Bury Sp. z o.o.

Opinie o Bury Sp. z o.o.

Nickk

Wyrównał diety ale co z tego. Jedziesz od 7-14 dni w trasę na 45h-66h w domu zależy od tacha . Dla kawalera osób nie mających rodzin to dobre rozwiązanie. Na wolne też nie pójdziesz bo nie ma komu jeździć pauza z zegarkiem i w drogę...

Sławi

Witam, mój znajomy pracuje w serwisie Mana u Burego. Zawsze słyszę od niego pozytywne opinie na temat tej firmy. Sam polecał mi pracę w transporcie, gdyby nie było warto nie robiłby tego żeby się potem nie tłumaczyć. Z tego co wiem ciągle inwestują we flotę, nie oszczędzają ma serwisie bo mają własny, auta są niemal niezawodne. Kasa też sensowna plus różne premie i dodatki i atmosfera rodzinna. Są tacy co pracują z żoną w duecie, niezły pomysł :-) sam biorę to pod uwagę przed nowym rokiem żeby zmienić miejsce pracy, moje doświadczenie mówi że to jedna z nielicznych firm w regionie z którą może mi być "po drodze ".

Dlugi
@Sławi

Kolego 7 lat przepracowalem w tej firmie i o 5 za dlugo , teraz co sie dzieje to jest istna żenada i kpina, chlopaki z serwisu nie maja pojecia o pracy w transporcie, jedynie jeszcze magazyn to sensowne rozwiazanie dla kuerowcy ale to tez jak zapracuje sie na wyjazdy poza lublin

@Dlugi

Najlepiej zrobisz jak sie zwolnisz!!

Xxx

Widzę że długo tu nie pracujesz skoro u ciebie kółka mają po 13 dni , nie raz jest tak że w 13 dni zrobisz dwa kółka i w tedy policz sobie polskie diety i zobaczymy czy ci wyjdzie 7000 , dużo tu takich było i już ich nie ma bo myśleli że zawsze takie kółka będą mieli.

Obecni

Pracyję w tej firmie juz kawalek czasu ale nie slyszalem o przypadku zabrania premii za spalanie

Józek

Mi Leszek zabrał premię za spalanie. Taka dostałem od niego odp dlaczego premia mała wyszła @Kat Tak jest jak Ci kółko przejdzie na następny miesiąc @Pan to co piszesz to racja I raz na 3 miesiące odpisujesz kwiatki że na papierze odebrałeś zaległe dyżury podczas wolnego że Bury wypłacił należne za godziny D i F

swój

czytając opinie o tej firmie jako jej pracownik chce mi sie wymiotowac (usunięte przez administratora) jakie premie? oszczednosci paliwowe około 1 zł za litr! w domu? z naszą kochaną spedycją ktora nie wie co robi 2-3 dni w miesiącu w domu! kasa? jest podstawa jest dieta szkoda ze polska to 8 euro a w miesiącu 6-8 dni spedzasz w kraju zanim wyjedziesz lukow-pila zanim zjedziesz krakow poznan warszawa!!!!!!!!!!!! do domu autem osobowym czesto po 21 godzinach pracy! nie wiesz jak masz na imie ale cisniesz bo do domu! kasa na czas auta nowe w małych kabinach na podwujną obsade jajk znalazł!

@swój

SWÓJ masz rację,że dieta krajowa jest śmieszna,a średnia kabina nieodpowiednia na podwojna obsadę,ale nie wspomniałeś o ty ,ze zagraniczna dieta jest ci płacona nawet wtedy kiedy leżysz lub pijesz piwo czekając ,czasami nawet kilka dni na eozładunek lub załadunek ,że stajesz na kazdym parkingu-nawet płatnym i nie martwisz się że szef nie pozwoli.Pracuję w tej firmie juz jakiś czas ale nie zdażylo mi się być w domu tylko 2-3 dni w miesiącu.Do premìi wliczają sie nie tylko oszczędnosci za paliwo ale także stażowe,które firma wypłaca,jest też premia za przepracowane świeta,więc jak juz piszesz to o wszystkim.Zalogi mieszane sa,panie bardzo dobrze sobie radza.Podsumowując jak ci nie pasuje możesz zawsze sie zwolnic -tylko błagam nie wracaj już!!!!!!

Obecni

Ja pracuje Bury płaci-nikt nikomu łaski nie robi!Sprzątaczka też za darmo kasy nie dostaje, kazdy niech robi swoje !

Swój

Byli tacy co tak mówili, znajdowali te "lepsze" roboty, a po jakimś czasie wracali, pracują do dziś, są zadowoleni i szanują swoją pracę. I słusznie bo i firma ich szanuje. Dobry pracodawca = dobry pracownik, inni są tu tylko na chwilę.

Obecni

O czym ty chłopie piszesz.Uwazam ze jeżeli zarabiałeś w tej firmie tylko 4,5 tys. to kiepski z ciebie kierowca,który bez nawigacji do Bronisz nie może trafić. Pracuję w tej firmie jakiś czas i na wypłatę nie narzekam,kasa na czas,wypłata w okolicach szóstki.Ale ty jesteś chyba z tych kierowców ,którzy są w tej firmie przelotem i psują opinię firmie i prawdziwym kierowcom.Roboty jest podobno w h.... idz do innej i nie ogłaszaj całemu światu że fajkę wozimy !!!!Minus tej firmy jest tylko taki, że zatrudnia czasami pseudo kierowców,którzy jezdzić nie potrafią,firmę obsmarowują na parkingu,zwalniają sie a za miesiąc wracają z podkulonym ogonem,a jak strup odejdzie od (usunięte przez administratora) to znowu zaczyna sie jazda po firmie tak jak ty.Więc nie p.....głupot.

(usunięte przez administratora)Wymieniajmy się opiniami na temat powyższego pracodawcy, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

@Zainteresowany

Z tego co wiem to potrzebują, najlepiej wysłać cv na maila ze strony info@bury.pl

Maciek

50E od wlozenia karty do tacha i wtedy polecam w 100 procentach. 8-12 dni kolko z czego 3 dni w polsce gdzie polska dieta wynosi 75 zl zenada.

Dociekliwy
@Maciek

Z tego co się orientowałem to wszędzie podobnie, tylko tu podobno jest szansa na premie, czyli zawsze wykręcisz jeszcze coś extra do pensji. Diety liczone są zgodnie z przepisami, pytałem księgową i wychodzi że tak ma być.

Oligo

Panowie jak to jest na prawde z pracą u "burego"? Latałem po Europie ale na busach teraz zrobiłem c+e więc na dużych nie mam doświadczenia jako takiego tylko nurtuje mnie problem wyjazdów i powrotów z Poznania.... Serio tak jest? Jest ktoś kto mógłby pogadać i wyjaśnić mi kilka kwestii?

H2O

Dla spedycji to ty z reklamówką kanapek jeździsz bo krótkie trasy oni tego nie rozumieją co kierowca musi zabrać ze sobą na te 10 dni przykre ale prawdziwe.A jak się coś odezwiesz to jesteś wróg numer jeden.

Kiero
@Oligo

Myśle że jest ok. niektórzy pracują latami, to mówi samo za sie. Odnosnie tego busa czy pociągu, to taka sytuacja z dojazdami do Poznania jakimś innym środkiem transportu zdarzyła się komuś może raz czy dwa, więc bez obaw. Norma to wyjazd z firmy przydzielonym do Ciebie autem i to równa się start czasu pracy. Widzę dużo pytań i wątpliwości, a warto pytać u źródła, nie snuć domysłów. Proponuję dzwonić i pytać 81 469 77 54, albo po prostu umówić się na spotkanie i odwiedzić firmę.

H2O
@Kiero

Jeśli się orientuje to na 180 kierowców jest 10 z 10 letnim stażem

Leśny Bimbrownik

Witam. Pracuje prawie dwa lata - kasa jest na czas i na konto. Jak ktoś chce pracować to sobie poradzi i zarobi i się czegoś nauczy. To prawda, ze coraz więcej jest mieszanych obsad ale to chyba dobrze w końcu mamy równouprawnienie. Rotacja wśród kierowców spora, głównie z powodu lenistwa - jak ktoś nie jeździ nie zarabia - prosty temat. Lekko nie jest bo głownie gania się w podwójnej. Kierunki oklepane, stałe trasy, powroty do domu autem osobowym, czasami trochę na osobówkę trzeba poczekać - bardzo ale to bardzo sporadycznie pociągiem z Poznania. Robota w kółkach, był czas systemów 2/1, może będzie tak znowu jak znajdą się ludzie chętni tak pracować.Mi tam to odpowiadało. Pozdro i do zobaczenia.

SM

Witam, widzę że mam doczynienia z poważna firmą, bo o innej nikt by tyle nie pisał. Po przeprowacce z woj pomorskiego szukam normalnej i uczciwej firmy. Widać że ktoś tu próbuje psuć opinie ale popytalem wśród znajomych i wychodzi że warto pójść na rozmowe, Polacy uwielbiają narzekac....

kat
@SM

Przy podpisaniu umowy poczytaj ile i jakie składniki masz w tej najnizszej podstawie :) sorry 50zł brutto wiecej . Bo chyba nie płaca za dyzury których przy podwójnej obsadzie jest sporo :)

Coś

A może by tak wyrównać diety do zagranicznych bo ta krajowa to jakaś kpina, kierowcy nie będą odchodzić i atmosfera się polepszy,same plusy ????

Zaisteambaras

Witam. Po około roku pracy w firmie transportowej Pana Burego, mogę stwierdzić że owa firma znajduje się na równi pochyłej jeśli chodzi o warunki pracy, jak i stosunek do kierowców. Ale zacznijmy od plusów: - terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa zawsze do pierwszego, reszta do dziesiątego) - serwisowane auta (serwis Mana i Pan Michał Jęczmionka robi swoją robotę) - zaplecze i organizacja ( czytniki dróg w europie, DKV, itp) - dodatki i premie (oszczędności itp) - jazda według AETR Roszada kadr jest dość duża, szczególnie wśród kierowców, istnieje grupa osób, które pracują od początku, tj. od około 10 lat, jednak ich można policzyć na palcach, za staż pracy dostaje się dodatki. Mają już oni ułożoną prace i często jeżdżą w pojedynczych obsadach. Z opowieści słyszałem że parę lat temu prowadzono casting na kierowce wraz z rozmową z Panią psycholog, w osobie żony Pana Burego. Obecnie pracownicy są brani zaraz po kursie od Kulki. Prawdopodobnie punktem zwrotnym całej tej historii było zawarcie znajomości ze Związkiem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych (ZMPD), tam panowie wytłumaczyli zasady działania transportu w Polsce i już następnego dnia była obniżka pensji o 1/4 (przypadek?! :). Są to opowieści, w których jest może ziarno prawdy. Wróćmy do faktów, pora na minusy: - praca w podwójnej obsadzie (20 godzin pracy, 9 godzin pauzy, 30 godzinna doba), bardzo często śpi się w dzień, klima nie wyrabia w hiszpańskim upale i efektem jest systematyczny brak snu. - po wprowadzeniu diet (40 E za nocleg, 8 E diety i najniższa krajowa postawa) bardzo trudno jest się doliczyć pensji, system który ma to liczyć oszukuje i często po wypłacie należy z Panem K. sprawdzić dane z kalendarzem, należy tego pilnować!!! - spedycja pracuje poprawnie lecz tylko do momentu dostarczenia towaru do miejsca docelowego, jeśli chodzi o powroty to jest spore zamieszanie, zdarza się czekanie na ładunek powrotny nawet do tygodnia. - system pracy to tak naprawę 2 na 45 ( dwa tygodnie w trasie 45 godzin w domu) - dojazdy i powroty z Poznania (odstawia się lub zabiera skład z Poznania, dojazd lub powrót autem służbowym lub pociągiem) - brak swojego auta i zmiennika (zdarza się nagminnie, że musimy się przesiadać z auta na auto lub do innego kierowcy z którym musimy się jakoś dogadać przez dwa tygodnie) - auta Man w średniej budzie w wersji budżetowej, jest to kiepskie rozwiązanie dla podwójnej obsady, brak miejsca na tobołki, które trzeba ze sobą zabrać na dwa tygodnie - o ile nie wozi się palety. - jesteś numerkiem na liście płac... - płaca w granicach 4500 - 5600. Podsumowując, jeżeli jesteś kawalerem cierpiącym na bezsenność, nie wyższym niż 160, z brakiem szacunku i godności, bez doświadczenia, chcącym zobaczyć Półwysep Iberyjski to ta praca jest dla Ciebie. Nie polecam i nie ostrzegam, praca jak praca w naszym lubelskim regionie, trochę zarobisz ale w domu też nie posiedzisz. Na pewno jakaś alternatywa dla systemu 3/1 tyle że w podwójnej obsadzie. (usunięte przez administratora) Szerokości!

ten zadowolony
@Zaisteambaras

Ja tam długo jeszcze nie pracuje bo dopiero niecałe 2 lata ale to gadanie to chyba lekka przesada. Jak jeżdże u Burego to załadunki i wyładunki mam zawsze na czas, a gdzie indziej bywało różnie. No i mam częste zjazdy do domu. Premie też ok. opłaca sie jeździć z głową bo masz premie za oszczędności w paliwie. I wypłata zawsze na czas, nigdy nie musialem chodzić się upominać. Ja jestem zadowolony i nigdzie sie nie wybieram.

@ten zadowolony

Poza oszczędnościami paliwowymi , tutaj niema żadnej premi komuś tu się w głowie poprzewracało nie wie za co kasę biże ,pracuje kilka lat to coś wiem.

kierowca

Witam małe sprostowanie zarobki w tej firmie to 4000-4500 .

mowią 6000-6500 też da rade

@kierowca

Da radę ale domu nie będziesz widział

nikit

Zgadza sie kółko trwa od 8 do 12 dni.Potem pauza 45godz

@nikit

Zapomniałeś o tych krótkich kółkach 4/5 dni minus Krajówka ????

Watah

Witam 49E po przekroczeniu granicy stawka na kraju 75zl. Ciezki temat ze spedycja straszna gonitwa sie teraz zrobila o wolnym trzba zapomniec 45h z zegarkiem w domu i w droge. Spedytorzy zamiast pomagac to utrudniają. Srednia zarobkow z roku 4500-5000 Szalu nie ma.

mack
@Watah

To ile tych palz robisz w miesiącu?

Miś
@Watah

Z tym 75zł na kraju to musisz mieć 12 godzin pracy żeby to dostać.

kierowiec

Zgadza się wyjazdy często z Poznania i potem 20godz jazdy plus powroty do Poznania i powrot autem służbowym lub pociągiem z całym dobytkiem swoim z auta super wprost robota.

Gogo
@kierowiec

Potwierdzam to wszystko prawda.

kierowca

Witam jak sytułacja teraz dla kierowców są zatrudnienia .Zmieniło się coś na lepsze?

Kros
@kierowca

Witam zatrudniają najchętniej tych z doświadczeniem ale wiem że mają szansę też Ci co dopiero zaczynają, a jest sie od kogo uczyć bo znam kilka osób. Dobra firma, sensownie płacą i cały czas się rozwija więc i perspektywy są na przyszłość.

Rudy

Kolego, 90% tego co tu jest napisane to bajka

Miś

Owszem przychodzą ale dlaczego nie napisałeś że ponad połowa kierowców odeszła w ciągu roku to też o czymś świadczy.

Fil

10 dni wolnych i 5000 zł miesięcznie wyciągasz plus dodatki i premie, całkiem nieźle. Jeśli czasem się zdarzy że jesteś w domu krócej np. 7-8 dni to automatycznie więcej zarabiasz. Zainteresowany pracą? Proponuję umówić się na spotkanie i zapytać osobiście, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ale warto popytać u źródła albo wśród 180 zadowolonych kierowców same narzekania a

tomek
@Fil

Hahha 5k i 10 dni w domu , 180 zadowolonych kierowcow haha

Kiero!&
@Fil

Na pewno te 180 kierowców jest zadowolonych z polskich diet , których jest 5/8 + około 6/8 dni w domu a reszta to dieta zagraniczna 49€ .A premia co to takiego w tej firmie niema żadnej premi, płacą za oszczędności paliwowe i jak słychać to też potrafią to zabrać.

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.