Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

Nik

Czym kieruje się firma zatrudniając Dyrektora do 3 osobowego działu?

Nak
@Nik

Nie ma to żadnego znaczenia czy zatrudniona osoba ma w umowie Dyrektor czy Kierownik, najważniejsze że jest dobrym fachowcem i zna się na rzeczy, ma doświadczenie i bierze odpowiedzialność za pracę całego działu, umie zarządzać ludźmi i projektami, delegować zadania i wiele innych.

Gniewko
@Nak

Nie ważne.. hmm a jednak dyr... (usunięte przez administratora)

@Nak

Fachowców to akurat coraz mniej jest, a w transporcie to już wg brak

Haer
@.

Nie ważne są Twoje kompetencje ale to czy jesteś w stanie bezrefleksyjnie podporządkować się niekompetentnym

Dury
@Nak

Czy są jakieś stanowiska (usunięte przez administratora) do obstawienia???

@Nak

Ludzie przychodzą do firmy, ale odchodzą od szefów!

@Hannah
@Nak

tak. to jest najważniejsze. ale widać nie dla wszystkich. i widać że byli pracownicy firmy na czele z byłym dyrektorem kompletnie tego nie rozumieją... były ciągle nie rozumie czemu jest były.... zabawne.

@KOrdek
@.

A ty sobie taka opinię wystawiasz? jakiś kierunek transportowy skończyłeś na zacnej uczelni, że możesz to oceniać? albo może przemawia za tobą doświadczenie zawodowe potwierdzone jakimiś sukcesami? czy jedno co umiesz to pisać takie nic nie wnoszące opinie?

MAT
@Michał

Firmę tworzą ludzie - w tym szefowie. Myślisz, że ty odchodzisz od szefa? a może to on pozbywa się ciebie z poczuciem ulgi? myślę że tak właśnie było w twoim przypadku.

Xyz

Tak przyglądam się co jakiś czas tym dyskusjom tutaj, teraz aktywował się ktoś z obrońców firmy i można przerzucać się argumentami kulturalnymi bądź też nie ale jak to mówią uderz w stół a nożyce same się odezwą. Konkluzja jest taka, że nic nie dzieje się bez przyczyny i ta rotacja, aktywność tego wątku tutaj a zwłaszcza emigracja ludzi z firmy to nie przypadek. Firmie życzę jak najlepiej a czy zmierza to w dobrym kierunku czy szefostwo patrzy krótkowzrocznie czas pokaże :)

Driver

Zadajcie pytanie (usunięte przez administratora)która to jest trzecia oś, co to jest pauza dobowa??? Bo po ostatniej rozmowie z nim, upewnił mnie ze to chyba nie jego branża, lepiej wypadł w filmie niż w rozmowie(usunięte przez administratora)

paweł

to facet bez pojecia, z tego co wiadomo byli ludzie, były jakies pomysły,mógł miec swietna pozycje na rynku transportu. zmarnowal potencjal, powygryzał ludzi ,Zarzad nawet nie wie jakie numery odwalał a potem musiał to jakos przykrywac, a że (usunięte przez administratora)

Bury
@paweł

Nie ma kozaka na aktora z Jonaka!! Zasada jest prosta jak ciągnik przyjedzie z (usunięte przez administratora) to po dwóch dniach kasują się kilometry puste i może walić na pusto pod (usunięte przez administratora), taka metoda jest najlepsza!

@Hannah
@paweł

A więcej konkretów? - czy tylko takie pomówienia internetowe? (usunięte przez administratora)może dla odmiany zamiast wylewać swoje frustracje zacznijcie się starać i szanujcie swoich szefów. to dzięki nim macie zatrudnienie.

Krystian

Myśle ze (usunięte przez administratora) wszystko i na wszystkim, żeby utrzymać się na stanowisku. (usunięte przez administratora)

KJ

Jakie zarobki firma proponuje na start. Interesuje mnie praca jako kontroler jakości? Jakieś rozeznanie?

@KJ

Może się okazac że rozmawias zna temat kontrolera jakosci a w rzeczywistosci bedziesz pakował owoce, to typowe w tej firmie.

Jaka temperatura panuje na hali, w miejscu gdzie pracują kontrolerzy jakości? Czy to typowa lodówka?

Nik
@Kandydat

Tak. Chłodnia.

Melka

Czy firma przyjmuje na ten moment pracowników bez doświadczenia?

Darwin

Gdzie dowiem się czegoś o tej firmie? Jestem zainteresowany jakie tam warunki panują? Bo tak właściwie te wpisy na forum to wyglądają na cenzurowane i tak jak by to potyczki brzdąców były. Jakaś dziecinada ? Czy tam jest 28 letnia historia na rynku? Czy warto tam się zatrudniać? Bo poczta pantoflowa mówi ze szef ma inne „ zajęcie” a firma sama sobie jest. Ludzie podpowiedzcie coś

Wet
@Darwin

Szkoda nawet pisać bo i tak usuną..

Ex
@Darwin

Pracowałem tam firma duża i ma możliwości. W obecnych trudnych czasach z rynku znikają firmy i ludzie tracą pracę a Bury radzi sobie dobrze rozwija sie. Pracuje tam z 500 osób to coś znaczy, więc napewno warto. Gdyby nie moja sytuacja pewnie bym tam dalej robił. Ja bym polecał.

Lublin
@Wet

Opinie tworzą ludzie nie forum, w Lublinie popytać znajomych wystarczy :)))))

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bury Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

G

Firma normalnie pracuje, można zamawiać towar.

Młody

Witam czy firma przyjmuje kierowców bez doświadczenia?

Kriss

Czy są przyjęcia Na Kierowcę i jakie warunki

@Kriss

Witamy, Osoby zainteresowane pracą na stanowisku "Kierowca Międzynarodowy" zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. oraz do kontaktu pod nr tel.: 605 999 031. Pozdrawiamy

Tade

Wszystkich zwalniać bo nie wolno mieć własnych opinii na dany temat, nie wolno nic mówić bo zaraz zwolnienia przez (usunięte przez administratora) Jak się okazuje że trzeba zwolnić by wsadzić swojego człowieka na dane stanowisko.

Incitatus
@Tade

Zrobię z wami co mi się zamani.

Szofer2

Witam. Czy są teraz przyjęcia na kierowcę?pozdrawiam

@Szofer2

Dziękujemy za zainteresowanie. Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w naszej firmie do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl., natomiast osoby zainteresowane pracą na stanowisku Kierowcy Międzynarodowego mogą uzyskać więcej informacji na temat bieżącej sytuacji pod nr tel.: 605 999 031. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się w odpowiednim czasie, tylko z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiamy

Stary Kierowca

Tylko czekać jak nowy pracownik (kolega kierownika zakupów) zajmie miejsce w biurze magazynu. Tylko odliczamy odliczamy. Dobrych pracowników się zwalnia (usunięte przez administratora)by swoich zatrudnić. (usunięte przez administratora)

QA

Widać że firma wciąż się rozwija i jest w niej miejsce dla nowych doświadczonych pracowników.

QC
@QA

A co te posty znikają jak herbatniki w kuchni(usunięte przez administratora)?

Dorota
@QA

Dajcie przykład co się rozwinęło w ostatnich 2 latach? Oprócz przeprowadzek z biura do biura, z budynku do budynku, wydaliście mnóstwo pieniążków na pomysły które nie wniosły nic, poza brakiem jakiejkolwiek stabilności dla szeregowych pracowników. Jedno się rozwinęło na pewno w ostatnim czasie, cenzura na tym forum, w tym jesteście mistrzami.

Roman
@QA

A gdzie starzy pracownicy? Co z nimi?

Aktor
@QA

Witam, kiedy nowy nabór na stanowiska dyrektorskie? (usunięte przez administratora)

Robert
@QA

Kiedy w altanie zostanie zamontowane ogrzewanie? (usunięte przez administratora)na swoje epokowe pomysły wpada właśnie tam. Firma nie może pozwolić sobie na półroczny zastój!

Katarzyna

Dobry wirczór, Czy firma przyjmuje na stanowiska biurowe? Administracja, handel?

@Katarzyna

Dziękujemy za zainteresowanie. Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w naszej firmie do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się w odpowiednim czasie, tylko z wybranymi kandydatami. Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.bury.pl/kariera/ Pozdrawiamy

QQ
@Katarzyna

firma Bury w dobie koronawirusa i kryzysu zatrudnia tylko dyrektorów i kierowników

J
@QQ

Ja sie niedawno przyjolem na kierowce to chyba nie tylko

L
@J

Na podwójną na Europę, czy na krajowke?

nick
@J

Na 3/4 etatu? Takie teraz warunki dla nowego.

J
@nick

Jak 3/4 etatu? Jak to wygląda w praktyce?

Sztuka
@J

niech się firma wypowie jak to wyglada, tez jestem ciekawy

New
@J

Ja też !!! chociaż nie na kierowcę :) i nie na kierownika :) na zwykłego zadowolonego pracownika.

Old
@New

Oho i odezwał się (usunięte przez administratora)

Old
@New

Czyżby ciepły (usunięte przez administratora)

Ziko
@Katarzyna

Teraz potrzebni są głównie dyrektorzy, kierownicy itp.wybitni menagerowie.

Skwarek

Darek do jakiego działu próbowałeś się dostać? Jakie stanowisko? Z kim miałeś rozmowę kwalifikacyjną?

Widzę to

Jest słabo, nie ma już tego wspólnego mianownika :( ale rozpędzona lokomotywa nie hamuje jak rower wiec za 2 lata będzie widać. Pozdrawiam wszyskich którzy tworzyli tą firmę.(usunięte przez administratora)

Darek
@Skwarek

Czy to takie wazne teraz? Jest wielki niesmak bo taka sytuacja jest naprawdę poniżej krytyki, tym bardziej że wiem kogo niedawno przyjeli do serwisu na jakiegos chyba kierownika.. jesli firma nie widzi jakich ludzi przyjmuje i z jakimi nawykami to ja juz zaczynam miec watpliwości, a po tych wyczynach rekrutacyjnych wątpliwości juz nie mam, nie chcę tam pracowac i dobrze się stało że tak wyszło.

Junior

Witam czy są przyjęcia na kierowcę ? Ostatnio dzwoniłem to dopiero niby pod koniec wakacji mają szukać prawda to ?

Szofer
@Junior

Jak Ci tak powiedzieli to chyba prawda.

@Junior

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR pod numerem tel. 607 999 164 i osobistego ustalenia szczegółów. Powodzenia.

juro
@Bury Sp. z o.o.

nie ma przyjęć a jak dzwonisz to co chwile tylko masz dzwonić za 2 tygodnie itd nie ma konkretnej daty

@Junior

Witamy i dziękujemy za tak duże zainteresowanie pracą w naszej firmie. Od września planujemy kolejne powiększenie grupy zatrudnionych kierowców, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą kierowcy do pozostania w kontakcie z firmą - tel. 607 999 164. Na chwilę obecną firma nie przewiduje utworzenia nowych etatów kierowcy, jednak zapraszamy do obserwowania zakładki Kariera na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy serdecznie.

Aaaa
@Bury Sp. z o.o.

Czy firma planuje zatrudnienia kontrolerów jakości?

@Bury Sp. z o.o.

Przestańcie opowiadac (usunięte przez administratora) zwodzicie ludzi od zawsze, nigdy nie było z wami konkretnej rozmowy, zawsze, prosze zadzwonic za tydzień, za dwa itd, nawet telefonu nie odbieracie. Zdarza się nawety że niby juz przyjmujecie, prawie umowe chcecie podpisac i cisza, a potem sie okazuje ze juz nieaktualne. To tylko swiadczy o kompletnym braku profesjonalizmu . Żeby juz całkiem wesoło było to potraficie gamoni przyjmowac i ich opinii słuchac, bez żadnej weryfikacji. Niby taka porzadna firma a nie potrafi ludzi dobrać.

Bodgan
@Jacek

Nie pracujesz tam to nie masz wiedzy jak się rekrutuje i kogo się przyjmuje. Współpracuje z kierowcami Burego od lat i wiem że to dobrzy fachowcy. Nie zawiodłem się przez te wszystkie lata, pozdrawiam chłopaków, good job!

@Bodgan

akurat mam pojecie jak sie tam rekrutuje, nie tylko z własnego doświadczenia ale trówniez innych i nie tylko chodzi tu o etaty kierowców. Chodzi o całą firme, nie tylko transport, ale równiez serwis. Dzieje sie to samo w każdym ich dziale.

Koliga

Czy ktoś może coś opowiedzieć o pracy w dziale jakości? Jakie zarobki, atmosfera? Czy zmiany są 6-14 i 14-22?

@Koliga

Praca w dziale jakości chyba jak w każdym dziale jakościowym. Po prostu kontrola owoców i warzyw. Czy ciężka? Są dni gdzie jest dużo pracy, a są dni bardziej luźne. Atmosfera stworzona przez kierownika działu jest bardzo dobra. Zarobki jak na Lublin całkiem dobre z możliwościami podwyżek. zmiany 6-14 i 14- 22 zmienne co tydzień.

@Basia

Czy w kontroli jakości to jest głównie praca na magazynie, w chłodniach, co się robi dokładnie. Czy jest zimno na tych magazynach?

@Basia

Ten kontroler jakości to pracuje w magazynie, chłodni, czy jest zimno? Jak to wygląda, co się konkretnie robi? Cały czas się jest przy rozładunku samochodu?

New
@Basia

Czyli rozumiem że zarobki większe niż minimalna krajowa?

@Aksa

@Aksa kontroler jakości pracuje w magazynie, temperatura panująca w tym pomieszczeniu to ok 10C.Kontrola wygląda tak samo jak w sieciach handlowych. Rzadko jest potrzeba uczestniczenia przy rozładunku, towar przewożony jest do pomieszczenia przeznaczonego dla kontroli jakości.

@New

@New oczywiście,że tak. Myślę,że zarobki jak na Lublin na 3 miesiące próbne są bardzo zadowalające.

@Basia

Dziękuję za odpowiedź, ale chodzi mi o to czy ta kontrola ciągle jest w tej temperaturze 10stopni??czy weekendy są wolne?

Hej
@Basia

Ten Rajski ogród to normalnie jest produkcja na hali?

@Aksa

Witamy serdecznie i dziękujemy za tak duże zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. Zachęcamy również do kontaktu z Działem Kadr w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania. Kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej: /www.bury.pl/kontakt/ w zakładce: Dział Kadr - Dyrektor Personalny tel. 607 999 164. Pozdrawiamy.

Numer telefonu jest widoczny po wyborze z menu głównego: "Kontakt" i po kliknięciu w link "Dział Kadr" i "Dyrektor Personalny" - tel. 607 999 164. Pozdrawiamy

@Aksa

nie, na chłodni słońce świeci, az sie opalać mozna

Dzień dobry. Czy w kontroli jakości pracuje się w soboty i niedziele?

Mag

A to trzeba pytać na rozmowie, ale prawdopodobnie co drugi wekend.

Zapracowany

W jakości pracuje się co drugi weekend. Praca ciężka, na chlodni.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.