się wyszkolisz, albo nie. Jesli chodzi o relokację tz, że po szkoleniu możesz pracować 6 m-cy w Poznaniu, później 3 miesiące w Katowicach czy Stalowej Woli. Jesteś jak pionek, gdzie Cię postawią tam masz pracować. Natomiast pełna dyspozycyjność to wiadomo, praca cała dzień, przez cały tydzień. O długich weekendach, majówkach zapomnij. Wynagrodzenie jak na odpowiedzialność i w porównaniu do sytuacji rynkowej raczej rozczarowuje

B
@Marcin19

Dziekuje za odpowiedz. Szkoda, ze tak to wyglada.. kolejna firma, która nie rozumie zasad efektywnego funkcjonowania organizacji. Bez równowagi praca - życie prywatne pracownik nigdy nie bedzie odnosił długofalowych sukcesów dla firmy.. o braku poszanowania zycia prywatnego w związku z tymi szkoleniami juz nie wspomnę.. aż cieżko uwierzyć, ze nadal takie firmy funkcjonują. Sama zarządzałam przed chwila cała firma na rynku polskim, ale wróciłam do rodzinnego miasta i szukam czegoś fajnego w mniejszym mieście i jestem w szoku jak chodzę na rozmowy. Ale podejście Agaty do tej pory mnie najbardziej zszokowało..

Sama doświadczyłam zwolnienia bez podania przyczyny i zdziwiło mnie że do dyrekcji zabroniono mi wejść aby przynajmniej odbyć rozmowę ochrona traktuje pracownika jak kryminalistę mimo pełnej kultury

Marcin19

2 lata pracowałem. Agata nie daje UOP na czas nieokreślony. Pierwsza umowa na czas określony (np 5 m-cy), druga na rok, a trzecia też jest na czas określony (przechodzi ona w umowę na czas nieokreślony po 33 m-cach). To tak jak pensją dla sprzedawców. Podstawa jest niższa płaca minimalna (usunięte przez administratora) O zwolnieniach bez podania przyczyny z dnia na dzień to krążą już legendy.

Benedykt

Według kodeksu pracy przy umowach na czas określony,pracodawca nie musi podać powodu. Ja zostałem zwolniony,bo koleżanka doniosła, że szukam pracy i bywam na rozmowach rekrutacyjnych. Koleżanka awansowala za to na kierownika. Taka firma,relikt lat 90 tych.

Agata Meble
@Anonim

Taka to właśnie firma...Gdyby można było cofnąć czas nigdy nie podjąć decyzji o pracy w tym wątpliwym miejscu... Nauczka na przyszłość.

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Agata Meble

Ta firma to totalna porażka. Nie tylko pod względem zarządzania ludźmi wypada bardzo słabo, także oferuje towar naprawdę kiepskiej jakości. Nie rozumiem dlaczego nikt pracowników nie złożył zawiadomienia do PIP, przecież tutaj notorycznie łamane są prawa pracownika i przepisy BHP...

??

A o kim piszecie ?

?
@??

????

Zuza

Hej, czy aplikował ktos na stanowisko sprzedawcy w Toruniu, I odbył już rozmowę ???

Jotka

Co ty za glupoty wypisujesz. Pracuje na "meblach" od poczatku i moze odeszlo z 5 osob z dzialow w sumie. Nowych nie ma ? A na 2,3, 8 kto pracuje ? Jak sie nie ma wiedzy i intelektu na opanowanie programu sprzedazowego oraz pewnej odpornosci na stres to rzeczywiscie mozna sobie nie poradzic, albo jak sie ma wspolpracownikow, ktorzy sprzedac potrafia (a kto nie potrafi ? ) , ale wyslac zamowienie to juz niekoniecznie... Za butik sie nie wypowiadam, chyba ze wlasnie go masz na mysli, ale slyszalam, ze tam wlasnie jest zle.

Jotka

I jeszcze jedno. Jakos nie slyszalam, zeby ktos zaplacil za bledy, to raczej "gora" "bierze to na klate " caly czas. Jestesmy tylko proszeni aby nie robic i powtarzac bledow, ktore moga nas kosztowac. Taki to wlasnie moj glos rozsadku na koniec dnia. Pozdrawiam serdecznie cala zaloge "mebli " :)

Hey.a jak na magazynie ? Podobno szukają magazyniera.

A jak na magazynie ?

Marjia
@Jotka

Za błędy płacisz z własnej wypłaty. Dyrekcja łaskawie rozdziela na raty . Wszystko zależy od miasta i kto zarządza placówką.

ajjjj
@Marjia

Dokładnie, za ewentualne błędy pracownik płaci z własnej kieszeni.

Urzędas
@ajjjj

Zgłosić to do odpowiednich organów niech ich wezmą na tapetę

@Jotka

Nie masz racji tylko tyle napiszę

Maciek
@Jotka

Żona miała wątpliwą przyjemność pracować w salonie w zg, atmosfera na jej dziale tragiczna, kierowniczka - mobing (usunięte przez administratora) plotkowanie traktowanie drugiego człowieka jak śmiecia, dziwne, że co miesiąc ktoś jej się nie podoba, jeszcze komuś kto był na przyuczeniu każą płacić za czyjeś błędy (bo ktos zlę wydrukował cenę mebla i 300zł starty było..) -żart, potrafią też wywalić dobrego pracownika bo za dużo ma sprzedaży niż kierowniczka działu- więc czuje sie zagrożona i wnioskuje żeby taką osobe zwolnić to o czym to świadczy?

Poszukująca pracy

Cześć, Pracownik Sekretariatu Biura Zarządu - ktoś coś ?

nick
@Poszukująca pracy

Nigdy w życiu nie polecam!

DOnia

Witam a na jakiej zasadzie jest ta cala ich rekrutacja o co chodzi z jakims testem grupowym a pozniej indywidualna rozmowa???

rb07
@DOnia

na jakie stanowisko?

Bbb

Asystent kupca (Katowice) na czym polega praca, jakie warunki etc ?

Maciejowa flacha

Jak zarządza mierny który nigdy za nic nie odpowiada i żeni kity swoim wielkim byznesmenom prezesom że wszyscy beeeeeeeee ale nie on to co się dziwić?kiero magazynu centralnego och..uj..ał go perfekcyjnie przytomnie ewakuując się z tego syfu ha ha ha

Info

Wypowiadają bez podania przyczyny z zastrzeżeniem jaki jest powód

@Info

A w jakim mieście.?

Arnold Boczek

Pytanie za 100 punktów: Ile kiełbasy zabierzy grubas na wczasy? :) Mam na myśli największą parówe noszącą konfitury od początku Majkowa...

@Info

Wiele osób w taki sposób traktują

Adamski

Hej. Mam pytanie z innej beczki. Czy na stanowisko specjalisty ds. dokumentacji księgowo - magazynowej wezmą faceta? Bo słyszałem, że podobno nie.

_mona
@Adamski

Jasne że tak

Kris

Zakupiłem stół z transportem do domu po trzech dniach. Z przyczyn osobistych musiałem następnego dnia zrezygnować z towaru ( którego zaznaczam jeszcze nie otrzymałem). Sprzedawca przyjął rezygnację ale nie chciał zwrócić mi pieniędzy jedynie założył kartę podarunkową z pieniędzmi do wykorzystania w ciągu 2 lat. Po tym czasie moja gotówka przepada. Jakim prawem sklep blokuje mi moje pieniądze i zmusza do zakupów? . Kpina z klienta, obsługa w kasach pracuje jak za karę. Co tam sie dzieje.

Tetris

Tragiczna atmosfera

Czarna 1990

Wie ktoś czemu zwolnili zcepce dyrka w Kielcach? Ogarniętego zwolnili, a zostawili tego co się nienadaje on, hmm

Seba
@Czarna 1990

Może zrobił zakupy w BRW.

Na Targówku zwolnili 4 osoby przed świętami ????. 3 z jednego działu. Taka firma- rąk do pracy brak,a zwalniają dobrych i uczciwych pracowników... Dlaczego? No ja chyba wiem w czym tkwi problem niestety i każdemu, ale to każdemu odradzam pracę w Agacie.

miodzio

chodzą słuchy, że upomniał się o nadgodziny, a wszyscy wiemy co znaczy w agacie upomnieć się o swoje :-(

Stanowczo odradzam wszystkim pracę w Magazynie Centralnym.Takiego bałaganu dawno nie widziałem.Praca bardzo ciężka.Premie mogą zabrać według własnego widzimisię.Pozytywne oceny i wpisy pochodzą od brygadzistów nie dajcie się nabrać.Pracują tu Ukraińcy i Gruzini.Magazynierów szukają nawet przez UP.Ogólnie (usunięte przez administratora) i pół metra mułu.Jak ktoś nie wierzy to niech sobie pomyśli,że magazyn w lipcu będzie miał 3 lata jak zaczął działać,a na mojej zmianie osoba z najdłuższym stażem to 8miesięcy.

Mag

Chłopców 3 lata to mija teraz, co do reszty zgoda

Marcinek

A jak praca na dziale sprzedaży internetowej?ktoś tam pracuje?mam ofertę pracy w firmie DTS,która odbiera z (usunięte przez administratora)paczki,ktoś coś wie na czym ta praca polega i jak z ludźmi na tym dziale,są też tam Ukraińcy i Gruzini?

Izabela

Byłam długi czas zadowolona z zakupów w Agacie lecz po dzisiejszej obsłudze z jaką się spotkałam jestem zawiedziona. Sklep nie zwraca gotówki tylko dają kartę podarunkową. To bardzo nie uczciwe.

@Izabela

To jest bardzo zgodne z prawem więc pretensje można mieć tylko do siebie.

Byłbym zapomniał nadgodziny płatne tylko dla wybranych, reszta do odbioru. Okres największej sprzedaży urlopy wstrzymane czyli akurat tak się składa, że cErwiec, lipiec sierpień brak urlopu, następnie okres świąteczny listopad, grudzień brak urlopu.

Ak

Co ty za bzdury piszesz o urlopie??? Proszę Cię jestem w firmie pare lat i w życiu nie słyszałam o braku urlopu w czerwcu lipcu lub w sierpniu. W 4 kwartale owszem czasem się nie da ze względu na wzmożony ruch ale nie opowiadaj bzdur że jest zakaz.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.