Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

jetemATAM

Firma w z biegiem lat niestety straciła swój trend/opinię rodzinnej i poszła w stronę typowego corpo. (usunięte przez administratora) Stąd też masa zwolnień wg. własnego widzimisię czy też 'jak ci nie pasuje'.. Jednakże złego słowa o szefach firmy nie można powiedzieć, można by rzec "takich szukać, ze świecą". Stara kadra, po za kilkoma(usunięte przez administratora) jest naprawdę świetna. Jeśli chodzi o to czy poleciłbym pracę w tej firmie OBECNIE? Nie.. Nie dopóki jest taki (usunięte przez administratora)

mixx

Witam pracował ktoś jako fakturzysta i może podzielić się opinią na temat zarobków i atmosfery.

B
@mixx

Świetna praca dla młodych, można się dużo nauczyć. Ludzie są ok., fajni i pomocni. Firma dobra dla osób które chcą się uczyć i rozwijać. Zarobki ok. Jak masz szansę na pracę to warto próbować. Powodzenia

Komu nie pasuje niech sie zwolni i rusza na podboj polskich firm transportowych.Ja polecam serdecznie!!

@700

Łatwo poleca się komuś kto siedzi w biurze. Popracuj cały miesiąc za najniższą krajową poza domem zobaczymy czy będziesz zadowolony.

@700

Pracować w Lublinie i jeździć do auta do Poznania to jest rarytas naprawdę.

Pracownik Trade
@666

Ale praca kierowcy chyba na tym polega zeby jeździć

@666

Mieszkać w Polsce i dojeżdżać do auta w Niemczech czy Holandii jest supeerrr!!!

Jak mam mieć 2tys więcej , w tym wyższa podstawę to chyba wybór jest prosty???

@666

Droga wolna!I rozłąka z rodziną mniej boli bo kasiora w kieszeni:(

@700

Niestety taka prawda. A ty uważasz że lepiej mieć 2 tys mniej za tą samą pracę???? To gratuluję.

Xdd
@666

I zaraz się zacznie: Dasko, stojące żelaza i opłaty za DE, FR. Itd. ((((: hahahaha

@Xdd

Jesteś żałosny ale jak prezes każe to trzeba komentować oczywiście zero konkretów o firmie bury bo nawet nie ma czym się pochwalić ( zwykły dziad trans)

@Xdd

Tylko wyśmiewanie innych firm, to potrafisz . Napisz coś o burym . Pochwal się czymś? Bo mi się wydaje że dla kierowcy z Lublina czy okolic jedynym plusem jest to że biuro jest w Lublinie. Nawet buty robocze ( tak było wczesniej ) dawali parę na podwójna obsadę ;)

@666

Gdyby wszystkie firmy transportowe funkcjonowały tak jak piszesz(usunięte przez administratora) to wielu kierowców miałoby spokojniejszą prace.Nie musieliby adblu wozić na pace,czekac pod bramkami aż szef wyszle na konto pare groszy żeby przejechac czy na pobory czekać.Uwazam ze bardzo sie mylisz w tej ocenie.To nie jest firma idealna z punktu widzenia kierowcy ale do (usunięte przez administratora)jej daleko.

@666

Wiem co pisze bo i u takich jeździłem.Piszesz że butów nie dają wszystkim to fakt.Ale masz za free środki czystości w szerokim asortymencie,wynagrodzenie na czas,a nie w ratach,wszelkiego rodzaju opłaty na drodze cie nie obchodza-masz wszystko zapewnione.Parkingi płatne z przyzwoitym socjalne,a nie ulica i trawnik obok.Sa duże plusy-sa tez niestety minusy.Kazdy kto tu pracuje znalazl pewnie coś dla siebie dobrego.Dla mnie jest ok wiec polecam .

@700

Gościu ty piszesz o standardzie o niczym innym.(usunięte przez administratora)Ale kasa na czas, parkingi płatne, wszelakiego rodzaju opłaty na drodze to minimum. Prosiłem cię żebyś o tym nie pisał bo to żaden luksus.To jest normą w każdej firmie. ( Nie wiem u kogo ty pracowałeś:) Napisz co firma bury oferuje ponad minimum , że tu tak dobrze jak twierdzisz.

@666

Butów nie daje , ciuchów nie daje, nie płaci za pranie swoich ciuchów. Ale płaci za autostrady hehe koleś rozwalił system

@666

O i tu sie mylisz-ciuchy daje ale niestety za pralnię nie płaci(usunięte przez administratora)

Słuchaj jakbyś jeździł to byś widział na parkingach czy kierowcy mają ciuchy firmowe czy nie. A standardy(usunięte przez administratora) zapisane są w kodeksie pracy . Jeśli twój sef nie daje ciuchów i nie płaci za pranie to łamie przepisy kodeksu pracy

Kierowca UBER
@700

Dobrze gada ja dostałem za miesiąc pracy 600zl i musiałem o.nie walczyc bo bym nic nie dostal

@700

Wybory się skończyly pieski przestały szczekac

buła
@700

Tak jest super wie za co pracuje

buła
@700

Tez polecam (usunięte przez administratora)

@666

ja nie w biuzre i inaczej to widze. bo to praca na dluzej a nie na rok i zmiana. jestem lojalny bo mam za co dziekowac. sam prezes te mi nie raz dziekowal. wole miec prace tu i teraz niz szukac atrakcji w siwecie

Dog
@pracownik

Widząc twój wpis wnioskuję że jesteś chyba inwalidą i pracujesz na łochronie ;)

Dubler
@Dog

:) Dobre. Ja obstawiam że kolega raczej taki ukrainskij.

Xde
@700

Dużo kierowców nie ma ciuchow firmowych bo z tego co się pytałem to powiedziano, że nie ma i nie będzie bo ludzie przychodzą i odchodzą o zabierają ze sobą nie oddają.

Przemek
@Xde

Nawet jak oddadzą to komu innemu dadzą aby w nich chodził? Bez jaj

edi
@700

No pewnie , tym bardziej ze u holendra masz 9 tys a tu ile???? I jaka podstawa u tego wiel;kiego pracodawcy?????Nadgodziny płaci???

@700

a ty ile jesteś w domu????? Policz sobie i okaze sie ze są miesiace gdzie przy takim systemie jestes 45 h na miesiac

Kiero

(usunięte przez administratora) Ilu masz starych kierowców 5, 8? Poodchodzili już dawno. Auto z byle czym na serwisie dobre. (usunięte przez administratora)

Kris

To powiedz czego kierowcy wracają do Burego z podkulonym ogonem o braku nie słyszałem chodź pewnie są jak w każdej większej firmie. Gdyby faktycznie były takie braki kolegów ze wschodu by przyjmowali a o dziwo jeździ ich zero. I to jest kolejny wielki plus tej firmy. Jeżdżę pod dobrym spedytorem dogadujemy się i robota staje się przyjemniejsza. Nikt nie gania robisz swoje i taka jest prawda. Nie wiem jak jest pod innymi spedytorami. O urlopie czy wolnym nie wspomnę nie ma żadnego problemu auto przypisane do kierowcy. Mi pasuje jeżeli ktoś jest innego zdania to albo jest nie udacznikiem albo chciałby brać kasę za leżenie

Kris

Dodam jeszcze że tacho jest rzeczą świętą co jest dla mnie priorytetem

Ten zadowolony

Stary nie pracujesz już tutaj to po co piszesz? Nudzi Ci się? A może taka prawda że nie pracujesz i siedzisz w domu na zasiłku a swoje żale wylewasz tu na forum. Zajmij sie czymś i przestań pisać bzdury, bo tu ludzie szukają wiedzy na temat pracy a nie wałkowania w kółko pretensji jednej niezadowolonej z życia osoby. A jeśli jesteś zadowolony to super, tylko jakoś tego nie widać. Powodzenia. Ja już tu trochę pracuje i wiem ze ani ja ani spedycja nie maja łatwej pracy, a dla spedycji ja mam szacunek, dają radę.

@Ten zadowolony

O czym ty piszesz? Jakie urlopy? Nawet nowi kierowcy po miesiącu odchodzą bo ktoś im ciemnoty nawciskał bez pokrycia w rzeczywistości. Napisz jak spedycja karze wyciągać karty na 45h. Jak rozliczenia obciążają za paliwo,nawet starzowe zabierają. Ale siedząc za biurkiem to co możesz napisać!!! Robota ułożona super,3 przepinki i zamiana całego składu bo z braku kierowców pojedyncze obsady lecą na Madryt bez godzin. Pisz o realiach a nie o marzeniach!!!! Chyba ze piszesz o tej dobrej zmianie która jest obiecywana od roku a nadal nie dotarła.

@Kris

Wiesz czemu nie ma Ukraińców??? Po pierwsze za taką.kase im się nie opłaca a po drugie mieli by do domu jechać na 45 h??

@Kris

Tacho priorytet tak? Jazda w zakaz,45h bez karty na zachodzie to jest ok? W poltyka firmie takie rzeczy. Bardzo dobry przykład dla przedsiębiorców!!!!

Były kiero
@Ten zadowolony

Bzdury to ty sam piszesz ,ja piszę prawdę żeby ludzie wiedzieli w co się pchają. Kiedyś to była dobra firma ale teraz prezes nie ma czasu na nią.W dalszym ciągu uważam że nie jesteś kierowcą ponieważ ci co zostali to też narzekają i szukają czegoś nowego. I sporo kierowców ma kredyty i się boją odejść że sobie nie poradzą i to jest ich błąd. A ci co wracają to tacy z nich kierowcy że sobie nie radzą w innych firmach i wracają i puźniej znowu odchodzą i tak w kółko. Znam wielu kierowców co odeszli i są szczęśliwi i żaden niema zamiaru wracać do Burego bo nie ma po co.A ty tak siedzisz za tym biurkiem i piszesz te bzdury że tak dobrze i taka dobra spedycja to tylko ktoś ze spedycji mógł coś takiego wymyślić, nawet ci , co zostali to na spedycji suchej nitki nie zostawiają i dobrze o tym wiecie .A propo to nie jestem na bezrobotnym w tym fachu nie ma strachu :))), . dalej śmigam za fajerą i za lepszą kasę i więcej w domu :)))

Edi
@Kris

Nie wiecie kto to pisze??? Ten co wyskaczami handlował :)))))

Kris

Jeszcze nikt mi tu nie kazał karty wyciągać na 45 co za bzdura wyssana z palca. Jak możesz w Hiszpanii spać w aucie bez karty chyba samobójca. Powtarzam żyjesz dobrze ze spedytorem i on to doceni. Umiesz czas rozliczyć ułożyć sobie sam trasę to wszystko jest ok. A jeżeli liczysz na prowadzenie jak za rączkę dzieci w przedszkolu to może i tak jest. Ja takich problemów w tej firmie nie mam. Jeżeli ktoś jest zaradny używa mózgu i radzi sobie potrafi się dogadać w sposób normalny nie gębą problemów nie ma. Czasami trzeba dać coś od siebie a nie tylko wymagać. Ci co piszą te bzdury ciekawy jestem czy patrzę na siebie z czystym sumieniem rano w lusterko. A może to są ci wyrzuceni dyscyplinarnie.

Kris

Niektórzy twierdzą że jest taki brak kierowców to gdzie są ogłoszenia o pracę? Firma nie ma kierowców i się nie ogłasza śmieszne. Ja wyrażam swoją opinię. Przerobiłem kilka firm także jakieś rozeznanie mam jak na razie nie myślę o zmianie i oby tak zostało.

@Kris

Zmień lekarza!!! Nie będę wymieniał chlopaków co pauzy kręcili bez kart. Ogłoszeń niema bo po co? Tutaj każdy idzie w ciemno bo zawsze są przyjęcia. Ty to chyba jedyny super kierowca!!! Dar od boga. To żart. Biurokrato za mało wiesz o pracy kierowcy u Burego

@Marek

Może i za mało ale na tą chwilę jest ok mam nadzieję że to się nie zmieni

Zdrawko
@Marek

Tak, mi się tez zdarzyło 45 na zachodzie z karta wyjęta, musiałem znaleźć hotel tani żeby mieć kwit, Nie dajcie się zwariować, spedycja bardziej prosi niż nakazuje, panie prezesie czekamy na podwyżki ;)

Były
@Kris

Uznał (usunięte przez administratora)prezes ze nie warto płacic za ogłoszenia skoro i tak nikt nie przyjdzie :)

Koniu

(usunięte przez administratora) 50 euro to mają już na busach .

Zrób kwity,pojedź w trase,przepnij się,nie dojedź na imprezę o ktorej spedycji mówiłeś miesiac wcześniej, po drodze rozsiądź się bo trzeba pojedynka ściągnąć,bo on albo niema czasu albo jeździ 80km/h bo premia. Wyjedź pare razy po 45h w trase. Jak to ogarniesz to się wypowiadaj. Nara

Obecnikierowcy
@Były kiero

100%prawdy !!!!!! Kris to buc z biura!!!! Nie polecamy!!!! Jeśli jesteś młody,kawaler i masz prawo jazdy kat.BC to to jest firma dla Ciebie!!!!! Tutaj nauczysz się pracy,zdobędziesz doświadczenie,za nic nie odpowiadasz!!!!!! Za wszystko zbierze kierowca co cię szkoli. Rozliczenia dadzą ci dobrą premię,starszemu zabiorą. A potem do normalnej pracy.

Obecnikierowcy
@Obecnikierowcy

Oczywiscie BCE

Y

Tir 160 robił pauzy 45h bez karty i spał w aucie

NK

WOŚP to szczytny cel i każda forma jest dobra a chyba każdy wie że on pomaga na wiele sposobów... tylko to sie liczy.

kat
@Kris

Wymień tych kierowcow (usunięte przez administratora). Ja takich nie znam.

@Kris

Taa wracają :) Np z RB gdzie mają 62 euro za dzień wracają na 50 (usunięte przez administratora)

Kotek

Witam jakie dokładnie zarobki u Burego? Jaka podstawa i jaka dieta?

Kierca
@Kotek

Zarobki dobre i zawsze na czas, kilka składowych wienc najlepiej umówić się na spotkanie w transporcie albo dzwonić do dyr transportu czy tam do kadr i pytać, numery sa na stronie internetowej

@Kierca

Czy dobre to wątpię. Podstawa +50 euro dieta. A te składowe to raz masz raz nie! Jedyny plus to swoje auto,ale pogłoski chodzą że już nie długo. Jak auta zabiorą to szkoda czasu na tą firmę!!!!

Ktos chetny na podwojna z okolic zamoscia ?

@123

Pracujesz juz w firmie, czy dopiero bedziesz sie przyjmował?

@321

Bede sie przyjmowal dopiero

@123

Ja szukam roboty, zastanawiam się nad Burym. Mam tylko 2 miesiące doświadczenia na CE.

Man

Jestem zainteresowany pracą mechanika w serwisie w Radomiu. Przywiesc podanie czy zadzwonic? Potrzebni są fachowcy? Mam doswiadczenie.

Xxx

Jaki spedytor? Nie myl pojęć!!! Tutaj będziesz tylko przekaznikiem od pisania sms i słuchania od kierowców (usunięte przez administratora), bo im tak jak i tobie naobiecują gruszek na wierzbie a potem rozczarowanie. Sam nie zrobisz nic!!!! Tylko obiecanki. Prezes obiecał premię motywacyjną i co? Nic.

xXx

Pracował ktoś tam jako spedytor/dyspozytor? Jakieś rady/opinie?

MaN
@xXx

Szczerze polecam, dobrzy kierowcy z którymi współpraca jest łatwa i przyjemna. Myślę że warto spróbować. Czas w pracy mija szybko, bardzo szybko

Prac

Duże zmiany w Burym i dużo ludzi którzy wierzą że są potrzebne. Czasy się zmieniają, rynek się zmienia, też zmienia się firma Bury, inaczej może już dawno by zniknela z rynku.

Mag Obecnie
@Prac

Ponoć jest dobrze są zyski i wszyscy idziemy w kierunku dobrych zmian, nie musimy się bać!! A to że zwolnili w ostatnim czasie mnóstwo ludzi to tylko żeby było lepiej (: im i nam :)

@Mag Obecnie

A co z transportem??? Kierowcy odchodzą,a jakoś nowi się nie pchają!!!! Wspaniała dyrekcja też to zamknie?

Swąd
@Mag Obecnie

Buchahaha......podobno wcale nie jest tak dobrze, bo koszty odświeżaczy powietrza jakie są zużywane od kilku miesięcy w biurze na konstruktorów pożerają cały zysk z handlu.

Qqq
@Prac

Czy ty jesteś idiotą czy masz kogoś za idiotę?? Są dwa wyjscia

Xx
@Mag Obecnie

Co Ty pleciesz? Tak się postępuje z ludźmi,zwalnia się z dnia na dzień bo dyrekcja miała wizje? Teraz robią oszczędności bo jest kogo zwolnić i co zamknąć. A za rok czym się popiszecie. Już nie będzie czym i sami poodchodzicie bo kto na was zarobi!! Niech Prezes przemyśli swoje wypowiedzi bo kompletnie nie pasują do sytuacji i atmosfery w firmie. Jedno się gada a co innego się robi. Dobre zaczątki polityka!!!!

Wacky
@Swąd

O co chodzi z tymi odświeżaczami..

Cóż
@Prac

Mało konkretnych zmian ,coraz mniej konkretnych ludzi ,wiara w samouzdrowienie firmy to za malo ,jednak powoli znikamy .

@Kierowca

Co jak co będąc w trasie, dwóch kierowców Ukraińców prosilo o numer do burego o przyjęcie. Jakbyście dobrze papatrzyli. To Bury zaczyna przyjmować Ukraińców nie jedna osoba czytała, że poszukują obcokrajowców, i zapewniają zakwaterowanie, aby nie jeździli do domu na 45h ???????? śmiech! A bardzo dużo osób odeszło i nie mówcie że nie.. Największą przyczyną odejścia kierowców którzy pracowali po 10 lat to że po 45h wywalaja cię w trasę po prawie dwóch tygodniach trasy. Stoisz po 2-3 dni na parkingu bez zlecenia. W spedycji nie ma doświadczonych spedytorów tylko pobrali z przedszkola..????‍♀️ Masz ważna sprawę w domu spedycja zapewnia Tobie że wrocisz na czas, a tak naprawdę jedziesz w dalszą trasę. Bo oni mają gdzieś twoje ważne rodzinne sprawy chodź się mówiło im miesiąc wcześniej. Zreszta dużo jest ludzi którzy narzekają. I jestem też tego przykładem, że miałobyc tak a stałem 200 km od bazy i żaden skoczek nie przyjechał mnie ściągnąć. Bo nagle nie było żadnego. Na święta urlopów nie dają tylko dają kiedy im się chce..

@Gość

Tak napisałeś prawdę stoisz 5 dni na parkingach w domu 45h i zrobiłeś 250euro za pilnowanie auta na parkingu, oszczędności w firmie trzeba zacząć od spedycji nie ponoszą odpowiedzialności za błędy i wstyd firmie

Siódemka

Wie ktoś jaki jest system jeśli chodzi o międzynarodówkę.slyszalem że dwa tyg. na tydzień.

Kierowca

Witam, szukam zmiennika do Burego najlepiej z Zamościa, ktoś chętny? Pisać tutaj jakiś namiar na siebie. Dzięki pozdrawiam

@Kierowca

Cześć jestem z Lublina. masz maila do mnie (usunięte przez administratora) puść strzała a się odezwę

mieszko
@Kierowca

Z Hrubieszowa jestem chętny.

Zamojski

Zamość

Byly kierowca

Panowie,u Burego kiedys bylo dobrze teraz (usunięte przez administratora) niedlugo bedziecie pracowa za miske ryzu i nie powiecie ze jest zle.Pozdrawiam dupowlazow prezesowskich z Zamoscia i okolic chociaz i w Lublinie ich nie brakuje.

Sylwia

Dzień dobry wszystkim.jutro idę na rozmowę. I jestem ciekawa jaka jest stawka oraz umowa na sam początek oraz co trzeba tam robić i czy jest tam ciepło w tej hurtowni warzyw. Bardzo proszę o wiadomość.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bury Sp. z o.o.?

Anka

Pewnie zależy od stanowiska, jeszcze pół roku temu po okresie próbnym dostawało się umowę na czas nieokreślony, ale teraz przy tych wszystkich zmianach to kto wie ;)

Krzyś

Po co Ci ta umowa? Dobra zmiana trwa ale na gorsze. Od handlowców po kierowców, od spedycji po informatyków ludzie odchodzą. Zastanów się czy warto poświęcić swój czas dla tej firmy!!! Prezes kreuje się na zbawce narodu a w firmie wyzysk i zakłamanie.

Kol
@Krzyś

Kto nie jest przystosowany do zmian ten odchodzi, normalne ale większośc została.

Heh
@Kol

Jakie zmiany przenoszenie pracowników z pokoju do pokoju ? Brak efektów .

Szok
@Krzyś

Nareszcie ktoś napisał prawdę bo Bury Sp z oo to nie tylko kierowcy i transport. Co się stało z atmosferą pracy w firmie? (usunięte przez administratora) Przykre ale prawdziwe brak kompetencji ignorancja ,brak poszanowania i brak pomysłu na zmiany o których tak się krzyczy od roku .A miało być tak pięknie .(usunięte przez administratora)

Szok
@Szok

No i usunięto istotę sprawy o której pisałem , ,drogi administratorze to tej firmie nie pomoże,,

Piter

Standard to 3 miesiące okresu próbnego a potem umowa na długo lub na czas nieokreślony.

Ktoś

Jak zamknąć transport??? To wtedy kadry do zwolnienia.Tyle umów co oni napiszą,skierowań,ile ryz papieru na to pójdzie,to wszystko koszty. Jak napiszę ze w ostatnich 3latach przewinęło sie z 1000 szoferów to napewno dużej pomyłki nie będzie. Ale przecież firma super

Ktoś
@Ktoś

Nawet zainwestowano w film szkoleniowy,bo czasu brakło na opowieści. Lepsza zmiana

Adidas

Po co ci tam umowa??? Z taką podstawą żaden bank nic ci nie da

Lok
@Ktoś

Bo pewnie lepiej zbijac bąki i nic nie robić, cofać sie i cofac, bo przeciez sie nalezy. Juz nie te czasy kolego, a jak sie chcesz cofac to powodzenia ale gdzie indziej i nie tutaj.

Magazyn

Witam powieccie czy centrala jest na Melgiewskiej czy na Konstruktorow? Slyszalem dobrze o pracy w magazynie w Burym, czy nadal szukaja ludzi? Chce pszyjsc na rozmowe.

Prawda jest taka że pochlebne.recenzje pisze tu jeden pan. Ten napompowany . Ale jakby firma wam życie uratowała też byście tak pewnie pisali ;) Tam paru jest takich. Jeden był dobry przy murowaniu rampy,drugi świetnie przebierał paprykę . Następna świetnie ogarniała palety.

A jak tam paleciara???? A instruktor przez małe i jeszcze tam pracuje??? Zresztą gdzie by poszedł chyba meble zbijać :)

Witam szukam kogoś na podwójną obsade,może ktoś chętny?

Łukasz
@Nowy

Cześć mój e mail> james.bond35@onet.pl mogę jeździć w podwójnej z opanowanym spoko gościem

Łukasz
@Nowy

Hej. Pisz na maila james.bond35@onet.pl

Kierowiec

Ponawiam pytanie. Czy wiadomo coś o przyjęciach na stanowisko kierowcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.