Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

Mara

Mam pytanie ile zarabia handlowiec? Jakim samochodem jeździ?

Odp
@Mara

Zarabia odpowiednio do sytuacji.... A jeździ oczywiście samochodem służbowym..... to jest jasne.????

Dudi
@Mara

Wszystkie warunki pracy i płacy trzeba uzgadniać podczas rekrutacji.

Mara
@Odp

Nie jest jasne chodzi Mi czy ktoś się orientuje jaką handlowiec ma podstawe i jaką marka samochodu jeździ

@Mara

Zazwyczaj to Hyundai. A pieniądze to temat indywidualny.

Szofer

Witam, są przyjęcia na kierowców? Ruszyło się coś w tym kierunku? Dyrektor nie odbiera telefonu.

Kontakt
@Szofer

Proponuje dzwonić na numer że strony 605999031.

Cześć to w kurtkach chodźcie po magazynach 10stopni to zimno?

Lili

Czy są przyjęcia do pracy w tej firmie?

Kar
@Lili

Tak to duza firma. Najlepiej wyslac cv i trzeba zadzwonic do kadr i zapytac. Kontakt bedzie w zakładce kariera na stronie bury.pl

Asia
@Kar

Czy kontrola jakości pracuje w weekendy? Pakowaniem tych owoców to zajmują się magazynierzy ?

Jana

Czy kontrola jakości pracuje w weekendy? Jak to wygląda?

Aksa

Dziękuję za odpowiedź. Czyli dobrze rozumiem, że kontroler jest cały czas na magazynie? Czy ma inne pomieszczenie? Gdzie ten towar sprawdza? Weekendy są pracujące? Czy jak to wygląda?

Ziko

Czy kontrola jakości pracuje w weekendy? Jak to wygląda?

Aksa

Hej możecie napisać o tej kontroli jakości? Jak wygląda praca, czy to raczej na magazynie? Czy w chłodniach, czy ten towar to się na rampie sprawdza? Czy jak to wygląda?

Szofer

Nie szuka ktoś zmiennika na podwójną?

@Szofer

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w nasze firmie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z Dywizją Transportu tel: 81 469 77 54 lub kom: +48 603 993 122.

Alan
@Szofer

Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne.Czy nadal szukasz zmiennika.

@Alan

napisz do mnie na (usunięte przez administratora)

KAM

Witam, czy można teraz wysyłać podanie o prace do transportu? Mam doświadczenie i chce sie umowic na rozmowe, gdzie sie zglosic?

@KAM

Dziękujemy za zainteresowanie. Prosimy przesyłać CV na adres rekrutacja@bury.pl. Pozdrawiamy

Czy pracodawca Bury Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie, od razu zatrudnia super specjalistów.

Dziękujemy za wpis na naszym profilu. Firma Bury Sp. z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i równocześnie dba o podnoszenie ich kompetencji. Adekwatnie do bieżących potrzeb realizuje szkolenia wewnętrzne lub wysyła na szkolenia zewnętrzne. Pozdrawiamy.

Janusz

Organizuje tylko "wybranym" :)

Hgf

Na zatrudnianie dla nowych kierowników działów jest kasa. A na nadgodziny dla kierowców i magazynierów nie ma kasy w dobie koronowirus

Go
@Hgf

Pracuje się tak zeby nie bylo nadgodzin a jak sa jakies to do odbioru innego dnia.

Back
@Go

Czyli wydajniej, tak??

kat

Teraz sie przekonają niektorzy jak trzeba bedzie pojsc na zwolnienie (nie zycze nikomu) i przezyc za 80% smiesznej podstawy

@kat

Dziękujemy za wpis. Jednocześnie informujemy, że nie odnotowaliśmy, by nasi pracownicy obecnie korzystali ze zwolnienia lekarskiego, w związku z istniejącą sytuacją, lub by istniały ku temu jakiekolwiek przesłanki. Zapewniamy, że wszystkie warunki zatrudnienia są przedstawiane już na etapie podpisywania umowy. Kwestie wynagrodzenia zawsze opieramy na obowiązującym prawie pracy i jego przepisach. Pozdrawiamy

On
@kat

Kim ty jestes? Nie byłym kierowcą,co?

@Bury Sp. z o.o.

Prawdą jest ze nadgodziny, dyżury są ujęte w podstawie???

@Adam

Witamy. Jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie, zapraszamy na rozmowę do siedziby naszej firmy. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy

Ka

Prawdą.

T

Nie prawda

Szofer

Jak tam w firmie sytuacja?. Kierowcy jeżdżą normalnie czy przestoje. Chciałem się zatrudnić, ale w tym momencie chyba przyjęcia odwołane.

@Szofer

Trzeba dzwonić do firmy i pytać w kadrach. jezdzą ale są obowiazkowe specjalne przepisy bezpieczenstwa.

Kiero
@K

A te specjalne przepisy bezpieczeństwa to brak informacji o przypadku na granicy? Nie został poinformowany żaden kierowca otym!!!!!!!! Tylko biuro

kie
@Kiero

kto chcial to sie dowiedzial a informacje byly i sa ogolnie dostepne i tez z biura wiemy ze wszystko ok z kierowca

Kiero
@kie

O to dziwne!

K

Dobry wieczór, Czy ktoś się orientuje czy firma przyjmuje na stanowista biurowe? handel, administracja?

Kierowca

Witam. Orientuję się ktoś czy są teraz przyjęcia na kierowcę? Pozdrawiam

@Kierowca

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie. W sprawach dotyczących pracy oraz rekrutacji na stanowisko kierowcy zapraszamy do kontaktu z Dywizją Transportu 661 612 880. Pozdrawiamy

Nodyy

Witam. Są teraz przyjęcia do pracy?

@Nodyy

W tematach dotyczących zatrudnienia w naszej firmie zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr. Numer telefonu oraz adres e-mail znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakty - Dział Kadr. Pozdrawiamy

aladyn

A Bierzecie WGL bez doświadczenia ? 2 tygodnie temu odebrałem prawojazdy

Kontrola Hejtu ???? Szanowna firmo, bądź osobo moderująca. Jesli poddajecie coś opinii publicznej to warto liczyć się z krytyką. Jednocześnie czego można było się spodziewać po takim przesiewie jaki zrobiono i to w jaki sposób?

Gwarantujemy, że wszystkie wpisy są dla nas i odwiedzających cenne. Jedynie te, które naruszają regulamin i łamią prawo polskie są usuwane przez administratora. W przypadku jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, to zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu pod adresem opinie@bury.pl

Szofer@

Witam. Orientuję się ktoś czy są przyjęcia na kierowcę?

@Szofer@

Są, trzeba dzwonić albo najlepiej osobiście do siedziby na rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.