Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

SW Nowy wpis

To prawda z tymi biurowymi podwyżkami? mogły w nim wystąpić? Interesowała mnie po prostu oferta dla Kupca a nie było w niej podanych wprost stawek, a to zawsze jakaś informacja niby… A te podwyżki to tylko osobom o dłuższym stażu zostały przyznane czy każdemu?

On Nowy wpis

Nie, bury na daną chwilę nie przyjmuje podwójnych obsad. Oraz brak podwyżek tak jak inni ludzie mają, ponoć jest to rozbite, ale nawet w rozliczeniach nie wiedzą jak to wytłumaczyć. Podstawa nadal taka sama. Ciągła rotacja jest Ale sądzę, że w biurze podwyżki były, tylko kierowca nic nie dostał

NU Nowy wpis

O magazynie tez byście mi cos napisali? Ofertę maja na stronie. niby z 10 miesięcy temu ja wrzucili ale chyba jest jeszcze aktualna? To stale nabory? macie rotacje na magazynie? chce poznać tegoroczne zarobki oraz to na jaki rozwój można liczyć, bo pojawia się o nim wzmianka

Frigo Nowy wpis

Witam wie ktoś może jakie są zarobki u burego i czy są nadal podwójne obsady?

KT

Jakie premie może chwytać handlowiec? Jakie auto jest do dyspozycji PH w Lublinie? Opcja opieki medycznej jako benefitu nie istnieje, czy tylko nie znalazła się w ogłoszeniu? PS. Dziwny jest ten wątek z oceną lidera. Omawiana osoba ma się domyślić, że to o nią chodzi?

Arek

Witam jakie są zarobki i system pracy. Kierowca c +e?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bury Sp. z o.o.?

Bury

Bycie liderem to bardzo odpowiedzialna rola, ponieważ lider co do dnia daje przykład. Pracownicy obserwują go codziennie. Patrzą, o której przychodzi do pracy, co robi, czy jest skupiony, czy za słowami idą czyny, czy jest prawdziwy. To i wiele innych "drobnych" rzeczy , daje mu mandat do tego, aby wymagać nie mniej i nie więcej, niż sam sobą pokazuje. Dlatego szanowny kierowniku/menedżerze/dyrektorze: -Jeżeli wymagasz od pracowników skupienia -bądź skupiony -Jeżeli wymagasz prawdziwego zaangażowania - bądź zaangażowany na poważnie -Jeżeli spóźniasz się do pracy i mówisz, że kierownikowi wolno, to poniesiesz porażkę w zarządzaniu zespołem -Jeżeli nie wierzysz w siłę twierdzenia , że "przykład idzie z góry" - odpuść.

szukam pracy bury
@Bury

jak to jest teraz z podwojnymi obsadami?

@szukam pracy bury

To nie tu! Bury już się pozbył podwójnych obsad. (usunięte przez administratora)

@Bury

Wiadomo że przykład powinien iść z góry. A tu tak nie jest? Kierownik nie wymaga od siebie a od innych już tak? Nie zapominaj że zwykle na wyższych stanowiska ma się nienormowany czas pracy, więc spóźnienie nie jest tak naprawdę spóźnieniem tylko przyjściem później do pracy. Nie wszystko można mierzyć taką sama miarką jak się jest na różnych stanowiskach, nie?

Tick
@Bury

Wszystko prawda, pracownicy obserwują i oceniają, przecież zależy im żeby było tylko lepiej, konstruktywna krytyka ma same plusy, więc trzeba ja przekazywać bezpośrednio do zainteresowanego, bo inaczej po co. Pracownicy obserwują i widzą to co w pracy, a nienormowany czas pracy to także praca po pracy, ale tego nie widać więc o tym już się nie mówi... Jak by nie patrzeć, najważniejsze żeby praca była zrobiona i to należycie, prawda? Więc niech każdy robi swoje i niech to robi tak jak trzeba, bo inni patrzą...

@Tick

jak nie widze zebys prace swoja zrobil, popatrz ile skladow stoi na placu? (usunięte przez administratora) czy patrzysz w prawo jak o 14:00 opuszczasz firme?

Really
@Bury

wszystko widzisz wszystko wiesz i tak patrzysz i się przyglądasz, a zostawiasz sobie trochę czasu do tej 14:00 na pracę czy tylko tak patrzysz?

@Jan

Tak wszyscy narzekacie, płaczecie i dalej tam pracujecie. Słuchacie o wagonikach o statkach,jak jest ciężko itd. Jak komuś pasuje ta praca to niech pracuje i nie beczy,komu nie to nich się zwolni i tyle. Tyle lat pracujecie na obietnicach, ale może nadejdą

Jark
@Marcin

Marcinie ciagle się ktoś zwalnia, dlatego ciagle ktos narzeka :) tak to prawda, nikt wam tyle nie da co ja obiecam,(usunięte przez administratora)

@Tick

Pamiętaj, jako lider lub menedżer, kiedy sprawy nie idą tak, jak byś sobie tego życzył... Pierwszym krokiem jest spojrzenie w lustro :-)

@Tick

czy obibok to odpowiednie określenie na managera który nie wykonuje swoich obowiązków należycie? kiedy mamy do czynienia z nygusem a kiedy osobą niekompetentną? gdyby tylko zarząd dał nam się wypowiedzieć w tej kwestii. Zapraszam do dyskusji.

Jak długo trwa proces awansu w Bury Sp. z o.o.?

A

Czas nie ma znaczenia, to raczej zależy od stanowiska, umiejętności, doświadczenia, osiągnięć. Warto zapytać w HR. Kto pyta nie błądzi.

Tom

Witam jak teraz wyglada dniówka na miedzynarodowce ? Jakie systemy ?

Zodiak

Dzień dobry. Jestem pracownikiem firmy od paru lat. Prace w tej firmie się zmieniła o 180°. Kiedyś to z uśmiechem przychodziło się pracować (atmosfera/ ludzie/ kierownictwo) i za pracę byliśmy odpowiednio wynagradzani a teraz (usunięte przez administratora) bo firma ma duże koszty (prądu, nowa inwestycja, koszty transportu). Tylko firma a pracownicy nie mają większych kosztów inflacji.

@Zodiak

Wiadomo że każdy ma koszty inflacji. Tak samo firma jak i pracownik. Nie chcą dać żadnej podwyżki mimo że koszty życia wzrosły? Można chociaż w jakiś sposób dorobić np. pracując po godzinach?

Czy Bury Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pytanie2

Na jakie benefity może liczyć pracownik w Bury sp zoo. Multisport? Bony? Wczasy pod gruszą? 13-stki? (usunięte przez administratora)

Sisi
@Pytanie2

Na żadne. Nie ma nic żadnego socjalu karty medycznej multisoortu bonów sodexo czy czegoś podobnego

@Sisi

No jak nie ma jak macie owocowe czwartki???

A
@Kiero

No tak, macie owoce od firmy i jeszcze podobno premia swiateczna byla?

@A

A była? Ile mogła wynieść na jakich zasadach przyznają? Każdy ma po równo po prostu czy zależy to od stanowiska itp?

@Jolanta

Niezależnie od stanowiska 200zl.

To jakieś 5 lat temu było 300zl

@Pytanie2

Dla ludzi z firmy są karty sportowe Multisport częściowo opłacane przez firmę, nagrody jubileuszowe, premia świąteczna, firmowe imprezy integracyjne, owoce degustacyjne...

@Monika

Kart sportowych jeszcze nie ma - mają być. Premia świąteczna - pierwsza od czterech lat i mniejsza niż wtedy. Nagrody jubileuszowe jak przepracujesz min 10 lat - ciekawe czy tyle lat ktoś będzie jeszcze pracować. Owoce degustacyjne - może raz na miesiąc jest skrzynka jabłek na wszystkich pracowników.

Big
@Monika

To jest postęp;))

KK
@Pytanie2

Jest kilka, ktos opisal dokladnie mutisporta, premie i nagrody za stazowe.

Szanowni Państwo, W związku z zainteresowaniem możliwością odbycia stażu naszej w firmie informujemy, że firma Bury Sp. z o.o. od lat współpracuje z lubelskimi szkołami i uczelniami wyższymi. Zarówno uczniowie szkół średnich, jaki i studenci oraz absolwenci uczelni wyższych, co roku odbywają praktyki oraz staże w różnych działach firmy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Działem HR, mailowo: rekrutacja@bury.pl lub telefonicznie: 601 813 662. Pozdrawiamy, Bury Sp. z o.o.

Lidia

Dużo tych pracowników jest że skrzynkę jabłek kupują? Tak z innej beczki to chciałabym zapytać czy duża jest rotacja pracowników? Czy raczej stały zespół?

Pit
@Lidia

Lidka dużo pracowników, duża firma, jabłek też dużo i jabłka duże.

Ogórczan biedy

(usunięte przez administratora) Brak wiedzy i kontroli, zatrudnianie ludzi bez doświadczenia i wiedzy!

Rafal

Firma słynie z dbałości o pracowników z długim stażem :D

Magdalena

o jakie spalanie chodzi ? bo chyba nigdy sie z czyms takim nie spotkalam ?

Darek
@Rafal

W bury długim stażem można nazwać 2 lata :)

Magdalena
@Darek

ale ze co, po 2 latach ludzie masowo odchodza i nie ma ludzi dluzej tam pracujacych ?

Kruk
@Darek

Żart? Cała masa pracuje kilka nawet kilkanaście lat, sprawdź zamiast siać ferment.

On
@Darek

Tak to prawda! Ludzie odchodzą nawet Ci co pracowali x lat.

Joanna
@On

No to w końcu prawda czy nie? Wy mówicie o tej samej firmie w ogóle skoro jedna osoba mówi że nie ma zwolnień, a druga że są?

Real
@Joanna

Bądź realista. Niezadowolony zawsze powie że są, a zadowolony nic nie powie bo tak to działa.

No name
@Real

Firma ma wiele działów. W jednym w ogóle nie ma zwolnień, a w innych są.

ornitolog
@Kruk

Kruk krukowi oka nie wykole. Rączka rączkę myje.

Kropka
@Joanna

Odchodzą czy nie odchodzą, prawda zawsze po środku, rotują, jak to w dużych firmach. Pluje na firmę ten co pracował w niej wiele lat, fe.

Chirurg
@ornitolog

Prawda, dobra współpraca i czyste ręce to podstawa w biznesie.

Ordynator
@Chirurg

Umywanie rąk od wszystkiego to nie jest rozwiązanie.

@Kruk

To chyba stabilne umowy tam macie? Przynajmniej ci o których mówisz?

Danuta

To jaka jest prawda, skoro piszesz, że @Kruk żartuje? Po ile lat ludzie tu pracują?

kos
@Danuta

Fakty są takie, że najstarsi stażem, licząc lekko ponad 30 osób odeszło.

Drozd
@kos

Chyba mowisz tylko o kadrze strategicznej/kierowniczej samych kierowców z to z 100

Bocian
@Kruk

Gdzie ta masa? w spedycji ? na magazynie na Konstruktorów ? w handlu ? w kabinach ciężarówek ?

Babka
@Bocian

Jeszcze w dur, rozliczeniach i księgowości nie zapominajcie o tych działach :)

Bodo
@Bocian

Firma wielka tyle działów, budynków, ludzi...

@Drozd

Aż 100? To ile ostatecznie w sumie tych osób, bo widzę że każdy co opinię dokłada

Gelo
@Jolanta

To też dołożę, dam 1000 :) kto da więcej?

oldman
@Kropka

Widocznie dobrze poznał

@Gelo

1000 to już żart akurat? Generalnie mam rozumieć, że jest ich dużo? Każdy ma dokładnie te same warunki zatrudnienia? Jakie?

Luk
@Jolanta

Akurat 1000 i 100 to żart.

Staram się o prace

Jaka atmosfera panuje w firmie na ulicy Konstruktorów ?

Pit
@Staram się o prace

Nowy rok i nowa energia do pracy. Atmosfera dobra, jak wiadomo wszystko zależy od podejscia. Zycze powodzenia, ja tu pracuje wiec uwazam ze warto.

Tuto
@Staram się o prace

Normalna, fajna atmosfera, jak to w pracy.

Tadam
@Staram się o prace

Ogólnie to zależy w jakim dziale. Na konstruktorów przenieśli np spedycję… Ogólnie „starzy” pracownicy Ok- magazyn, bok, biuro obsługi magazynu - jest spoko. Da się dogadać W kadrach bardzo miła Pani Ela. Reszty za bardzo nie znam i nie mam kontaktu

Stan
@Staram się o prace

A w jaki sposób się starasz o prace? Na czym polega staranie się o prace? Prosisz znajomych żeby cię rekomendowali? Czy witasz prezesa i jego świtę codziennie pod magazynem?

Ward
@Pit

Gadasz jak automat kasowy w Auchanie. Od razu widać ześ firmowy (usunięte przez administratora) co rozpaczliwie reperuje jej reputację.

Bit
@Ward

A może gada jak wszyscy normalsi którzy szanują pracę i firmę dla której robią. Jak widać jest ich dużo. Ja pozdrawiam ekipę Bury :)

Bono
@Ward

Kolego kto tu troluje? Masz nowa prace to sie nia zajmij, bo wstyd przed nowym szefem.

Joseph G.
@Bit

Tak, tak powtarzajcie. Ktoś uwierzy

Szarzujacyzajaczek
@Bit

Jaką ekipę? Bo chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, jak piszesz takie bzdury to chyba jesteś w ekipie bezkręgowców :)

Tito
@Szarzujacyzajaczek

Taki sam tam jesteś? Ojojoj

Szarżującyzajaczek
@Tito

:) tak, to jest jedyny sposób w jaki możesz zaistnieć w firmie :)

@Tadam

Możesz napisać coś więcej o pracy w kadrach? Zastanawiam się nad złożeniem CV do tego działu. Pewnie głównie to rozliczanie czasu pracy kierowców? Ile osób pracuje w tym dziale? Jaka jest atmosfera? W którym miejscu w Lublinie jest biuro?

Kolega
@koleżanka

Koleżanko szanowna, w dziale są 3 osoby, miłe i kompetentne panie, zawsze pomocne, jak przyjdę albo jak zadzwonie. Atmosfera ok. Biuro na Konstruktorów 13 w Lublinie. A zakres obowiązków jest na pracuj. Też bym złożył CV :)

@Kolega

Złożyłam CV, zobaczymy co dalej

No name

Ludzie się zwijają, bo są osoby, z którymi nie da się współpracować, wystarczy, że masz inne zdanie i już mają cie za gorszego. Ale dział kadr jest podobno spoko.

Tess
@No name

Tylko w dziale kadr tez już nikt nie chce pracować, to co tam jest spoko?

@No name

tak czy inaczej, nie udało się, chociaż rozmowa była przyjemna

jedno ale
@Tuto

Ale przecież nie piszesz o bury-m

@koleżanka

To ważne. Napisz proszę, czy rekrutacja jest wieloetapowa i o co pytali? Ciekaw też jestem, czy podali stawkę? Wolę wiedzieć, czy brać ich pod uwagę, gdyby dali ogłoszenie i wznowili nabór.

@Hannah

Czytam opinie pracowników i byłych rozgoryczonych pracowników firmy Bury i oczom nie wierzę. Skąd w was tyle nienawiści, bezpodstawnych oskarżęń, drwin, arogancji, bezczelności , złośliwości? (usunięte przez administratora)Panowie - mali jesteście. piszecie na forum - pod nikami - a nie swoimi prawdziwymi nazwiskami. Piszecie bzdurne komentarze, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Wy chodzicie do swoich przełożonych - do (usunięte przez administratora)aby sprawdzać jego poziom wiedzy? serio? a co wy takiego sobą prezentujecie? Macie w ogóle pojęcie za co ten człowiek odpowiada? na czym polega jego praca, jego działania? Co wam daje prawo do oceniania go? Jesteście mu równi - swoim wykształceniem, wiedzą, kompetencjami? nie umiecie docenić ludzkiego i cierpliwego, życzliwego podejścia do Was...bo uważacie go za frajera - bo tylko (usunięte przez administratora) traktowałby was dobrze...? Słabe to. Walicie w firmę która daje wam zarobić, dzięki której macie na chleb dla swoich dzieci... plujecie na ludzi ciężko pracujących bo nie macie zielonego pojęcia czym się zajmują i ile musieli poświęcić, aby być tu gdzie są. nie macie pojęcia o zarządzaniu firmą transportową i utrudniacie ze wszystkich sił zamiast pomagać.(usunięte przez administratora).. mali ludzie... myślicie że jesteście anonimowi... Jak myślicie co sądzą o was klienci waszej firmy czytając te plugawe wpisy? myślicie że komuś tymi świńskimi tekstami szkodzicie - tak! Samym sobie. Pokazujecie jak brak wam klasy, jak nie jesteście zdolni do wysiłku, do jakiejkolwiek zmiany. tkwicie w swoich zaściankowych przekonaniach i "czy się stoi czy się leży.. kasa się należy"... wstyd.

Maciek
@@Hannah

Dobrze powiedziane. Przejrzałem sobie wpisy i co widzę, rzeczywiście cała masa wylanych żali, tak naprawdę chyba bez większego powodu, bo nie zauważyłem, może po za dwoma, trzema, jakiś konkretnych problemów czy zarzutów nawet. Co więcej, z jednym z nich tylko bym się zgodził. Zresztą właśnie z tego powodu odszedłem z tej firmy, zresztą z żalem. Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak to wygląda, bo w tej firmie naprawdę udało się zebrać całkiem sporo ludzi na poziomie, takich z którymi się świetnie pracuje, fajnie przebywa, to rzadkość, ale to już moja sprawa. Tyle tytułem wstępu. Ludzie, tu się robi całkiem spora reorganizacja firmy, a w szczególności chyba transportu, którą wymaga dużo czasu i determinacji, wielu nowych pomysłów, nowego podejścia do pracy itd itd. To się da zrobić i to nie jest wcale zły kierunek. Na pewno sporo można by spraw załatwić inaczej, ale tak naprawdę zawsze można i zawsze komuś to się spodoba, komuś nie. Ale nie jest to chyba powód do tego żeby komuś wsadzac szkole z każdego powodu i przy byle okazji. To jakaś mania z tym wytykaniem epizodów filmowych, to ma jakieś znaczenie w pracy którą wykonuje dziś? I tu zaskoczę, pewnie ma, czasem trzeba zagrać żeby nie pokazac emocji, i być może cis załatwić czy wynegocjować. Każde doświadczenie, w każdej dziedzinie życia ma znaczenie i daje ogromny potencjał. To dzięki temu możemy robić wiele rzeczy i kreować rzeczywistość, ogarniać nowe problemy ,tworzyć coś nowego ,tworzyć rzeczy które inni przegapia, . Dlatego dla mnie takie wytsmiewanie jest po prostu śmieszne i niczego nie wnosi , po za tym że dowodzi jedynie naszej zasciankowosci i wrodzonemu wręcz buractwu. Co do stylu zarządzania, bo o tym też tu mowa, jakoś się nic nie zawaliło, a wprowadzono troche nowości, a że nie zawsze od razu jest super.. nigdy tak nie będzie, a jak zwykle najwięcej do skomentowania że coś jest źle mają Ci co mają najmniej o tym pojęcia, ale u Pana Henia za stodoła widzieli lepsze. Ok, niech idą do Pana Henia wobec tego, w czym problem. Akurat tu styl zarządzania , A w szczególności podejście do ludzi jest naprawdę ok . Że się wymaga czegoś? No sorry, jak idziesz, do sklepu po chleb to też marudzisz że się piekarz nie przyłożył, i za nic płacić nie będziesz. Jeśli ktoś się poczuł urażony to trudno. Jeśli ktoś myśli cokolwiek innego to też trudno.

@Hannah
@Maciek

Zgadzam się z Twoim podejściem i tym co piszesz. :) Wreszcie kogoś stać na obiektywną i szczerą opinię.

Maciek
@@Hannah

Nie wiem, czy obiektywna jest mioja opinia, zawsze jakis stopien subiektywizmu bedzie, ale dzięki. Mozna by bardzo duzo jeszcze powiedziec,tak jak zawsze i wszedzie, ale po co? Sa rzeczy które powinny byc załatwiane wewnatrz firmy , tym bardziej że dotycza jej działania, a to forum jest jedynie do wyrazania swoich opinii . Jesli ktoś ma cos do powiedzenia to warto by było o tym porozmawiac, ale jesli ktos ma do zaoferowania tylko jakies docinki i przytyki to może lepiej niech do pisu wstąpi, tam cenią takich .

Saldo

Ostatni rok a transport rośnie: dwóch dyrektorów, trzech kierowników, stado spedytorów. Im więcej was w biurze tym mniej nas w ciągnikach!!

Ali G

Szanuje za wytwałość ت

@@Hannah

Szkoda, że odszedł ale zrobił tu co mógł i potrafił najlepiej ;). Miejmy nadzieję, że ma godnych następców którzy poniosą dalej krużganek rozwoju transportu.

Kierowca LB
@Saldo

Jaka płaca tak praca

Disco

Nowy tandem, zagra jeszcze lepiej.. daj im czas mistrzu :)

nawigator
@Adam

Oby sterowali tym samym słusznym kursem ;))

dno już osiągnęli
@nawigator

Ale będą jeszcze się okopywać w mule.

konduktor
@@Hannah

Ocknij się. Już go nie ma.Jak był taki cacy to czemu wyleciał?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bury Sp. z o.o.?

Jaka stawka teraz w Burym ile realnie można zarobić? Na dużym po Europie

@kierowca

Dziękujemy za zainteresowanie pracą kierowcy w naszej firmie. Osoby zainteresowane stanowiskiem "Kierowca Międzynarodowy", posiadające prawo jazdy kat. C+E, zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 605 999 031 lub 601 813 662. Pozdrawiamy.

@Bury Sp. z o.o.

A to jakaś tajemnica jest stawka za dzień?

@kierowca

W odpowiedzi na Pana pytanie musimy zwrócić uwagę, że obecnie wynagrodzenie kierowców międzynarodowych, to dość skomplikowany mechanizm, składający się z kilku składników. Oczywiście wiemy, że wśród kierowców często używane jest pojęcie tzw. dniówka, ale to jest nieformalne i dość względne określenie. Odpowiadając więc wprost na Pana pytanie możemy powiedzieć, że obecnie ta "dniówka, to u nas od 385 do 450 zł. Pozdrawiamy.

Były
@Bury Sp. z o.o.

Gdyby tak było to by ludzi nie brakowało!!!

Palaside
@Były

No ciekawe bardzo skad takie kwoty jakos nigdy nie mozna sie tego doliczyc a 450 to juz wgl niewiadomo skad ,jakby tak placili to by kierowcow mieli

@Bury Sp. z o.o.

Co muszę zrobić żeby mieć stawkę 450zl? Jakie kryteria spełnić? ADR? Czy jakieś inne wymagania?

@Były

Tak sie zarabia, podana dniowka to na reke a nie brutto, nie tajemnica. Kazdy wie ze brakuje kierowcow i problem ten ma cala Europa. W Polsce brakuje ze 150 tys kierowcow zawodowych a w Europie ponad 400 tys.

@kierowca

Szanowny Panie, odpowiadając na Pana pierwsze pytanie: "dniówka" to u nas od 385 do 450 zł netto. Natomiast uprzedzając Pana kolejne pytanie: "od czego zależy ta różnica"?, odpowiadamy: od wielu czynników. Zapraszamy serdecznie na rozmowę, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

Obecny Kierowca
@Bury Sp. z o.o.

Potwierdzam, to są kwoty netto :)

Obecny Kierowca
@Palaside

Takie kwoty i takie fakty a masz klopot zeby sie doliczyc to idz to rozliczen tam Ci wytlumacza.

Omenik
@Obecny Kierowca

Czyli za 20 dniowek 7700 na najnizszej dniowce tak ?

kierownik

nie dostaniesz tyle, dostaniesz jakies 5000-5500

Gawron
@Omenik

No Buraski odpowiedzcie koledze :) zarobi 7700 czy nie zarobi :)

Alejandro
@Omenik

To nie jest takie proste ;-)

Biuro

@Obecny Kierowca

Kim ty jesteś? Na pewno nie kierowca. Pinokio a jak nos

Były
@Kiero

Tak, zgadzam się z Tobą, że tak się zarabia ale nie w tej firmie...a Szkoda

Rek
@Gawron

Zarobi :)

Olddriver
@Bury Sp. z o.o.

Dzień dobry, ta dniówka zależy od systemu pracy? Można u Państwa pracować 2x1?

@Olddriver

Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie pracą w naszej firmie. „Dniówka” zależy od systemu pracy i wynika ze struktury wynagrodzenia, na które składają się wynagrodzenie zasadnicze oraz składniki uzależnione od pracy i motywacyjne. Kierowcy międzynarodowi w naszej firmie jeżdżą w systemach 2/1 i 2/2 oraz w trybie stałym. Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Kierowcy Międzynarodowego zapraszamy po więcej szczegółowych informacji na rozmowę do siedziby firmy. Pozdrawiamy.

Driver
@Bury Sp. z o.o.

Droga firmo, może opiszecie tę strukturę wynagradzania na tym forum, co, za ile, kiedy i gdzie? A nie, usilnie usuwacie wpisy. Jeśli są nieprawdziwie to na pewno obronicie się przedstawiając klarowny system wynagradzania.

buras
@Driver

ja też bym chcial w koncu zarobić tyle ile Prezes opowiada na fejsbuku

Driver
@Bury Sp. z o.o.

Wypadałoby jeszcze te tel odbierać!!!!

Daniel Żmuda

Przygodę z firmą Bury rozpocząłem w 2014 roku i już podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Prezesem Jackiem Burym wiedziałem, że dobrze trafiłem. Miałem przyjemność pracować w kilku działach i jak to w życiu bywa, trafiały się wśród współpracowników różne charaktery. Nie ze wszystkimi miałem ciepłe czy nawet dobre relacje, ale absolutnie każdym dało się dogadać i pracować na profesjonalnym poziomie! Odchodząc po 3 latach powiedziałem, że "rezygnuję z umowy o pracę, a nie ze znajomości i kontaktu z firmą Bury". Dziś prowadzę własną spółkę i nadal chętnie współpracuję z poprzednim pracodawcą. Bez wsparcia, wiedzy i mentoringu Prezesa Jacka nie zaszedłbym tak daleko, za co serdecznie dziękuję. Jak widać, nawet dzisiaj nie wstydzę się podpisać pod opinią imieniem i nazwiskiem.

Pawcio
@Daniel Żmuda

Widząc ilość minusów pod wpisem troszkę się sytuacja zmieniła. I już nie jest tak fajnie.

Wujek Ryś
@Daniel Żmuda

Dlaczego znikają wpisy? Już nic tu nie można napisać?

@Daniel Żmuda

Potwierdzam w 100% słowa (usunięte przez administratora)kiedyś było fajnie, teraz jest niefajnie

Wojtek
@Pawcio

Co to są te palety na wymianę? Czy ktoś to gdzieś wymienia?

@Daniel Żmuda

Daniel to chyba byli zanim dostał odlotu i zatrudnił tych nowych fantastycznie mało zdolnych managerów

Jan

To chyba mało znasz firmę skoro nazywasz ją budką z lodami. Przecież to duże przedsiębiorstwo dostarczające owoce i warzywa. Nie pomyliło ci się coś?

Writer
@Daniel Żmuda

Ile płacą za taką laurkę?

STARY

FIRMA KIEDYŚ BYŁA FAJNA PRĘŻNA MOCNO SIE ROZWINEŁA . PREZESI NIE ZMIENILI FIRMY TYLKO PRACOWNICY WIEC NIE PISZCIE BZDUR NIE ZNACIE HISTORI FIRMY I BURYCH TEZ NIE ZNACIE

Czytelnik

Niczego dobrego (usunięte przez administratora)nie zrobiła. I nie dokonała. Smutne.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.