EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Agencikredytowi

A ja proponuje dorobić lub nawet całkowicie sprzedawać dla np kredytum, maja ofertę kilku firm w tym vivusa co znacznie rozszeza możliwości. Jak klient nie ma na spłatę bociana to daje mu np vivusa i mam wpłaconego bociana I prowizje za vivusa. Przy ilości klientow około 100 miesięcznie to mozna wykręcić dodatkowe 4000 zł bez nakładów pracy.

Betti

90% zbiórki? to nie realne....ludzie tracą pracę.... trzeba realnie spojżeć na sytuację w kraju i sytuację ekonomiczną klientów. To nie są milionerzy,,,oni nie przyjdą do Bociana bo i po co?? Wy tam na górze chcielibyście takie wyniki, bo od nich macie całkiem niezłe premie, że nie wspomnę o stałym wynagrodzeniu. A nas batem i do roboty..........

lublin

Lublin to jedna wielka patologia, mobbing, kumoterstwo, poniżanie ludzi, brak kompetencji i zwyczajna ściema. Dzięki atmosferze jaka tam panuje wiele osób rezygnuje lub w ogóle nie zaczyna. NIE POLECAM, choć może niektórym takie warunki odpowiadają.

Jarek Poznan

Moja tgodniówka przy obsłudze 71 klientów wyniosła ostatnio 84zł netto. Trzeba chyba zwijac żagle bo jak tak dalej będzie to umre z głodu.

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
becia

anowiem, w Bocianie na pewno dorobisz się nerwicy bo kasa bardzo bardzo cienka, najgorszy system prowizyjny w branzy, ja po 2 latach podziękowałam Bockowi za prace. Teraz pracuje dla providenta atmosfera podobna, ale prowizja kozystniejsza no i są promocje i plany zbiórek realne.

endriu

Teraz wynagrodzenie handlowca w bocianie to ndedza i bieda!!!

oslo

do kdk czy uważasz że zminy w systemie prowizyjnym wyjdą na korzysc przedstawicieli??? Ostrzegam wszystkich, którzy zastanawiaja sie na podjecia pracy na stanowisku ph, nie warto co chwila jakies aneksy do umowy wszystkie na nie korzysc przedstawiciela. Nie dostajesz zadnych narzedzi do pracy tylko karte sim telefon musisz miec swój, paliwko swoje i swoje tłuczesz auto. (usunięte przez administratora)

kdk

Oslo nie wprowadzaj w błąd, że było 8% a jest 5%. Bo sytuacja wyglądała, że można było zarobić 8%, a teraz można zarobić nawet 9%. Za nowe 4%?? a przyrosty?? kaczorek, przy rejestrze około 70 klientów (zazwyczaj musisz ich zdobyć sam, ale może na Twoim ternie jest poszukiwany DK i dostaniesz klientów po kimś) można miesięcznie spokojnie zarobić 1500zł netto. Czy trzeba być dyspozycyjnym cały tydzień? Nie, chyba, że są osoby, które sobie nie radzą z klientami. A czy jest ciężko ogranąć klientów?? Tak, praca nie jest lekka, nie wolno się poddawać, a można zarobić fajne pieniądze i można awansować.

beata

zarobki zeszły na dno,zadnego poszanowania dla przedstawiciela

oslo

Zmiana trwa już drugi miesiąc jak sie zatrudniałem było 8% teraz jest 5%, myślę, że podwyżek w najwyższym czasie nie będzie. Bocian zabrł prowizje przedstawicielą, aby pokryć chociaż część kosztów za emisje reklam w tv. Lepiej pracowac dla providenta prowizja za zbiórke tez tam wynosi 5%, ale lepiej płacą za podpisane umowy no i mają wiele promocjii dla PH w bocianie tego nie ma. Za nową umowe dostajesz 4% brutto od kwoty sprzedazy a mozesz pożyczyc do 700zł.

Nie warto bocian zmniejszył prowizje dla PH z 8% na 5%

żółtodziób

ja pracuje 2 miesiące. jestem zadowolony pracuje w woj. pom. może nie zarabiam kokosów ale jest to praca dodatkowa i zawsze to jakiś dod pln. minus jest taki że trzeba być do dyspozycji min 5 dni w tyg od rana do wieczora.

stolica

ciekawe czy wyjdzie na dobre zatrudnienie człowieka który robił przekręty u byłego pracodawcy? Takich ludzi niestety zatrudnia się po znajomości. Ciekawe, czy facet który był na tyle śmiały żeby proponować nam pieniądze za podsyłanie mu klientów, będzie lojalny wobec naszej firmy i nie będzie robił tego co robił jeszcze jakiś miesiąc temu-czyli prowadził "swoją" firmę finansową równolegle pracując w firmie o tym samym profilu,jedno wiemy że już nikogo nie będzie musiał próbować przekupić bo jest już u źródła i tym samym prężnie będzie rozwijał swoją podwarszawską firmę finansową zarejestrowaną na bliską mu osobę... to źle świadczy o tym w jaki sposób i kto przede wszystkim jest zatrudniany do kierowania rozwoju regionu...

madzia

Witam pracuję w firmie Bocian i jesli chce pan u nas pozyczke musi pan przejść weryfikacje klienta(usunięte przez administratora)

kwestor

BOCIAN TO JEDNA WIELKA (usunięte przez administratora) "KORPORACJA"! NIE POLECAM ANI PRACY, ANI POŻYCZEK! DOROBIĆ SIĘ MOŻNA NERWICY, A ODSETKI POŻYCZEK SĄ ZABÓJCZE! (usunięte przez administratora)

łysy

Chyba kiepsko dobieracie sobie przedstawicieli bo mam pożyczke w bocianie i cały czas mam z nią problemy.NA początku jak zadzwoniłem na infolinie to powiedziałem wyraznie że interesuje mnie 1000 zł a na drugi dzień przychodzi przedstawicielka i mówi zdziwiona że ma tylko 800 przy sobie (usunięte przez administratora)

contraanonim

nieźle kolega anonim44 rozbawił mnie informacją na temat szkoleń nowych pracowników w Bocku!ha!ha!ha! jakie szkolenia/!kiedy?!gdzie?jakie inwestycje firmy w zakres szkoleń-SKORO ICH W OGOLE NIE MA!!!!!!(usunięte przez administratora)

ech
@contraanonim

troll z bociana to pisał

Ewela
@ech

No to gratuluję Panie Jarku, przy potencjale 71 klientów zarobił Pan tylko taką tygodniówkę? Więc było około 50% braków. Przy 71 klientach ma Pan około 4000 celu zbiórki tygodniowo czyli x 5%=200zł brutto, do tego dochodzi za sprzedaż 4%. Więc lekko licząc 2500x4%=100zł. mamy już 300 stówki.Do tego jeszcze przyrost klienta od 300 do 650 zł, a jeżeli zrobi Pan 99% zbiórki z miesiąca firma dorzuci Panu jeszcze 4% od 15 tys dodatkowo 640 zł. Mówiąc szczerze można w ciągu miesiąca wyciągnąć około 2000 na czysto. Jest tylko jeden warunek, TRZEBA PRACOWAĆ. Będąc na systemie prowizyjnym nikt za siedzenie w domu nie zapłaci. Nawet jeżeli rejestr dostało się po kimś można go doszlifować i zacząć zarabiać. Pytanie tylko czy mi się chce? Pozdrawiam je

anonim44

Ludzie w Bocianie pracują po 4-5 lat i więcej ... Na początku faktycznie może być 3000 brutto,ale im więcej masz klientów tym większą później podstawę, lecz o tym już nie napisałeś. Też jestem z branży, niestety albo i stety z konkurencji Bociana i znam wiele osób które pracują w Bocianie i fakt faktem trzeba pracować ... ale oni układają sobie tak prace że pracują 8-10 godzin . I tyle godzin starcza większości aby odbierać premie. Po prostu trzeba sobie dobrze organizować czas i pracować efektywnie a nie dla sztuki, żeby tylko zrobić. A osoby które niby pracowały 3 miesiace i nara ... to nie firma jest wyzyskiwacz , tylko po prostu ta osoba się nie nadaje do tej roboty i tyle. Firmie nie jest na rękę co 3 miesiące wymieniać pracowników . Szkolenie pracowników jest bardzo drogie nie mówiąc już o czasie jaki trzeba poświęcić na wdrożenie pracownika. A do Bociana składam sam osobiście aplikację.

hihiho

Taka sama jak w firmie w której pracujesz. Tajemnica zawodowa...

pjotrekkk

ej ludzie pomozecie? pracuje w innej firmie pozyczkowej, ale zastanawiam sie czy nie przejsc do bociana, mam tylko pytanie jakie sa tam koszta pozyczek??? zalozmy 1000, 2000 4000 zl jaka rata wychodzi tygodniowo i przez ile tygodni? pomozcie prosze

xxx
@pjotrekkk

wejdz pioterk na strone bociana, tam jest kalkulator i wszystko czarno na bialym:D

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI