Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

Czytelnik

Niczego dobrego (usunięte przez administratora)nie zrobiła. I nie dokonała. Smutne.

Pracownicy zaczynają się zwalniać, z przyczyn finansowych. Dużo pracy i obowiązków a kasa mała.

Zięć

Pleciecie bzdury. Kasa jest dobra i praca lekka.

Lpgrtuihtdgj
@Zięć

W konkurencji z marszu dostałem lepsze wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)W ciagu ostatnich dwóch lat (usunięte przez administratora), chyba to mówi samo przez się. No ale oczywiście tutaj na forum wszyscy oni to roszczeniowcy i leserzy... W kazdym razie ja proponuję z ostrożnością patrzeć na te wszystkie superlatywy. Przepracowalem w tej firmie kilka lat i myślę że na rynku są lepsze.

Marzena
@Lpgrtuihtdgj

Ciekawie się czyta, ale dopóki nikt nie tyka konkretnych stawek np. dla kierowcy, to jest po prostu jak mecz ping-ponga. Czy Wy macie jakieś klauzule poufności, że nie można się dowiedzieć za ile się jeździ w firmie ??

@Marzena

Byliście na spotkaniu to chyba dyrektorzy wam wytłumaczyli ile będzie.

Byłem, pracowałem
@Lpgrtuihtdgj

"typ złego menedżera to osoba, która potrzebuje akceptacji swojej wizji przez podwładnych. Nie lubi sprzeciwu, dlatego zatrudnia i otacza się ludźmi, którzy nie będą negować pomysłów , które mogłyby nawet zaszkodzić organizacji" - czytamy w miesięczniku Forbes

Kierowca

To ile teraz dniówki? Bury?

@Marzena

Jaka stawka na zagranicy, jakie systemy pracy?

Były kierowca

Firma sama w sobie nie jest zła na początku, ale potem gdy zaczyna Ci zależeć, to wypompowuje z Ciebie energię do 0. Spedycja gania, nie da odpocząć, bo trzeba jechać. Zjeżdżasz na pauza 45h, to każą wypisać urlop. (usunięte przez administratora) Spedycja, to najsłabsze ogniwo w tej firmie poza pieniędzmi, które są równie słabe. Podsumowujac nie polecam pracy w tej firmie.

Mar..

Witam,,, szukam pracy na podwójną obsadę ,nie posiadam doświadczenia na zestawach z naczepą ale posiada na solówkę i jeździłem kilka lat busem na Anglię. Pozdrawiam Marcin z Hrubieszowa

@Mar..

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Bury Sp. z o.o. Osoby zainteresowane stanowiskiem "Kierowca Międzynarodowy", posiadające prawo jazdy kat. C+E oraz doświadczenie, zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. oraz do kontaktu pod nr tel.: 887 050 210. Pozdrawiamy.

Świeżak

Ile teraz można zarobić jako kierowca w tej firmie i czy są pojedyńcze obsady?

TikTak
@Świeżak

Świeżak pracujesz to powinieneś wiedzieć, jak jeździsz i licznik tyka to zarabiasz. Masz doświadczenie to jeździsz w pojedyńczej jak chcesz jak nie to pierw na podwójnej.

Ted
@Świeżak

Sa poj o podw zarobki ok zalezy ile jezdzisz

@Ted

Czy kierowców bez doświadczenia też przyjmują?

@TikTak

Licznik tyka to zarabiasz? Jak już się bierzesz za prostowanie wizerunku firmy, to sprawdź co jest zgodne z przepisami a co nie. Wynagradzanie kierowcy z przejechanych kilometrów jest nielegalne. Pajacowanie to jest to co najlepiej wam wychodzi.

Stach
@538

538 a jak leżysz w łóżku i odpoczywasz na wolnym to zarabiasz? Jeśli tak to szacun, powiedz reszcie jak się to robi, buhaha.

@Stach

Stachu jak leżę w łóżku i odpoczywam to oczywiście że zarabiam, to się nazywa urlop wypoczynkowy lub tygodniowy odpoczynek. Mało tego wyobraź sobie, jak jestem w pracy, leżę - odpoczywam lub czekam na zlecenie to też zarabiam wtedy jest to dyspozycja, odpoczynek dzienny lub tygodniowy skrócony. A wszystko to wynika to z kodeksu pracy i ustawy o czasie pracy kierowców. Tak to się robi!! (usunięte przez administratora)

@539

No akurat ja jak leżę w domu i odpoczywam to nie wpada mi niestety kasa z delegacji zagranicznych. Polski (usunięte przez administratora) załatwił wiele spraw, ale za to się jeszcze nie zabrali.

fghj
@Ted

Najlepiej jakbyś siedział cały rok w budzie i nie zjezdzal do domu ,jezdzisz w pseudo systemie to 4 dni jestes w domu i nie masz auta przypisanego tylko skaczesz po autach z tobołami a jak masz auto swoje to 45 albo 66h i wylot co nie zmienia faktu ze i tak trzeba dojezdzac do składu pod poznan albo do radomia do tego (usunięte przez administratora)w spedycji co nic nie ogarniają

Fan

Czy zmiany kadrowe ostatnich lat były doskonałe czy tylko bardzo dobre?

Były
@Fan

Ja się cieszę i wg mojej opinii były doskonale, pan Bury dał mi do zrozumienia razem ze swoja dyr zarządzającą, żeby jak najszybciej zmienić firmę. Mam teraz spokojniejsze życie, pieniądze te same i pływam po uszy w (usunięte przez administratora) Mam nadziej ze zarząd jest również zadowolony. Pozdrawiam.

Drago
@Fan

Który to już dyrektor logistyki? Dyrektor transportu? Asystentka zarządu? Co z wami ludzie jest nie tak? Nie ma odpowiednich ludzi do pracy w Bury? Wszyscy się nie nadają?

Na jakie wsparcie w Bury Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

On

Zależy od kierownika. Powinien zmienić stanowisko pracy jeśli godziny są nocne lub ciężkie warunki pracy

Informujemy, że wszystkie prawa pracownicze, w tym oczywiście prawa kobiet w ciąży, są przestrzegane zgodnie z Kodeksem Pracy. Pozdrawiamy

Keks

Proponuje porozmawiać ze swoim kierownikiem

Warto zapytać swojego lekarza, jeśli nie ma przeciwwskazań do pracy to szczegóły ustalasz z przełożonym.

Motor

Może wiecie czy da przyjęcia na kierowca międzynarodowy?

Kik
@Motor

Przyjmujemy oczywiście. Zapraszamy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bury Sp. z o.o.?

Ktos

Zależy pewnie na jakie stanowisko i jak dobrze sobie radzisz

@Ktos

Ciężko komentować kogo wy potrzebujecie…(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Kierowca

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na stanowisku kierowcy? Jestem zainteresowany.

@Kierowca

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku "Kierowca Międzynarodowy", posiadające prawo jazdy kat. C+E oraz doświadczenie, zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. oraz do kontaktu pod nr tel.: 605 999 031. Pozdrawiamy

edi

Moze sobie na to pozwolic, 1 kierowca ma 700zł wpisane w umowę najnizsza razy 150 z samego lublina ile daje ?????????????????

Mieczysław
@edi

Będziecie tak uprzejmi i napiszecie coś więcej o obowiązkach na stanowisku kierowcy w firmie Bury? Interesuje mnie dokładny zakres obowiązków. Chętnie go poznam.

@Mieczysław

(usunięte przez administratora).Ot i cała prawda o firmie ,myślisz że dlaczego tyłu kierowców odeszło .A wracają ci co se w innych firmach nie radzą ,więc jak jesteś trochę ogarnięty to daj spokój sobie z tą firmą lepiej dojechać parę km dalej i mieć dobrą robotę za dobrą kasę.(usunięte przez administratora)od tego trzeba zacząć zmiany w tej firmie bo inaczej nic się nie zmieni.Pozdro dla wszystkich kierowców co mieli odwagę i odeszli :) i teraz się śmieją z tej firmy że to był stracony czas.;)

Obecny
@Były kiero

Żadna szanująca się firma, a do takich należy firma Bury, nie działa na własną szkodę i nie może sobie pozwolić na takie ruchy, które kończyłyby się karami, mandatami i złą renomą. Od kierowców wymaga się przestrzegania prawa i przepisów drogowych, tak samo jak każdej innej części należącej do umowy o pracę i każdy szanujący się kierowca tak właśnie pracuje i za to właśnie szanujemy naszych kierowców - pozdro.

@Mieczysław

O szczegółowe informacje najlepiej pytać pod adresem e-mail:(usunięte przez administratora) Osoby rekrutujące odpowiedzą mailowo na wszystkie zadane pytania. Można też dzwonić bezpośrednio do działu Transportu do Dyrektora który chętnie porozmawia z każdym zainteresowanym: (usunięte przez administratora)

@Obecny

Widać że nie pisał tego kierowca ,tylko ktoś z biura. To napisz jeszcze że brakuje kierowców z powodu jak ich traktujecie .A wasze tłumaczenie taka specyfikacja pracy to aż żygać się chce.Pamiętajcie kierowca to też człowiek który ma rodzinę .Ciekawe dlaczego usuneliście że każecie w zakazy jeździć i często gęsto przeładowania a wydruki to kierowcy pewnie dla jaj se robią.Piszesz że szanująca się firma to dlaczego nie szanuje kierowców. Pewnie ktoś ze spedycji mi odpisał bo to ich w szczególności dotknęło że w pierwszej kolejności pan prezes powinien ich usunąć i to by była pierwsza dobra zmiana w tej firmie. Wiem co piszę kierowcy odchodzą przede wszystkim przez spedycję .

@Obecny

No czekamy na na twoją odpowiedź!!! Były kiero napisał prawdę a ty co milczysz? Prawda kole

Atu

Właściciel przejęty losami kraju, zdał się na ową kadrę kierowniczą więc porządku nie będzie.

Jolanta
@Były kiero

P co te wydruki czy możesz opisać nam ten proceder w Bury

@Jolanta

Jeżeli nie wiesz co to znaczy wydruk z tachografu to nie wypowiadaj się na tym forum.To są opinie kierowców a ludzie z biura niech tutaj głupot nie piszą , ponieważ jak transport podnie to was też nie będzie. Kierowcy sobie poradzą gorzej będzie z wami także nie palić głupa tutaj :)

Puchatek
@Były kiero

Stracony czas jak pracę można nazwać straconym czasem nie płacili ci czy jak? Najeżdżasz na tą firmę w każdym komentarzu pewnie jesteś tym nieszczęśliwym zwolnionym. Wylewaj żale gdzie indziej.

@Były kiero

Tych smieszkow już coraz mniej, wracacie jak muchy do miodu.

Miszcz
@.

Brak dyscypliny walczyliśmy o to od 6 lat!!!(usunięte przez administratora)

Kat
@Obecny

Ty w ogóle przeczytałeś co napisałeś?? Skoro jesteś były dlaczego piszesz szanujemy naszych kierowców??? Jak ich szanujesz to zapłać im to co się należy tj dyżury, nadgodziny. A nie wszystko jest w najniższej. Wiesz w ogóle co to znaczy szanowac????

Brad
@Obecny

Każda szanująca się firma zatrudnia na dyrektorskie stanowiska bardzo kompetentne osoby, najlepiej z doświadczeniem (usunięte przez administratora).

@Majkel
@Brad

Bury jak najbardziej podąża tą drogą. szkoda, że w swojej głupocie i chęci pozostania zaściankiem tego nie widzisz. żal tyłek ściska... a co sobą prezentujesz że piszesz takie opinie? może idź do psychologa czy coś.....? to pomaga. ale najbardziej pomaga pół roku bezrobocia.. jak kasa się kończy to zamiast smarować opinie po forach - człowiek pokornieje i zastanawia się jak zrobić żeby miec pracę...

Kiero
@Były kiero

To już nie jest palenie głupa to jest standard aktora i jego pani……………..

Moder

Pisz mądrze i merytorycznie! Forum to nie miejsce na osobiste wycieczki słowne. Uwaga!!! HEJT to NIE OPINIA!!! Masz problem? Idź do źródła, załatw to bezpośrednio z osobą której temat dotyczy - tak załatwiają sprawy dorośli.

Słońce
@Moder

Ewidentnie dzisiejsze wpisy są hejtem. Autor odpowiada na wpisy sprzed pół roku. Obraża ludzi którzy tworzyli tą firmę i już ich nie ma, oraz tych którzy pracują nadal. Dziękujemy za szybka reakcje ze strony administratora tej strony.

@Słońce

Hejtem jest zmasowany atak na 1 osobę w firmie, która tę firmę buduje. Dba o to żeby pensje były na czas i premie... (usunięte przez administratora)

@@Hannah

gdzie ty tu hejt widzisz? Ludzie wyrazaja swoje opinie po prostu, to wszystko. Że ktos dba o firme, nie on jeden, wszyscy którzy tu pracuja dbaja o firme. I zauwaz że maja watpliwosci czy naprawde tą firme buduje. To chyba dobrze ze maja swoje zdanie, prawda? A jesli sie ono komus nie podoba no to cos jest z nim nie tak. Krytyke trzeba ppodjac , a nie sie na nia obrazać. Może warto jednak posłuchac troche ludzi i sie zastanowic , a może nawet porozmawiac? Może warto? Może ludzie , w tym podwładni maja lepsze pomysły na firme, może maja w oóle jakies ciekawe pomysły do wykorzystania w firmie? na tym polega zarzadzanie, nie na jedynie wydawaniu rozkazów i obrazaniu sie na wszystkich którzy maja cos do powiedzenia.

@Paweł

Skoro uważasz że ludzie wyrażają swoje negatywne opinie dot. człowieka który w dodatku nie może się bronić - bo gadacie i piszecie za jego plecami i to jest ok - na 100% absolutnie normalne jest że znajduje się ktoś, kto na te opinie odpowiada... a że tobie to nie pasuje - to już trudno.

Ktos
@@Hannah

Były i będą opinie negatywne dlaczego? Bo z firma ciężko się dogadać a kto buduje ta firmę kierowcy . Jakby oni nie jeździli to sam prezes i dyrektor plus spedycja tez by nie jeździła. I nie byłoby kasy pracy i firma by zbankrutowała. A osoby które tam pracują. Robią tylko prace papierkowe. Do tego ciagle ludzie się zmieniają. Przychodzą nowi którzy nie maja zielonego pojęcia.. nie znają się na transporcie. Jedna wielka dziecinada. Naprawdę nie ma ludzi z którymi można byłoby pogadać bo kazdy na każdego zgania. Były kiedyś pod koniec roku spotkania. kierowcy przyjechali Ci co byli w domach większość miało pytania do prezesa to prezes co odpowiadał ze to pytanie nie do niego, to do kogo ? Przyszedł gość i będzie opowiadał o tacho. Itd. A co do czego to i tak w es czy fr Ci mandat dadzą. A zwrócę się jeszcze do tego ze kierowcy miedzy sobą gadają. I hejty opinie zle. Kiedyś bury zrobił zebranie. I tj zostali wytypowani kierowcy starsi co jeżdżą lub już w sumie jeździli X lat. To gdy się bury czy dyrektor zapytał czy jest Ok w firmie to jeden gość powiedział ze jest bardzo dobrze, ze w ogóle do domu nie musi wracać ciagle spać w kabinie. Kasa mu odpowiada gdzie inne firmy więcej płaca . ALE LUDZIE JEDEN CZY TRZECH kierowców nie beda odpowiadać wszystkimi kierowcami.

Bury

A co by się tu działo jakby nie wykupiony abonament na archiwizowanie wpisów.

Jak z wynagrodzeniem? Wysokie ?

@Marek

(usunięte przez administratora) szału nie ma ale, auto przypisane do kierowcy i jeździsz jak chcesz i kiedy chcesz

Mike
@Marek

Niskie. Firma nie ma na to kasy bo dużo wydaje na kasowanie postów Gowork-owi.

@Mike

Stokrotka nadal śmierdzi czy ogarnęła się już z tym tematem???

@Kierowca

Nie ma kiedy chcesz. Spedycja ci mówi kiedy jedziesz i nie i interesuje ja twoje sprawy prywatne. Dla nich jesteś robalem najlepiej aby kierowca ciagle jeździł nie wracał do domu do rodziny. Pauza 45 i dzida czasami nawet musisz dokręcić pauzę w kabinie lub podczas drogi do firmy. Lub wracasz po trasie prawie 2 tyg i pauza 45h. Ale jak chcesz pół dnia więcej lub dzień więcej wolnego bo masz naprawdę pilne rzeczy do załatwienia to albo nie odpisują każą do dyra dzwonić lub jak już SPEDYCJA święta odpisze to powiedzą abyś sobie dzień urlopu wziął. Miałem taki przypadek.

@On

A ciebie interesują sprawy prywatne spedycji? jesteś w pracy czy w sanatorium? możesz pracować, ale firma ma się do ciebie dostosować? Zdumiewające, że nie widzisz niczego nagannego w swojej postawie, tylko rzucasz kalumnie, że firma się do ciebie nie dostosowuje... nie widzisz tutaj żądnej sprzeczności?

Pawel
@@Hannah

Czytam właśnie twoje wpisy i z niektórymi tezami całkowicie się zgadzam. Z ta wyppwiedzia o sanatorium w100%. To prawda że wiele wypowiedzi tutaj jest rzec,ywiscie czasem śmieszna i zawsze takie wypowiedzi też się będą trafiać, choćby tu była nie wiem jaka Ameryka. Ale to inna sprawa. Fakt, pewne rzeczy obecnemu dyrektorowi trzeba oddać , choćby jego kulturę. Ale prawda jest taka że też jest dobrym cwaniaków i pokrywa z ludźmi bardzo nie w porządku. I wydaje mi się że większość ludzi właśnie to ma mu za zle. Tak po prostu się nie robi. Jeśli na coś się umawiamy to się umawiamy, A nie że potem się okazuje zupełnie co innego. Do tego oczywiście jego pęd do tego aby tylko taniej było, to się zemści. Zauważ że ludzie często jednak widza takie rzeczy, oczywiście że wypisują też bzdury, tak by, chyba słynne to czepianie się aktorstwa.ale być może nie czepialiby się tego gdyby rzeczywiście jednak nie odgrywał swojej roli zamiast ja wykonywać.

@@Hannah

Widzę, ze ktoś z biura się nudzi. Ruszcie (usunięte przez administratora) lepiej aby kierowcy wracali na czas a nie odwalacie. I wyskakujesz z sanatorium. Następny aktorzyna się znalazł. Jakby spedycja była fair i nasz wielce dyrektor to i kierowcy byliby w porządku. Ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Ciekawa

Jak wyglada atmosfera pracy na Konstruktorów w Lublinie ? Praca na magazynie, w biurze obsługi czy handlu ?

Wojtek
@Ciekawa

Konstruktorów to nie jest miękka gra trzeba być wszechstronnie utalentowanym i mieć dobre wyczucie biznesowe. A certyfikatów i dyplomów całą teczkę :)

Dawny
@Ciekawa

Bok- bardzo fajne dziewczyny, magazyn tez ogólnie spoko, handel (usunięte przez administratora)

OK
@Ciekawa

Atmosfera dobra a ludzie fajni i pozytywni, zazwyczaj bardzo pomocni, uśmiechnięci i życzliwi, mimo że mocno zajęci.

Hej

Dzień dobry czy Bury jest hurtownią mrożonek? Lub może ktoś powiedzieć jak wyglada praca na produkcji?

@Hej

Nie, pakuje się włoszczyznę i warzywa na tacki

Produkcja
@Hej

Firma Bury nie jest hurtownią mrożonek, specjalizuje się w hurtowym handlu i dystrybucji świeżych owoców i warzyw. W zakładce Bury.Trade można znaleźć więcej informacji: https://www.gowork.pl/bury-sp.-z-o.o.,931973/Bury-trade. Praca na produkcji to praca w chłodni. Jest to praca w zespole, polegająca na przygotowaniu odpowiednich owoców i warzyw, o odpowiedniej wadze i spakowaniu ich na specjalistycznej maszynie w tacki i opakowania zbiorcze.

MAG
@Produkcja

Produkcja - fajne dziewczyny i zawsze pomocni przystojni koledzy magazynierzy :)

paweł

(usunięte przez administratora) Czy to jakas obelga jest? bo wydaje mi się że chyba to komplement dla discopolowego aktora. W tym akurat jest naprawde dobry, inaczej już dawno by się zarząd zorientował w pajacowaniu.

@paweł

Drogi (usunięte przez administratora), oczywiście możesz iść do Zarządu i przedstawić swoja opinię - zamiast kryć się pod nickiem na forum... odwagi. Tylko co z tego wyniknie dla Ciebie? Serio myślisz, że Zarząd tego nie wie? boli, że inni mają wszechstronne umiejętności? może chcesz wystąpić przed kamerą? czy wolisz pisać swoje komentarze ukrywając się pod internetowym nickiem? W krajach zachodu takie doświadczenie Zyciowe, jakie ty wyśmiewasz, jest bardzo dobrym punktem w cv, bo pokazuje wszechstronność i otwartość człowieka, pokazuje jego umiejętność zachowania w różnych sytuacjach, w końcu kształtują nas ludzie których spotykamy na swojej drodze i doświadczenia życiowe które mamy... ale ty tego nie wiesz - prawda?

paweł
@@Hannah

Mylisz się, własnie uwazam że kazde doswiadczenie jest super. Powaznie. Szkoda tylko że sam tego nie pojmuje. Owszem, swiadczy o wszechstronności, to tez bardzo dobrze. Ale aktorstwo warto zostawic na planie filmowym , a nie przenosic do pracy , tu to sie nie sprawdzi. (usunięte przez administratora) to jednak nie bedzie. (usunięte przez administratora) A ty dlaczego się chowasz pod nickiem

Bojabu

Duża wiedza czyni człowieka skromnym, mała zarozumiałym. (usunięte przez administratora)

Mrek

Dajecie uśmiechnięte buźki, a to co się wyrabia to wstyd i do śmiechu nie jest nikomu.

Wet
@Mrek

Na jakie benefity świąteczne może liczyć pracownik firmy Bury, bony, premia świateczna?

Wawa

W każdym dziale tej firmy poziom zarządzania spada drastycznie, logistyka to katastrofa (usunięte przez administratora)

Spedycja
@Wet

My dostaliśmy od naszego aktora cukierki w czerwonej skarpecie :)

@Spedycja

poważnie? ChociaZ co za pytanie, u niego jest wszystko mozliwe, (usunięte przez administratora)

Spedycja
@Paweł

No taki jest nasz (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)ma pan calkowita racje, trudno sie z tym nie zgodzic. Podejrzewam że nawet gdyby dostali po 5stów w czerwonej skarpecie to byłby płacz ze dlaczego nie 6 itd itd. no i oczywiście że to źle. Tez lubię czasem cos poczytac i własnie sobie poczytałem komentarze tutaj, faktycznie wiekszosc jest wredna i (usunięte przez administratora) to prawda. No cóz, ludzie nie potrafią sie odnaleźc w normalnym traktowaniu sie nawzajem, dla nich to oznaka słabosci , a więc trzeba po kims sobie pojechac . Jakie to słabe jest. Także w tych sprawach pełna zgoda , a nawet poparcie. (usunięte przez administratora)

Leon

Witam. Orientuje się ktoś czy są przyjęcia na stanowisko kierowca? Pozdrawiam

Kiero
@Leon

Leon dzwoń na 605 999 031 - tam wszystkiego się dowiesz.

Kiero2
@Kiero

Czy firma wstydzi się występów (usunięte przez administratora) swojego pracownika?(usunięte przez administratora)

MAT
@Kiero2

Firma wstydzi się takich wpisów innych pracowników- jakie ty wstawiasz , (usunięte przez administratora). Jak zapewne wiesz firma zajmuje się transportem - a nie życiem osobistym swoich pracowników. (usunięte przez administratora) czymś trzeba żyć, jak się umie sprostać oczekiwaniom szefów i klientów.. Hmmm może na forum poopisujemy Twoje sprawy prywatne? Facet o którym piszesz ma dyplom ukończenia wyższej uczelni, kilka certyfikatów i duże wyczucie biznesowe - chcesz pooglądać? Może dla odmiany pogadajmy o Tobie- (usunięte przez administratora)

Darek
@MAT

Takie odpowiedzi niewiele mu pomagaja i niewiele mówia. To że ktoś ma iles tam dyplomówi certyfikatów nie musi jeszcze oznaczac jakiś specjalnych uzdolnien czy możliwości, często bez tego ludzie potrafia zdzialac bardzo duzo. Ja wiem że chcesz bronic człowieka, i może słusznie, ale sa pewne rzeczy nie do obrony. Wielu zalet na pewno nie odmawiam, np. sposobu kontaktowania sie z ludżmi, pewnych form grzecznościowych, to na pewno sa atuty, byc może nawet i wyczucie bisnesowe o którym mówisz, chociaz tez mysle że bez problemu znajdziemy lepszych, gorszych zapewne też, ale nie do przxyjęcia jest zwykłe robienie ludzi w trabe. Zauwaz że głównie chyba o to chodzi tutaj komentującym.

Kierowca

Witam wszystkich. Żenada w jaki sposób kierowcy wypowiadają się na temat firmy, spedytorów na parkingach. Proponuje albo wziąć się do roboty,albo się zwolnić. Na miejsce niezadowolonych jest bardzo dużo chętnych szczególnie w dobie koronawirus.Uwazam,że większość powinna wylecieć. Pasujecie wizerunek firmy, oczerniajac wszystkich. Jak się tego słucha mam wrażenie że każde zlecenie jest karą. (usunięte przez administratora)Trudno uwierzyć w te opowieści. Ploty ploty. Na pauzie nie ma innych tematów? Bardzo dobrze mi się współpracuje ze spedycja. Trzeba wykazać się inteligencją Panowie i Panie. Jeżdżąc w firmie i plotkujac na wszystkich powodujecie że wszyscy się śmieją z firmy i za chwilę zabraknie klientów,A wtedy stracicie pracę!!!!!!Pozdrawiam Plociuchy

Były
@Kierowca

Tu nie ma co komentować, to się samo komentuje :)

@KOrdek
@Kierowca

Bardzo dobry, choć stary wpis. popieram. za mało pracujecie za dużo gadacie. gadacie na szefów między sobą, a potem do szefów na siebie na wzajem. opowiadacie potem o tym w domu żonom, dzieciom? Na pytanie "tatusiu co robisz w pracy" - opowiadacie zgodnie z prawdą -"nic synku, cały dzień obgadujemy przełożonych, nie pracujemy ale chcemy więcej zarabiać, ciągle mamy uwagi do wszystkiego co nas otacza, nigdy w niczym nikomu nie pomogliśmy. jesteśmy wujami i szkodnikami" ...czy stękacie ciężko na swój los..?

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.