Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

Kierowiec

A wiadomo coś czy jakieś przyjęcia są na solówki?

Kierowiec

Czy firma posiada jakieś solówki?

@Kierowiec

Tak firma posiada na chwilę obecną także 51 solówek. Dysponujemy samochodami ciężarowymi MAN: TGX, TGL, TGS, TGM, TGE.

Kierowca

Kasa i terminowość wynagrodzeń jest wszystko ok. Ale system jaki mają kierowcy jest nie do przyjęcia 2/2 czyli dwa tygodnie w trasie 2 dni w domu lub 66 godzin nic więcej. Zatrudnili młodych spedytorów syna jednego z kierowników chłopak nic nie ogarnia wysyła samochody dzień wcześniej aby stać na parkingu 24 godziny i nic z tym nie zrobią bo jest synalkiem kierownika. Gdyby spedycja miała inne podejście było by lepiej.

Mieczysław
@Kierowca

Wynagrodzenia opiera się stałej stawce czy jest płacone za przejechane kilometry? Na jakiej umowie pracujesz? Kierowcy często zatrudniani są w formie działalności. Jestem ciekawy jak jest tutaj.

Gggg

A to tylko mają konie czy i jakieś solówki?

Stary

Kto zainteresowany opinią o firmie to niech przeczyta. Dla mnie firma bardzo O.K. I nie tylko dla mnie, ale zadowoleni malo piszą bo nie maja czasu. Ja zmienilem miejsce pracy bo bylo przesunięcie i wyszlo mi na dobre, ale firmy nie zmianiam i nie zamierzam. Ludzie i kasa ok, jak mi przestanie odpowiadać to powiem to głośno kumu trzeba zamiast pisać wypracownania na goworku.

Robol
@Stary

Na którym turnusie byłeś w Hiszpani? Zmień dilera!!!

Concorde
@Stary

Oczywiscie, ze zadowoleni nie maja czasu - nie maja czasu dla przyjaciol i rodziny bo wyrabiaja mnostwo nadgodzin, gdyz nie ma ludzi do pracy. Zadowoleni sa raz w miesiacu, gdy przychodzi czas rachunki poplacic, a to ze nie maja zycia poza firma nikogo nie obchodzi..

@Stary

A jedna Panią(pozdrawiam serdecznie)przesunięto z rozliczeń na spedycję i nie wyszło jej to na dobre bo zaraz ją zwolnili. Więc o co kaman?

@Stary

Zainteresowani i zadowoleni nie piszą bo ich po prostu nie ma. Kasa mówisz ok ?? To sprawdź sobie jak firma wypłaca Ci kasę za urlop i delegacje ?? No chyba że jesteś pracownikiem biurowym lub kierownikiem to dla Ciebie zawsze będzie ok a nawet jak myślisz inaczej to nie masz jaj żeby wypowiedź swoją opinię głośno . Na oddziale w Krakowie z 12 kierowców na platformie zostało 3 / jeden twierdzi że dostał podwyżkę ale na papierze nic nie ma / 2 jest rok przed emerytura i sądzi się z firmą 3 / przebywa na L4 z powodu wypadku przy pracy . Pozostałe 9 osób nie przyjęło nowych skandalicznych warunków i się zwolniło . Może o tym porozmawiamy . Ktoś piszę o centralizacji to chyba jest całkowicie nie doinformowany . Prawda jest taka ze oddział umiera nie ma towaru zostały same Eurocash-e pozostałe same sklepy detaliczne. Może firma pochwali się tym że płaci nadal za wynajem hali na ul.Ciepłowniczej ?? Może pochwali sie tym , że ostatnio wydarzyły się 2 poważne wypadki drogowe na szczęście bez poważnych obrażeń u ludzi a jedynym pytaniem z Lublina było pytanie czy auto/zestaw/ naczepa sa bardzo uszkodzone ?? Ludzi jak Ty to nazywasz Ok zostało już tam niewiele i każdy normalny o tym a reszta sie pewnie o tym przekona.

Dokladnie!!! Nowy dyrektor K. Postawi moze ten oddzial na nogi jak sie wezmie za kierownictwo i za powiązania w firmie tam gdzie reka rękę myje.. Szwagry.. Lewuchy.. Nigdy w firmie nikt Ci nie powie ' słuchaj zrobiłeś dzisiaj dobra robote, dziękuję ' . Kierownik jak zobaczy ze się bardziej starasz więcej zacznie od Ciebie wymagać, ale o podwyzce nawet nie myśl... A odpowiedz zazwyczaj brzmi tak, ze nowa pani dyrektor zabronila mi dawać podwyzek Zobaczymy pomyślimy za 2 miesiące..

kat
@Stary

Stary napisz ile masz podstawy. Ile płaci ci za nadgodziny i ile w domu

Tak
@Robol

Mariusz słyszałem że I ty już jesteś tylko kilka dni w tej firmie

***
@Tak

Tak już nie pracuje

mixx

Czy ktoś pracował na stanowisku magazynier i może się podzielić opinią o zarobkach oraz atmosferze pracy

Tomi

Witam, przyjmują w firmie kierowców? Mam zrobione c+e i nie mam doświadczenia. Chciałbym rozpocząć pracę jako kierowca, a w takiej dużej firmie byłoby łatwiej stawiać pierwsze kroki i zdobyć doświadczenie w transporcie.

@Tomi

Przyjmują, ale proszę dzwonić do działu personalnego 607 999 164 albo bezpośrednio do działu transportu 603 993 122 i pytać o szczegóły.

Tomi
@Kierowca

@Kierowca dzięki za informacje. Pozdrawiam

donkow

Witam mam pytanie o stanowisko Fakturzysty w Krakowie. czy warto aplikowac ?

@donkow

Jeśli ten rodzaj pracy jest Ci znany to warto, w dużej firmie z prawie 30letnią renomą zawsze warto, do tego ludzie są bardzo ok. i pomocni, fajna atmosfera. Ja polecam

DAMIAN Damian

Większośc na tym forym piepszy coś o zmianach w firmie o odświeżaczach że coś im śmierdzi LUDZIE NAPISZCIE KUR.A W PROST BO NIE CHCE MI SIE TYCH WYPOCIN CZYTAĆ JAKIE ZAROBKI JAKI SYSTEM PRACY DLA KIEROWCÓW CZY SĄ PRZEŻUTY I TYLE A NIE SMARUJECIE KOMUŚ (usunięte przez administratora) ALE NIE WIADOMO KOMU

Helena
@DAMIAN Damian

Damian, trochę spokojniej. Choć zgodzę się z Tobą, że znacznie przydatniejsze byłyby informacje, o których piszesz. Dlatego również proszę o konkretne informacje, na jakich umowach pracujecie w spółce Bury?

@Helena

Wszyscy pracujemy na umowach o pracę, proponuję przyjść na rozmowę i wszystkiego się dowiedzieć od najbardziej wiarygodnego źródła na miejscu.

Chichot losu

Jeżeli ktoś z państwa zamierza strać się o pracę w tej firmie to serdecznie polecam o nie używanie dezodorantu ,jest to niesamowity priorytet wręcz gwarancja otrzymania etatu..Informacja została potwierdzona. Aha i koniecznie na wysokie stanowisko, na niższym zwracają uwagę na nieświeży zapach.

burasek

Pracowałem chwile i zarządzanie tą firmą to porażka. Dyrektor handlowy miał własna firme. Sam importował i potem sprzedawał Buremu. Lepszy towar sprzedawał konkurencji a badziewny własnej firmie. Potem sie dziwili ze nie ma sprzedazy. Szkoda czasu.

Kk

Pewnie chodzi o to co pisze na fejsie?Że walczy i nadal będzie walczył o lepiej płatne miejsca pracy.Może trzeba w takim razie pokazac tę walkę na przykładzie własnej firmy,bo narazie to jest lipa,podwyżek nie ma .Właściwie to nawet obniżki się pojawiły w niektórych sektorach.Czuć hipokryzje na odległość.

@Kk

Po Waszych opiniach mogę się tylko domyślać, że firma Bury Sp. z o.o. przechodzi spore zmiany. Wygląda na to, że warunki pracy mogą ulec poprawie. @Kk, może potrzeba trochę więcej czasu? A jak z warunkami pracy?

Pączek blikllee
@Ewa

Nie wiem czy czas działa na korzyść firmy czy przeciwnie ,na pewno jest korzystny dla pana F. który rzekomo postawi firmę na nogi.

@Ewa

Ile czasu?Rok temu kierowcy dostali 1euro podwyżki to teraz ze 2? Śmiech!!!!

serwisowy

Widziałem nowy Serwis Bury MAN w Radomiu, mechanik może przyjechać na rozmowę w sprawie pracy?

Odp
@serwisowy

Należy skontaktować się z oddziałem w Radomiu tel. 48 679 64 31.

Były

I Po co kasować opinie? Prawda boli co? I pora na czarny scenariusz!!! Pozdrawiam

Noname
@Były

Jaki czarny scenariusz? Co się zadzialo lub może się zadziac? Jak w każdej firmie chcacej się utrzymać na rynku potrzebne są zmiany.

Były

No to teraz dyrekcja niech się bierze za spedycję!!! (usunięte przez administratora)Teraz ma brak kierowców,spedytorow i roboty. Brawo!!!!

Pani Xx

Robią z ludzi nie głupków obiecują a tak na prawdę wiedzą że oddział za nie długo zamyką po to jest zatrudniona Pani (usunięte przez administratora)po mału wszystkich zwolnią. Naj gorsze jest to że nie potrafią normalnie porozmawiać z pracownikiem. Raz zwalniają zaraz przywracają do pracy i na stępnie znów zwalniają szkoda gadać firma udałam się Nie polecam firmy Bury!!!!!!Kiedy jeszcze pracował kierownik Pan P wszystko było ok jego brakło i wszystko się rozpada masakra

Kiqut
@Pani Xx

Dyrektorzy nowi to i zmian dużo!!! Oby tak dalej, zmiany są potrzebna dla naszej organizacji!!

Pani Xx
@Kiqut

Zmiany są potrzebne ale nie takie !!!! Mówią że sklepy się utrzymają nie ma takiej możliwości padną i to szybko .Ale (usunięte przez administratora) na tym zależy!!!!

Zawiedziony

Witam Wszystkich zainteresowanych pracą w Bury. Dziś jest dzień, gdzie zarząd firmy podjął decyzję o zamknięciu działu ds.sieci handlowych. Zwolniono 9 osób, od managerów,do pracowników logistyki .Wg.mnie jest to, działanie pod wpływem impulsu, złych doradców, nie przemyślanych decyzji -szkoda. Wielu ludzi miało pomysł na uzdrowienie tego oddziału( Pani K.i Pan K.niestety nie pozwolono im wdrożyć swojego planu.) Dziwi mnie fakt, że Pan Prezes pomimo wielu lat doświadczenia w branży, nie dostrzega potrzeby rozwijania firmy, w sieciach handlowych. To wielki błąd, za który zapłacą w dużej mierze pracownicy. Obecnie szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Haos...????

Kam

W rankingach firm widać, że firma Bury jest na 13 miejscu wśród największych pracodawców Lubelszczyzny. Zatrudnia grubo ponad 500 osób. To duża firma i duże wyzwanie. Podziwiam

kat
@Kam

Zapytaj ile im płaci , podziw szybciej zniknie niż sie pojawił :)

@Kam

Co Ty podziewasz?To że tniecie koszty na fizycznych żeby wam w biurowcu było lepiej!!! Od siebie zacznijcie i pokażcie jacy jesteście lojalni!!!!

zły
@Fizyczny

no powiem Ci szczerze ze torche a nawet bardzo uogólniasz.... domyslam się ze piszesz o jakiejs garstce ludzi która miałaby mieć może lepiej "tnąc koszty na fizycznych" bo jako pracownik biurowy to raczej na cieciu kosztow sie nie dorobilem, ani podwyzki ani premii nie dostalem.... zawsze to samo: "oni mają lepiej a ja mam gorzej" ale jak sie możesz domyslac wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma... zdziwil bys sie jak wyglada praca w biurze i jakie sa zarobki 90% takich pracowników, bo myślę że jednak wiekszosc takich pracowników nie osiaga takich dochodów jak pracownicy fizyczni. Zwróc tez uwaga na to co dzieje sie w kraju, każdy najeżdza na pracodawców ze tną koszty i nie placa tyle ile by sie chcialo... a widzisz jaka jest drozyzna? co sie dzieje.... Firmy są z każdej strony ścigane, coraz wiecej urzędów, kontroli, opłat podatków i całej tej p...ej biurokracji, jak rosną np koszty zatrudnienia, koszty wszystkiego? Czy żaden pracownik fizyczy sie nad tym nie zastanowi? Nikogo nie obchodzi że z jego wynagrodzenia z góry państwo ściąga np 1500zł.... Szkoda ze sami tego nie płacimy wtedy moze w koncu ludzie by sie obudzili, bo poki placi pracodawca to każdy ma to w nosie i interesuje go ile dostanie na reke. A to są Wasze pieniądze które normalnie każdy powienien dostać do reki! .... i powiem Ci że lepiej to nie bedzie jesli dalej do wyborów bedzie szlo niespełna 50% społeczeństaw a władza będzie wedrowała z rąk PiSu do PO albo z PO do PiSu

Jeszcze kierowca
@zły

Co mają wybory do nas? Po wyborczych polepsza się tylko ludziom no stołkach a pracownicy pozostają bez zmian. Koszty utrzymania pracownika pewnie że są za wysokie ale to pracownicy na to pracują!!!! Osobiście wolał bym pracować na czarno a składki żeby szły na moje konto. Chory kraj. Ale pracownikowi fizycznemu też się należy szacunek!!!! Prezes w rozmowach z mediami nie jest do końca szczery. Jak spedycja traktuje kierowców?? Część wymienna!!! Zero rozmowy!! Poszanowania!!! Kierowcy odchodzą w większości z powodu nieudolności spedycji i jej pomyłek za które obwiniani są kierowcy!!!!! A prezes nie zastanawia się nad tym tylko ufa spedycji, a zasoby szoferów się kończą. A opinia firmy leci w dół. Prezesie osobiście porozmawiaj z pracownikami!!!!

@zły

Kolego a Ty myślisz że jak władza będzie w rękach PSL,SLD czy innych to nam się polepszy? Przed wyborami każdy obiecuje cuda wianki,a po wyborach lipa w innym wykonaniu!!!! Jeśli parę lat pracujesz to pamiętasz jakie podejście było do ludzi a co jest teraz. Po prostu Prezes ma nas fizycznych daleko w du......!!!!! Co powiedzą dyrektorzy to święte. I nie jest prawdą że nas nic nie obchodzi!!!!! To tylko się tak wam wydaje!!! Pomyłka!!!!

zły
@Fizyczny

mysle ze jak wladza bedzie w rekach komuchów i złodziei (wlicza sie w to i pls i sld) to na pewno nic sie nie zmieni, wlasnie o to chodzi ze nikt nie widzi innych opcji, ludzi ktorzy nie byli nigdy u wladzy.... pewne jest to ze wladza i to co sie dzieje w kraju ma ogromne znaczenie na to co dzieje sie w firmach czy wam sie to podoba czy nie.... jesli chodzi o podejscie do ludzi to inna sprawa, moze Prezes jest juz troche zmeczony i chce oddac większą wladze w rece innych zebby sie odciążyc? moze za jakis czas w ogole firmą zarzadzac bedzie dyrektor zarzadzajacy a prezes bedzie tylko raz na jakis czas przyklepywal kluczowe decyzje? wcale nie znaczy to ze ma "fizycznych" czy jakichkolwiek innych pracownikow w d...e ....W wielu firmach tak niestety jest ze Prezes jest "nieosiągalny" dla zwykłych pracowników i jest to całkiem normalne, tu przez lata było inaczej stąd te żale ... a moze wlasnie firma zmienia sie w taką korporacje?

@zły

Jeśli tak powstają korporacje to rozumiem!!!!! Dziesiątki jak nie setki osób przewijających się przez firmę no ale oni tylko czytali śliczne ogłoszenia o pracę,potem posłuchali obietnic a po miesiącu pracy szok!!!! Koniec tematu. Pozdr

Tom
@zły

Ty zobacz z kim twój prezio idzie ramię w ramię . Najpierw w nowoczesnej teraz w poko hipokryta. A komuchów to jest od groma ale w poko

Gloster

Oddział w Krakowie zanikaaa, kwestia czasu jak go zamkną, nie ma ludzi do pracy zarówno w biurze jak i na magazynie, nie polecam się tam zatrudniać, niby podnieśli pensje na magazynie ale to nie wiele daje, polacy nie chcą tam pracować, zatrudniają już kogo wlezie aby utrzymać oddział. Zakmnęli już oddziały w Poznaniu, Katowicach, jeden w Krakowie, zamkną i kolejny. Z daleka od tej firmy, ona nie patrzy na ludzi, patrzy na pieniądze, aby tylko ciąć koszty i się ratować jak może. Szukajcie gdzie indziej.

Witold
@Gloster

Byłeś pracownikiem Bury? Jak myślisz, dlaczego ludzie migrują do innych firm? Sam napisałeś, że pensje poszły w górę, skąd więc tendencja do zmiany miejsca pracy? Chodzi o atmosferę, godziny pracy? Jakie było podejście pracodawcy do pracowników? Takie szczere opinie są bardzo cenne, ludzie są ciekawi jak wygląda sytuacja w firmie od środka.

Jak tam fizyczni w pracy? 3 turnus poleciał do Hiszpanii a my nic!!! A przecież prezes w radiu mówił, że walczy o to ,żeby ludziom żyło się lepiej -ale chyba nie miał na myśli pracowników fizycznych swojej firmy.

Fizol

No na pewno nie!!! Dla dzieci pracownika fizycznego nawet dofinansowania do kolonii niema bo po co? Gdzie reklama,nikt o tym się nie dowie przecież. Ale pochwalić się do kamer to jest ok!!! Co ta polityka z ludzi robi? Feym teraz to podstawa. Brawo!!!

też pracownik

W Hiszpanii byli pracownicy z różnych działów, z biura, z transportu, z magazynu. Nie ma lepsi gorsi, tak powinno być i tak jest.

@też pracownik

A z transportu to kto?chyba nie kierowcy? Bo nikt nas nie zaprosił :????

Stary
@Fizol

Ktos nie zauważył ze już od 3 lat nie ma dofinansowania do wczasow, to nie budżetówka, większość firm nie daje dodatków na wczasy swoim pracownikom, nie ma takich wymogów prawnych. Za to w Burym co roku są wypasione imprezy integracyjne, andrzejkowe... Pokaż mi choc 3 firmy w promieniu 5 km ktore myślą naprawdę o pracowmiku. Nie podoba Ci sie to co masz to masz prawo pójść tam gdzie jest "lepiej", zamiast tylko mieć pretensję, wkurzające.

@Stary

Teraz to się popisales hahaha.Przeciez za Andrzejki płacą sami za siebie pracownicy,a nie płaci za nich firma. A co do tych imprez integracyjnych to ciekawe kto się integruje za pieniądze firmy,raczej nie fizyczni. A fundusz pracowniczy jest?jest.A na co te pieniążki z funduszu idą? A może na turnusy do Hiszpanii?Wszyscy się składają ,a nie wszyscy korzystają,a szkoda.

Odwiedzający

Przeciesz to firma za Andrzejki płaciła ostatnio połowę, a pracownicy płacili drugą połowę ale tylko dlatego że szli z osobami towarzyszącymi. Tak to było, poza tym szli tylko ci co chcieli, przeciesz nikt nie kazał Ci iść, a i tak było bardzo dużo chętnych. Ja byłem, impreza na 5.

Ajak
@Stary

(usunięte przez administratora)czyli jak nie pasuje bla bla pora brać maczety w dłoń na drugi raz się zastanowi paru nowobagdzkich czy warto zerwać na ludzkiej energii. Nie ma prawdziwych swirow gotowych na wszystko co pokażą jak to się robi

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.